تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 97 اولاول ... 345678910111757 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 961

نام تاپيک: تاپيك اختصاصی مقایسه فایروال ها

حـــــرفـه ای hamilton's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

عجب شما خبر نداشتید از نسخه 7 به این طرف اینترنت شرکت سازنده زون آلارم از انجین کاسپرسکی در

محصولاتش استفاده می کند.
    دوست عزيز يك سوال از خدمت شما بپرسم.من در ويستا از آنتي ويروس NOD32 استفاده ميكنم.قبلا تو مطلبي خونده بودم كه امكان استفاده همزمان آنتي ويروسهاي كاسپر و NOD32 به صورت فعال در سيستم وجود داره بدون اينكه مشكلي براي سيستم ايجاد كنه.حالا سوال من اين است كه آياامكان استفاده Zonealarm Internet Security ورژن 7 كه قابل نصب بر روي ويستا هم ميباشد همزمان در كنار NOD32 وجود داره؟چون الان روي ويستا فايروال ندارم و شخصا زون آلارم را ترجيح ميدم و هنوز هم خبري از فايروالهاي زون آلارم براي ويستا نيست.
    با تشكر .

تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

دو بار پست شده است.
    Last edited by hamilton; 03-04-2007 at 12:14. دليل: 2 بار پست شده است.

حـــــرفـه ای vtn54's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

دوست عزيز يك سوال از خدمت شما بپرسم.من در ويستا از آنتي ويروس NOD32 استفاده ميكنم.قبلا تو مطلبي خونده بودم كه امكان استفاده همزمان آنتي ويروسهاي كاسپر و NOD32 به صورت فعال در سيستم وجود داره بدون اينكه مشكلي براي سيستم ايجاد كنه.حالا سوال من اين است كه آياامكان استفاده Zonealarm Internet Security ورژن 7 كه قابل نصب بر روي ويستا هم ميباشد همزمان در كنار NOD32 وجود داره؟چون الان روي ويستا فايروال ندارم و شخصا زون آلارم را ترجيح ميدم و هنوز هم خبري از فايروالهاي زون آلارم براي ويستا نيست.
    با تشكر .
    سلام دوست عزیز

استفاده همزمان از دو آنتی ویروس به صورت فعال در کنار هم درست نیست و این مطلب به خاطر اختلالی است که در

کار هم ایجاد می کنند ولی شما می توانید پس از نصب اینترنت سکوریتی زون آلارم آنتی ویروس آن را غیر فعال کنید

و از آن برای اسکن گاهگاهی سیستم استفاده کنید.

تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

vtn جان از دوستان كه آخرين نسخه zonealarm internet security را دانلود كرده اند ميگويند كه رو ويستا نصب نميشه و ظاهرا هنوز محصول قابل نصب روي ويستا نداده.نظر شما چيه؟اصولا چرا شركتي به اين بزرگي با وجوديكه چند ماه از انتشار ويستا گذشته هنوز فكري براي اين قضيه نكرده و به نحوي اعتبار خودش را با علامت سوال مواجه كرده؟شركتهاي ديگر مانند Outpost يا Jetico نسخه هاي سازگار با ويستا را حتي شده در نسخه بتا ارايه داده اند اما كمپاني زون آلارم هنوز كاري نكرده؟

تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

vtn جان از دوستان كه آخرين نسخه zonealarm internet security را دانلود كرده اند ميگويند كه رو ويستا نصب نميشه و ظاهرا هنوز محصول قابل نصب روي ويستا نداده.نظر شما چيه؟اصولا چرا شركتي به اين بزرگي با وجوديكه چند ماه از انتشار ويستا گذشته هنوز فكري براي اين قضيه نكرده و به نحوي اعتبار خودش را با علامت سوال مواجه كرده؟شركتهاي ديگر مانند Outpost يا Jetico نسخه هاي سازگار با ويستا را حتي شده در نسخه بتا ارايه داده اند اما كمپاني زون آلارم هنوز كاري نكرده؟
    البته دوستانی که این حرف را می زنند این نسخه سازگار با ویستا را نصب نکرده اند آنها نسخه فعلی را که با ویستا

سازگار نیست یعنی نسخه 7.0.337.000 را نصب کرده اند در حالی که این نسخه بتا که با ویستا سازگار است نسخه

7.0.233.067 می باشد که با آن نسخه متفاوت است علت این تاخیر را هم در خود سایت شرکت سازنده توضیح داده

است و گفته که ویستا یک سیستم عامل جدید است که نسبت به ویندوزهای قبلی به ویژه از لحاظ امنیتی از بنیان

متفاوت است لذا طراحی نرم افزارهایی مانند فایروال که به طور ریشه ای با سیستم عامل عجین می شوند مشکل و

زمانبر است هر چند من هم قبول دارم که شرکت سازنده زون آلارم نسبت به بقیه کمی تاخیر دارد.
    Last edited by vtn54; 03-04-2007 at 22:02.

کـاربـر بـاسـابـقـه D o l f i n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    NET

پيش فرض

جديد ترين رده بندي اينترنت سكوريتي ها هنوز نيومده ببنيم كدوم يكي در صدر هستش

Banned Maximillion's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

سلام
    یه سوال دارم
    کسی چیزی در مورد زنگ سارق شنیده یا میدونه؟
    مثل اینکه از فایروال بهتر کار میکنه.

پزشک انجمن S0R3N4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

دوم اینکه من زون آلارم را ترجیح می دهم و اگر نسخه سازگار با ویستای آن عرضه شود به جای کومودو از آن

استفاده خواهم کرد.
    چرا ترجیح میدی؟در تست ها که فایروال کومودو امتیاز بهتری آورده بود!!!!
    (البته اگه شما بگید که فایروال ویندوز ایکس پی قوی تر از همه است من قبول می کنم!!!)

تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

چرا ترجیح میدی؟در تست ها که فایروال کومودو امتیاز بهتری آورده بود!!!!
    (البته اگه شما بگید که فایروال ویندوز ایکس پی قوی تر از همه است من قبول می کنم!!!)
    سلام دوست عزیز

قبلا هم گفتم که در انتخاب یک نرم افزار امنیتی تنها ملاک انتخاب قویتر بودن آن نیست چون در این گونه موارد همیشه

قویتر بودن به منزله بهتر بودن نیست در مورد فایروال زون آلارم باید بگویم درست است که از نظر Outbound Protection

به پای کومودو نرسد ( راستش فعلا هیچ فایروال دیگری هم نمی رسد ) ولی مزایای بیشتری نسبت به آن دارد تنظیمات

آن راحتتر و در عین حال بیشتر از کومودو است امکانات جانبی آن بیشتر است و مهمتر از همه اینها برای من امتحانش را

پس داده است کومودو هر چند روی سیستم من بدون اشکال ایجاد می شد ولی با چند نرم افزار دیگر مشکل داشت و

گاهی دچار Crash می شد .البته کومودو یک تازه وارد است و در مرحله توسعه و تکمیل است و روز به روز بهتر

می شود.دوست من به نظر من بهترین نرم افزار آنی است که علاوه بر داشتن شرایط لازم روی سیستم شما راحتتر

اجرا شود.

10. این کاربر از vtn54 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پزشک انجمن S0R3N4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

سلام دوست عزیز

قبلا هم گفتم که در انتخاب یک نرم افزار امنیتی تنها ملاک انتخاب قویتر بودن آن نیست چون در این گونه موارد همیشه

قویتر بودن به منزله بهتر بودن نیست در مورد فایروال زون آلارم باید بگویم درست است که از نظر Outbound Protection

به پای کومودو نرسد ( راستش فعلا هیچ فایروال دیگری هم نمی رسد ) ولی مزایای بیشتری نسبت به آن دارد تنظیمات

آن راحتتر و در عین حال بیشتر از کومودو است امکانات جانبی آن بیشتر است و مهمتر از همه اینها برای من امتحانش را

پس داده است کومودو هر چند روی سیستم من بدون اشکال ایجاد می شد ولی با چند نرم افزار دیگر مشکل داشت و

گاهی دچار Crash می شد .البته کومودو یک تازه وارد است و در مرحله توسعه و تکمیل است و روز به روز بهتر

می شود.دوست من به نظر من بهترین نرم افزار آنی است که علاوه بر داشتن شرایط لازم روی سیستم شما راحتتر

اجرا شود.
    VTN جان سلام

من معمولا وقتی به اینترنت وصل میشدم یک سوال از من پسیده می شد که آیا اجازه میدید رو سیستم شما Send Resive انجام بشه یا وقتی با دانلود منیجر چیزی دانلود می کردم و یا با مرورگر صفحه ای باز می کردم همچین سوالاتی از من پرسیده می شد.
    آیا فایروال کومودو یا زون آلارم بعد از اجازه دادن به فعالیت های برنامه ها باز اون هارو کنترل می کنه یا نه؟

راستی من دنبال کرک یک برنامه بودم و چند سایت برای این کار رو باز کرده بودم.گارد Spy Sweeper حدود 80 فایل مخرب رو بلوک کرد ولی کومودو بی خیال وایساده بود و هیچ کاری نمی کرد!!زون آلارم هم همین جوری هستش!!
    ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •