تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 5 اولاول 12345
نمايش نتايج 41 به 45 از 45

نام تاپيک: کسی که موزیک براش مهمه : چی بگیره ؟!! (قیمت مناسب) گوشی بازای حرفه ای بیان تو مخصوصاً W850 دارا !

پروفشنال !Bikhaneman!'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

پول شما چقدر هستش ؟ اگه حدود 300 هزار تومان هستش به نظر من بذار روش و i450 بگیر که از خریدش پشیمون نمیشی ...
    زیر 300 ..میشه گوشی هایی که تو این حول و حوش هستن رو زیر 300 گیر اورد ولی این گوشی جدیده و کارکردش تو بازار نیست .
    در ضمن..من کلاً یخورده نسبت به برندهایی مثل Samsung بدبینم ! اکثرشون یکسری اشکالات ابتدایی و عجیب و غریب دارن که آدمو غافلگیر میکنن ..مثلاً عدم امکان ایجاد Play List تو موزیک و ..

آخر فروم باز S A M S U N G's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

زیر 300 ..میشه گوشی هایی که تو این حول و حوش هستن رو زیر 300 گیر اورد ولی این گوشی جدیده و کارکردش تو بازار نیست .
    در ضمن..من کلاً یخورده نسبت به برندهایی مثل Samsung بدبینم ! اکثرشون یکسری اشکالات ابتدایی و عجیب و غریب دارن که آدمو غافلگیر میکنن ..مثلاً عدم امکان ایجاد Play List تو موزیک و ..
    به هر حال شما باید انتخاب کنین نه من ..

موفق باشین ...

آخر فروم باز ehsssssan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

شما بگو دقیقا کدوم گوشی از کدوم برند جلب توجه کرده؟تا ما بتونیم بهتر راهنماییت کنیم

پروفشنال !Bikhaneman!'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

شما بگو دقیقا کدوم گوشی از کدوم برند جلب توجه کرده؟تا ما بتونیم بهتر راهنماییت کنیم
    احسان جان انتخاب کردم فعلاً ! با توجه به نظر اساتید ، یه 5700 گرفتم..دوربینش خوب نیست اما به هر حال امکانات خوبی در حد خودش داره
    ممنون از همه شما عزیزان

آخر فروم باز ehsssssan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

احسان جان انتخاب کردم فعلاً ! با توجه به نظر اساتید ، یه 5700 گرفتم..دوربینش خوب نیست اما به هر حال امکانات خوبی در حد خودش داره
    ممنون از همه شما عزیزان
    قربانتان.خرید خوبی داشتین.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •