تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 196 اولاول 12345671353103 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 1951

نام تاپيک: بحث های تخصصی آنتی ویروس ها و نتایج تست های معتبر || آرشیو شماره 1 ||

آخر فروم باز sAsAn.K's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    اصــــــفهان

پيش فرض

چون AntiVir یه فایل رو به عنوان مشکوک پیدا کرده و توسط Heuristic تونسته پیداش کنه فکر نکنم درست باشه آخه مگه میشه خود آنتی ویروس ویروس داشته باشه!!!

حـــــرفـه ای Cracki's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    ســـــوئد

پيش فرض

سلام ساسان جان.

مساله اینه که چرا AntiVir نیومده به آنتی ویروسهای دیگه ای مثل کاسپرسکی یا NOD 32 و یا بیت دفندر گیر بده.
    در حالی که من همه این آنتی ویروسها رو از نسخه های مختلفشون گرفته دارم.

یک نکته مهم دیگه بگم که چرا AntiVir فقـــــــــــــــــــــــ ط اومده و به نسخه PC Ciilin 2006 گیر داده و میگه Backdoor داره در حالی
    که نسخه 2005 همین Pc Cillin رو هم دارم و هیچ مشکلی نداره.

تازه من دیروز فقط یک نمونه رو براتون اینجا گذاشتم و نمونه های دیگه ای هم از آنتی ویروسهای دیگه متاسفانه وجود داره.
    برای نمونه اینجا من میتونم به این نسخه از آنتی ویروس اشاره کنم F-Secure Anti-Virus Client Security 6.0.0.11251

این نسخه از اف- سکور دارای ویروس میباشد نه Backdoor که البته من قبلا در تایپک اف / سکور مطلبی رو بیان کردم و حالا هم
    که این ویروس از داخل آین آنتی ویروس پیدا بشه چیز غیر طبیعی نیست و کاملا نرماله و اون هم به خاطر داشتن BackWeb.exe

این هم عکسی ازش که میتونید در پایین ببینید...

البته ساسان جان همونطور که در مطلب قبلی اشاره کردم به خاطر پیدا شدن این جور جک و جونورها از داخلشون ما باید در بکار بردن
    آنتی ویروسمون دقت بیشتری رو بخرج بدیم و این رو هم نباید فراموش کنیم که بزرگترین و مخربترین و بی رحم ترین ویروس و تروجان
    که در دنیا وجود داره همین سیستم عامل ویندوز هستش . نرم افزارهای دیگه ای مانند نورتن یا مک آفی هم که همکاری لازمه رو با
    سازمانهای شناخته شده ای در پشت صحنه دارند. ولی این من و شما و دوستای دیگه هستیم که باید بیایم و اینا رو افشا بکنیم و
    همچنین تحریمشون بکنیم. مانند مک آفی که اومده و به خاطر مسائل سیاسی که هیچ ربطی به مسائل کامپیوتری نداره ایران رو
    جزو کشورهای تحریم شده حساب میکنه

موفق باشید.

آخر فروم باز sAsAn.K's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    اصــــــفهان

پيش فرض

Cracki جان سلام
    ببین کرکی جان شما به اون دو تا کلمه ی Heuristic/Win32 و Heuristic/Backdoor.Generic توجه کن
    AntiVir ممکنه که به دلایلی که احتمالا مثلا نام فایل مشکوک بوده (شبیه به نام فایلی که یک ویروس با اون نام فایل پخش میشه) این دو تا فایل رو اشتباها تشخیص داده باشه
    ضمنا دلیلی نداره یک شرکت امنیتی معتبر بیاد و ویروس بزاره توی ستاپ فایل!
    البته Cracki جون ممکنه گفته ی شما هم درست باشه ولی احتمالش کمه
    کرکی جون خیلی چاکریم
    قربانت ساسان.ک

آخر فروم باز Sinagood's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004

پيش فرض

این مطلبی رو که کرکی جان میگه رو من هم داشتم
    من این رو با استفاده از ورژن ۶ پیدا کردم
    ضمنا من فایل ستاپ رو اسکن نکردم بلکه آنتی ویر در شرایطی مثل start up guard اینو پیدا کرد که این برنامه (فایل) میتونه نروجان باشه

چون که من داشتم در هفته ی اخیر آنتی ویروس ها و فایروالها رو تست میکردم در حال حاضر از چهار آنتی ویروس روی دو سیستم عامل استفاده میکنم
    nod32,AVG
    PC Cillin,AntiVir6
    جالب اینه که نود۳۲ و ای وی جی تداخل شدیدی دارن اما مشکل من اینه که نمیتونم به هیچ کدومشون اطمینان کنم و میگم حالا که اینستال کردم بزار باشن
    من که فایل زیاد دانلود میکنم و تا حالا به این نتیجه رسیدم که antivir یک برنامه ی سوپر سوپر آنتی ویروسه
    تازه تا حالا نشده که نود۳۲ ویروسی رو بگیره که avg نگیره. ضمنا active guard نود هم ضعف زیادی داره و بعضی ویروسها رو فقط به هنگام اسکن میگیره

حـــــرفـه ای Soda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    EB FE

پيش فرض

کرکی جان سلام
    منم فکر کنم که اشتباه تشخیص بوده
    مثلا من خودم چندین بار دیدم که ضد ویروسهای معروف و غیر معروف اشتباه تشخیص داشتند و مثلا فایلی رو که Pack شده بود رو ویروس میشناختند و وقتی از حالت Pack در می اومد دیگه ویروس نمیشناختند
    تو همین انجمن من این کار رو برای بچه های دیگه هم انجام دادم که باعت حیرت و تعجب بقیه نیز شده بود
    من نمی گم که حتما این اشتباه بوده ولی احتمالش خیلی زیاده

اگه نباشه جاش خالی می مونه Masoud.ebi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    Shiraz

پيش فرض

بنظر من
    نمیتونه اشتباه تشخیص باشه
    توجه کنید بطور کل شرکتهایی که میان دست در دست مایکروسافت قرار میدن باید بهشون شک کرد و از طرفی چون در حال حاضر سرویس امنیتی پست الکترونیک هات میل و ام اس ان رو پی سیسیلین انجام میده پس باید به اون به دیده شک و تردید نگریست

اگه کاسپرسکی این اشتباه رو میکرد قبول داشتم چون به کرات کاسپر مرتکب این چنین اشتباهات شده
    البته همین کاسپر هم بنظرم بیراه نرفته چون اگه اشتباه کرده بود شرکتها براحتی دست از سرش برنمیداشتن
    و مطمئن باشید اگه آنتی ویر مرتکب این اشتباه شده باشه خود شرکت Trend Micro و یا سازمانهای مشابه براحتی دست از سرش برنمیدارن
    نمونه اش اشتباهی که زون آلارم در مورد نرم افزار 180Solutions شرکت ادوار انجام داده و موجب شد که شرکت Adware اونو مورد تعقیب قانونی قرار بده

حالا همین مورد رو که کرکی جان گفتند با یه اسپای وار حرفه ای مثل اسپای کچر و یا یه آنتی تروجان حرفه ای اسکن کنید
    مطمئنا اونا هم تشخیص آنتی ویر رو میدن

موفق باشـید
    Last edited by Masoud.ebi; 05-12-2005 at 12:51.

حـــــرفـه ای Soda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    EB FE

پيش فرض

حالا همین طور که مسعود جان گفتند احتمالش هم هست که درست باشه
    ولی خوب اگه واقعا بخواین بدونین میتونم یه سرکی داخل فایل اجرایی بکشم و ببینم اون تو چه خبره و بهتون بگم
    میشه اون فابل رو یکی برام آپلود کنه ؟
    ممنون از کمکتون

پروفشنال Adel.p30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    شیراز

11 Bitdefender9

سلام
    اقا بیت دفندر هم بد کار نکرده ها یه نگاهی بگذشته ی بیت دفندر میندازیم
    در هنگام شیوع ویروسهای : CodeRed ، Nimda ، Sircam ، Badtrans.B ، Slammer ، Sobig ، Ganda ، Fizzer و BugBear.B لابراتوار BitDefender اولین لابراتوار ضدویروس جهان بود که سریعترین عکس العمل را از خود نشان داد. ابزارهای رایگان جهت پاکسازی ویروسها حداکثر پس از 4 ساعت به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می گیرد.

BitDefender به عنوان پیشرو در صنعت امنیت اطلاعات ، بنیانگذار بسیاری از فن آوریها در این صنعت بوده است. در راستای ایجاد امنیت بیشتر می توان به دستاوردهای زیر اشاره نمود : اضافه نمودن دیواره آتش به راهکارهای ضدویروس سنتی (June 2001 ) فن آوری Behavior Blocking (June 2001 ) Pro-active protection using advanced pattern technologies (Sep 2002)–جایزه IST Prize توسط انجمن اروپایی به این فن آوری اعطا گردید.

ما با مشتریانمان کاملاً شفاف بوده و از آنها می خواهیم که محصولات ما را قبل از خریدن امتحان نمایند. همچنین به منظور ارائه خدمات پشتیبانی حرفه ای و مستمر ، به صورت 24 ساعته از طریق chat کاربران می توانند مشکلات خود را با بخش پشتیبانی در میان گذارند.

در حال حاضر BitDefender بازار بسیار خوبی را در مرکز و غرب اروپا در اختیار دارد و توسط بسیاری از ISP های بزرگ، شبکه های تلویزیونی ، دولت و سایر انجمنها نظیر USAID ، Casa NATO و انجمن جهانی آموزش حمایت می گردد.

و در آخر ، BitDefender قادر می باشد امنیت لازم را در هر محیطی بدون توجه به ساختار شبکه ها با 5 زبان بین المللی تامین نماید : انگلیسی ، فرانسه ، آلمانی ، اسپانیایی و ایتالیایی

کارآمد بودن محصولات BitDefender بدینوسیله ثابت می گردد :

BitDefender Professional تنها محصول ضدویروس می باشد که توسط انجمن اروپایی جایزه IST Prize را دریافت نموده است.

BitDefender سومین محصول ضدویروس در جهان می باشد که گواهینامه ICSA برای سیستم عامل Windows XP به آن اعطا گردید.

"این محصول تمامی ویروسهای مندرج در فهرست ItW را شناسایی نموده و در سایر آزمایشات نیز نتایج بسیار خوبی را دارا می باشد." Virus Bulletin ، Jine 2003

قربانتان
    Adel.p30

آخر فروم باز Sinagood's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004

پيش فرض

دارم به این فکر میکنم که چه خوبه که سودا جان به حرف من اهمیت دادن
    میگم اینستال شده ی پی سی سیلین هم این مشکل رو با آنتی ویر داره

اینم لینکه فایل
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پروفشنال Adel.p30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    شیراز

11 BitDefender انتخاب MasterCard

سلام
    بیتدفندر 9
    MasterCard در اروپا برای پیاده سازی برنامه جدید خود مبنی بر گسترش استفاده از کارتهای اعتباری در سازمانها، Bitdefender را به عنوان راهکار امنیتی خود به کاربران پیشنهاد می نماید. محصول امنیتی BitDefender با لیسانس یک ساله و به صورت رایگان به کاربران MasterCard در سازمانها ارائه می گردد. این طرح برای اولین بار در بلژیک از طریق شرکت KBC به اجرا گذاشته شد و در حال حاضر در سراسر اروپا و بویژه در اسپانیا، ایتالیا ، لهستان و مجارستان در حال اجرا می باشد. MasterCard در راستای تحقیقات خود در سال 2003 بر روی صاحبان سازمانهایی با ابعاد متوسط ، و نیازهای آنها برای استفاده از کارتهای اعتباری و پرداختهای Online ، این طرح را به معرض اجرا نهاد. تولی پرکیو، رئیس بخش سازمانهای متوسط و راهکارهای پرداختی شرکت MasterCard اروپا می گوید : "هدف ما تنها ارائه یک درگاه ارتباطی برای مدیریت مالی و خریدهای سازمانها نیست بلکه ما سعی می کنیم به این سازمانها کمک کنیم تا طیف وسیعتری از خدمات ، سرویسها و اجناس را به مشتریان خود عرضه نمایند." ماسیژ ژیوبک، مدیر فروش BitDefender می افزاید : "بوسیله BitDefender Professional ما می توانیم کمک زیادی به حفظ امنیت کاربران در برابر ویروسها انجام دهیم. کاربران می توانند این محصول را همراه با لیسانس رایگان یک ساله دریافت نمایند." در حال حاضر BitDefender Professional از طریق شرکت SOFTWIN و با قیمت 95/39 یورو در سراسر اروپا توزیع می گردد. این نرم افزار یکی از بهترن ضدویروسها و دیواره های آتش بوده و موفق به دریافت جوایز متعددی گردیده است.
    مخلصیم
    Adel.p30

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •