تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 95 از 97 اولاول ... 458591929394959697 آخرآخر
نمايش نتايج 941 به 950 از 961

نام تاپيک: تاپيك اختصاصی مقایسه فایروال ها

آخر فروم باز 1376MAXIMUM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

گفتم رفیقم کسپر
    نورتون فعلا سریالاش بلاک میشه ممکنه حتی در آینده مثل ای وی چی و اوست ' آپدیتش هم بلک بشه
    اف سکور سریال رایگان گیر نمیاد کسی هم تو ایران زیاد استفاده نمیکنه ( بخطر نبودن سریال مفت ):-)
    کیوک هیل هم بنظرم هندیه زیاد ازش تعریفی نشنیدم
    ولی کسپر هم امتحانش ذو پس داده هم سریال زیاده البته میگن نسخه های جدیدش سریال رایگان کمی اذیت میکنه
    البته دکتر وب هم هس اونم قویه سه ماهه رایگان میده تو تاپیکشون هس ' نمایندگی فعال هم داره تو ایران
    من با خریدش مشکلی ندارم فقط تو ایرانستاپ که میفروشه اصلی هست یا اونا هم ه ک شده هست

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

دوستان محترم ادامه مبحثتونو بهتره تو این تاپیک انجام بدین :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هر زمان هم که شک داشتین سوالتونو کجا بپرسین از این تاپیک کمک بگیرین
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سعی کنین در این تاپیک مباحث مربوط به فایر وال پیگیری شود
    پیشاپیش با تشکر

3. 6 کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن آنتی ویروس و نرم افزارهای امنیتی aylar6888's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تکه ای از زمین

پيش فرض

درود :
    تست فایروال اوتپست ورژن 9.1

5. 6 کاربر از aylar6888 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پزشک انجمن S0R3N4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

سلام بر همگی؛از دوستان کسی میتونه محبت کنه و لینک دانلود COMODO LEAK TEST یا همون CLT خودمون رو بهم بده؟

8. این کاربر از mohammad_203 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

سلام

فقط یک کاربر (Avinash) که ظاهرا مدیر هم بوده گفته که خوب نیست. البته اشتباه میکنه.... ایشون فکرکرده فایروالها میان یک پورت را کامل میبندند، در صورتیکه اینجوری نیست. در آنی که شما ورودی را میبندید روی همان پورت میتوند ارتباط خروجی داشته باشید. (اگر اینجوری نبود که پس شما چطور وارد سایت grc میشید!) شما فقط زمانی نباید این کار را انجام بدهید که در یک شبکه یک دستگاه دیگری نیاز داشته باشه که به سیستم شما ارتباط برقرار کنه، بنابراین خلاف نطر ایشون که گفتند average user نباید اینکارو بکنند میشه گفت average user بهتره این کارو بکنند. (اگر هم معمولا در برخی فایروالها تنطیمات پیشفرض کمی ملایمتر هست به خاطر این هست که توسعه دهندگان فایروال فکر میکنند که احتمال داره که فایروال با تنطیمات سختر average user ها را دچار دردسر بکنه و اونها نتونند مشکلات بوجود آمده (انسداها.جلوگیری از دسترسیها/...را حل بکنند و قید فایروالشون را بزنند)

==

اما یک نکته ای که دوست دارم بگم این هست که خطری که ما را تهدید میکنه Suspicious Outbound Connections هست، که بهترین راه هم اینه که سیستم شما آلوده نباشه.(پس آنتی ویروس اینجا هم نقش بازی میکنه وبعد هم فایروالی که دست شما را هم باز بزاره توی تنظیمات و الیته HIPS )
    من خودم Jadda جان؛با بلوک کردن اون 2 پورت (یعنی TCP و UDP ) تو تست COMODO LEAK TEST نتایج خیلی خیلی متفاوتی با کسپرسکی گرفتم.
    علت این مسئله هم در همین صحبت شما خلاصه میشه؟

كاربر فعال انجمن آنتی‌ويروس
    (كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

من خودم Jadda جان؛با بلوک کردن اون 2 پورت (یعنی TCP و UDP ) تو تست COMODO LEAK TEST نتایج خیلی خیلی متفاوتی با کسپرسکی گرفتم.
    علت این مسئله هم در همین صحبت شما خلاصه میشه؟
    سلام

نه؛ احتمالا همزمان تغییراتی در بخش پرواکتیو کسپر اعمال کردید.

11. 2 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال mohammad_203's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت
    nowhere

پيش فرض

درود :
    تست فایروال اوتپست ورژن 9.1

سلام
    شما چطوری 320 گرفتی؟ من 300 گرفتم!
    ویرایش: من ویندوز 8.1 ( جدیده! ) نسخه 64 بیتی دارم. شما چطور؟ بعد دو تا تست هست که علاوه بر اون دوتا تست شما ، که قرمز شده، قرمز میشه : coat و ChangeDrvPath
    Last edited by mohammad_203; 17-09-2014 at 20:29.

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

سلام و درود خدمت دوستان عزیزم ...
    وقتتون خوش...
    یک سوال داشتم...
    در کناره آنتی ویروس Avira Antivir FREE و یا Panda Antivirus Free چه فایروالی رو واسه ی یک کاربر مبتدی توصیه میکنید که بتونه حفاظت حداکثری از سیستمش داشته باشه اما با کمترین سوال و جواب ممکن؟!
    این فایروال رو واسه ی سیستمه همسرم میخوام که اصلا حال و حوصله ی کلنجار رفتن با پک های امنیتی رو نداره برعکس ِ ما ها !!!
    اما بدون شک امنیت ِ سیستمش براش مهم ــ ـه!
    مخصوصا بعد از آلودگی شدید اخیر سیستمش و نجات یافتن سیستمش توسط آنتی ویروس Panda ...

البته امیدوارم فایروالی رو معرفی کنید که در بین 5 تا فایروال برتر سایت ماتئوسک باشه و همچنین براش لایسنس های طولانی مدت گیر بیاد یا اینکه حداقل رایگان باشه!!

راستی!!
    آیا میشه فایروال کومودو رو سیستم داشت ولی به شکلی کانفیگ کرد که اصلا سوال و جواب های تخصصی و یا پرتعداد نپرسه(اگه اصلا سوال نپرسه که چه بهتر!!)

دوستان!

برای همسر بنده که تقریبا یک کاربر آماتور (البته در زمینه ی امنیت رایانه ای فقط!)،فایروال Zone Alarm انتخاب بهتریه یا Outpost ؟!!!

آخر فروم باز K1lou's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    Sabzevar

پيش فرض

با سلام - به خاطر کمبود وقت به صورت خلاصه یه اشاره می کنم
    دوست عزیز شما می تونید فایروال کومودو رو داشته باشدی و در دو حالت کاربر یا safe فعالش کنید در حالت کاربر اگه همسرتون از برنامه های نصب شده در سیستم خودش اطلاع داشته باشه و با قسمتهایی از ویندوز - می تونه به سوالات یکبار برای همیشه جواب بده . در این حالت هر برنامه ای از فایرفاکس گرفته svchost ویندوز برای ارتباط با اینترنت به اجازه کاربر نیاز داره البته یکبار که پاسخ داده شد می تونید تیک به حاطر داشتن رو بزارید تا دیگه در مورد اون برنامه سوال نشه - در حالت safe فایروال به تشخیص خودش به برنامه های امن مثل فایرفاکس و .. اجاتزه اتصال میده در سایر موارد سوال میپرسه

15. این کاربر از K1lou بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •