تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 196 اولاول 1234567891555105 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 1951

نام تاپيک: بحث های تخصصی آنتی ویروس ها و نتایج تست های معتبر || آرشیو شماره 1 ||

اگه نباشه جاش خالی می مونه Masoud.ebi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    Shiraz

پيش فرض

gold dragon :
    vahabmoradistar عزيز راست ميگه .ولي فكر نكنم در صورت بروز مشكل بتوان كسپراسكاي را از DOS را اندازي كرد.نورتون آنتي ويروس با سوئيچ هاي متنوع اين قابليت رو داره.
    دراگون جان
    اگه نسخه 6 کاسپر یعنی همون 6 بتا 2 رو دانلود و نصب میکردی این حرفو نمیزدی عزیز

کاسپر یه دیسک نجات توپ واست درست میکنه که با امکانات ویندوز ایکس پی بالا میاد و مشکلات رو حل میکنه
    نمیدونم اسم برنامه Bart PE Builder رو شنیدی یا نه
    کار این برنامه ایجاد و ساخت ویندوز زنده یا همون Live Windows هست با نصب برنامه های مورد نیاز از جمله همین کاسپر جهت مواقع ضروری
    کاسپر با امکانات موجود در این برنامه یه دیسک نجات رویایی درست میکنه که نورتون عمرا اگه بتونه یه همچین کاری کنه
    برا کسب اطلاعات بیشتر یا میتونی تو فروم یه سرچی بزنی یا به سایت سازندش مراجعه کنی
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

حـــــرفـه ای *Batman*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Virtual Environment

پيش فرض

ممنون از تذكرتون.
    من با نسخه 6 كارنكردم .براي 5 توضيح داده بودم.
    شايد باور نكنيد ولي رو سيستم من كسپراسكاي بيشتر ازنورتون سرعت رو ميگيره.البته ميدونم همه مخالف اين نظر هستن.ولي اصولا چون كسپراسكاي عادت داره مو رو از ماست بكشه به همين خاطر خيلي سرعت رو ميگيره.

اگه نباشه جاش خالی می مونه jarooo_khakandaz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

الان بهترين انتي ويروس جهان چيه...

آخر فروم باز sAsAn.K's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    اصــــــفهان

پيش فرض

jarooo_khakandaz جان اين بحثيه كه هيچ وقت تمومي نداره ولي به نظر من و خيلي هاي ديگه در اين فوروم Kaspersky Anti-Virus به همراه NOD32 Antivirus System ميتونن امنيت سيستم رو در مقابل حملات ويروس ها تا حد زيادي بالا ببرند

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Virtual Environment

پيش فرض فقط نورتون

طبق آمار Kaspersky ظاهرا مقام اول رو داره.
    ولي Norton Antivirus2006 يه چيز ديگست.

پروفشنال arkadas's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2005

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط gold_dragon
    طبق آمار Kaspersky ظاهرا مقام اول رو داره.
    ولي Norton Antivirus2006 يه چيز ديگست.

سلام
    میشه دلایل خودتونو برای اینکه"نورتون یک چیز دیگست ابراز کنید؟"شاید ما هم تغییر رویه دادیم.لازم به ذکره که نورتون 2006 رو هم تست کرده ام و پیشرفت های خوبی داشته...

حـــــرفـه ای Soda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    EB FE

پيش فرض

arkadas جان راست میگه
    اگه میشه نورتون یه چیزه دیگه هستو به زبان علمی تر بگین ما هم متوجه منظورتون بشیم

حـــــرفـه ای Mehdi_Best's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط gold_dragon
    ممنون از تذكرتون.
    من با نسخه 6 كارنكردم .براي 5 توضيح داده بودم.
    شايد باور نكنيد ولي رو سيستم من كسپراسكاي بيشتر ازنورتون سرعت رو ميگيره.البته ميدونم همه مخالف اين نظر هستن.ولي اصولا چون كسپراسكاي عادت داره مو رو از ماست بكشه به همين خاطر خيلي سرعت رو ميگيره.
    دوست خوبم سلام
    من حرف شما را قبول دارم. كاسپرسكي در نسخه هاي قبلي خيلي سرعت سيستم رو كم مي كرد اما در اين ورژن آخر واقعا زمين تا آسمون فرق كرده و اصلا سرعت سيستم رو كم نمي كنه. يه امتحاني بكنيد بد نيست.

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Virtual Environment

پيش فرض بررسي Nav2006

سلام
    من از قديم از نورتون آنتي ويروس استفاده ميكردم.نسخه جديدش با سرعت بيشتري نسبت به قبل كار ميكنه.(يعني سرعت جستجو بيشتر شده)
    محيطش زيبا وكاربر پسنده.من از Norton System Works استفاده ميكنم و بنابر عادت هيچوقت آنتي ويروس رو از اين مجموعه بزرگ وكامل حذف نميكنم.در اخبار شنيدم كه سيماتك به دستاوردهاي جديدي دررابطه با نحوه به دام انداختن ويروسها رسيده.سيمانتك با تعبيه قسمت جديدي به نام Norton Protection Center تقريبا تمام قسمتهاي امنيتي سيستم رو چك كرده و گزارش كار را با مشخص كردن سه نوار رنگي مختلف اعلام ميكنه.

هوش آنتي ويروس نسبت به سالهاي قبل قويتر شده. نورتون قبلا متهم بود كه سرعت سيستم را پايين مياورد.ولي به تازگي اين اشكال كم رنگ تر شده.تمامي برنامه هاي نصب شده روي سيستم كه به هر طريقي با امنيت سروكاردارند تحت نظر دارد و صحت كاركرد آنها را گزارش ميدهد.(مثل برنامه هاي AntiHacker,Data Recovery,PopUp Blockerو خيلي برنامه هاي ديگه).
    وهمونطور که قبلا گفتم در صورت بروز مشکل در Load شدن ویندوز میتونید نورتون رو با سوئیچ های مختلف از داس راه اندازی کنید وسیستمو اسکن کنید.و دیگه اینکه میتونید براحتی پسوند های اضافه هم برای اسکن فایلهای مخصوص براش تعیین کنید.

بازم در حمايت از اين آنتي ويروس مينويسم.
    تا بعد.......

حـــــرفـه ای Soda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    EB FE

پيش فرض

سلام
    خيلي نكات جالبي رو اشاره كردي دوست عزيز
    بهتر زودتر بري سر اصل مطلب و نكات كليدي رو بگي
    اينايي رو كه گفتي زيادي حرفه اي هست داداش

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •