تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 46 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 452

نام تاپيک: ساین کردن یعنی چه و نحوه ساین کردن برنامه ها

داره خودمونی میشه Blacklord's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

دمتون گرم، پس به زودی هک رو همین جا آموزش میدید؟ خیلی کارتون عالیه.
    دو تا سوال دارم:
    - اول این که من میخوام گوشیمو آپدیت و هک کنم، اول باید آپدیت کنم بعد هک؟ اصلا فرقیم میکنه؟؟
    - دوم این که این هکرای خفن بعد از این همه وقت یه برنامه ی ساده نساختن که یه نسخش رو Pc نصب بشه و یه نسخش رو موبایل و فقط با انتخاب مدل گوشی خودش هک کنه؟؟!! از لحاظ تئوری عملی به نظر میاد!

بازم دمتون گرم، همین طور ادامه بدید، بعد از امتحانا میام سراغتون!! تنکس!!!

کـاربـر بـاسـابـقـه hovo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    نصف جهان

پيش فرض مشکل

سلام
    ------http://rapidshare.com/files/117391610/----.zip-----
    دانلود نمیشه چی کار کنیم
    شاید هم مندانلود کردن از این سایت رو بلد نیستم
    وقتی آدرس رو کپی میکنم تو وب بروزر یا دانلودر یه فایل اچ تی ام ال رو میشناسه نه زیپ
    اززحمتات ممنونم

داره خودمونی میشه babak_kiyani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    اورميه

پيش فرض

آقاي امنيني اين تايپيك شما به نظرم يكي از بهترين تايپيكهاي اين انجمن هستش.واقعا اطلاعات پايه اي و مهمي رو به اطلاع بقيه رسوندين.فقط مي تونم بگم كارتون 20 هستش. من يه مشكلي كه دارم اينه كه نمي دونم چيكار كنم تا پوشه SYS رو درايو C گوشي ديده بشه تا installserver.exe را اونجا كپي كنم.اگه بقيه دوستان هم راهنمايي كنن ممنون مي شم.
    يه سوال ديگه هم در مورد برنامه secman كه تو گوشي نصب كردم داشتم. وقتي برنامه رو اجرا مي كنم و به قسمت OPtions مي روم گزينه اول Turn Plat Security off هستش اين يعني گوشي هك شده نيست ؟ وقتي اون گزينه رو انتخاب مي كنم مي نويسه Turn Plat Security on و تو صفحه اول برنامه مي نويسه ‍Capabilities activated اين يعني گوشي در حالت حك قرار داره؟
    Last edited by babak_kiyani; 20-06-2008 at 18:47.

آخر فروم باز amini_bio's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    اصفهان (ايران سبز)

پيش فرض

دمتون گرم، پس به زودی هک رو همین جا آموزش میدید؟ خیلی کارتون عالیه.
    دو تا سوال دارم:
    - اول این که من میخوام گوشیمو آپدیت و هک کنم، اول باید آپدیت کنم بعد هک؟ اصلا فرقیم میکنه؟؟
    - دوم این که این هکرای خفن بعد از این همه وقت یه برنامه ی ساده نساختن که یه نسخش رو Pc نصب بشه و یه نسخش رو موبایل و فقط با انتخاب مدل گوشی خودش هک کنه؟؟!! از لحاظ تئوری عملی به نظر میاد!

بازم دمتون گرم، همین طور ادامه بدید، بعد از امتحانا میام سراغتون!! تنکس!!!
    آموزش هک که در پست اول وجود داره.
    به صورت ساده و تصویری

هک را شما همیشه می تونید انجام بدید.
    پس بهتره اول گوشیتونو آپدیت کنید و بعد هک کنید که دوباره کاری نشه.

وقتی با انتخواب یه فایل ساده و نصبش رو گوشی شما می تونید راحت گوشیتونو هک کنید دیگه نیاز به این کارا نیست.
    شما secman را که نصب کنید به راحتی از تو برنامه می تونید هر وقت لازم داشتید، گوشیتونو به حالت هک ببرید.
    موفق باشید.

سلام
    ------http://rapidshare.com/files/117391610/----.zip-----
    دانلود نمیشه چی کار کنیم
    شاید هم مندانلود کردن از این سایت رو بلد نیستم
    وقتی آدرس رو کپی میکنم تو وب بروزر یا دانلودر یه فایل اچ تی ام ال رو میشناسه نه زیپ
    اززحمتات ممنونم
    عزیز شما آدرس را که می زنید تو صفحه ای که میاد free را بزنید و در صفحه بعدی بعد از این که شمارش معکوس به صفر رسید، حروفی را که روشون عکس گربه وجود داره را در مجل مورد نظر وارد کنید و اینتر کنید.
    توجه کنید که گربه ها تپل تر از سگ ها هستند!!
    موفق باشید.

آقاي امنيني اين تايپيك شما به نظرم يكي از بهترين تايپيكهاي اين انجمن هستش.واقعا اطلاعات پايه اي و مهمي رو به اطلاع بقيه رسوندين.فقط مي تونم بگم كارتون 20 هستش. من يه مشكلي كه دارم اينه كه نمي دونم چيكار كنم تا پوشه SYS رو درايو C گوشي ديده بشه تا installserver.exe را اونجا كپي كنم.اگه بقيه دوستان هم راهنمايي كنن ممنون مي شم.
    يه سوال ديگه هم در مورد برنامه secman كه تو گوشي نصب كردم داشتم. وقتي برنامه رو اجرا مي كنم و به قسمت OPtions مي روم گزينه اول Turn Plat Security off هستش اين يعني گوشي هك شده نيست ؟ وقتي اون گزينه رو انتخاب مي كنم مي نويسه Turn Plat Security on و تو صفحه اول برنامه مي نويسه ‍Capabilities activated اين يعني گوشي در حالت حك قرار داره؟
    مرسی دوست خوبم. شما لطف دارید.
    در مورد secman هم شما وقتی اون گزینه را بزنید و on بشه، گوشی در حالت هک قرار داده میشه و در این حالت شما با یه فیل منیجر خوب مثل x-plore می تونید به پوشه ای که می خواید دسترسی داشته باشید.
    بازم اشکالی بود در خدمتم.

داره خودمونی میشه Blacklord's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

آموزش هک که در پست اول وجود داره.
    به صورت ساده و تصویری

هک را شما همیشه می تونید انجام بدید.
    پس بهتره اول گوشیتونو آپدیت کنید و بعد هک کنید که دوباره کاری نشه.

وقتی با انتخواب یه فایل ساده و نصبش رو گوشی شما می تونید راحت گوشیتونو هک کنید دیگه نیاز به این کارا نیست.
    شما secman را که نصب کنید به راحتی از تو برنامه می تونید هر وقت لازم داشتید، گوشیتونو به حالت هک ببرید.
    موفق باشید.
    با تشکر، این فایل روی UIQ3 هم جواب میده؟؟ من P1 دارم.

تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    اصفهان (ايران سبز)

پيش فرض

با تشکر، این فایل روی UIQ3 هم جواب میده؟؟ من P1 دارم.
    نه عزیز.
    برای UIQ هم فکر کنم آموزش و فایل مشابهی وجود داشته باشه.
    من دقیقا اطلاع ندارم.
    در کلوپ سونی اریکسون سوال کنید تا جوابتون را بدند.

داره خودمونی میشه babak_kiyani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    اورميه

پيش فرض

مي شه لطف كنيد يه كم بيشتر توضيح بدين؟ من x-plor را دارم و استفاده هم مي كنم. منتهي تو درايو C پوشه SYS ديده نمي شه. البته با فايل منيجر َ Active file يه پوشه ديده مي شه كه اسمش System هست و SYS نيست.
    البته اين پوشه SYSTEM رو x-plor نشون نمي ده. حالا منظور شما تو پست اول از پوشه SYS همين پوشه SYSTEM هستش؟

تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    اصفهان (ايران سبز)

پيش فرض

مي شه لطف كنيد يه كم بيشتر توضيح بدين؟ من x-plor را دارم و استفاده هم مي كنم. منتهي تو درايو C پوشه SYS ديده نمي شه. البته با فايل منيجر َ Active file يه پوشه ديده مي شه كه اسمش System هست و SYS نيست.
    البته اين پوشه SYSTEM رو x-plor نشون نمي ده. حالا منظور شما تو پست اول از پوشه SYS همين پوشه SYSTEM هستش؟
    عزیز شما اگه تو x-plore دکمه 0 را بزنید و 4 تا گزینه اولی که میاد را تیک بزنید، میتونید همه جای موبایلتون را ببینید ولی به بعضیاش مثل عکس زیر دسترسی ندارید:

حالا شما وارد برنامه بشید و :

حالا اگه برید به x-plore خواهید دید که می تونید به داخل این پوشه ها هم دسترسی داشته باشید:

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    نصف جهان

2 تشکر

سلام
    تشکراززحمتتون
    Last edited by hovo; 22-06-2008 at 14:27.

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    نصف جهان

پيش فرض

سلام
    ---------------عزیز شما آدرس را که می زنید تو صفحه ای که میاد free را بزنید و در صفحه بعدی بعد از این که شمارش معکوس به صفر رسید، حروفی را که روشون عکس گربه وجود داره را در مجل مورد نظر وارد کنید و اینتر کنید---------------------
    از زحمتتون ممنون فکر کنم لینک خراب بود ولی الان درست شده و دانلود رو انجام دادم.فقط یه مطلبی تو پوشه ای که دانلود کردم پر از فایله اگه در مورد محتویات پوشه دانلود شده هم یکم توضیح اضافه بدید ممنون میشم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •