تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 16 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 160

نام تاپيک: نرم افزار ليزري كردن صدا پیدا شد (منتظر آموزش)

اگه نباشه جاش خالی می مونه HR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    Bandar.Abbas

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط fashion_boy
    آقای اچ آر این که موقع خارش کردن از حالت فشرده ارور میده که.تازه حالا باید بدش توی فولدر پلاگین پیست کنیم؟
    شما باید این فایل ها رو در یه مکان از حالت فشرده خارج کنید .... فایل setup رو اجرا کنید و تمام مراحل نصب رو پیش برید ..... بعد از نصب یه ری استارت هم کنید بد نیست .... بعد از نصب این برنامه بصورت یه پلاگین یا ابزار در برنامه های مخصوص ادیت صدا مشاهده خواهد شد ..... در منویی بنام Directx ...... اسم برنامه هم Antares Auto tun هست ... حله ؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    *hwaz@*

پيش فرض

به خدا ارور میده . من تا حالا دو بار دانلودش کردم . ولی اونجایی که میخواد فایل ست آپ رو از حالت فشرده خارج کنه یه پیام میده
    باید چیکار کرد اونجا؟

آخر فروم باز pedramonline's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004
    محل سكونت
    آسيا.ايران.اهواز

پيش فرض

من بدون مشکل دانلود و بازش کردم .

منتها نمیدونم باید کجا باشه . میشه تو پلاگین های SoundForge گذاشتش ؟؟

تو نرو چطوری باید گذاشتش ؟؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه HR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    Bandar.Abbas

پيش فرض

فایلی که دانلود میکنید یه فایل فشردس با نام AA.rar ، این فایل رو از حالت فشرده خارج کنید ، فکر کنم بعد از این کار یه سه چهار تا فایل فشرده ی دیگه هم هست ، همه ی اینا رو بگیرید یا همون انتخاب کنید و گزینه ی Extract Here رو بزنید ، از شما یه سوال میپرسه ، بزنید yes to all ، خوب الان یه فایل setup دارید ، اینو اجرا کنید و همش next بزنید ، ری استارت کنید . وارد برنامه ی مورد نظر مث کول ادیت یا هر برنامه ی دیگه ، دنبال یک منو با نام directx بگردید ، ممکنه زیر مجموعه منوی Effect باشه ... باید این پلاگین همین جا باشه ... با نامAntares Auto tune ..... بقیش با خودتون ... قصد دارم توضیح کامل تصویری در قالب پی دی اف رو آماده کنم ، البته اگه وقت کنم ... شاید هم دوست دیگه ای این کار رو انجام بده ...

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    *hwaz@*

پيش فرض

اون فایل ست آپش باز ن م ی ش ه

داره خودمونی میشه Masy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    انگلیس

پيش فرض Sonar 5

آقا این Sonar 5 حدود 2.5 گیگابایته!!!!!!

آخر فروم باز amirpers's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    در پناه خدا

پيش فرض

واقعا Autotune پلاگ این جالبیه .

تاريخ عضويت
    Aug 2004
    محل سكونت
    آسيا.ايران.اهواز

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط HR
    فایلی که دانلود میکنید یه فایل فشردس با نام AA.rar ، این فایل رو از حالت فشرده خارج کنید ، فکر کنم بعد از این کار یه سه چهار تا فایل فشرده ی دیگه هم هست ، همه ی اینا رو بگیرید یا همون انتخاب کنید و گزینه ی Extract Here رو بزنید ، از شما یه سوال میپرسه ، بزنید yes to all ، خوب الان یه فایل setup دارید ، اینو اجرا کنید و همش next بزنید ، ری استارت کنید . وارد برنامه ی مورد نظر مث کول ادیت یا هر برنامه ی دیگه ، دنبال یک منو با نام directx بگردید ، ممکنه زیر مجموعه منوی Effect باشه ... باید این پلاگین همین جا باشه ... با نامAntares Auto tune ..... بقیش با خودتون ... قصد دارم توضیح کامل تصویری در قالب پی دی اف رو آماده کنم ، البته اگه وقت کنم ... شاید هم دوست دیگه ای این کار رو انجام بده ...
    من با برنامه Sound Forg 8 ندیدم چیزی اضافه بشه

تاريخ عضويت
    Aug 2004
    محل سكونت
    آسيا.ايران.اهواز

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط HR
    من با برنامه Sound Forg 8 ندیدم چیزی اضافه بشه ؟؟؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    *hwaz@*

پيش فرض

اچ آر جان تو خودت از کدوم گزینه استفاده کردی؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •