تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 92 از 97 اولاول ... 4282888990919293949596 ... آخرآخر
نمايش نتايج 911 به 920 از 961

نام تاپيک: تاپيك اختصاصی مقایسه فایروال ها

پروفشنال kasi58's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

comodo firewall را نصب کردم از کجا میتونم دسترسی برنامه ای به اینترنت را قطع کنم جائی پیدا نکردم ؟
    virtual kiosk رفتم که میگه microsoft silver را نصب کنم با comod dragon،نیازی هست به این کار ؟
    من فقط میخوام دسترسی kmplayer را به اینترنت قطع کنم از خود firewall windows میتونم این کار را انجام بدم (windows 7 )
    چه جوری ؟
    ممنون

پروفشنال M.Sadegh.M's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    نصفِ جهان

پيش فرض

comodo firewall را نصب کردم از کجا میتونم دسترسی برنامه ای به اینترنت را قطع کنم جائی پیدا نکردم ؟
    virtual kiosk رفتم که میگه microsoft silver را نصب کنم با comod dragon،نیازی هست به این کار ؟
    من فقط میخوام دسترسی kmplayer را به اینترنت قطع کنم از خود firewall windows میتونم این کار را انجام بدم (windows 7 )
    چه جوری ؟
    ممنون
    سوالتون را در تاپیک مربوطِ بپرسید راحت تر و سریع تر به جواب میرسید.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3. 3 کاربر از M.Sadegh.M بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Deutsch | Active member omid-p30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سایت AV اولین سری تست های فایروال رو هم شروع کرد. چیزی که خوشحالم کرد عملکرد موفق فایروال خود ویندوز 7 هست :

5. 6 کاربر از omid-p30 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز TimeWarp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    جلوی کامپیوتر

پيش فرض

فایروال کدوم اینترنت سکوریتی این قابلیت رو داره که بشه یه برنامه رو بهش اضافه کرد تا جهت آپدیت اون برنامه به نت وصل نشه ؟

شنیدم فقط بیت دفندر این قابلیت رو داره .درسته ؟

حـــــرفـه ای *Batman*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Virtual Environment

پيش فرض

فایروال کدوم اینترنت سکوریتی این قابلیت رو داره که بشه یه برنامه رو بهش اضافه کرد تا جهت آپدیت اون برنامه به نت وصل نشه ؟
    شنیدم فقط بیت دفندر این قابلیت رو داره .درسته ؟
    سلام
    با فایروال ویندوز هم میشه این تنظیمات رو اعمال کرد!
    تقریبا همه Internet Security ها این قابلیت رو دارن.

8. 4 کاربر از *Batman* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز TimeWarp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    جلوی کامپیوتر

پيش فرض

سلام
    با فایروال ویندوز هم میشه این تنظیمات رو اعمال کرد!
    تقریبا همه Internet Security ها این قابلیت رو دارن.

آموزششو دارید ؟(فایروال خود ویندوز منظورمه)

وین 7 پک لورد 2013 (منظورم کرکشه) بعد اگه فایروال این ویندوز روشن باشه و نت گردی کنیم ممکن نیست به خود سایت مایکروسافت وصل شه و برای ویندوز مشکلی پیش بیاد؟

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Virtual Environment

پيش فرض

آموزششو دارید ؟(فایروال خود ویندوز منظورمه)

وین 7 پک لورد 2013 (منظورم کرکشه) بعد اگه فایروال این ویندوز روشن باشه و نت گردی کنیم ممکن نیست به خود سایت مایکروسافت وصل شه و برای ویندوز مشکلی پیش بیاد؟
    نه مشکلی پیش نمیاد.میتونید آپدیت اتوماتیک ویندوز رو غیرفعال کنید.

برای افزودن برنامه به فایروال ویندوز مراحل زیر را انجام دهید:

1- به منوی Start رفته و بر روی Control Panel کلیک نمایید.
    2- گزینه Windows Firewall را اجرا نمایید.
    3- در این پنجره بر روی گزینه Advanced Setting کلیک کنید.
    4- در پنل سمت چپ بر روی گزینه inbound Rules کلیک کنید. اکنون در پنل Action بر روی گزینه ...new Rule کلیک کنید.
    5- اکنون بر روی program کلیک کرده و next را بزنید.
    6- گزینه This Programs Path را انتخاب کنید و با زدن دکمه browse فایل اجرایی (exe.) برنامه مورد نظر را انتخاب کنید و دکمه next را بزنید.
    7- در پنجره بعدی گزینه Block the connection را انتخاب نمایید و next را بزنید.
    8- در پنجره پایانی در قسمت Name نام نرم افزار را تایپ نمایید و دکمه finish را بزنید. بدین ترتیب مانع آپدیت برنامه می شوید.
    9- در نهایت هم همین مراحل را برای Outbound Rules‌ انجام دهید تا برنامه نتواند اطلاعاتی را به خارج از کامپیوتر شما بفرستد.

منبع : سایت گردو

11. 5 کاربر از *Batman* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه poyyesh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام

دوستان من اسمارت سیکوریتی 7 نود اصلی و دارم نیاز به نصب فایروال هست واسه تراکنشایه اینترنتی بانک و دانشگاه و خریدایه اینترنت و -- و جاسوسی و خون ریزی کبد و قلبی ......

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Virtual Environment

پيش فرض

سلام

دوستان من اسمارت سیکوریتی 7 نود اصلی و دارم نیاز به نصب فایروال هست واسه تراکنشایه اینترنتی بانک و دانشگاه و خریدایه اینترنت و -- و جاسوسی و خون ریزی کبد و قلبی ......
    سلام
    نه شما نیازی به فایروال جداگانه ندارید.
    اون خونریزی قلبی هم مستقیماً به من و شما مربوط نمیشه. اما ممکنه ترکش های اون به ما هم برخورد کنه!

برای تراکنش های اینترنتی:

14. 5 کاربر از *Batman* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال ALI16437's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض اشنایی با تستهای فایروال

سایت AV اولین سری تست های فایروال رو هم شروع کرد. چیزی که خوشحالم کرد عملکرد موفق فایروال خود ویندوز 7 هست :

با سلام خدمت همه دوستان و اساتید محترم ،

به نظر من جا داره در مورد ،این ارزیابی بیشتر بحث بشه دوستانی که زبان انگلیسی خوبی دارند این pdf رو کامل بخونند و به چند سوال جواب بدنند

1- اینکه چطور ویندوز تونسته در این تستها نمره کامل بگیره ولی نرمافرار های قدیمی و پر مدعا مثل اتپوست و زوم الارم و نورتون و دیگران با کلی سابقه
    نتونستند نمره جالبی کسب کنند
    2-اینکه این تستها با تنظیمات پیش فرض انجام شده یا اینکه تنظیمات خاصی روی هر نرمافزار انجام شده و اینکه تستهای فوق در مورد Ping و File Sharing و Remote Desktop یعنی چی و اینکه این تستها چطور انجام شده و کلا در مورد تستهای فوق توضیح بدید
    من در این حد با دستور ping اشنا هستم که میدونم برای بررسی متصل بودن به یک سایت یا یک ایپی خاص میشود دستور پینگ رو بدین صورت استفاده
    کرد ping yahoo.com -ping google .com-ping 192.168.1.10 حالا این پینگ چی هست و چه ارتباطی با امنیت در شبکه عمومی داره رو نمیدونم
    اما در مورد فایل File Sharing با کلیک راست برروی فایل و انتخاب سربرگ Sharing میتوان یک فولدر را Sharing کرد که تمام درایوها و فولدرها بصورت
    پیش فرض notSharing هستند ایا با این وجود امکان دسترسی به اطلاعات درون درایوها وقتی Sharing نیستند هم هست یادم هست قبلا یک فرمان
    بود که وقتی با ای پی در سرچ میزدیم اطلاعات درایو کامپیوتر دیگری که شبکه بودنندرو نشون میداد و کلا اطلاعات شیر شده نیازی به حفاظت توسط فایروال دارند و امکان حمله به اطلاعات
    Sharing نشده است که نیازی به محافظت توسط فایروال رو داشته باشه یانه،
    اما Remote Desktop یک قابلیت جالب در ویندوز است که بصورت پیش فرض غیرفعال است و ما به جای اون از نرم افزار TeamViewerاستفاده میکنیم
    که هربار یک اکانت درست میکنه که اون رو به طرف روبرو میدهیم واون با کمک اون نرمافرار وارد سیستم ما میشه و کارها رو انجام میده و بعدا با بستنش قطع میشه حالا سوال من اینه که ریموت دسکتاپ چه نیازی به کنترل توسط فایروال داره .

با تشکر فرواون
    منتظر پاسخ های شما هستیم.

16. این کاربر از ALI16437 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •