تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 97 اولاول ... 23456789101656 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 961

نام تاپيک: تاپيك اختصاصی مقایسه فایروال ها

پزشک انجمن S0R3N4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

سلام بتمن جان

در مورد کم کردن سرعت باید بگم ذوی سیستم من که خیلی نرم و راحت کار می کرد از زون آلارم که سبکتر بود. در مورد

دوم هم احتمالا شما از حالت اتوماتیک آن که تعداد اخطارها را کم می کند استفاده کرده اید در این حالت خود کومودو

تصمیم می گیرد که برنامه به اینترنت وصل شود یا نه .( برای این کار از یک نوع هوش مصنوعی و نیز از یک لیست از قبل

آماده استفاده می کند ) مثلا شما می خواهید بابیلون به اینترنت وصل نشود ولی چون کومودو بابیلون را یک برنامه

بی ضرر تشخیص می دهد به طور اتوماتیک به آن اجازه عبور می دهد) مورد سوم هم احتمالا باز به این خاطر است

یعنی برنامه به طور اتوماتیک یکی از سرویسهای ضروری ویندوز را بلوک کرده است در مورد سایر موارد من

نظری ندارم چون تا حالا با آنها برخورد نکرده ام ولی با حرف شما که این فایروال در ابتدای راه است کاملا موافقم
    سلام دوست عزیز
    من هم مشکل سوم ایشون رو دارم و عجیب عصبانی از این موضوع هستم!!!!
    منظورتون چیه که کومودو اتوماتیک هست؟چگونه این مشکل رو حل کنم!!!!
    تو رو خدا کمک کنید!!!

حـــــرفـه ای vtn54's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    من هم مشکل سوم ایشون رو دارم و عجیب عصبانی از این موضوع هستم!!!!
    منظورتون چیه که کومودو اتوماتیک هست؟چگونه این مشکل رو حل کنم!!!!
    تو رو خدا کمک کنید!!!
    سلام دوست عزیز

همانطور که در آن پست هم آورده ام من دیگر از کومودو استفاده نمی کنم ولی مدت کوتاهی که از آن استفاده کردم

مشکلی با آن نداشتم .ولی شما به لیست برنامه ها و پروسه هایی که توسط برنامه بلوک شده است نگاهی بکن ببین

آیا پروسه ای از ویندوز را بلوک کرده است یا نه.اگر آن را بلوک کرده بود آن را از حالت بلوک در بیاور ببین مشکلت حل می

شود یا نه .

حـــــرفـه ای hamilton's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

دوست عزیز زون آلارم نسخه بتای سازگار با ویستا را بیرون داده است و احتمالا به زودی نسخه اصلی را نیز بیرون می دهد.
    دوست عزيز طبق فرمايش شما من سري به سايت ZoneAlarm زدم ولي مطلبي كه ديدم اين بود كه نوشته بود:
    Windows Vista™ is Microsoft’s next operating system release. ZoneAlarm® will deliver advanced security protection for Vista users.

ظاهرا فعلا فقط نسخه ZoneAlarm with Antivirus 7.0.337.000 كه با ويستا سازگاره در حالت بتا جهت تست قرار داده شده درسته؟و من هم نميخواهم از نسخه Internet Security كه آنتي ويروس هم داره استفاده كنم و قصد استفاده از نسخه Pro را دارم.البته تو سايت زون آلارم فرم مربوطه را پر كردم تا در صورت آماده شدن نسخه سازگار با ويستا با ايميل اطلاع دهند.

تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

دوست عزيز طبق فرمايش شما من سري به سايت ZoneAlarm زدم ولي مطلبي كه ديدم اين بود كه نوشته بود:
    Windows Vista™ is Microsoft’s next operating system release. ZoneAlarm® will deliver advanced security protection for Vista users.

ظاهرا فعلا فقط نسخه ZoneAlarm with Antivirus 7.0.337.000 كه با ويستا سازگاره در حالت بتا جهت تست قرار داده شده درسته؟و من هم نميخواهم از نسخه Internet Security كه آنتي ويروس هم داره استفاده كنم و قصد استفاده از نسخه Pro را دارم.البته تو سايت زون آلارم فرم مربوطه را پر كردم تا در صورت آماده شدن نسخه سازگار با ويستا با ايميل اطلاع دهند.
    سلام دوست من

سری به لینک زیر بزن نسخه بتای مزبور نسخه حاوی آنتی ویروس است ( ZoneAlarm Antivirus 7.0.233.067 ) چون

ظاهرا مشکل اصلی سازگاری با ویستا قسمت آنتی ویروس آن است نه قسمت فایروال آن :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

سلام دوست من

سری به لینک زیر بزن نسخه بتای مزبور نسخه حاوی آنتی ویروس است ( ZoneAlarm Antivirus 7.0.233.067 ) چون

ظاهرا مشکل اصلی سازگاری با ویستا قسمت آنتی ویروس آن است نه قسمت فایروال آن :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    همانطور كه خدمت شما عرض كردم فقط نسخه اي كه آنتي ويروس داره در حالت بتا براي تست قرار داده شده و در حال حاضر نسخه Pro در دسترس نيست.ظاهرا فعلا بايد فقط صبر كرد.چون اصلا به آنتي ويروس اين فايروال اعتمادي نيست.

پزشک انجمن S0R3N4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

سلام دوست عزیز

همانطور که در آن پست هم آورده ام من دیگر از کومودو استفاده نمی کنم ولی مدت کوتاهی که از آن استفاده کردم

مشکلی با آن نداشتم .ولی شما به لیست برنامه ها و پروسه هایی که توسط برنامه بلوک شده است نگاهی بکن ببین

آیا پروسه ای از ویندوز را بلوک کرده است یا نه.اگر آن را بلوک کرده بود آن را از حالت بلوک در بیاور ببین مشکلت حل می

شود یا نه .
    سلام رفیق خوب
    راستش این دفعه دو سوال برایم پیش امده!!!
    چرا فایروال به این قدرتمندی رو ول کردی؟(((شاید دلیلش من رو وادار به عوض کردن این فایروال کنه))) و بعد سراغ کدوم فایروال رفتید؟
    مشکلم هنوز حل نشده در حالی که تمامی گزینه ها Allow بودن!!!

ممنون

تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

چون اصلا به آنتي ويروس اين فايروال اعتمادي نيست.
    چرا ؟ از کی تا حالا آنتی ویروس کاسپرسکی نامطمئن شده است

تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

سلام رفیق خوب
    راستش این دفعه دو سوال برایم پیش امده!!!
    چرا فایروال به این قدرتمندی رو ول کردی؟(((شاید دلیلش من رو وادار به عوض کردن این فایروال کنه))) و بعد سراغ کدوم فایروال رفتید؟
    مشکلم هنوز حل نشده در حالی که تمامی گزینه ها Allow بودن!!!

ممنون
    کومودو فایروال بسیار خوبی است علت اینکه من اکنون از آن استفاده نمی کنم دو چیز است یکی اینکه من از ویستا

استفاده می کنم و نسخه سازگار با ویستا ی این فایروال عرضه نشده است و من اکنون از فایروال خود ویندوز استفاده

می کنم .دوم اینکه من زون آلارم را ترجیح می دهم و اگر نسخه سازگار با ویستای آن عرضه شود به جای کومودو از آن

استفاده خواهم کرد.

تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

چرا ؟ از کی تا حالا آنتی ویروس کاسپرسکی نامطمئن شده است
    يعني زون آلارم روي محصول اينترنت سكيوريتي خودش از آنتي ويروس كاسپر استفاده ميكنه؟از چه زمان اين كار را آغاز كرده؟چون من اطلاعي در اين خصوص نداشتم.يعني امتياز آنتي ويروسش رو از كاسپر خريده؟

تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

يعني زون آلارم روي محصول اينترنت سكيوريتي خودش از آنتي ويروس كاسپر استفاده ميكنه؟از چه زمان اين كار را آغاز كرده؟چون من اطلاعي در اين خصوص نداشتم.يعني امتياز آنتي ويروسش رو از كاسپر خريده؟
    عجب شما خبر نداشتید از نسخه 7 به این طرف اینترنت شرکت سازنده زون آلارم از انجین کاسپرسکی در

محصولاتش استفاده می کند.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •