تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 97 اولاول 123456781454 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 961

نام تاپيک: تاپيك اختصاصی مقایسه فایروال ها

حـــــرفـه ای hamilton's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

حالا كه صحبت از فايروال Comodo Personal Firewall 2.3.6.81 شد اگر دوستاني هستند كه علاقمند به تست كردن اين فايروال هستند ميتوانند از لينكهاي زير براي دانلود و دريافت License Code اقدام كنند.

دانلود Comodo Personal Firewall 2.3.6.81:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    براي دريافت License Code از طرف خود شركت به لينك زير رفته و يك اسم و آدرس ايميل در جاي مربوطه وارد كنيد تا كد مربوطه به آدرس ايميل شما ارسال شود.به لينك زير برويد:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    اميدوارم مفيد واقع بشه.
    Last edited by hamilton; 02-12-2006 at 11:57.

داره خودمونی میشه mehdi56's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

vtn54 دوست عزيز سايت رو معرفي نكردي.
    Last edited by mehdi56; 02-12-2006 at 00:10.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

vtn54 :
    لینک سایت اصلی تست ها رو بزار ، فایلهای تست رو هم لینک بده لطفا ؛

حـــــرفـه ای vtn54's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

سلام دوستان عزیز

با یک آزمون دیگر در مورد فایروالهای مختلف در خدمتتان هستم

این تست در مورد قدرت فایروالها در دفاع از خودشان است همانطور که می دانید بعضی از کدهای مخرب پس از اجرا روی

سیستم شما اولین کاری که می کنند از کار انداختن نرم افزارهای امنیتی شما است که فایروال هم جزو آنها است و

فایروال خوب آن است که در مقابل این حمله از خود دفاع کرده و وجود چنین حمله ای را هم به کاربر اطلاع دهد. همانطور که

در شکل اول می بینید هر فایروال در معرض 38 روش تهاجمی مختلف قرار گرفته است و نتایج با سه علامت مشخص

شده اند : تیک (√) سبز به این معنی است که فایروال حمله موردنظر را با موفقیت دفع کرده و احتمالا وجود حمله را به کاربر

اطلاع داده است که این نشان دهنده مطمئن ترین و امن ترین روش مقابله است. علامت + نارنجی رنگ نشان دهنده سه

احتمال زیر است:

1.واسط کاربری یا سرویس فایروال از کار افتاده است ولی محافظت از شبکه هنوز فعال است.

2. فایروال باعث فریز شدن سیستم و مصرف بالای CPU شده است ولی محافظت از شبکه هنوز فعال است.

3.ویندوز دچار Crash شده است.

این طریقه دفاع همچنان امن محسوب می شود ولی البته به درجات پایینتر نسبت به طریقه اول.علامت ضربدر قرمز رنگ

به این معنی است که فایروال به طور کامل غیر فعال شده است و کد بدخیم می تواند به راحتی به شبکه یا اینترنت

دسترسی پیدا کند.

نمودار دوم خلاصه نتایج فوق و رتبه بندی فایروالها را نشان می دهد.تیک سبز به این معنی است که فایروال مربوطه

با موفقیت حداقل 3/4 تستها را پشت سر گذاشته است . علامت ( ! ) زرد رنگ به این معنی است که فایروال کمتر از

3/4 حملات را به طور کامل بلوک کرده است ولی در هیچ کدام از تستها به طور کامل غیرفعال نشده است .این دسته از

فایروالها همچنان ایمن حساب می شوند ولی البته به درجات کمتر. دسته سوم که با علامت ضربدر قرمز رنگ مشخص شده اند

فایرواهایی هستند که توسط حداقل یکی از تستها به طور کامل غیر فعال شده و از کار افتاده اند:

همانطور که می بینید آوتپوست, کاسپرسکی و کومدو به ترتیب اول تا سوم شده اند.نکته جالب ضعف شدید کریو در مقابل این گونه حملات است به نظر من فایروالی که نتواند از خودش دفاع

کند چطور می تواند از سیستم شما دفاع کند.

منبع:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by vtn54; 13-01-2007 at 04:56.

حـــــرفـه ای shahedi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

سلام
    چرا زون آلارم من در هنگام آپدیت به سایتش می ره اصلا آپدیت می شه
    منتظر پاسخم pro هم هست
    Last edited by shahedi; 11-01-2007 at 10:01.

پزشک انجمن S0R3N4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

سلام دوستان
    من ز آنتی ویروس کسپرسکی استفاده می کنم
    نمی دونم که فایروال Comodo رو نصب کنم یا OutPost
    کدوم بهتره؟
    ممنون

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

سلام خدمت دوستان عزیز
    اینبار نتایج یکی از جدیدترین و جامعترین تستهای به عمل آمده بر روی فایروالهای معروف را به حضورتان تقدیم میکنم

همانطور که می بینید این تستها خاصیت Outbound Filtering فایروالهای مختلف را در مقابل تعدادی Leak Test با طرز

عمل متفاوت مورد آزمایش قرار داده اند. روش امتیازدهی به این صورت است که هر فایروال دوبار در مقابل این تستها مورد آزمون

قرار گرفته است یکبار با تنظیمات Default و یکبار هم با تنظیمات مربوط به حداکثر سطح امنیتی. هر فایروالی که با

تنظیمات Default در مقابل یک آزمون موفق شود امتیاز کامل یعنی 125 امتیاز دریافت کرده ولی اگر با تنظیمات Default

موفق نشود ولی با حداکثر سطح تنظیمات موفق شود تنها 100 امتیاز می گیرد. حداکثر امتیاز ممکن 9625 می باشد.

در جدول نتایج تیک سبز نشانه امتیاز کامل (125) و تیک آبی نشانه امتیاز 100 است و خط فاصله قرمز نشانه عدم

موفقیت در مقابل تست مذکور است. بعضی تستهای پیچیده تر خود شامل چندین مرحله هستند که در این صورت

امتیاز به صورت (?/MAX) در مقابل نام تستهای مذکور نشان داده شده است که MAX تعداد مراحل آن تست است

و عددی که در زیر نتایج هر فایروال آورده شده است تعداد مراحلی است که فایروال موفق به عبور از آنها شده

است ( عدد سبز رنگ تعداد مراحل با تنظیمات Default و عدد آبی رنگ تعداد مراحل با حداکثر تنظیمات است ):

همانطور که دوستان عزیز می بینند Comodo Personal Firewall 2.3.6.81 و Jetico Personal Firewall 2.0.0.16 beta

با امتیاز عالی رتبه های اول و دوم را به خود اختصاص داده اند به ویژه جتیکو که هنوز در مرحله بتا است و این امتیازات را

اکثرا با حالت Default خود کسب کرده است. در رتبه های بعدی هم زون آلارم و ترند میکرو با امتیاز بسیار خوب

ایستاده اند که باز حسن هر دو به این است که قسمت اعظم امتیاز خود را با حالت Default کسب کرده اند یعنی

پس از نصب کاربر بدون آنکه نیازی به دستکاری تنظیمات آنها داشته باشد از حداکثر قدرت آنها بهره مند می شود.

نکته جالب بعدی وضعیت Outpost Firewall PRO 4.0 در این آزمونها است همانطور که می بینید Outpost تقریبا در

مقابل تمامی تستها امتیاز کامل را کسب کرده است تنها در مقابل تست FPR که مخفف Fake Protection Revealer

یا به عبارت خودمانی تر تست رسوا کننده ( یا مچ گیر ) کم آورده است ! این تست برای رو کردن دست فایروالهایی

که از Ring3 (or usermode) hooking برای سیستم امنیتی خود استفاده می کنند طراحی شده است .این خاصیت

یعنی Ring3 (or usermode) hooking اگرچه به ظاهر امنیت بالایی در مقابل انواع Leak Test ها ایجاد می کند ولی

به راحتی قابل دور زدن می باشد یعنی همان کاری که این تست یعنی FPR انجام میدهد .به عقیده بر گذار کنندگان

این آزمون فایروال Outpost با استفاده از این تکنولوژی تقلب می کند و اگر چه در ظاهر در مقابل تستهای مختلف

بسیار قوی ظاهر می شود ولی در واقع فایر وال بسیار ضعیفی است چون در دنیای واقعی نیز یک کد مخرب همانند

این تست سیستم دفاعی آن را دور خواهد زد

نکته جالب بعدی امتیازی است که فایروال کاسپرسکی آورده است علت کم بودن امتیاز این فایروال این است که

در حالت Default تقریبا دست و پا بسته است چون سرویس PDM به حالت Default خاموش است

ولی با فعال کردن این سرویس سطح امنیتی آن بسیار بالا می رود ( بالاتر از ترند میکرو ) . این مطلب در مورد

Sunbelt Kerio هم صدق می کند و بنابراین حواس دوستانی که از این دو فایروال استفاده می کنند ( به ویژه

کسانی که از اینترنت سکیوریتی کاسپرسکی استفاده می کنند ) به این باشد که این دو نرم افزار پس از نصب احتیاج

به دستکاری تنظیماتشان دارند
    .

در آخر هم با توجه به نتایج توصیه می کنم به هیچ عنوان از فایروال یا اینترنت سکوریتی AVG یا BitDefender و

Panda و F-Secure و McAfee و Sygate استفاده نکنید.

وضع فایروال ویندوز هم که مشخص است.
    دوست عزیز سلام، من چند بار در پستهای شما در مورد این سوریس PDM کاسپر ، هم در مورد آنتی ویروس و هم در مورد فایروال خوندم، اما نتونستم این سرویس رو توی تنظیمات کاسپر پیدا کنم ممکنه برای من توضیح بدید که چطور اون رو فعال و تنظیم کنم و PDM دقیقا به کجای تنظیمات کاسپر اشاره می کنه؟ با تشکر.

حـــــرفـه ای vtn54's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

دوست عزیز سلام، من چند بار در پستهای شما در مورد این سوریس PDM کاسپر ، هم در مورد آنتی ویروس و هم در مورد فایروال خوندم، اما نتونستم این سرویس رو توی تنظیمات کاسپر پیدا کنم ممکنه برای من توضیح بدید که چطور اون رو فعال و تنظیم کنم و PDM دقیقا به کجای تنظیمات کاسپر اشاره می کنه؟ با تشکر.
    سلام دوست عزیز

PDM مخفف Proactive Defense Module است که از ویژگی های جدید و بسیار موثر نسخه 6 کاسپرسکی است .این

سرویس یک آنالیزور رفتاری است که تمام فعل و انفعالاتی را که در سیستم شما رخ می دهد زیر نظر داشته و اگر رفتار

مشکوکی از یک برنامه ببیند به شما اخطار می دهد و در ضمن قادر است جلوی فعالیت برنامه مزبور را گرفته و حتی

تغییرات ایجاد شده در سیستم را به حالت اول برگرداند و کارکرد بسیار موثری در مقابل ویروسهای ناشناخته دارد

( بالای 99 درصد ) که در تستهای معتبر به عمل آمده نیز تایید شده است. البته معایبی هم دارد و آن هم ایجاد

اخطارهای متعدد ( به ویژه در روزهای اول پس از نصب کاسپرسکی ) حتی مقابل برنامه های غیر ویروسی ( که

رفتاری مشابه ویروسها بروز میدهند) می باشد که پس از مدتی با اضافه کردن برنامه های مفید غیر ویروسی به

Trusted Zone از میزان این اخطارها به میزان قابل توجهی کم می شود. برای فعال کردن این سرویس مطابق شکل زیر

مسیر نشان داده شده را طی کرده و گزینه های نشان دار شده را فعال کنید باز اگر مشکلی بود در خدمت هستیم:

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

سلام دوست عزیز

PDM مخفف Proactive Defense Module است که از ویژگی های جدید و بسیار موثر نسخه 6 کاسپرسکی است .این

سرویس یک آنالیزور رفتاری است که تمام فعل و انفعالاتی را که در سیستم شما رخ می دهد زیر نظر داشته و اگر رفتار

مشکوکی از یک برنامه ببیند به شما اخطار می دهد و در ضمن قادر است جلوی فعالیت برنامه مزبور را گرفته و حتی

تغییرات ایجاد شده در سیستم را به حالت اول برگرداند و کارکرد بسیار موثری در مقابل ویروسهای ناشناخته دارد

( بالای 99 درصد ) که در تستهای معتبر به عمل آمده نیز تایید شده است. البته معایبی هم دارد و آن هم ایجاد

اخطارهای متعدد ( به ویژه در روزهای اول پس از نصب کاسپرسکی ) حتی مقابل برنامه های غیر ویروسی ( که

رفتاری مشابه ویروسها بروز میدهند) می باشد که پس از مدتی با اضافه کردن برنامه های مفید غیر ویروسی به

Trusted Zone از میزان این اخطارها به میزان قابل توجهی کم می شود. برای فعال کردن این سرویس مطابق شکل زیر

مسیر نشان داده شده را طی کرده و گزینه های نشان دار شده را فعال کنید باز اگر مشکلی بود در خدمت هستیم:
    مرسی لطف کردید، این روی عملکرد فایروال هم تاثیر داره؟ من اون رو همیشه فعال می کردم بجز رجیستری گارد و اپلیکیشن کنترلش، مخصوصا رجیستریش که خیلی اذیت می کنه، بهر حال مرسی از لطف شما.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •