تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 5 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 45

نام تاپيک: کسی که موزیک براش مهمه : چی بگیره ؟!! (قیمت مناسب) گوشی بازای حرفه ای بیان تو مخصوصاً W850 دارا !

پروفشنال !Bikhaneman!'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض کسی که موزیک براش مهمه : چی بگیره ؟!! (قیمت مناسب) گوشی بازای حرفه ای بیان تو مخصوصاً W850 دارا !

سلام
    من الان K850 دارم اما به دلیل پاره ای مشکلات مالی مجبورم بفروشم تا بعداً ببینم چی پیش میاد
    مجبورم یه گوشی با قیمت مناسب که اولویتهای زیر رو دشاته باشه بگیرم . موزیک برام خیلی مهمه(هدفون/هندزفری نه اسپیکر) اما در کنارش به ترتیب اولویت اینا هم مهمه : (گوشیهای داخل پرانتز رو داشتم)

1- موزیک (صدای بلند و کیفیت عالی مخصوصاً باس = N91-K850 )
    2- دوربین قابل قبول ( N73-K800-W800-K750-N93-K850 )
    3 - اینترنت و GPRS پر سرعت (N73 )
    4- زیبایی و راحتی حمل و نقل !

N91 از نظر موزیک از همه گوشیهایی که داشتم سر بود (به جزء K850) اما کیفیت صفحه نمایشش افتضاح بود - سنگین بود
    دوربین N73 هم خوب بود اما زیادی اغراق میکنه و خیلی جاها رنگها رو شدیداً غیر واقعی نشون میده در ضمن از کیفیت پخش موزیک با هدفونش زیاد راضی نبودم چون Base خوبی نداشت و با تنظیم اکولایزر کیفیت و وضوح افت میکرد.
    N93 در نوع خودش جالب بود اما دوتا ایراد بزرگ داشت : آنتن دهیش افتضاح بود (5تا N93 تست کردم همشون همین بودن -تو خود سایت GSM هم اشاره شده) و دوم اینکه اندازه آجر بود

K850 از همه نظر عالیه به جزء سرعت کانکتش به اینترنت چه با خود گوشی چه از طریق کامیپوتر (از W800 و P990 و W950 کمتره !)

W950 هم داشتم..با نداشتن دوربینش کنار اومده بودم اما بلندی شدا از طریق هندزفریش افتضاح بود !
    W810 هم مشابه W950 بود

یکی از دوستان W850 رو پیشنهاد داد که هم شیکه هم میگفت کیفیت پخش موزیک از هندزفریش خوبه ...درینشم قابل قبوله ..می خوام دقیقاً بدونم در مقایسه با بالاییا چطوره ؟

ممنون میشم

آخر فروم باز ehsssssan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

گوشی دبلیو 850 گوشی خیلی خوبی بود تکمیل شده ی گوشی دبلی 810 بود و الان دیگه نمیتونه به اون خوبی قدیم باشه.گفتم که گوشی خیلی شیک پیک و جذاب و عالی هستش.به نظرم خریدنش عاقلانست ولی سرعت جی پی آر اس این گوشی خیلی پایین هست و در مقایسه با امکاناتی که شما گفتی میخوای فقط از لحاظ جی پی کم خواهد آورد.فقط تو این ÷یشنهادی که میکنم فقط تو قیمت این گوشی موندم که یکم زیاد هستش ولی اگه زیاد با جی پی ور نمیرید همین 850 انتخاب خوبی هست ولی بلوتوسش نسخه 1 هستش و گوشی ساخت سال 2006

این گوشی پیشنهادی من دبلیو 910 هست که گوشی کاملی هستش قیمتش بالای 400 تومن

ولی اگه بخوای گوش یآپ شده 850 رو بگیری 880 سونی که هر دو تو سری دبیلو هستن نیز خوبه و صدایی برار با 850 داره شاید هم بیشتر
    اینجا لینکشو میزارم که استفاده کنی

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    بازم میگم اگه از نظر بودجه کم داری همین 850 یا 880 خیلی خوب هستن بازم اگه مشکلی بود در خدمتم

آخر فروم باز yoosef_st's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

راه حل شما:
    Nokia 5700 Express Music

حـــــرفـه ای choory's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

دوست عزيز گفتى به دليل مشکل مالى مى خواهى گوشى را بفروشى. آيا فکر اين را کردى که حدودا ۱۰۰ تومان از گوشيت ديگه نيست؟
    قيمت k850 اعلان ۴۳۰ هست(قيمت اصفهان البته سايت shop.ir ميده ۳۸۸)به فرض شما گوشى را ۳۵۰ بفروشى بعد بخواهى يه گوشى تو رنج ۲۵۰ بخرى اين وسط ۱۰۰ تومن دستت را ميگيره در صورتى که ۲۰۰ ضرر دادى.
    قصد فوضولى نداشتم.اما قبلش خوب فکر کن.
    موفق باشيد.
    Last edited by choory; 26-04-2008 at 23:45.

آخر فروم باز actooor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    tehran-uae

پيش فرض

اگه تو هدفون بخوای دبیلیو960 محشره...
    توی اسپیکر ان81 محشره...

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

880 سونی که هر دو تو سری دبیلو هستن نیز خوبه و صدایی برار با 850 داره شاید هم بیشتر
    ممنون از راهنماییتون اما اگه صدای W850 مثل W880 باشه از نظر من افتضاحه چون W880 رو تست کرم..هدفون خودش که زیاد جالب نیست با هدفون اصلی W900 تست کردم بهتر شد اما صداش کم بود خوشم نیومد و به نظرم تفکیک صدای خوبی نداشت .

راه حل شما:
    Nokia 5700 Express Music
    اتفاقاً شدیداً دارم به این گوشی فکر میکنم یکسری مشکلات خاص داره مثلاً کیفیت دوربینش در مقایسه با W850 خیلی کمتره و در کل ناامید کنندست (تست کردم) تنها مورد برتریش فیلمبرداریشه (نسبت به 850) . در ضمن..صداشو با هندزفری W900 تست کردم بد نبود (از نظر Base)..بلندیش خوب بود . در کل مورد قابل قبولیه
    تو همین موندم..اگه کیفیت و بلندی صدای W850 بیشتر باشه حاضرم قید سیستم عامل- CPU رو بزنم
    ممنون

دوست عزيز گفتى به دليل مشکل مالى مى خواهى گوشى را بفروشى. آيا فکر اين را کردى که حدودا ۱۰۰ تومان از گوشيت ديگه نيست؟
    قيمت k850 اعلان ۴۳۰ هست(قيمت اصفهان البته سايت shop.ir ميده ۳۸۸)به فرض شما گوشى را ۳۵۰ بفروشى بعد بخواهى يه گوشى تو رنج ۲۵۰ بخرى اين وسط ۱۰۰ تومن دستت را ميگيره در صورتى که ۲۰۰ ضرر دادى.
    قصد فوضولى نداشتم.اما قبلش خوب فکر کن.
    موفق باشيد.
    ممنون از توجهتون..کاملاً درسته اما مطمئناً گوشی اکبند نمی خوام بگیرم قصدم از اول گوشی کارکرده بود که حدوداً 150 دستمو بگیره..در ضمن رو این گوشی هم ضرر نمیکنم چون از دوستم به صورت کارکرده خریدم

اگه تو هدفون بخوای دبیلیو960 محشره...
    توی اسپیکر ان81 محشره...
    actooor جان... بی پولی ...مسئله این است .من K850 رو به هردوتا گوشی ای که گفتی ترجیح میدم .
    مطمئن باشید W960 یه چیزی تو مایه های P1 و P990ـه ...بلندی و صدای کم از هدفون و اسپیکر با اون سیستم عامل بی مصرفش (UIQ) که کلاً نمی تونی 20تا برنامه باحال براش پیدا کنی !! نمی دونم چرا الکی گندش کردن..یادمه قبل از اینکه P1 بیاد همین چیزا رو دربارش میگفتن .

پروفشنال Iman_m123's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    شیــــــــراز

پيش فرض

دوست من اگه میخوای تو هندزفری گوش کنی من یه هدفون خیلی توپ بهت پیشنهاد میدم قیمتشم حدود 25 هزار تومن هست ولی عالیه
    ماله شرکت crative هست من داداشم یکیشو داره
    میتونی یه گوشی بگیری مثلا 250 تومان با یه هدفون میشه 275-280 تومان
    این بهترین راه حله

حـــــرفـه ای choory's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

ممنون از راهنماییتون اما اگه صدای W850 مثل W880 باشه از نظر من افتضاحه چون W880 رو تست کرم..هدفون خودش که زیاد جالب نیست با هدفون اصلی W900 تست کردم بهتر شد اما صداش کم بود خوشم نیومد و به نظرم تفکیک صدای خوبی نداشت .

اتفاقاً شدیداً دارم به این گوشی فکر میکنم یکسری مشکلات خاص داره مثلاً کیفیت دوربینش در مقایسه با W850 خیلی کمتره و در کل ناامید کنندست (تست کردم) تنها مورد برتریش فیلمبرداریشه (نسبت به 850) . در ضمن..صداشو با هندزفری W900 تست کردم بد نبود (از نظر Base)..بلندیش خوب بود . در کل مورد قابل قبولیه
    تو همین موندم..اگه کیفیت و بلندی صدای W850 بیشتر باشه حاضرم قید سیستم عامل- CPU رو بزنم
    ممنون

ممنون از توجهتون..کاملاً درسته اما مطمئناً گوشی اکبند نمی خوام بگیرم قصدم از اول گوشی کارکرده بود که حدوداً 150 دستمو بگیره..در ضمن رو این گوشی هم ضرر نمیکنم چون از دوستم به صورت کارکرده خریدم

actooor جان... بی پولی ...مسئله این است .من K850 رو به هردوتا گوشی ای که گفتی ترجیح میدم .
    مطمئن باشید W960 یه چیزی تو مایه های P1 و P990ـه ...بلندی و صدای کم از هدفون و اسپیکر با اون سیستم عامل بی مصرفش (UIQ) که کلاً نمی تونی 20تا برنامه باحال براش پیدا کنی !! نمی دونم چرا الکی گندش کردن..یادمه قبل از اینکه P1 بیاد همین چیزا رو دربارش میگفتن .
    فکر نميکنى در مورد uiq3 يه کم (يه کم که نه خيلى) تند رفتى؟

حـــــرفـه ای H M R 0 0 7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Shanzelize Street

پيش فرض

>>> واقعاً!!!

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

به نظرتون غیر از اینه ؟!! من اول P990 داشتم بعد W950 گرفتم و 2 هفته هم P1 داشتم . هر نرم افزاری که برای Symbian 9.1 دوتا دوتا پیدا میشه برای UIQ اصلاً پیدا نمیشه ! نمی دونید برای دیکشنری خوب و چندتا برنام کاربردی چه زجری کشیدم
    یه سر به سایتهای برنامه ها بزنید حجم و تنوع برنامه هارو مقایسه کنید .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •