تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 87 از 97 اولاول ... 3777838485868788899091 ... آخرآخر
نمايش نتايج 861 به 870 از 961

نام تاپيک: تاپيك اختصاصی مقایسه فایروال ها

کاربر فعال انجمن موسیقی Serenity's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    خراب شده

پيش فرض

توی ویروس توتال 3 تا انتی ویروس این فایل رو ویروس شناختن ، یکی از این آنتی ویروس ها Dr.Web هست که شرکت معتبری هست.
    حالا نمیگم 100 % فایل مشکل داری هست اما خب بهتر هست که استفاده نکنین.

Comodo Leak Test یا به اختصار CLT برای خود شرکت کومودو هست که ساخته شده برای تست فایروال

از اینجا میتونین دانلود کنین :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by Serenity; 22-04-2013 at 14:49.

2. 3 کاربر از Serenity بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال ~~~'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    همه از خدائیم و بسویش بازمیگردیم

پيش فرض

این تست رو با آخرین ورژن ناد و آخرین آپدیت گرفتم
    ssl پروتکل فعال کردم -httpsاسکن هم فعال کردم -فایروال هم روی اینتر اکتیو مد گذاشتم

نظرتون چیه

پروفشنال ~~~'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    همه از خدائیم و بسویش بازمیگردیم

پيش فرض

توی ویروس توتال 3 تا انتی ویروس این فایل رو ویروس شناختن ، یکی از این آنتی ویروس ها Dr.Web هست که شرکت معتبری هست.

Comodo Leak Test یا به اختصار CLT برای خود شرکت کومودو هست که ساخته شده برای تست فایروال

از اینجا میتونین دانلود کنین :

اونایی که ویروس گرفتن فکر کنم بخاطر تستایی بود که انجام میداد
    مثل باز شدن خودکار درایو و حرکت خودکار نشانه گر موس و پیغام دادن دروغین ویندوز خاموش و روشن شدن صفحه مانیتور و ..
    گفتم از کمودو و کسپر هم آزمایش کنن که استقبالی نشد

5. این کاربر از ~~~ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال آنتی‎ویروس و نرم‎افزارهای امنیتی Hidden-Hunter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

این برنامه ای(PC SECURITY) که شما گذاشتین تا بچه ها باهاش تست کنن اصلآ بروز نیست ! حتی گوگل کروم رو هم تو لیستش نداشت !
    و جالب اینکه چند تا از آنتی ویروس ها فایل exe این برنامرو ویروس میشناسن :

وقتی Comodo Leak Test کومودو هست این برنامه های متفرقه رو نصب نکنین
    سلام

این برنامه سیف هست.

7. 2 کاربر از Hidden-Hunter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال آنتی‎ویروس و نرم‎افزارهای امنیتی Hidden-Hunter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

اونایی که ویروس گرفتن فکر کنم بخاطر تستایی بود که انجام میداد
    مثل باز شدن خودکار درایو و حرکت خودکار نشانه گر موس و پیغام دادن دروغین ویندوز خاموش و روشن شدن صفحه مانیتور و ..
    گفتم از کمودو و کسپر هم آزمایش کنن که استقبالی نشد
    سلام

قبلا توسط کسپر استقبال شده :

9. 2 کاربر از Hidden-Hunter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

كاربر فعال انجمن آنتی‌ويروس
    (كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

دوستان این تست برای nod بود اون جاهایی که مشخص کردم تست کنید بذارید - مخصوصا کمودو و کسپر

COMODO IS
    v6.1

Last edited by Jadda; 22-04-2013 at 23:59.

11. 8 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن آنتی ویروس و نرم افزارهای امنیتی aylar6888's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تکه ای از زمین

پيش فرض

جونم کومودو و علی آقا...

سلام عزیز :
    در ضمن انتیها اکثر تسترها رو مخرب میشناسن چون به منابعی که نباید دست درازی میکنن و تقاضاهایی میکنن که در حالت نرمال طبیعی نیست و بخاطر همین مخرب میشناسن
    Last edited by aylar6888; 23-04-2013 at 00:13.

13. این کاربر از aylar6888 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن آنتی ویروس و نرم افزارهای امنیتی aylar6888's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تکه ای از زمین

پيش فرض

این تست رو با آخرین ورژن ناد و آخرین آپدیت گرفتم
    ssl پروتکل فعال کردم -httpsاسکن هم فعال کردم -فایروال هم روی اینتر اکتیو مد گذاشتم

نظرتون چیه
    شما HTTPS تون رو هم بذارید روی اینتراکتیو فقط فعال کردنش کافی نیست هر چند پیشفرض فعاله...هم فایروال و هم https روی اینتراکتیو یا پلیسی مد...310 میگیرین که این امتیاز منم متعجب کرد و نود توی HTTPS پیشرفت خوبی کرده !!!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

سلام دوستان عزیز

ازتون میخوام یک ازمایشگاه تست تخصصی فایروال بهم معرفی کنین
    مثلا [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دو سایت معتبر جهانی،مرجع و با بروز رسانی در مدتی قابل قبول برای رتبه بندی وبهتره بگم امتیاز بندی انتی ویروس ها هستند
    اما با گشت و گذار در اینترنت مرجعی مخصوص تست فایر وال که هم اعتبار نتیجش بسیار بالا باشه و هم بطور مرتب هر چند ماه یکبار اپدیت بشه و از همه مهم تر و باز هم از همه مهمتر اینکه نتیجش کاملا بی طرف باشه پیدا نکردم
    دو سایتی که در بالا اشاره شده بی طرف بودنش برای جمع کثیری تایید شدست و شهرت و اعتبار جهانی دارن.اینها متاسفانه در حوزه انتی ویروس فعالیت میکنند
    برای پیدا کردن مرجعی برای تست مرتب و معتبر و بی طرفانه فایروال پیدا نکردم.
    البته سایت هایی پیدا شدند اما هر کدوم دارای نقص هایی بودند که قابل چشم پوشی نیست
    مثلا سایت

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که بنظر دارای بیشترین اعتبار بود اشکالات عمده ای داشت.برای مثال فقط نتیجه ازمایش مربوط به نسخه های 64 بیتی ویندوز بود یا اینکه اخرین دور ازمایششون مربوط به فکر میکنم سال 2012 بود
    این درست نیست.چون میدونیم که دائما داره مبحث امنیت مهمتر میشه و تهدیدات بیشتر.پس به یک فایروال قدرتمند نیازه که نیاز حال رو بخوبی براورده کنه.یعنی تست باید انی باشه نه اینکه مال یک سال پیش.شاید تو این یک سالی قدرت این نرم افزار بشدت کاهش پیدا کرده باشه و رکت دیگه ای بهتر روی کار امده باشه
    به این دلایل نمیشه سایت فوق رو به عنوان مرجع پذیرفت.دنبال مرجعی بی طرف،با تست مرتب در بازه های زمانی کوتاه مدت تر مثلا نهایتا 4 ماهه هستم که برای نسخه های مختلف ویندوز و حتی لینوکس و مک هم نتیجش رو ارائه بده.
    پس سایت بالا به دلایل اشاره شده رد میشه.اما باز هم جستجو شد و یک سایت خوب پیدا شد اما نتیجش قابل تامله و بنظرم زیاد روی نتیجش کارشناسی نکردن و در واقع اشکال این سایت از نظر من شاید کارشناسی ناکافی در اعلام نتایجش باشه
    باز هم مطمئن نیستم چون خودم کارشناس نیستم ادرس صفحه نتایج رتبه بندی برترین فایروال ها:

به دلیل اینکه من کارشناس نبودم اومدم از شما راهنمایی بخوام
    میخوام اولا یک سایت با اعتبار جهانی بلحاظ اعتبار نتیجه،با بروز رسانی کوتاه مدت تر و بیشتر، به صورت کاملا بی طرفانه رو بهم معرفی کنین
    خلاصه کلام اینکه بهم یک سایت مرجع تخصصی برای رتبه بندی و امتیاز دهی برای فایروال ها با معرفی کنین

ممنون از حوصله دوستان

16. این کاربر از nima-sfa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

و همین طور از دوستان عزیز یک تقاضای مجرد دیگه هم دارم
    به نظرم با وضعیت فعلی بهتر اینه که ادم خودش بشینه تو یک شرایطی که تقریبا استاندار سازی شده که توسط خود شخص در کامپیوتر شخصیش پیداه شده تک تک فایروال هارو ازمایش کنه

بنظر من این خیلی بهتره چون سایت مرجع مورد پسندی فکر نمیکنم پیدا بشه.درهر صورت تست شخصی اطلاعات ریز تری هم میتونه بده.پس میتونه خیلی فنی تر و ارزنده تر و اموزنده تر و عمیق تر از دیدن صرفا نتیجه ازمایش توسط چند شرکت باشه

به همین دلیل و با توجه به این که من ادم تازه کاری در زمینه های امنیتی کامپیوتر هستم.و تقریبا چیزی از معیار های سنجش یک فایروال خوب نمیدونم به همین دلیل از شما دوستان تقاضایی دارم.
    از تون میخوام به من تازه وارد و صفر کیلومتر اموزش کار با c l t رو از پایه یعنی صفر تا حد پیشرفته بدین.
    به دوستان خوبم بگم که درسته من تو این زمینه ها صفر کیلومترم اما استعداد یادگیری بالا و سریعی تو زمینه های کامپیوتری و امنیتی دارم.این حرف تجربه شده
    بخاطر همین از دوستان میخوام از صفر تا پیشرفته کار با اون نرم افزار تست گر رو بهم یاد بدن.یعنی یک پست مقاله وار و اموزش دهنده بذارن
    و همین طور میخوام که دوستان خودشون رو زیاد به زحمت نندازن.ما که راضی نیستیم
    اما ارمانم برای این اموزش اینه که بتونم خودم یک شرایط استاندارد و قابل اعتمادی رو با استفاده از اموزش شما در ویندوز های مختلف پیداه کنم تا بتونم خودم اگاهانه فایروال های مختلف رو مقایسه کنم.
    در واقع یعنی با همه چیز برای ایجاد شرایط ایده ال و استاندار در ویندوز های مختلف اشنا بشم تا بتونم تستی از فایروال های مختلف در ویندوز های مختلف بگیرم که نتیجش درست و به واقعیت بسیار نزدیک باشه
    باز هم این فقط یک ارمانه.اگر باز هم برای دوستان سخته لطفا حداقل موارد رو برای انجام یک ازمایش در شرایطی شبیه به حالت استاندار بهم یاد بدن.تا اگر اون طور ارمانی هم نشد تا شرایط ازمایش فایروال هارو استاندارد در بیارم حداقلش این باشه که یک نتیجه ای ساده ولی قابل اعتماد بتونم بدست بیارم.این دیگه یعنی اموزش حداقل موارد برای پیاده سازی یک شرایط ازمایشگاهی برای انجام یک ازمایش استاندارد ساده از فایروال ها در نسخه های مختلف ویندوزه.

اگر این کار براتون سخته ایرادی نداره لااقل جواب پست اولی که در همین بالا دادم رو بدین.

و سوال دوم این قسمت اینه که برنامه Comodo Leak Test معروف به c l t ایا فقط برای آزمایش فایرواله؟یا برای ازمایش انتی ویروس هم مناسبه؟این سوال هم میتونست در مقاله اموزشیتون جواب داده بشه اما بدلیل اهمیت اون رو جدا دارم میپرسم

از لطف تک تک دوستان ممنونم
    Last edited by nima-sfa; 09-05-2013 at 17:14.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •