تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 104 اولاول ... 4567891011121858 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 1039

نام تاپيک: ▓ تاپیک اختصاصی OutPost Firewall ( کلیه مباحث در اینجا ) ▓

حـــــرفـه ای Soda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    EB FE

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط Masoud.ebi
    البته من با بعدا با سرویس پک 1 و بدون سرویس پک نیز تست رو انجام میدم و نتایج رو خدمتون اعلام میکنم
    سلام مسعود جان
    ممنون از لطفت
    حتما اين كارو بكن
    تا متوجه بشيم قضيه از كجا آب ميخوره
    تا بعد

آخر فروم باز Hoom@n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

بله من هم مي خوام ببينم چي مي شه چون واسه من هم بدون فايروال اوضاع نسبتا خوب بود

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    تهـــــران

پيش فرض

من که فکر کنم این تستی که میکنیم به Isp خیلی ربط داره . چون من با Isp قبلی که امتحان کردم اوضاع خیلی بی ریخت بود ولی با عوض کردن Isp تمام پورت ها رو به رنگ سبز نشون داد .
    در ضمن اون Isp که بیشتر پورت ها رو به رنگ ابی نشون میداد ، سپنتا بود .

تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض مشكل با اوت پوست

من يه برنامه رو مي خوام بلاك كنم.گزينه بلاك نتورك اكسس فور ديس پروسس اينستنس رو مي زنم .اما به يه دقيقه نرسيده دوباره پيغام مي ده كه با اين برنامه چي كنم.چي كارش كنم؟

حـــــرفـه ای Cracki's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    ســـــوئد

پيش فرض

hoomat جان شما برای بلاک کردن یک برنامه به 2 شیوه میتونید عمل کنید.

1 >> زمانی که خود برنامه میخواد به اینترنت وصل بشه

2 >> خودتون به صورت دستی برنامه مورد نظرتون رو پیدا کنید و بلاک کنید.

در روش اول یعنی زمانی که یک برنامه میخواد به اینترنت وصل بشه . از طرف فایروال یک پنجره برای شما باز خواهد شد.
    در این پنجره اسم برنامه نوشته شده و همچنین جایی که میخواد به اون وصل بشه رو هم نوشته حالا ممکنه یک آی پی
    آدرس باشه و یا ممکنه سایت باشه که در هر دوصورت در قسمت Remote Address مینویسه.

شما در پنجره باز شده کافیه که اون قسمتی رو که با فلش قرمز نشون دادم رو تیک بزنید تا برای همیشه برنامه تون در لیست
    بلاک شده ها قرار بگیره. اما اگر نخواستید برای همیشه بلاکش کنید و فقط میخواهید که به صورت موقت بلاک بشه در آن صورت
    شما دکمه Block Once را میزنید. البته ممکنه که برنامه چندین دفعه تلاش کنه که دوباره وصل بشه اما شما اگر باز هم Block Once
    را بزنید در هر دفعه تلاش برنامه برای وصل شدنش به اینترنت جلوی آن را میتوانید بگیرید.

و اما در روش دوم شما به این مسیر تعیین شده زیر میروید . یعنی به قسمت Application بعد در آنجا میرید و اول بر روی قسمت
    Blocked Applications یک بار کلیک میکنید تا انتخاب بشه. بعد از سمت راست دکمه Add رو میزنید و برنامه تون رو پیدا کرده و بهش
    میدید.

نکته ای رو هم در اینجا اشاره کنم که برنامه ها و یا شایدم تروجانها یا ویروسها همیشه به صورت مستقیم به اینترنت وصل نمیشوند.
    بعضی وقتا از طریق برنامه های دیگه سعی به وصل شدن و دریافت اطلاعات میکنند. شما در این صورت نمیتونید که برنامه اصلی تون
    رو برای همیشه بلاک کنید. بلکه باید ببینید که برنامه ای که خواسته از طریق برنامه اصلی تون به اینترنت وصل بشه چی بوده.

اون هم فکر نکنم زیاد مشکل باشه با خوندن پیغام فایروال متوجه خواهید شد.

اگر برنامه ای خواست از طریق روش بالا به اینترنت وصل بشه بیشتر دقت کن. چون کمتر برنامه ای پیدا میشه که به این صورت عمل
    کنه. و اکثرا تروجان ها و یا جاسوسها برای فرستادن اطلاعات از این روش استفاده میکنند.

موفق باشی.

حـــــرفـه ای Cracki's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    ســـــوئد

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط sAsAn.K
    كركي جون سلام
    اين برنامه ي pcSuper Scanner عجب چيزي بود دستت درد نكنه
    خواهش میکنم ساسان جان.
    راستی برای شما در اون قسمتی که گفتم ارور داد یا کامل پورت هاتون رو اسکان کرد..

آخر فروم باز sAsAn.K's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    اصــــــفهان

پيش فرض

كركي جون كامل پورت ها رو اسكن كرد . فقط در قسمت TCP Client يه دو سه تا پورت قرمز پيدا كرد;

آخر فروم باز sAsAn.K's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    اصــــــفهان

پيش فرض

بچه ها سلام
    ببينيد من با فايروال Ptivatefirewall v4.0.17 در مورد سايت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] امتحان كردم بازم تمام خونه ها رو سبز نشون داد !

بروبچز برن تو كار اين فايروال و تست هاي خودشون رو روي انجام بدن
    Last edited by sAsAn.K; 06-01-2006 at 12:41.

تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

واسه من آپديت سايمانتك(من تمام محصولات نورتون را هفته ي پيش از كامپيوترم پاك كردم) هست كه مي خواد درست مثل عكس سوم به اينترنت وصل شه.و من هم گزينه اي رو كه با 1 مشخص كردي رو انتخاب مي كنم و بعد اون رو كه با 2 مشخص كردي مي زنم ولي باز هم مياد.

تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

مسئله مهم:اين برنامه اس وي شات . اي ايكس اي هست كه مي خواد از طريق سايمانتك به اينترنت وصل شه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •