تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 97 اولاول 12345671353 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 961

نام تاپيک: تاپيك اختصاصی مقایسه فایروال ها

آخر فروم باز AliROCK's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

سلام
    من خودم mcafee desktop firewall دارم هم قویه هم اپدیت میشه
    همین دیروز یه نفر از چین خواست هکم کنه mcafee انقدر بهش نفوذ کرد که شماره فکس و تلفن و ادرس و غیره را خیلی دقیق داد امتحان کردنش مجانیه whois که داره من تو هیچ فایروالی ندیدم یه حمله از نوع sqlslammer را بلاک کرد که هیچ کدام از فایروالها اصلا یه همچین حمله ای رو نمیشناسند outpost فقط نام کامپیوتر را مخفی میکنه ولی mcafee هم اسم و هم سرویسی که ازش داری استفاده میکنی را مخفی میکنه
    حتی shields up خواست کامپیوترم را چک کنه گفت ارتباط ممنوع شد چه برسه به این که اصلا بخواد پورت ها را چک کنه

آخر فروم باز AliROCK's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

تازه یه بار ip را اشتباه گفت هم pcflank هم shields up

داره خودمونی میشه coles's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

14 آموزش این فایروال

دوستان سلام . ایا کسی با این فایروال کار کرده و اگر میدونه لطفا تنظیمات یا کار کردش را بنویسه اسم این فایروال هست VisNetic Firewall :

در آغاز فعالیت skan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

آیا آنتی ویروس موجود در فایر وال زون آلارم (( نسخه های جدید تر)) قابلیت وکارایی لازم را دارد ؟
    Last edited by skan; 28-07-2006 at 22:38.

داره خودمونی میشه Gladiator's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2004
    محل سكونت
    Internet

پيش فرض

بالاخره خفنترين Firewall كومه؟ من كه حسابي گيج شدم! هر كي يه چيزي ميگه!

داره خودمونی میشه RAHNEMA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    زیر آسمان

پيش فرض

فقط مكافى
    -----------------------------
    سلام كردن سلامتي مي اره ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط RAHNEMA
    فقط مكافى
    -----------------------------
    سلام كردن سلامتي مي اره ؟

ظاهرا که از نظر امتیاز بندی بین بقیه فایروالها خیلی هم فایروال خوبی نیست. و در رده ضعیف بوده که حتی گفته شده غیر قابل اعتماده.

من از comodo استفاده میکنم که البته تنها فایده اش سادگی و راحتیشه و گرنه zone alarm pro , outpost خیلی بهترند.

حـــــرفـه ای vtn54's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

شرمنده پست دو تا شد.
    Last edited by vtn54; 01-12-2006 at 01:56.

تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

سلام خدمت دوستان عزیز
    اینبار نتایج یکی از جدیدترین و جامعترین تستهای به عمل آمده بر روی فایروالهای معروف را به حضورتان تقدیم میکنم

همانطور که می بینید این تستها خاصیت Outbound Filtering فایروالهای مختلف را در مقابل تعدادی Leak Test با طرز

عمل متفاوت مورد آزمایش قرار داده اند. روش امتیازدهی به این صورت است که هر فایروال دوبار در مقابل این تستها مورد آزمون

قرار گرفته است یکبار با تنظیمات Default و یکبار هم با تنظیمات مربوط به حداکثر سطح امنیتی. هر فایروالی که با

تنظیمات Default در مقابل یک آزمون موفق شود امتیاز کامل یعنی 125 امتیاز دریافت کرده ولی اگر با تنظیمات Default

موفق نشود ولی با حداکثر سطح تنظیمات موفق شود تنها 100 امتیاز می گیرد. حداکثر امتیاز ممکن 9625 می باشد.

در جدول نتایج تیک سبز نشانه امتیاز کامل (125) و تیک آبی نشانه امتیاز 100 است و خط فاصله قرمز نشانه عدم

موفقیت در مقابل تست مذکور است. بعضی تستهای پیچیده تر خود شامل چندین مرحله هستند که در این صورت

امتیاز به صورت (?/MAX) در مقابل نام تستهای مذکور نشان داده شده است که MAX تعداد مراحل آن تست است

و عددی که در زیر نتایج هر فایروال آورده شده است تعداد مراحلی است که فایروال موفق به عبور از آنها شده

است ( عدد سبز رنگ تعداد مراحل با تنظیمات Default و عدد آبی رنگ تعداد مراحل با حداکثر تنظیمات است ):

همانطور که دوستان عزیز می بینند Comodo Personal Firewall 2.3.6.81 و Jetico Personal Firewall 2.0.0.16 beta

با امتیاز عالی رتبه های اول و دوم را به خود اختصاص داده اند به ویژه جتیکو که هنوز در مرحله بتا است و این امتیازات را

اکثرا با حالت Default خود کسب کرده است. در رتبه های بعدی هم زون آلارم و ترند میکرو با امتیاز بسیار خوب

ایستاده اند که باز حسن هر دو به این است که قسمت اعظم امتیاز خود را با حالت Default کسب کرده اند یعنی

پس از نصب کاربر بدون آنکه نیازی به دستکاری تنظیمات آنها داشته باشد از حداکثر قدرت آنها بهره مند می شود.

نکته جالب بعدی وضعیت Outpost Firewall PRO 4.0 در این آزمونها است همانطور که می بینید Outpost تقریبا در

مقابل تمامی تستها امتیاز کامل را کسب کرده است تنها در مقابل تست FPR که مخفف Fake Protection Revealer

یا به عبارت خودمانی تر تست رسوا کننده ( یا مچ گیر ) کم آورده است ! این تست برای رو کردن دست فایروالهایی

که از Ring3 (or usermode) hooking برای سیستم امنیتی خود استفاده می کنند طراحی شده است .این خاصیت

یعنی Ring3 (or usermode) hooking اگرچه به ظاهر امنیت بالایی در مقابل انواع Leak Test ها ایجاد می کند ولی

به راحتی قابل دور زدن می باشد یعنی همان کاری که این تست یعنی FPR انجام میدهد .به عقیده بر گذار کنندگان

این آزمون فایروال Outpost با استفاده از این تکنولوژی تقلب می کند و اگر چه در ظاهر در مقابل تستهای مختلف

بسیار قوی ظاهر می شود ولی در واقع فایر وال بسیار ضعیفی است چون در دنیای واقعی نیز یک کد مخرب همانند

این تست سیستم دفاعی آن را دور خواهد زد

نکته جالب بعدی امتیازی است که فایروال کاسپرسکی آورده است علت کم بودن امتیاز این فایروال این است که

در حالت Default تقریبا دست و پا بسته است چون سرویس PDM به حالت Default خاموش است

ولی با فعال کردن این سرویس سطح امنیتی آن بسیار بالا می رود ( بالاتر از ترند میکرو ) . این مطلب در مورد

Sunbelt Kerio هم صدق می کند و بنابراین حواس دوستانی که از این دو فایروال استفاده می کنند ( به ویژه

کسانی که از اینترنت سکیوریتی کاسپرسکی استفاده می کنند ) به این باشد که این دو نرم افزار پس از نصب احتیاج

به دستکاری تنظیماتشان دارند.

در آخر هم با توجه به نتایج توصیه می کنم به هیچ عنوان از فایروال یا اینترنت سکوریتی AVG یا BitDefender و

Panda و F-Secure و McAfee و Sygate استفاده نکنید.

وضع فایروال ویندوز هم که مشخص است.
    Last edited by vtn54; 01-12-2006 at 00:37.

تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

سلام دوستان عزیز

در پست قبلی نتایج آخرین تست به عمل آمده بر روی فایروالها را برایتان گذاشتم.هر چند این تست توسط یک موسسه

معتبر و خوشنام انجام شده است ولی با توجه به اینکه تستهای مذکور را هر کسی می تواند بر روی فایروال خودش

امتحان کند و انجام این تستها نیز مشکلی برای سیستم فرد ایجاد نمی کند توصیه می کنم هر کس فایروال خودش را با

آنها امتحان کند تا بهترین تنظیمات را برای فایروال خود پیدا کند .در پایین من نتایج آزمایش فایروال خودم یعنی زون آلارم

را با دو عدد از آزمونهایی که در آزمون مذکور زون آلارم را مغلوب کرده اند آورده ام که البته در هر دو حالت زون آلارم در حداکثر

تنظیمات خود بوده است :

آزمون Breakout2

مرحله اول Cepil Suite

مرحله سوم Cepil Suite

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •