تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 97 اولاول ... 7891011121314152161 ... آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 961

نام تاپيک: تاپيك اختصاصی مقایسه فایروال ها

آخر فروم باز nightmare's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خیلی ممنونم.یعنی Smart Security همین آنتی ویروس Nod32 رو که نصب کردم همراه خودش داره؟با همون قدرت ؟این خیلی مهمه.

راستی تنظیمات فایروال رو به من بگید.چون نمی تونم به اینترنت نصب بشم.النا هم Firewall رو غیرفعال کردم تا تونستم وصل شم.خواهشا کمک کنید.در ضمن احساس می کنم سرعت باز شدن صفحات سایت ها کم تر شده.همین طوره؟

دوست عزیزم ،
    آنتی ویروسش هم توش هست و اتفاقا با ورژن جدید . ( Engine Verion 3.0 ) با همون قدرت .
    در مورد تنظیمات فایروال ، اینکه میگین فایروال Smart Security نمیرازه به اینترنت وصل بشین ، اصلا اینظور به نظر نمیاد . من توی سیستم هایی که Dial Up , ADSL , Wireless بودن نصبش کردم و همشون به راحتی به اینترنت وصل شدن . در حین نصب ، فایروال این برنامه در حالت Automatic Mode نصب میشه و خودش کنترل ترافیک شبکه و اینترنت رو دست می گیره . تنها در یک حالت حرفی که میزنید درست در میاد :

یعنی شما این گزینه رو زده باشین . ( Block All Traffic )
    گزینه پایین اون هم که فایروال رو Disable می کنه . ( Disable Filtering )

فکر نمیکنم تو حالت Automatic Mode مشکل خاصی باشه .
    ( راستی مطمئن بشید برنامه ی دیگه یی دسترسی شما رو به Internet محدود نمی کنه . مثلا برنامه های پر و ک س ی .... )

اگر باز هم مشکل داشتی ، از همون قسمت صفخه تنظیمات فایروال ، اون زیر گزینه Advanced Personal Firewall Setup رو بزن و مطابق اینا پیش برو :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در مورد کند شدن صفحات هر چند من تا به حال کند شدن سرعت صفحات رو به هیج عنوان حس نکردم ، ولی اگه اینجوری به نظرت میاد ، من احتمال میدم به خاطره مونیتور کردن Packet ها در این برنامه باشه که از اینترنت ویروس نگیری .
    ( Web Access Protection )

هر چند تاکید میکنم به نظرم این کاهش سرعتی که میگی به این زیاد ارتباطی پیدا نمیکنه و Disable نکن ، ولی اگه میخوای Disable کنی :

تا بعد ....

حـــــرفـه ای *Batman*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Virtual Environment

پيش فرض

سلام.
    چیز جالبی به نظر میاد. Eset Security)
    ولی توسایتهای زیادی دیدم که از فایروالش شکایت میکنن.
    نظر شما چیه؟

آخر فروم باز Viren's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    Rasht

پيش فرض

دستت درد نکنه.الان میرم دوباره نصب کنم!(من از پ ر و ک س ی استفاده نمی کنم)
    راستی من از Wireless استفاده می کنم.

ویرایش شد

اصلا نمیشه.هنوز هم نمیتونم به اینترنت وصل بشم.دیگه خسته شدم!
    راستی آنتی ویروس هم به نظر من کار نمی کنه!
    وقتی میرم تو پوشه ای که ویروس هست اصلا هشدار نمیده.در صورتی که قبلا با Nod32 Antivirus می رفتم هشدار میداد.
    Beta دیگه این همه مشکل باید داشته باشه؟

این هم عکس:

برنامه داره از Port من استفاده می کنه و نمیزاره به ابنترنت وصل بشم.چی کار کنم؟
    Last edited by Viren; 17-05-2007 at 09:07.

حـــــرفـه ای vtn54's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

سلام دوستان عزیز

سایت Matousec که از معتبرترین موسسات تست کننده فایروالها است نتایج خود را بروز کرده است تعدادی فایروال

جدید اضافه شده است و آخرین نسخه فایروالهای قبلی تست شده اند البته توضیحات کامل در مورد این تست و نتایج قبلی

آن را می توانید در پست 29 همین تاپیک پیدا کنید ولی من برای اطلاع بیشتر متدولوژی این تست را دوباره اینجا تکرار می کنم :

همانطور که می بینید این تستها خاصیت Outbound Filtering فایروالهای مختلف را در مقابل تعدادی Leak Test با طرز

عمل متفاوت مورد آزمایش قرار داده اند. روش امتیازدهی به این صورت است که هر فایروال دوبار در مقابل این تستها مورد آزمون

قرار گرفته است یکبار با تنظیمات Default و یکبار هم با تنظیمات مربوط به حداکثر سطح امنیتی. هر فایروالی که با

تنظیمات Default در مقابل یک آزمون موفق شود امتیاز کامل یعنی 125 امتیاز دریافت کرده ولی اگر با تنظیمات Default

موفق نشود ولی با حداکثر سطح تنظیمات موفق شود تنها 100 امتیاز می گیرد. حداکثر امتیاز ممکن 9625 می باشد.

در جدول نتایج تیک سبز نشانه امتیاز کامل (125) و تیک آبی نشانه امتیاز 100 است و خط فاصله قرمز نشانه عدم

موفقیت در مقابل تست مذکور است. بعضی تستهای پیچیده تر خود شامل چندین مرحله هستند که در این صورت

امتیاز به صورت (?/MAX) در مقابل نام تستهای مذکور نشان داده شده است که MAX تعداد مراحل آن تست است

و عددی که در زیر نتایج هر فایروال آورده شده است تعداد مراحلی است که فایروال موفق به عبور از آنها شده

است ( عدد سبز رنگ تعداد مراحل با تنظیمات Default و عدد آبی رنگ تعداد مراحل با حداکثر تنظیمات است ):

البته دوستان عزیز توجه داشته باشند این تنها قدرت فایروالها را در زمینه Outbound Filtering و مقابله با

Leak Test ها نشان میدهد و نشان دهنده سطح کارکرد کلی و سطح امنیت آنها نیست .در این زمینه تست

مجزایی وجود دارد که خدمتتان عرضه خواهد شد.

منبع :

حـــــرفـه ای mehdi_ok1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

دوستان این کاره

یه محبتی کنید به همراه دادن آدرس سایت و ...(که خیلی هم مفید هست)

10 فایر وال برتر رو بر حسب امتیاز جهانی به تاریخ روز اینجا بنویسید

با تشکر

تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

دوستان این کاره

یه محبتی کنید به همراه دادن آدرس سایت و ...(که خیلی هم مفید هست)

10 فایر وال برتر رو بر حسب امتیاز جهانی به تاریخ روز اینجا بنویسید

با تشکر
    خوب دوست عزیز

یک لینک بالاتر از شما همین کار را کرده ام.

پزشک انجمن S0R3N4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

سلام دوستان عزیز

سایت Matousec که از معتبرترین موسسات تست کننده فایروالها است نتایج خود را بروز کرده است تعدادی فایروال

جدید اضافه شده است و آخرین نسخه فایروالهای قبلی تست شده اند البته توضیحات کامل در مورد این تست و نتایج قبلی

آن را می توانید در پست 29 همین تاپیک پیدا کنید ولی من برای اطلاع بیشتر متدولوژی این تست را دوباره اینجا تکرار می کنم :

همانطور که می بینید این تستها خاصیت Outbound Filtering فایروالهای مختلف را در مقابل تعدادی Leak Test با طرز

عمل متفاوت مورد آزمایش قرار داده اند. روش امتیازدهی به این صورت است که هر فایروال دوبار در مقابل این تستها مورد آزمون

قرار گرفته است یکبار با تنظیمات Default و یکبار هم با تنظیمات مربوط به حداکثر سطح امنیتی. هر فایروالی که با

تنظیمات Default در مقابل یک آزمون موفق شود امتیاز کامل یعنی 125 امتیاز دریافت کرده ولی اگر با تنظیمات Default

موفق نشود ولی با حداکثر سطح تنظیمات موفق شود تنها 100 امتیاز می گیرد. حداکثر امتیاز ممکن 9625 می باشد.

در جدول نتایج تیک سبز نشانه امتیاز کامل (125) و تیک آبی نشانه امتیاز 100 است و خط فاصله قرمز نشانه عدم

موفقیت در مقابل تست مذکور است. بعضی تستهای پیچیده تر خود شامل چندین مرحله هستند که در این صورت

امتیاز به صورت (?/MAX) در مقابل نام تستهای مذکور نشان داده شده است که MAX تعداد مراحل آن تست است

و عددی که در زیر نتایج هر فایروال آورده شده است تعداد مراحلی است که فایروال موفق به عبور از آنها شده

است ( عدد سبز رنگ تعداد مراحل با تنظیمات Default و عدد آبی رنگ تعداد مراحل با حداکثر تنظیمات است ):

البته دوستان عزیز توجه داشته باشند این تنها قدرت فایروالها را در زمینه Outbound Filtering و مقابله با

Leak Test ها نشان میدهد و نشان دهنده سطح کارکرد کلی و سطح امنیت آنها نیست .در این زمینه تست

مجزایی وجود دارد که خدمتتان عرضه خواهد شد.

منبع :

بابا تو این سایتی که گفتی پارتی بازی شده که!
    این سایت وابسته به شرکت Comodo هستش و نویسنده توضیحات در مورد فایروالها هم Carsten Fischer است که مدیر فروش Comodo و موسس Matousec هست
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

بابا تو این سایتی که گفتی پارتی بازی شده که!
    این سایت وابسته به شرکت Comodo هستش و نویسنده توضیحات در مورد فایروالها هم Carsten Fischer است که مدیر فروش Comodo و موسس Matousec هست
    کد:
    دوست عزیز

شما متاسفانه در ترجمه مطالب دچار اشتباه شده اید اولا این سایت وابسته به کومودو نیست و یک سایت مستقل است موسس این سایت و رییس گروهی که این تستها را انجام می دهند David Matoušek از اهالی چک است که در دنیای نرم افزارهای امنیتی شهرت و اوازه بلندی دارد .در ضمن این که فردی از شرکت کومودو در این پروژه شرکت کرده است به معنی پارتی بازی نیست چون هم فایروال کومودو در دسترس همگان است و هم Leak Test ها و هر کسی می تواند این تستها را خودش هم انجام بدهد و صحت و سقم اظهارات این سایت را امتحان کند .در ضمن کسانی که این تستها را انجام می دهند از سخت گیرترین کسانی هستند که من تا به حال دیده ام .برای این که مطمئن شوید پارتی بازیی در کار نیست به لینک زیر که نتیجه انالیز کامل کومودو توسط این گروه است سری بزنید تا متوجه شوید منظور من چیست :

کد:
    همانطور که می بینید این افراد نه تنها کومودوی بدبخت را چوب کاری کرده اند بلکه اشکالاتی را هم که پیدا کرده اند برای فروش گذاشته اند !

آخر فروم باز Hoom@n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

من می خواستم بدونم که کاسپر اینترنت سکیوریتی و یا این محصول جدید نود به تنهایی کافی هستن و یا اینکه بهتره یه فایروال هم نصب بشه . البته مهم هست که با وستا سازگار باشه و سرعت رو هم کم نکنه. ممنون.

تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

من می خواستم بدونم که کاسپر اینترنت سکیوریتی و یا این محصول جدید نود به تنهایی کافی هستن و یا اینکه بهتره یه فایروال هم نصب بشه . البته مهم هست که با وستا سازگار باشه و سرعت رو هم کم نکنه. ممنون.
    هر دوی آنها دارای فایروال هستند و نیازی به نصب یک فایروال دیگر نیست.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •