تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 51 از 97 اولاول ... 4147484950515253545561 ... آخرآخر
نمايش نتايج 501 به 510 از 961

نام تاپيک: تاپيك اختصاصی مقایسه فایروال ها

آخر فروم باز M E H R A N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    سوئد

پيش فرض

اوت پوست در تستها رد نشده .
    اگه تستي كه متوسك انجام داده مدنظر باشه(كه يه سري حرفه اي انجامش دادن)، اوت پوست در ورژن 7 بعد از كمودو قرار گرفته.
    خواهشا مغرضانه صحبت نكنيد.
    من خودم الان در سيستمم كمودو اينترنت سكيوريتي نصبه اما دليلي نميبينم چون سويت نصب شده من نيست اينقدر تو سرش بزنم.
    این نقل قول خودم در مورد انجام این تستی است که انجام شد. دقیق بخونید لطفا...

جهت انجام دادن و گذاشتن نتیجه های این تست از هر تنظیماتی که دوست دارید در فایروال خود استفاده کنید. یعنی شما هیچ محدودیتی رو در تغییر دادن تنظیمات ندارید تا بعدا بهونه ای برای کسانی که دوست دارند همه چی رو به بیراهه بکشند بشه. اگر دوست دارید میتونید تنظیمات فایروال خودتون رو روی حداکثر تنظیماتی که وجود داره بزارید.

حالا بحث ما در اینجا بر سر این نیست که چه کسی این تست را انجام بده. بلکه نکتۀ اساسی و مهم اینه که اگر شمایی که دعای قوی بودن Outpost رو میکنید نتونید حتی با حداکثر تنظیمات در این تست ها موفق بشید اونوقت چطور انتظار دارید یک شخص دیگری که مثل شما Outpost رو بعنوان فایروال خودش انتخاب کرده بتونه موفق بشه؟

فرق Comodo دقیقا همینجا شروع میشه که برای تامین کردن امنیت سیستم توسط کمودو نه نیاز به حداکثر کردن تنظیمات وجود داره و نه نیازه که کاربر خیلی حرفه ای باشه. بلکه فقط آشنا بودن با محیط نرم افزاری کمودو برای موفق بودن در این تست و تست های دیگه کافیه. این یعنی اینکه یک کاربر معمولی هم میتونه با کمودو حداکثر امنیت رو داشته باشه.

اگر تست های Zemana را قبول ندارید میتونید براید در سایت matousec.com تمام تست هایی را که بر روی Outpost انجام شده را دانلود کنید و خودتون اونها رو آزمایش کنید.

اگر اون سایت هم قبول ندارید و فکر میکنید که افراد حرفه ای باید این تست ها رو انجام بدند تا Outpost بتونه در تست ها قبول بشه پس در این صورت کل امنیتی را که Outpost ادعا میکنه میتونه در دست داشته باشه زیر سوال میره و Outpost فرقی با فایروال هایی که در ته جدول قرار گرفتند نمیکنند. بالاخره Outpost باید در جایی بتونه توسط تستی که توسط یک کاربر معمولی مثل من انجام شده قدرت خودش رو ثابت بکنه یا نه؟

من دارم در مورد واقعیت حرف میزنم و فکر نکنم هیچ یک از حرفها و تست هایی که گذاشتم مغرضانه بوده باشه. این تست ها نه توسط من نوشته شدند و نه مربوط به من میشند. این تست ها همه توسط متخصصانی نوشته شدند که خودشون در کار شبکه, فایروال و HIPS کار میکنند.

تست SpyShelter Security

این تست از طرف شرکت spyshelter.com سازندۀ نرم افزار امنیتی Spyshelter ارائه شده و همانطور که از عکس هم مشخصه این تست هم دقیقا مشابه تست های قبلی عمل میکنه با این تفاوت که فایل اجرایی این تست امضای دیجیتالی نداره و نیازی به غیر فعال کردن Digital Signatures در کسپرسکی یا وارد کردن دستی آن در Always SandBox وجود نداره. فایل اجرایی این تست حتی در لیست سفید این نرم افزار ها هم ثبت نشده و موقع اجرا شدن مانند یک فایل اجرایی ناشناخته باهاش برخورد خواهد شد.

نتیجۀ تست های بالا در Comodo Internet Security

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    کد:
    کد:
    کد:
    کد:
    همانطور که از عکس ها معلومه Comodo Internet Security فقط در تست KeyLogging به کاربر پیغام قرمز رنگی رو با توضیحات خیلی ساده و مفید نشون داده و در بقیۀ تست ها تمامی اونها رو بدون دخالت کاربر بلاک کرده و در تست ها موفق شده.

پیغامهای کمودو زیاد؟ خندیدم

کمودو در تست WebCam با تنظیمات پیشفرض موفق نبود. بقیۀ تنظیمات هم وقت نکردم انجام بدم ... ماشا... از بس پست زیاده فقط وقت میکنیم جواب بدیم. اما فکر نکنم در تست وب کم باز موفق بشه ادعایی هم نداریم.

موفق باشید.

دانلود تست بالا با حجم 897 کیلوبایت

کد:
    لینک کمکی

کد:
    Last edited by M E H R A N; 10-10-2010 at 16:32.

2. 7 کاربر از M E H R A N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز outpost's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

واسۀ اینکه این تویی که خودتو داری به اون راه میزنی و هر بار با بهانه های جور وا جور از زیرش در میری.

یدفعه هم بهت گفتم که اگر دوست داری ثابت کنی Avast قدرت Disinfect داره بیا و این ویروس رو آزمایش کن اما تو مثل یک آدم آهنی که مغزش فقط با Outpost و Avast پر شده حرفهای خودتو فقط تکرار میکنی. اگر توی کار این تست ها اشکالی هست که تمام متخصصین نفهمیدن و فقط تو متوجه شدی پس بیا و این اشکالات رو بگو تا شاید متخصصین قسمت امنیت فایروال ها بتونند صداتو بشنون و ازت بعنوان یک نابغه اسم ببرند.

هکر ها الان خیلی خیلی خیلی سخت میتونند بدون اجرا کردن اکسپلویت, تروجان و یا فایل دیگری به سیستم قربانی حمله کنند و اونو در دست بگیرند. برای در دست گرفتن سیستم شما و یاهو مسنجر نازنینتون فایل آلودۀ اجرا شده است که باعث میشه وب کم شما در اختیار هکر بیوفته نه خود یاهو. خود یاهو مسنجر حتی اگر باگ امنیتی هم داشته باشه که تا حالا داشته اما یاهو همیشه در صدد آپدیت نگه داشتن نرم افزار یاهو بوده تا این باگ ها رو بر طرف کنه. و از طرفی هم از نسخۀ 6 به بالا حتی پورتهای ارتباطی بین سرور یاهو و شما عوض شد.

قبل از این وقتی شما با کسی از طریق Yahoo Messenger چت میکردید ارتباط شما با شخص مقابلتون بصورت مستقیم بود و اون شخص میتونست با پیدا کردن باگی و یا ترفندی که Y-MSG در مقابلش ضعیف بود و به شرط فعال بودن Remote سیستم شما , بتونه از طریق نت به اطلاعاتتون دست پیدا کنه. اما این ارتباط برای نسخه های 7 به بالا تغییر کرده و اول شما به سرور یاهو وصل میشید و سرور یاهو شما رو به شخص مقابل وصل میکنه.

شما <---> Yahoo <---> شخص مقابل شما

متوجه شدی عزیز؟ فلشم واست زدم که برات جا بیوفته و بهونه های الکی نیاری. شخص هکــر برای در دست گرفتن وب کم شما اول باید سرور یاهو رو هــک کنه جانم تا بتونه وارد سیستم شما بشه.
    شما اگر از کسی فایلی دریافت نکنی و اجراش نکنی سیستم شما به خطر نمیتوفته و حتی در صورت اجرا کردن فایل (تست هایی که گفتم انجام بده) خود فایله که سیستم شما رو در دست میگیره و میتوه اطلاعاتی رو به جایی بفرسته نه یاهو مسنجر.

LeakTest هست که باعث میشه نشون بده فایروال و یا نرم افزار امنیتی شما چقدر میتونه در مقابل یک تروجان و یا اطلاعاتی که از سیستم شما به بیرون فرستاده میشه محافظت کنه.
    یک فایروال بدون HIPS یعنی فایروال خود ویندوز و یا فایروال Eset Samart Scurity. اینو دیگه تو مغزت فرو کن و حرفها رو مثل یک نوار تکرار نکن.

برای اینکه شما بخوای از یک نرم افزار سالم مانند همون یاهو مسنجر جونت سوء استفاده بکنی باید یک فایل آلوده وارد سیستم شما بشه یا نه؟ یا بدون اجرا شدن فایل آلوده هم میشه یاهو مسنجر امروزی را بر روی ویندوز 7 هــک کرد؟

لطفا با منبع و سند رسمی که نشون بده یاهو مسنجر بدون اجرا شدن فایل آلوده در سیستم قربانی هــک شده
    نشون بده که این کار امکان پذیره تا باز هم به قدرت Outpost جونت پی ببریم . فعلا که Outpost کم آورد جانم

اصلا تو میدونی ProActive یعنی چی؟ این کلمه رو یاد گرفتی و تکرار میکنی بدون اینکه معنیشو بدونی. Proactive. کلمۀ Proactive برای نرم افزار هایی که دارای قابلیت Host Intrusion Prevention System یا همان HIPS هستند بکار برده میشه.

فایروال Outpost پرو دقیقا مانند کمودو یکی از همون فایروال هایی است که میگه HIPS دارم و خودشو با عنوان Host Protection در Outpost معرفی میکنه. اینم بهت گفتم یاد بگیری و هر جا نگی Proactive . راحت بگو Hips

منبع:
    کد:

حالا چطوره که Outpost با داشتن HIPS در این تست ها رد میشه اما کمودو اتوماتیک میتونه بلاکشو کنه و 1 پیغام هم بهت نشون نده؟ شما نبودی که میگفتی کمودو پیغام زیاد داره؟

منبع و توصیحات کلمۀ Proactive رو برات نوشتم. توضیحات فارسی رو هم بهت گفتم تا اگر سواد نداشتی و انگلیسیت خوب نبود حداقل فارسیشو بهمی. بحثم اصلا بهتره ادامه ندی چون تا ادامه بدی میام واست تست میزارم و نمونه میارم.

این دفعه هم قراره با یک تروجان واقعی که دوستان قراره رای گیری کنند و تروجان رو انتخاب کنند Outpost رو آزمایش کنیم.

در ضمن شما اصلا بحث نکن چون هر دفعه کم میاری. جون خودت برو توی همون تاپیک Outpost مشغول باش. کسی هم به کارت کاری نداره. میبینم که عکس همکاران و مدیران Outpost هم برات مقدس شدند و توی تاپیکش میزاری.

موفق باشی.

شما چرا اينقدر توهين آميز و خارج از ادب صحبت ميكنيد؟

شما يك بحث منطقي رو فقط با تمسخر و بي ادبي كامل در كلام پيگيري ميكنيد.

من براي شما اخطار رو رد ميكنم اگر ترتيب اثر داده نشه به فعاليت خودم تو بخش آنتي ويروس خاتمه ميدم.

4. 2 کاربر از outpost بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه SuffEr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    Land of suffering

پيش فرض

ویرایش شد....
    Last edited by SuffEr; 10-10-2010 at 17:52.

آخر فروم باز *hamedkhatar*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    Esfahan

پيش فرض

کد:
    ممنون من یه کویک تست گرفتم این شد نتیجه:
    که دو تای اولی خوب هستند ولی آخری بده یعنی چی؟
    منظورش بروزی که استفاده میکنم نا امنه؟

We have scanned your system for open ports and for ports visible to others on the Internet. As a rule an open port means your computer is vulnerable to attacks by crackers. They gain access to your computer and its files through these open ports.
    Safe!

Trojan horse check

The test scanned your system to find signs of a Trojan. If a Trojan horse is on your computer a cracker can access your system's files and your personal data.
    Safe!
    There is no evidence of a Trojan horse on your system.
    Recommendation:
    The absence of a Trojan horse on your system does not mean this problem cannot happen, of course. Anti-virus and/or anti-Trojan software should be installed and used on your system. Anti-trojans to consider are: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] , [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] or [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .

If you already use this type of software on your system, its virus definitions (virus database) should regularly be updated.
    Browser privacy check

The test checked if your web browser reveals any private information while you visit Web sites. Usually such information is: the last site visited, your locale and who your Internet Service Provider is.
    Danger!
    While visiting web sites your browser reveals private information about you and your computer. It sends information about previous sites you have visited. It may also save special cookies on your hard drive that have the purpose of directing advertising or finding out your habits while web surfing.
    Recommendation:
    We advise you to get personal firewall software. If you already have a firewall program adjust it to block the distribution of such information.
    To compare your results to results of other users click on "Overall Stats".

آخر فروم باز alireza1411's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    پای آن کاج بلند

پيش فرض

ای باباااااااااااااااااااااا اا

آقا مهران چرا این طوری صحبت میکنی ؟ آوت پست جان شما چرا عصبانی شدی خب ؟ مشکل چیه آخه ؟

حالا بر فرض یکش بهتره دیگه. دعوا و بد و بیراه بگین چیزی حل میشه ؟

این طوری پیش بره فروم همش میشه کل کل کردن. لطفا فقط در مورد امکانات اینها بحث کنید و حرفی در مورد بقیه نزنید . تیکه و کنایه و اینها هم بین حرفاتون پنهان نکنید که دعوا بشه. بچه ها همه به قول معلممون عاقل و باقل هستن خودشون بلدن تصمیم بگیرن.

آخر فروم باز M E H R A N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    سوئد

پيش فرض

ای باباااااااااااااااااااااا اا

آقا مهران چرا این طوری صحبت میکنی ؟ آوت پست جان شما چرا عصبانی شدی خب ؟ مشکل چیه آخه ؟

حالا بر فرض یکش بهتره دیگه. دعوا و بد و بیراه بگین چیزی حل میشه ؟

این طوری پیش بره فروم همش میشه کل کل کردن. لطفا فقط در مورد امکانات اینها بحث کنید و حرفی در مورد بقیه نزنید . تیکه و کنایه و اینها هم بین حرفاتون پنهان نکنید که دعوا بشه. بچه ها همه به قول معلممون عاقل و باقل هستن خودشون بلدن تصمیم بگیرن.

مشکل اینه که مثلا تو میری توی قصابی داش حسن و از قصابی مش حسین تعریف میکنی و میگی که مال اون خیلی بهتره و مال تو اصلا بدرد نمیخوره... این گوشته میفروشی..

بهر حال اگه خواستی مسئلۀ قصابی رو بتوجه بشی یک سر به تاپیک کمودو بزن. و بعد بحث های قبلی رو بخون. این مسئله ریشه داره.

حـــــرفـه ای Dr Hannibal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    Sandbox

پيش فرض

جناب outpost عزیز بله حق با شماست این که توی این تست فایروال outpost از HIPS درمقابل COMODO مغلوب شده.

حرف شما هم اینجاست که outpost دارای network policy قوی تر از comodo و استفاده ImproveNet که میتونه قوانین رو اتوماتیک رعایت کنه که توی این تست شخصی ما نشون داده نشد.

خب من به شما یک پیشنهاد میکنم که بدون درگیری لفظی که نهایتش از کوره در رفتن من و شما و غیره باشه ، تا هم من منظورم رو برسونم هم شما.

پیشنهاد من:

من میام outpost رو توی یک سیستم نصب میکنم و اپدیت می کنم با همان تنظیمات پیش فرض outpost ( انتی اسپایور اوت پست نصب نخواهد شد ) سپس svchost و دیگر فایل های حساس ویندوز رو با تروجان ها آلوده میکنم ، در آخر نگاه میکنیم ببینیم network policy فایروال outpost آیا تونست جلوی خراب کاری های شبکه رو بگیره یا نه.

حجم نهایی سند و ریسیو ملاک هست.

شما میتونید با من این تست رو انجام بدید. تعداد تروجان ها و انواعشون رو من تعیین میکنم.

فرد دیگری هم این تست هارو با فایروال comodo بدون آنتی ویروس انجام میده.

بعد از تعیین سند و ریسیو با MBAM مقدار آلودگی رو هم تعیین میکنیم.

اگر مایل هستید بگید.

10. 6 کاربر از Dr Hannibal بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن مباحث عمومی نرم‌افزار Mohammad King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    Markazi-Arak

پيش فرض

سلام

من نمیدونم برای چی کاربران توی تاپیک ها دعوا میکنن؟

لطفا ن پست هایی ندین که به دعوا و توهین دامنه بزنه و کاربر بعدی هم در صدد جواب دادن بر بیاد.

امید وارم این اخطار آخر باشه.

دشمنی هم که با هم نداریم همه به فکر نظم و مرتب بودن تاپیک ها هستیم.

دیگه ادامه ندید.

12. 8 کاربر از Mohammad King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز *hamedkhatar*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    Esfahan

پيش فرض

ممنون من یه کویک تست گرفتم این شد نتیجه:
    که دو تای اولی خوب هستند ولی آخری بده یعنی چی؟
    منظورش بروزی که استفاده میکنم نا امنه؟

We have scanned your system for open ports and for ports visible to others on the Internet. As a rule an open port means your computer is vulnerable to attacks by crackers. They gain access to your computer and its files through these open ports.
    Safe!

Trojan horse check

The test scanned your system to find signs of a Trojan. If a Trojan horse is on your computer a cracker can access your system's files and your personal data.
    Safe!
    There is no evidence of a Trojan horse on your system.
    Recommendation:
    The absence of a Trojan horse on your system does not mean this problem cannot happen, of course. Anti-virus and/or anti-Trojan software should be installed and used on your system. Anti-trojans to consider are: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] , [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] or [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .

If you already use this type of software on your system, its virus definitions (virus database) should regularly be updated.
    Browser privacy check

The test checked if your web browser reveals any private information while you visit Web sites. Usually such information is: the last site visited, your locale and who your Internet Service Provider is.
    Danger!
    While visiting web sites your browser reveals private information about you and your computer. It sends information about previous sites you have visited. It may also save special cookies on your hard drive that have the purpose of directing advertising or finding out your habits while web surfing.
    Recommendation:
    We advise you to get personal firewall software. If you already have a firewall program adjust it to block the distribution of such information.
    To compare your results to results of other users click on "Overall Stats".
    بچه ها کسی جواب من رو نداد
    من همه تستهای
    کد:
    رو انجام دادم و Comodo از همه تست ها سربلند اومد بیرون به غیر از اون Browser privacy check علتش چیه؟
    این یه نکته رو هم بخوام امنیتش فول بشه باید چکار کنم؟ لطفا راهنمایی کنید؟

درضمن سایت pcflank چقدر معتبر هست؟ سایت از این بهتر هم داریم که این کار رو انجام بده؟

دکتر و مهران عزیز بی زحمت جواب بدند (کسی دیگه هم بود ممنون میشم )

حـــــرفـه ای Dr Hannibal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    Sandbox

پيش فرض

سلام
    من نمیدونم برای چی کاربران توی تاپیک ها دعوا میکنن؟
    لطفا ن پست هایی ندین که به دعوا و توهین دامنه بزنه و کاربر بعدی هم در صدد جواب دادن بر بیاد.
    امید وارم این اخطار آخر باشه.
    دشمنی هم که با هم نداریم همه به فکر نظم و مرتب بودن تاپیک ها هستیم.
    دیگه ادامه ندید.

Mohammad King عزیز من با توهین و دعوا یا.... مخالفم و حق با شماست اما با جمله دیگه ادامه ندید مخالفم.

توی پست من نه دعوایی هست نه بی احترامی نه چیزی که تاپیک رو منحرف کنه.

نمیشه وقتی بحث تخصصی میشه جلوش رو بگیریم به خاطر این که نظرات مختلف هست.

من موافق ادامه بحث منطقی با مدرک و بدون توهین هستم اینجا هم تاپیک مقایسه فایروال ها و بحث های صروت گرفته حول مقایسه فایروال هاست بی نظمی نیست.

اگه کسی نظرش رو مطرح نکنه هیچ وقت افزایش علم صورت نمیگیره. تا الان لابه لایه این مباحث کلی مطلب علمی هم گفته شده.

15. 9 کاربر از Dr Hannibal بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •