تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 101 از 196 اولاول ... 5191979899100101102103104105111151 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,001 به 1,010 از 1951

نام تاپيک: بحث های تخصصی آنتی ویروس ها و نتایج تست های معتبر || آرشیو شماره 1 ||

حـــــرفـه ای hamilton's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

با سلام
    یه سوال برام پیش آمد در تستها به نام شرکت اشاره شده است،میتوان اینطور نتیجه گرفت که محصولات مختلف شرکتها از دید کلی تفاوت زیادی ندارند یا اینکه بهترین محصول مورد ارزیابی قرار میگیرد؟
    هم به نام شركتها اشاره شده و هم تقريبا آخرين نسخه منتشر شده در زمان انجام تستها مورد استفاده قرار گرفته كه ورژن مورد استفاده نيز در ابتداي تست به آن اشاره كرده ام.

داره خودمونی میشه afshar202's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

هم به نام شركتها اشاره شده و هم تقريبا آخرين نسخه منتشر شده در زمان انجام تستها مورد استفاده قرار گرفته كه ورژن مورد استفاده نيز در ابتداي تست به آن اشاره كرده ام.
    با سلام
    منظور تفاوت بين نسخه هاي اينترنت سكيوريتي با آنتي ويروس است
    با تشكر

تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

با سلام
    منظور تفاوت بين نسخه هاي اينترنت سكيوريتي با آنتي ويروس است
    با تشكر
    اينترنت سكيوريتي نيز متشكل از آنتي ويروس شركت مربوطه هست بهمراه يكسري ابزارهاي مكمل امنيتي.اگر از اينترنت سكيوريتي شركتهاي مربوطه استفاده ميكنيد نتايج تستهاي اعلام شده در مورد آنتي ويروس آنها نيز صادقه و هيچ فرقي نميكنه.

آخر فروم باز kases's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

hamilton به نظر من میزان شناسایی اینترنت سکیوریتی ها بیشتر از انتی ویروسهاست اگه در تست ها از بد افزارها به صورت اجرا شده استفاده شود میبینیم که اینترنت سکوریتی ها بهتر عمل میکنن در ضمن من سوالی داشتم چرا انتی ویروس کسپرسکی هوش مصنوعی بسیار ضعیفی در مقابل انتی ویروسهایی مثل اویرا و.. . داره ؟

تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

hamilton به نظر من میزان شناسایی اینترنت سکیوریتی ها بیشتر از انتی ویروسهاست اگه در تست ها از بد افزارها به صورت اجرا شده استفاده شود میبینیم که اینترنت سکوریتی ها بهتر عمل میکنن در ضمن من سوالی داشتم چرا انتی ویروس کسپرسکی هوش مصنوعی بسیار ضعیفی در مقابل انتی ویروسهایی مثل اویرا و.. . داره ؟
    در خصوص مطلبي كه شما اشاره كرديد نميشه با اطمينان پاسخ داد.چرا كه تستهاي مجزايي بر روي اينترنت سكيوريتيها انجام نشده است.از طرف ديگه هسته اصلي آزمايشات صورت گرفته بر روي آنتي ويروسها ميباشه.اينترنت سكيوريتي هم چيزي نيست غير از همون آنتي ويروس بهمراه يكسري ابزارهاي مكمل دفاعي مانند فايروال و آنتي اسپم.
    هوش مصنوعي كاسپر بر اساس نتايج تستهاي صفحه قبل كه خدمت دوستان معرفي كردم نسبت به Avira اصلا پايين نيست.بلكه اين Avira ميباشه كه وقتي با حداكثر تنظيمات هوش مصنوعي تست ميشه ميزان خطاي مثبت يا False Positive آن بالا ميره و متاسفانه مقدار آن Many ميباشه و يكي از دلايل كسب رتبه Advanced هم همين مورد ميباشه ولي كاسپر با تنظيم حاكثري هوش مصنوعي بازهم ميزان خطاي مثبت آن در حد few بوده و خطاي كمتري نسبت به Avira داشته.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

با سلام
    من می خوام یه آنتی ویروس ارجینال بخرم بین nod32 , bitdefender, kasper2010 مرددم لطفا راهنماییم کنید که کدومش بهتره؟؟؟؟؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

با سلام
    من می خوام یه آنتی ویروس ارجینال بخرم بین nod32 , bitdefender, kasper2010 مرددم لطفا راهنماییم کنید که کدومش بهتره؟؟؟؟؟؟
    بابا این همه انتی ویروس رایگان خوب واسه چی می خوای پولتو دور بریزی

avast-avira-avg-Microsoft Security Essentials

اگر هم خواستی بخری به نظر من nod32

آخر فروم باز mehran_286's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

سلام دوستان
    یه تجربه ی کوچیک هستش که من دارم میخوام بگم همه استفاده کنند

الان بیشتری ها بین ناد32 و کسپر گیر کرده اند ( شرکت هایی دیگر طرفداران خاص خود را دارند )

ناد 32 انتی ویروسی سبک هستش و اگر اپدیت نشه انگار هیچی رویه سیستم نصب نیست و بعضی از ویروس ها رو نمیشناسه

ناد32 یه وقتی های پروس cpu رو خیلی بالا میبره ولی کسپر رو من تا حالا ندیدم حتی موقع اسکن

ولی کسپر انتی ویروس محکمی هستش نسخه های 10 اون یه کم سنگینه و اگر اپدیت نشه از کار نمی افته

اما چون تو ایران همه از بیشتر مردم از سیستم های ضعیف استفاده می کنند بنابراین ناد32 رو به کسپر ترجیح می دهند

من از اولین نسخه های ناد32 و کسپر استفاده کردم به خاطر همین این ها رو گفتم

تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

با كمال احترام به نظرات دوستان
    خواهشمندم دوستان عزيز نظرات شخصي خودشون را مطرح نكنند.اين تاپيك سعي شده بصورت تخصصي به مقايسه آنتي ويروسها بپردازه اونهم بر اساس نتايج تستهاي معتبر.خوشحال خواهيم شد كه نتايج تستهاي تخصصي انجام شده توسط دوستان در اين تاپيك قرار داده بشه.

10. 2 کاربر از hamilton بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

دوستان من 3 ساله از ناد استفاده میکنم و هروز آپدیتش میکنم ولی تو این ماه دوبار سیستم ویروسی شده و ناد حتی نتونسته شناساییش کنه به نظر شما کدوم یک از آنتی ویروسهای زیر رو استفاده کنم
    avg
    avast
    Avira
    kaspersky
    bitdefender

حجم آپدیت و کم نکردن سرعت کامپیوتر برام خیلی مهمه
    ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •