تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 97 اولاول ... 56789101112131959 ... آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 961

نام تاپيک: تاپيك اختصاصی مقایسه فایروال ها

اگه نباشه جاش خالی می مونه iranian_genius's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    جهرم سیتی

پيش فرض

عجب ....

حالا از همه بهتر واسه ویستا چیه؟؟؟ (فایروال) ؟

outpost رو نگید که کل سی پی یو رو میگیره .../( سرعت افتضاح میشه البته فقط تو ایکس پی نصب میشد)

خوب....؟؟؟

حـــــرفـه ای vtn54's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

عجب ....

حالا از همه بهتر واسه ویستا چیه؟؟؟ (فایروال) ؟

outpost رو نگید که کل سی پی یو رو میگیره .../( سرعت افتضاح میشه البته فقط تو ایکس پی نصب میشد)

خوب....؟؟؟
    اگر نگاهی به نتایج تستهای به عمل آمده در همین تاپیک بیاندازی می بینی که جتیکو از بقیه بهتر است ولی کار کردن با

آن مهارت زیادی می خواهد و اعصاب خردکن است .فایروال کاسپرسکی به لطف سرویس PDM در XP بسیار خوب بود

ولی در ویستا پروبالش ریخته و قدرت سابق را ندارد ( چند تا از مهمترین اجزایش در ویستا حذف شده اند ) ولی در عوض

در ویستا بدون دردسرتر کار می کند.نورتون را هم که می شناسی فایروال جدیدش هنوز تست نشده ولی فایروال خوبی

است به ویژه که ساکت و بی سروصدا کار می کندو مزاحم کاربر نمی شود. Look 'n' Stop هم فایروال مشهوری است و

خیلی ها طرفدارش هستند ولی در تستها نتایج جالبی ندارد و چون با آن کار نکرده ام نمی توانم نظری بدهم .من

خودم از فایروال خود ویستا ذاستفاده می کنم ولی به محض آماده شدن نسخه سازگار با ویستای زون آلارم آن را

نصب خواهم کرد.( البته ISP من از روتر استفاده می کند برای همین من با خیال راحت از فایروال خود ویستا استفاده

می کنم ).

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    جهرم سیتی

پيش فرض

کاش Nis 2007 کرک داشت که دیگه این بدبختیارو نمیکشیدیم..

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    جهرم سیتی

پيش فرض

از منه هیچ کدوم . میدونی چرا؟؟؟

چون trend micro internet security با این که کرکش هست اما واسه خود کمپانیش لو رفته و دیگه اجازه ی رجیستر شدن نمیده . در نتیجه آپدیت نمیشه

panda هم که تقریبا همچین مشکلی داره . یعنی تا یه مدت آپدیت میشه ولی بعد از یه مدت گیر IDD میده و آپدیت نمیشه

bitdefender ظاهرا این مشکلات رو نداره اما این طور که شنیدم زیاد فایروالش تعریفی نداره . ولی به پای آنتی ویروسش نمیرسه

آخر فروم باز Viren's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    Rasht

پيش فرض

من PC-cillin Internet Security رو پیشنهاد می کنم.

آقای iranian_genius

مشکل شماست که کرک سالم پیدا نکردید.من کرک سالم رو دارم . از وقتی که اومده ازش استفاده می کنم ولی لو هم نرفته.

فقط باید CPU قوی داشته باشید.

آقای vtn54 عزیز

من همیشه روی پیشنهاد های شما حساب می کنم.ولی اینکه میگید Firewall نورتون قوی هست درست.ولی من هر دفعه که این فایروال رو نصب کردم.سیستم من سریع مورد حمله واقع شد.به خدا دروغ هم نمی گم.این فایروال سیستم بالایی هم می خواد و روی سیستم های پایین(سخت افزاری) اصلا جواب نمیده و گیر می کنه.
    من در حال حاضر از McAfee Virus Scan Enterprise+McAfee AntiSpyware Enterprise+McAfee Desktop Firewall استفاده می کنم.گرچه زیاد شهرتی نداره.ولی کاملا مورد اطمینان هست.

تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

آقای vtn54 عزیز

من همیشه روی پیشنهاد های شما حساب می کنم.ولی اینکه میگید Firewall نورتون قوی هست درست.ولی من هر دفعه که این فایروال رو نصب کردم.سیستم من سریع مورد حمله واقع شد.به خدا دروغ هم نمی گم.این فایروال سیستم بالایی هم می خواد و روی سیستم های پایین(سخت افزاری) اصلا جواب نمیده و گیر می کنه.
    من در حال حاضر از McAfee Virus Scan Enterprise+McAfee AntiSpyware Enterprise+McAfee Desktop Firewall استفاده می کنم.گرچه زیاد شهرتی نداره.ولی کاملا مورد اطمینان هست.
    دوست عزیز

من منظور شما را در مورد مورد حمله قرار گرفتن سیستمتان متوجه نشدم اگر منظورتان افتادن ویروس یا اسپایور روی

سیستمتان است که این ربطی به فایروال ندارد و مربوط به آنتی ویروس و آنتی اسپایور است .ولی اگر منظورتان هک

شدن سیستمتان است باید بگویم متاسفانه یک حقیقت تلخ در مورد تمامی فایروالهای نرم افزاری وجود دارد و آن این

است که هیچکدام قادر به محافظت کامل سیستم در مقابل حملات پیشرفته یک هکر نیستند .توانایی Inbound Filtering

یا به زبان ساده تر توانایی فایرواها در کنترل اطلاعات ورودی به سیستم ( به صورت بستن و مخفی کردن پورتهای

سیستم و جلوگیری از ورود غیر مجاز به سیستم ) تقریبا در تمامی فایروالها یکسان است ( البته با کمی بالا پایین ) و

متاسفانه وظیفه اصلی یک فایروال هم همین است .یعنی اگر واقعیت را بخواهید شاید در این زمینه فایروال ویندوز با

معروفترین فایروالهای تجاری در یک سطح باشد .تقریبا تمامی تستهایی که در مورد فایروالها وجود دارد قدرت Outbound Filtering

یا توانایی کنترل اطلاعات خروجی از سیستم فایروالها است که مورد تست قرار گرفته است و از این لحاظ فایروالهای

مختلف با هم متفاوت هستند .در هر حالت غرض از این صحبتها این است که علت آلوده شدن سیستم شما نه

فایروال نورتون بلکه علل دیگری است ( مثلا تنظیم نامناسب فایروال , قدرت ناکافی آنتی ویروس در مقابله با تروجانها

و یا کرمهای وارد شده به سیستم و ... ) در ضمن در حال حاظر تعداد فایرواهای سازگار با ویستا بسیار کم است و

شما اگر از نورتون استفاده نکنید واز کاسپرسکی و سایر اینترنت سکوریتی ها هم خوشتان نیاید تنها راه باقیمانده

استفاده از فایروال خود ویندوز است ! در هر حالت فایروال پی سی سیلین در تستهای به عمل آمده کارکرد بسیار

خوبی داشته و گزینه مناسبی است ( البته همانطور که گفتم از نظر Outbound Filtering ) ولی مطمئن باشید از نظر

مقابله با حملات خارجی هیچ ارجحیتی بر فایروال نورتون و یا حتی فایروال خود ویندوز ندارد !

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    جهرم سیتی

پيش فرض

یک چیزی که یادم رفت در مورد pc cillin بگم . اینکه در اولین آپدیت حدود 25 مگ آپدیت میگیره .

نمیدونم . به اندازه ی نورتونه اما....

نورتون رو ترجیح میدم البته اگه کرکی واسه اینترنت سکیوریتیش پیدا بشه..

.......................................///

میشه آدرس اون کرک سالمه رو بدی؟؟!!!

تقریبا هرجا نگاه کردم همونی هست که درست کار نمیده///

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سلام
    من يه سوال ابتدائي دارم :
    اساسا فايروال چيه ؟
    چه فوايدي داره ؟
    از كجا ميتونم اطلاعاتي در مورد مفاهيمي مثل فايروال بدست بيارم؟
    ممنون ميشم منو راهنمائي كنين

تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

سلام
    من يه سوال ابتدائي دارم :
    اساسا فايروال چيه ؟
    چه فوايدي داره ؟
    از كجا ميتونم اطلاعاتي در مورد مفاهيمي مثل فايروال بدست بيارم؟
    ممنون ميشم منو راهنمائي كنين
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •