تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 10 از 20 اولاول ... 67891011121314 ... آخرآخر
نمايش نتايج 91 به 100 از 193

نام تاپيک: مرجع کامل مراحل چاپ کتاب از تایپ تا چاپ

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

آقای نوروزی ممنوم از اینکه جواب دادین

آقای سیمرغ نمیخواین جواب بدین؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

سلام آقای نوروزی
    من کاملا با شما موافقم
    سیمرغ جان از مطالب خوب و مفیدت ممنونم ولی بهتر بود تو جاهایی که به ناشرا توهین میکردی از کلمه بعضی ناشرا استفاده میکردی گرچه به نظر میرسه توهینات مصلحتیه و در عمل در جهت تبلیغ برای یه ناشر بخصوصه که بارها اسمشو بردی و سعی شده که به بقیه این موضوع رو القا کنی که با هر ناشر دیگه ای جز این ناشر کار کنن سرشون کلاه میره و تو راهنماییات برای کسایی که میخوان خودشون کتاب چاپ کنن جوری راهنمایی کردی که عملا نتونن و برن سراغ ناشر مورد نظرت.
    چون این اتفاق دیروز برای خود من هم داشت میافتاد و فکر میکنم سیمرغ واقعا قصدش همین بوده چون تا موقعی که به صفحه 9 این تالار نرسیده بودم میخواستم همین کارو کنم که البته دیروز این کارو کردم و با این انتشارات تماس گرفتم که تلفنی جوابم رو ندادند و گفتند تشریف بیارید دفتر و من تصمیم گرفتم برم و اونجا بعد از کلی صغری کبری چیدن متقاعدم کردن که خودم سرمایه گذاری کنم وبعدش یه قیمتی دادن که ...تازه میگفتن که آرم انتشاراتشون تو کتاب نمیخوره بعدشم تصمیم گرفتم که اتفاقاتی رو که برام افتاده بود رو اینجا بنویسم با اینکه اصلا حوصله این کارا رو ندارم

توضیح: قراردادهای امسال انتشارات ناقوس - همونجایی که تصمیم دارم سیل کتابهای شما رو به اون سمت هدایت کنم - برای امسال 8 درصد اعلام شده.
    آقای سیمرغ چرا جواب آبی آسمونی رو ندادید؟

آقای سیمرغ نمیخواین جواب بدین؟
    و در پایان من یه چند تا سوال دارم که ممنون میشم جواب بدین
    من همسرم ترانه میگه و من دوست دارم به عنوان هدیه تولدش ترانه هاشو تبدیل به کتاب کنم و تا 15 تیر هم فرصت دارم
    پیشنهاتون چیه؟ من چیکار کنم؟ آیا این کار عملیه که بدون اطلاع همسرم اینکارو کنم؟البته اونجا که رفتم گفتن مشکلی نداره
    و اینکه تا 15 تیر کتاب آماده میشه؟و آخر اینکه کتاب شعری در حدود 60 صفحه و با تیراژ1000 حدودا چقدر هزینه داره؟

پیشاپیش ممنونم از پاسخگوییتون
    Last edited by afshin alipour; 14-04-2011 at 21:00. دليل: تکمیل سوال

3. این کاربر از afshin alipour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

دوست عزیز افشین سلام
    اولا خواهش میکنم از درج مسایل حاشیه ای خودداری کنید و احترام بقیه دوستان رو داشته باشید

انتشاراتی که شما تشریف بردید ناشر کتابهای تخصصی هستش و اینگونه ناشران در صورتی که بخوان کتابی غیر مرتبط با حوزه فعالیتشون چاپ کنن آرم انتشاراتشونو توش نمیزنن و اگه کار چاپ کتابهای غیر از حوزه فعالیتشون رو انجام بدن فقط برای کسب درآمد هستش و معمولا کار پخشش رو هم انجام نمیدن و اینو مطمئن باشید هیچ ناشری حاضر به چاپ کتاب شعر یه تازه کار با سرمایه خودش نمیشه و شما خودتون باید هزینشو متقبل بشید و در ضمن باید قید فروش رو هم بزنید چون به احتمال فراوان فروش ضعیفی خواهد داشت پس در تیراژ پایین چاپ کنید.

کتابی که در نظر دارید چاپ کنید چون ترانه هستش معلوم نیست چند وقت تو ارشاد بمونه و نمیشه پیش بینی کرد چقدر طول میکشه شما اقدام کنید ان شاالله برسه.اینکه هم بدون اطلاع همسرتون این کارو انجام بدین از نظر قانونی ایراد داره ولی شدنیه ولی شما خودتونید که میدونید همسرتون خوشحال میشه یا ناراحت .بعد از اینکار همسرتون حق شکایت از شما رو داره
    کتابی هم که در نظر دارید حدودا 750000 تومان هزینه داره که با توجه به نوع کاغذ میتونه بالاتر یا پایینتر باشه.
    Last edited by naser noruzifard; 11-04-2011 at 00:21.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

دوستان عزیز ناصر نوروزیفرد و سیمرغ عزیز واقعا ازتون ممنونم به خاطر راهنماییهایی که کردید
    یه سوال داشتم البته اگه دوست داشتین جواب بدین تا بدونیم که این مطالبی رو که میگید تجربه ای پشتش هست یا نه؟
    آیا تا حالا کتابی از شما چاپ شده یا نه؟و اسم کتاب رو بگید بدیهیه که کسی که خودش تا الان ازش کتابی چاپ نشده باشه نمیتونه ادعای کمک به دیگران تو زمینه چاپ کتابو داشته باشه
    در آخر بازم ازتون ممنون
    سیمرغ جان نمیخواین جواب بدین؟

یه سوال دیگه قیمت پشت جلد چجوری تعیین میشه؟
    قیمت پشت جلد چند بزنم؟

و دیگه اینکه اگه بخوام همراه کتاب سی دی بدم چیکار باید بکنم؟

و آیا میشه عکس نویسنده رو جلد باشه؟

مثل اینکه اینجا همه مصرف کنندن و فقط 2 نفر جواب سوالا رو میدن بقیه دوستان هم لطف کنن و چنانچه تجاربی دارن به بقیه کمک کنن والا ثبت نام دو دقیقه هم طول نمیکشه منم اولش سختم بود
    Last edited by afshin alipour; 18-04-2011 at 12:33.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

یه سوال دیگه قیمت پشت جلد چجوری تعیین میشه؟
    قیمت پشت جلد چند بزنم؟

و دیگه اینکه اگه بخوام همراه کتاب سی دی بدم چیکار باید بکنم؟

و آیا میشه عکس نویسنده رو جلد باشه؟
    قیمت پشت جلد کاملا اختیاری و عرفی است.کتابهای در حدود کتاب خودتونو ببینید چنده تو همون حدود قیمت بزنید.

سی دی رو هم باید تو ارشاد براش مجوز بگیرید و مراحل اداری اون تو ارشاد انجام میشه.

بله طرح جلدتونو میبرید ارشاد و مجوز میگیرید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

سلام داداش سیمرغ
    چند وقتیه زده به سرم برم کتاب بنویسمو چاپ کنم
    اما هیچ کسی رو ندارم درستو حسابی راهنماییم کنه
    میتونم روتون حساب باز کنم؟؟؟
    راستش من بر اساس این تاپتیک عضو اینجا شدم

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

بله در خدمتتونم، لطفا پرسشهای شما در حیطه راهنمایی باشه، نه تحقیق در مورد هویت مرموز من!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

مرسی سیمرغ

آخر فروم باز nelahe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

برای قطع کتاب ها

چند تا سوال

1- برای تنظیم کتاب ها باید اون ها را در A4 تنظیم کنیم؟؟

2- باید وسط A4 تنظیم بشوند یا از طرف (یعنی از یک طرف لب به لب باشه و از طرف دیگر حاشیه بگذاریم)

3- این قطع کتاب که می گویند از بالای کتاب تا پایین است یا اینکه از خط اول تا خط آخر

4- برای تنظیم حاشیه در A4 چطور اعدادی که برای حاشیه می دهم باید خط اول تا آخر اون کتاب را حساب کنیم یا اینکه بالا و پایین خود کتاب (یعنی حاشیه های اطراف هم حساب بشود)

5 - من یک کتاب دارم که از بالا تا پایینش ارتفاعش 23.5 و عرضش 16.5 است (این اندازه به انضمام حاشیه های سفید کتاب است)

اما از خط اول تا آخرش می شه 21 در 12

حالا چطور باید تنظیم کنم

12. این کاربر از simorgh14 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •