تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 12 از 97 اولاول ... 289101112131415162262 ... آخرآخر
نمايش نتايج 111 به 120 از 961

نام تاپيک: تاپيك اختصاصی مقایسه فایروال ها

آخر فروم باز Hoom@n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

بله البته. منظور من این هست که آیا فایروال اونا به حد کافی قوی هست و یا اینکه بهتره برای محافظت بیشتر فقط آنتی ویروس اونا رو نصب کرد و یه فایروال جدا.
    +++
    یه سوال که لطفا خودت به من جواب بده و نظرت رو بگو
    این محصول جدید نود که من آخر اسمش رو یاد نگرفتم! بهتره یا همون کاسپر اینترنت سکیوریتی و نیاز به آنتی اسپایور اونا هم چقدر هست؟ (ببخشید تو محلی که نباید می پرسیدم پرسیدم . اگر لازم هست این پست رو ویرایش کن و از طریق پیغام خصوصی به من جواب بده . متشکر)

حـــــرفـه ای vtn54's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

بله البته. منظور من این هست که آیا فایروال اونا به حد کافی قوی هست و یا اینکه بهتره برای محافظت بیشتر فقط آنتی ویروس اونا رو نصب کرد و یه فایروال جدا.
    +++
    یه سوال که لطفا خودت به من جواب بده و نظرت رو بگو
    این محصول جدید نود که من آخر اسمش رو یاد نگرفتم! بهتره یا همون کاسپر اینترنت سکیوریتی و نیاز به آنتی اسپایور اونا هم چقدر هست؟ (ببخشید تو محلی که نباید می پرسیدم پرسیدم . اگر لازم هست این پست رو ویرایش کن و از طریق پیغام خصوصی به من جواب بده . متشکر)
    دوست من

فایروال نود32 هنوز تست نشده است ولی فایروال اینترنت سکوریتی کاسپرسکی یکی از بهترین فایروالهای موجود است که به علت وجود لایه های دفاعی چند گانه توسط خیلی از متخصصین به عنوان بهترین گزینه معرفی می شود .در مورد آنتی اسپایور هم فکر می کنم از یک آنتی اسپایور دیگر در کنار کاسپرسکی یا نود32 استفاده کنی بسیار بهتر است.

آخر فروم باز Hoom@n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

بسیار متشکر بابت کمک هایی که کردی . واقعا ممنون.

حـــــرفـه ای shahedi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

سلام دوستان عزیز

سایت Matousec که از معتبرترین موسسات تست کننده فایروالها است نتایج خود را بروز کرده است تعدادی فایروال

جدید اضافه شده است و آخرین نسخه فایروالهای قبلی تست شده اند البته توضیحات کامل در مورد این تست و نتایج قبلی

آن را می توانید در پست 29 همین تاپیک پیدا کنید ولی من برای اطلاع بیشتر متدولوژی این تست را دوباره اینجا تکرار می کنم :

همانطور که می بینید این تستها خاصیت Outbound Filtering فایروالهای مختلف را در مقابل تعدادی Leak Test با طرز

عمل متفاوت مورد آزمایش قرار داده اند. روش امتیازدهی به این صورت است که هر فایروال دوبار در مقابل این تستها مورد آزمون

قرار گرفته است یکبار با تنظیمات Default و یکبار هم با تنظیمات مربوط به حداکثر سطح امنیتی. هر فایروالی که با

تنظیمات Default در مقابل یک آزمون موفق شود امتیاز کامل یعنی 125 امتیاز دریافت کرده ولی اگر با تنظیمات Default

موفق نشود ولی با حداکثر سطح تنظیمات موفق شود تنها 100 امتیاز می گیرد. حداکثر امتیاز ممکن 9625 می باشد.

در جدول نتایج تیک سبز نشانه امتیاز کامل (125) و تیک آبی نشانه امتیاز 100 است و خط فاصله قرمز نشانه عدم

موفقیت در مقابل تست مذکور است. بعضی تستهای پیچیده تر خود شامل چندین مرحله هستند که در این صورت

امتیاز به صورت (?/MAX) در مقابل نام تستهای مذکور نشان داده شده است که MAX تعداد مراحل آن تست است

و عددی که در زیر نتایج هر فایروال آورده شده است تعداد مراحلی است که فایروال موفق به عبور از آنها شده

است ( عدد سبز رنگ تعداد مراحل با تنظیمات Default و عدد آبی رنگ تعداد مراحل با حداکثر تنظیمات است ):

البته دوستان عزیز توجه داشته باشند این تنها قدرت فایروالها را در زمینه Outbound Filtering و مقابله با

Leak Test ها نشان میدهد و نشان دهنده سطح کارکرد کلی و سطح امنیت آنها نیست .در این زمینه تست

مجزایی وجود دارد که خدمتتان عرضه خواهد شد.

منبع :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام
    می خواستم بدانم آیا این فایروال باعث کندی سیستم یا ناسازگاری می شه؟یا هنگ کردن های پیایپی.
    راستش در پست های قبلی هم گفتم مدتی هست که zone alarm proبا سیستمم مشکل داشت که تا زمانی که حذفش نکرده بودم سیستم بالا نمیومد
    مشخصات فایروالی که می خوام اینه که سبک باشه-با برنامه های دیگه به خصوص با آنتی ویروس کاسپر مشکل نداشته باشه و رجستر کردنش راحت باشه دائم یه کی نخواد.و قوی باشه
    با سپاس

پزشک انجمن S0R3N4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

دوست من

ولی فایروال اینترنت سکوریتی کاسپرسکی یکی از بهترین فایروالهای موجود است که به علت وجود لایه های دفاعی چند گانه توسط خیلی از متخصصین به عنوان بهترین گزینه معرفی می شود .دمی کنم از یک آنتی اسپایور
    منظورتون از وجود چند لایه دفاعی چیه؟

حـــــرفـه ای vtn54's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

منظورتون از وجود چند لایه دفاعی چیه؟
    خود فایروال , سرویس PDM , آنتی ویروس , آنتی اسپای , آنتی بنر , آنتی اسپم و ... .

اگه نباشه جاش خالی می مونه iranian_genius's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    جهرم سیتی

پيش فرض

فعلا اینتر نت سکیوریتی کسپر اسکای 7 رو ترجیح میدم...

پزشک انجمن S0R3N4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

آنتی بنر چیه؟
    راستی از تست جدید خبری نیست؟

پروفشنال Persian.Boy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

آنتی بنر چیه؟
    راستی از تست جدید خبری نیست؟
    شما اگه بالا همین سایت p30world و یا بالای همین انجمن رو نگاه کنید تبلیغاتی رو میبینید. اما اگه عکس زیر رو که با

فلش قرمز رنگ مشخص کردم رو ببینید متوجه میشید که این نوع تبلیغات که اکثرشون مزاحم هستند برای من باز نمیشه

کلا اگر بخوام بگم این نوع تبلیغات ها زیانهایی رو برای کاربران اینترنت دارند. از جمله ...

کم کردن سرعت باز شدن صفحات وب

بد ریخت کردن صفحات

احمق شمردن افراد جامعه از نظر ناتوانایی این افراد در انتخاب. NO Reklam

و غیره...

البته این نظر شخصی من در مورد بنر و تبلیغات هست اما شاید افرادی باشند که اگر روزی 4 تا تبلیغ رو نبینند دیونه

میشن. این تبلیغات در اکثر سایتها گذاشته میشه و برای جلوگیری از باز شدن این نوع تبلیغات میشه از برنامه های

مختلفی که یکی از اونها فایروال ها هستند استفاده کرد.

از جمله فایروال هایی که توانایی بستند این نوع تبلیغات رو دارند میشه به ...

Kaspersky Internet Security

Outpost Firewall Pro

ZoneAlarm Pro

Kerio Personal Firewall

اشاره کرد.

آخر فروم باز Mr.Lover's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    رو به عـرش،روی فـرش گروه خون: +O

پيش فرض

سلام
    یک سئوال دارم...
    من فعلاً از آنتی ویروس NOD32 استفاده می کنم ولی بغیر از فایروال خود XP (که انصافاً مزخرف هست!) فایروال دیگه ای روی سیستم ندارم حالا باید قید این انتی ویروس رو بزنم و یک اینترنت سکیوریتی نصب کنم یا یک فایروال جداگانه نصب کنم؟
    آیا کمپانی eset خودش فایروال داره که با این انتی ویروس سازگار باشه؟
    اگر نه چه نوع فایروالی پیشنهاد می کنید؟
    ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •