تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 104 اولاول ... 345678910111757 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 1039

نام تاپيک: ▓ تاپیک اختصاصی OutPost Firewall ( کلیه مباحث در اینجا ) ▓

آخر فروم باز Hoom@n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

مشکل حل شد. من بعد از نصب ری استارت نکرده بودم و کنترل دست فایروال ویندوز بود .حالا که ری استارت کردم ،مشکل حل شد.

آخر فروم باز Hoom@n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

من هم تست كردم.مال من هم همش سبز هست

حـــــرفـه ای Cracki's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    ســـــوئد

پيش فرض

مسعود جان سلام.

من 2 احتمال رو میدم . یکی اینکه از ISP باشه.

و یکی هم اینکه شاید در این مدت بر روی سیسمت فایروال و آنتی ویروسهای مختلفی رو نصب و دوباره پاک کردی.
    چون با هر دفعه نصب و پاک کردن فایروال یا آنتی ویروس تغییراتی در NetWork صورت میگیرد و اگر یک فایروال دیگه
    بر روی این تغییرات صورت گرفته نصب شود .کار خودش رو به درستی نمیتونه انجام بده چونکه از عهده ش خارج میباشد.

اگر واقعا در این مدت فایروال زیاد نصب کردی پس بهتره که یک بار کانکشنت رو پاک کنی و دوباره بسازی هر چند که احتمال
    نمیدم با این کار هم درست بشه. اما اگر درست نشد به نظرم یک فرمت بکنی بد نباشه و بعد از فرمت هم فقط یک فایروال
    با تنظیمات خوب نصب کنی.

اما قبل از این کار شما کارتی رو که ازش برای وصل شدن به اینترنت استفاده میکنید رو در کل عوض کنید. یعنی همون ISP و
    اونای دیگه رو هم امتحان بکنید. اگر بازم همونطور بود دوباره میرسیم به حرف بالا .

یک کار دیگه هم پیشنهاد میکنم که انجام بدی.
    آخرین نسخه فایروال LooKnStop رو اگر داری با این تنظیماتی که در پایین میگم نصب کن و دوباره تست رو انجام بده.اگر هم نداری بگو
    تا لینکشو برات بزارم.

بعد از نصب فایروال وارد تنظیمات آن شو و برو به قسمت Internet Fitering و همونطور که در عکس پایین نیز نشون دادم
    این فایروال در هنگام نصب با تنظیمات عادی به صورت Standard Rules... نصب میشود.

شما بر روی Load کلیک کن و برو به مسیری که این فایروال نصب شده و در آنجا EnhancedRulesSet.rls رو پیدا کن و واردش کن.

بعد از وارد کردن این Rule ها باید تنظیمات فایروال شما مثل شکل زیر تغییر کنه.

بعد این تغییرات رو ذخیره کن و یک بار سیستمت رو رستارت کن بعد برو و تست رو دوباره انجام بده.
    اگر درست نشد مشکل NetWork ت میباشد.

موفق باشی.

حـــــرفـه ای Mehdi_Best's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

كركي جان سلام
    در مورد پستي كه من دادم نظرت چيه؟
    همون پستم كه گفتم با exit كردن فايروال و حتي آنتي ويروس كاسپرسكي باز هم در تست حتي يكي هم قرمز نبود و به غير از چند تا كه سبز بود و مخفي بود بقيه آبي و بسته بودند.

اگه نباشه جاش خالی می مونه Masoud.ebi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    Shiraz

پيش فرض

کرکی جان سلام
    دوست عزیز همونطور که پیش بینی کرده بودم و شما نیز احتمال دادید مشکل از ISP بود که به این سایت اجازه پورت اسکن رو بدرستی نمیداد
    با یه آی اس پی دیگه چک کردم و جواب زیر بدست اومد

ولی یه سوال چرا برای شما دو تا پورت 0 و 1 مخفی نشده بودند در صورتیکه برا من و بقیه دوستان تمامی پورتها مخفی بودن
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

کاری رو که مهدی بست جان انجام داده بودن من نیز انجام دادم یعنی فایروال و آنتی ویروس رو غیرفعال و خارج کردمشون نتیجه رو ببینید

یبار دیگه تست رو با فعال کردن فقط آنتی ویروس یعنی بدون فایروال انجام دادم نتیجه رو نگاه کنید

جای تعجبه که بدون فایروال و آنتی ویروس هیچ پورتی باز نبود و جالبتر از اون زمانیکه با فعال کردن کاسپر نتایج دیگه ای بدست اومد و اینکه هیچ حمله ای از طرف کاسپر گزارش نشد
    بنظرتون حقیقتا چند درصد میشه به نتایج این سایت اطمینان کرد ؟

تنها توضیح قابل قبول برا این نتایج پیشرفت صورت گرفته در سرویس پک 2 هست
    البته من با بعدا با سرویس پک 1 و بدون سرویس پک نیز تست رو انجام میدم و نتایج رو خدمتون اعلام میکنم
    Last edited by Masoud.ebi; 05-01-2006 at 10:34.

آخر فروم باز RONN!E's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    چار دیواری

پيش فرض

اشکال در Outpost Firewall
    من میخواستم این فایروال رو نصب کنم.قبلش فایروالی که روی سیستمم بود uninstall کردم ولی سیستم رو رستارت نکردم.
    در وسطای نصب Outpost بودم که یه دفعه یه صفحه ابی رنگ اومد و بعد رستارت کردم.
    بعد استارت ویندوز این پیغام اومد.
    Outpost Firewall Pro driver configuration was invalid and could not be corrected.
    to resolve the problem:

1.From the outpost firewall pro installation folder run install.exe/U
    2.restart your computer
    3.from the outpost firewall pro installation folder run install.exe
    4.restart your computer
    5.start outpost firewall pro
    ok رو زدم.وبعدش از ادامه نصبش اومد و کامل نصبش کردم.
    حالا مشکل اینه که هر دفعه که کامپیوتر را روشن میکنم این پیغام میاد.تازه وقتی میخوام انیستالش کنم پیغام میده که:
    Invalid INSTALL.LOG file

حـــــرفـه ای Mehdi_Best's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مسعود جان سلام
    خيلي عجيبه! من چون اينترنت محل كارم شبكه اي است و از سرورمون رد مي شه گفتم شايد روي سرورمون فايروال هست و به اين خاطر بدون فايروال هم پورتها بسته هستند اما شما هم كه اين مورد رو تست كردي من ديگه موندم كه چرا اينطوريه!!!

حـــــرفـه ای Cracki's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    ســـــوئد

پيش فرض

مهدی جان برای من هم اینطوریه.

البته من این رو بگم که از BroadBand از نوع فیبر نوری استفاده میکنم . و اونا هم آنتی ویروس نصب کردن بر روی سرورشون
    . هم فایروال. از طرفی هم سرویس پک 2 بر روی سیستم من نصب هست.

همونطور که مسعود جان نیز اشاره کردند سرویس پک 2 تا حد زیادی تمامی پورتهای باز سیستم رو میبنده ولی مخفی نمیکنه.
    حتی سرویس پک یک نیز تا حدی پورتها رو بسته نگه میداره.

اون سایتی رو که مسعود جان در صفحه قبل نیز بهم دادند که چک کنم اونا هم دقیقا همین توضیحات رو داده بودند . اگر فایروال
    خوب بر روی سیستم نصب باشه و پورتها رو مخفی کنه در آن صورت نتیجه تست سبز رنگ خواهد شد.

اما اگر هیچ فایروالی نصب نباشه و فقط سیستم عامل ویندوز باشه اونوقت اکثر پورتها که بسته هستند رو با رنگ آبی نشون
    خواهد داد و بعد به دنبال پورتهای باز میگرده تا پیدا کنه.

اما در مورد سوالی که پرسیدی که آیا میشه به نتیجه این سایت اطمینان کرد یا نه...
    باید بگم که به هیچ کس و هیچ چیزی نمیشه اطمینان کرد. اما تا حدی میشه قابل قبول باشه. من و شما برای نتیجه بهتر کارمون
    باید از طریق سایتهای دیگه نیز فایروالمون و یا هر برنامه امنیتی دیگه مون رو تست کنیم. از جمله یکی دیگه از بهترین سایت ها
    که خودم خیلی قبولش دارم سایت فایروال Sygate است.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اما چون ذات انسان هیچ وقت به چیزی راضی نیست و همیشه توقع داره که بیشتر باشه بنابر این من هم باز به این راضی نبوده و
    این دفعه از طریق یک برنامه بسیار خوب که 65535 پورت سیستم رو اسکان میکنه .سیستمم رو سکان میکنم.

این برنامه اسمش PC Super Scaner هستش که ساخت Internet Security Alliance هستش.

مشکل این برنامه برای من این بوده که تست قسمت 1 و 2 رو خوب انجام میده و نتیجه ش رو هم همون لحظه در قسمت پایین
    مینویسه اما به قسمت اسکان UDP Port که میرسه وسطاش فریز میشه . بعدشم ارور میده و چاره ای جز بستنش نمیمونه.

برای دانلودش میتونید به این سایت زیر که سایت سازنده برنامه میباشد مراجعه کنید. این رو هم بگم ساخت همون شرکتی است
    که برنامه PC Audit رو برای تست فایروالها ساخته . و این هم یک برنامه دیگه از همون شرکته.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مهدی جان شاید این برنامه برای شما در قسمت سومش که همون UDP Port Scan هستش ارور نده و به خوبی کار کنه. پس بهتره که یک
    امتحانی بکنید هم با فایروال و هم بدون فایروال. حتما جوابی دریافت خواهید کرد که مطمئن تر از جواب سایتهایی هستند که به
    صورت آنلاین سیستم رو اسکان میکنند. همونطور که خودتون هم آشنا شدید این تستهای آنلاین به خیلی چیزا بستگی داره .

مثلا همون ISP که مسعود جان ازش استفاده میکرد و یا نوع سیستم عامل. اما به نظر من برنامه هایی که به صورت آفلاین برای
    باز بودن پورت سیستم رو جستجو میکنند مطمئن تر از سایتهای آنلاین هستند.

اما سایتهای آنلاین برای تست مخفـــــــــــی بودن پورت و سیستم بسیار مناسب است. نه برای باز بودن پورت سیستمتون.
    یک نکته دیگه رو هم در استفاده از این برنامه اشاره کنم که در مرحله 1 یا همون TCP Server Port هیچ پورتی نباید باز باشه .
    در مراحل دیگه نیز بستگی به برنامه هایی داره که شما استفاده میکنید. مثلا یاهو برای خودش پورتی رو باز میکنه. یا فایرفاکس
    برای اتصال به اینترنت از پورتهای مخصوص خودش استفاده میکنه.

پس سعی کنید که در هنگام تست به اینترنت وصل باشید اما برنامه ای باز نداشته باشید به غیر از خودش و برنامه های امنیتی
    که بر روی سیستمتون نصب هستند.

جواب این تست باور نکردنی خواهد بود اما واقعی...
    موفق باشید.

آخر فروم باز sAsAn.K's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    اصــــــفهان

پيش فرض

كركي جون سلام
    اين برنامه ي pcSuper Scanner عجب چيزي بود دستت درد نكنه

آخر فروم باز sAsAn.K's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    اصــــــفهان

پيش فرض

براي من همه ي پورت ها به غيز از چند تا پورت توي TCP Client بسته بودن حالا اونا رو چه جوري ميشه بست؟!
    ---------------------
    ضمنا مصعود جون براي من كاسپرسكي همرو گزارش ميداد و بلوك مي كرد وقتي فايروال غيرفعال بود!
    براي اطمينان اينم نمونش!:

درود بر كاسپرسكي!
    Last edited by sAsAn.K; 05-01-2006 at 18:34.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •