تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 46 اولاول ... 234567891016 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 452

نام تاپيک: ▓ تاپیک اختصاصی محصولات ZoneAlarm در اینجا ▓

آخر فروم باز H A M A S's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

بی زحمت لینک دانلود آخرین نسخه پرو رو بذارید

حـــــرفـه ای vtn54's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

ZoneAlarm یکی از قدیمی ترین نرم افزار های محافظتی ویندوز است، که با توجه ورود نرم افزارهای امنیتی مشابه به بازار نرم افزار، ZoneAlarm هنوز جایگاه خود را از دست نداده است، و ههچنان بهترین انتخاب میباشد. ZoneAlarm بتدریج با افزودن شدن قابلیت های مختلفی همچون ضد ویروس، ضد اسپم و ... به آن به یکی از نرم افزارهای امنیتی قدرتمند تبدیل شد! با نصب ZoneAlarm میتوانید با خیال راحت در اینترنت به گشت و گذار بپردازید، این برنامه کلیه فعالیت های اینترنتی شما را تحت کنترل خود میگیرد، اگر هکری قصد نفوذ به سیستم شما راداشته باشد. ZoneAlarm شما را آگاه میسازد و آی پی هکر را نیز به شما نشان میدهد، اگر برنامه ی مخربی به طور ناخواسته روی سیستم شما قرار گرفته باشد و بخواهد مخفیانه به تبادل اطلاعات بپردازد ZoneAlarm شما را آگاه میکند، در واقع هرگونه فعالیت اینترنتی که بخواهد انجام شود ملزم به کسب تائید شما میباشد.

ZoneAlarm در نسخه های مختلفی با قابلیت های مختلف عرضه میشود و کاربر بر حسب نیاز خود میتواند هر یک را نصب کند. کاملترین نسخه تحت عنوان ZoneAlarm® Security Suite منتشر میشود که شامل:
    - Network and Program Firewall دیوار آتش مخصوص فعالیت برنامه های و شبکه
    - Operating System Firewall دیوار آتش مخصوص عملیات سیستم عامل
    - Antivirus ضد ویروس
    - Integrated Anti-Spyware/Antivirus ضد جاسوس افزارها
    - SmartDefense™ Service سیستم دفاع هوشمند
    - Identity Theft Protection حفاظت در مقابل دزدیده شدن هویت
    - Email Security حفاظت ایمیلها
    - Spy Site Blocking بلوکه کردن سایت های مشکوک
    - Privacy Protection حفاظت از اطلاعات شخصی
    - Anti-Spam & Anti-Phishing ضد اسپم و حفاظت در مقابل اعمال فریبکارانه
    - IM Protection/Parental Control حفاظت در محیط های چت
    - Wireless PC Protection محافظت در شبکه های بیسیم

برای مقایسه قابلیت های هر نسخه و دانلود به [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مراجعه کنید.
    سلام دوست من

با تشکر از زحمات شما نسخه ای که معرفی کرده اید نسخه بتا است نسخه 7.0.302.000 جدیدتر است و

به عنوان نسخه نهایی معرفی شده است و البته همانطور که قبلا گفته ام و می دانید نسخه اینترنت سکوریتی آن

از آنتی ویروس کاسپرسکی استفاده می کند این یعنی تلفیقی از بهترین ها.

حـــــرفـه ای satttanism's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    In your Mind

پيش فرض

سلام دوست من

با تشکر از زحمات شما نسخه ای که معرفی کرده اید نسخه بتا است نسخه 7.0.302.000 جدیدتر است و

به عنوان نسخه نهایی معرفی شده است و البته همانطور که قبلا گفته ام و می دانید نسخه اینترنت سکوریتی آن

از آنتی ویروس کاسپرسکی استفاده می کند این یعنی تلفیقی از بهترین ها.
    دوست عزیز در عنوان تاپیک اشتباه شده در مورد ورژن ولی اگه دقت کنید لینکی که اینجا قرار دادم مربوط به صفحه دانلود سایت zonelabs هست ینی جدیدترین ورژن و در ضمن در مورد اینکه نسخه اینترنت سکوریتی آن
    از آنتی ویروس کاسپرسکی استفاده می کند کاملا مطمئنی؟

پروفشنال Persian.Boy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

منم تایید میکنم که از انجین کسپر استفاده میکنه. اما هوش مصنوعی کسپر رو نداره یعنی فقط از دینابیس های اون

برای شناسایی استفاده میکنه. اونم تا جایی که خبر دارم فقط Standard Database .

Extended Database فقط در نسخه های خود آنتی ویروس کسپر وجود داره.البته این یکی شو زیاد تحقیق نکردم و

نمیتونم 100 درصد بگم که درسته. اما هوش مصنوعی رو مطمءنم که زون آلارم در آنتی ویروسش نداره چون منبع درستی

رو در اختیار دارم.

حـــــرفـه ای vtn54's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

منم تایید میکنم که از انجین کسپر استفاده میکنه. اما هوش مصنوعی کسپر رو نداره یعنی فقط از دینابیس های اون

برای شناسایی استفاده میکنه. اونم تا جایی که خبر دارم فقط Standard Database .

Extended Database فقط در نسخه های خود آنتی ویروس کسپر وجود داره.البته این یکی شو زیاد تحقیق نکردم و

نمیتونم 100 درصد بگم که درسته. اما هوش مصنوعی رو مطمءنم که زون آلارم در آنتی ویروسش نداره چون منبع درستی

رو در اختیار دارم.
    سلام دوست من

اگر منظورتان از هوش مصنوعی سرویس PDM است حق با شما است این سرویس در اینترنت سکوریتی زون آلارم وجود

ندارد ( هر چند من الان فکر می کنم اطلاق واژه هوش مصنوعی به سرویس PDM زیاد درست نیست ) و به جای آن از

سرویس مشابهی به نام OSFirewall استفاده می کند. ولی اگر منظورتان از هوش مصنوعی همان هوریستیک

کاسپرسکی باشد باید بگویم که آن هم در این نسخه زون آلارم وجود دارد.

پروفشنال Persian.Boy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

Vtn جان منظور من هم همون PDM است و چون واژه فارسی برای این قسمت وجود نداشت به ناجار از واژه هوش

مصنوعی استفاده کردم. اما این قابلیت از کسپرسکای فقط به صورت آنلاین چواب میده . یعنی اگر فایلی شبیه به ویروس

عمل کنه کسپر جلوی آن رو میگیره و با هشدار و در اختیار گذاشتم گرینه ها میگه که چکار بکنیم. و طبق تحقیقاتی که

سایت AV-Compatatives بر روی PDM انجام داده میشه گفت 99 درصد در تشخیص ویروسها و تروجانهای جدید درست

عمل میکنه اما در هنگام سکن کردن کامپیئتر این قابلیت به هیچ دردی نمیخوره و اونجاست که هوریستیک کسپره که

تا حدی جوایگو هست. اما میشه گفت هوریستیک خیلی ضعیفی داره و نمیشه روش حساب کرد.

نتیجه این تست هم در فایل پی دی اف پایین موچود است.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کـاربـر بـاسـابـقـه D o l f i n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    NET

پيش فرض

من اينو دانلود كردم ولي خدا وكيلي سرعت سيستم رو مي خوره حتي نورتون اينقدر منو اذيت نكرد البته شايدم مال اينه كه من همراه با اون يه نود32 هم دارم ولي به هر صورت خيلي از سرعت كامپيوترم كم كرده بود

تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    In your Mind

پيش فرض

من اينو دانلود كردم ولي خدا وكيلي سرعت سيستم رو مي خوره حتي نورتون اينقدر منو اذيت نكرد البته شايدم مال اينه كه من همراه با اون يه نود32 هم دارم ولي به هر صورت خيلي از سرعت كامپيوترم كم كرده بود
    نميشه گفت سرعت windows رو کم ميکنه البته سرعت بالا اومدن windows رو به شدت کاهش ميده

کـاربـر بـاسـابـقـه D o l f i n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    NET

پيش فرض

وقتي داشتم چت ميكردم گير ميداد بعضي وقتا اصلا نمي گذاشت وارد ياهو مسنجر بشم اگه كسي ميدونه تنظيمات اينو بزاره البته اگه تنظيمات خاصي داره

تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    In your Mind

پيش فرض

وقتي داشتم چت ميكردم گير ميداد بعضي وقتا اصلا نمي گذاشت وارد ياهو مسنجر بشم اگه كسي ميدونه تنظيمات اينو بزاره البته اگه تنظيمات خاصي داره
    هروقت گیر داد اون تیکه Remember this setting رو بذار و بعدش Allow رو بزن تا دیگه گیر نده

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •