تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 951 از 1004 اولاول ... 4518519019419479489499509519529539549559611001 ... آخرآخر
نمايش نتايج 9,501 به 9,510 از 10036

نام تاپيک: اینترنت استان آذربایجان غربی

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2015

پيش فرض

تست سرعت 3G ایرانسل در ساعت 3:10 ( بسته شبانه 10 گیگ از ساعت 2 تا 6 )

از شانس من IOS 9.0.2 با LTE ایرانسل مشکل داره وگرنه با 4G سرعت بالاتری میده

محتوای مخفی: جواب 
    به نظرم 4g ایرانسل با ios 9.1 مشکلی ندارد و مشکل وصل نشدن حل شده است.

2. 3 کاربر از eightskh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز saeed774's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

دوستمون باور ندارن چنین سرعتی ایرانسل ارائه میده ! 2.57 مگابایت در ثانیه یعنی سرعت تقریبا یعنی 20 مگابیت ! در حالت 3G خودشم ، من با فورجی تا 25 مگابیت یعنی 3 مگ در ثانیه سرعت هم میگیرم ! البته دیشب برای من سرعت پایین بود و بیشتر از 1 مگابایت بالاتر نرفت ولی باز 10 گیگ رو دانلود کرده بود !

4. این کاربر از saeed774 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز k1ozil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    کرمان

پيش فرض

دوستمون باور ندارن چنین سرعتی ایرانسل ارائه میده ! 2.57 مگابایت در ثانیه یعنی سرعت تقریبا یعنی 20 مگابیت ! در حالت 3G خودشم ، من با فورجی تا 25 مگابیت یعنی 3 مگ در ثانیه سرعت هم میگیرم ! البته دیشب برای من سرعت پایین بود و بیشتر از 1 مگابایت بالاتر نرفت ولی باز 10 گیگ رو دانلود کرده بود !
    برا من H+ روی 40 50 کیلو میچرخه
    اوایل که تو شهرمون اومده بود تا 20 مگابیت = 2.5 مگابایت میرفت
    من کرمانم البته صرفا جهت اطلاع گفتم

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
    Last edited by k1ozil; 03-11-2015 at 21:39.

6. 2 کاربر از k1ozil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

همواره نگفتم 20 مگابیت هست گفتم حداکثرش به 20 مگ اونم لحظه ای میرسه و بعده ساعت 5:30 هست که اون موقع هم 10 گیگ دانلود هم تموم شده !! ولی میانگین اگه بخوام بگیرم سرعت بین ساعات 2-6 صبح 1-1.6 هست .در ضمن همش دانلود نمیکنم اشاره کردم همراه با وبگردی !یعنی یوتیوب امشب اگر بتونم بیدار بمونم یه تست میگیرم و عکسشو میذارم ، بارها در پست های قبلی تست سرعت گذاشتم که آخریش به 15 مگابیت در حالت 3G میرسید .
    البته اشتباه تایپی شده چون واسه من در بهترین حالت با 3G سرعتم 3.5 مگابایت هست نه مگابیت
    چون گفتید 20 مگابیت فکر کردم مگابایت رو میگید که کلا رفتم تو شوک گفتم چظور امکان داره همچین چیزی اونم تو ایران
    الان حس میکنم سرعتم نسبت به بقیه خیلی بهتره

8. 3 کاربر از Pi_Ro بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه arak88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

محتوای مخفی: جواب 
    به نظرم 4g ایرانسل با ios 9.1 مشکلی ندارد و مشکل وصل نشدن حل شده است.
    اره در ios 9.1 مشکل برطرف شده ولی چون هنوز جیلبریک نشده ناچارم از ios 9.0.2 استفاده کنم
    فقط امیدوارم ایرانسل این بسته هارو بر نداره انصافا مفته
    راحت میشه تو 2ساعت 10 گیگ دانلود کردجالب اینجاست برای من سرعت از سرور خارجی با داخلی هیچ فرقی نداشت یعنی دیشب عالی بود

وضعیت نت اسیاتک هم دو روزه بهتر شده و قطعی نداشتم فقط حیف در ساعات رایگان کاربرارو محدود کرده
    Last edited by arak88; 03-11-2015 at 22:39.

10. این کاربر از arak88 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

راحت میشه تو 2ساعت 10 گیگ دانلود کردجالب اینجاست برای من سرعت از سرور خارجی با داخلی هیچ فرقی نداشت یعنی دیشب عالی بود
    به همین علته که عاشق ایرانسل شدم

سرعت سرور خارجی و داخلی و مخصوصا تک کانکشن هم عاااالی هست . سرعت با فیتلرشکن ها هم عاالیه ، در یوتیوب فیلم ها رو میشه با کیفیت 4K دید . مخصوصا اینکه هزار تومن یعنی مفت اونم 10 گیـــــــگ ! فقط در این بین مساله خواب میمونه که اونم واسه چند شب مشکلی پیش نمیاد تا زمانیکه این طرح برقراره باید نهایت استفاده رو کرد ! چون مطمعن هستم امروز فردا برش میداره !! تو این یک هفته در اون ساعات معنای واقعی اینترنت برام تا حدودی تجلی شد ( چه شاعرانه )

** یه نکته ای رو هم بگم اکر بسته ای از ایرانسل مثلا 3 گیگ در ماه رو فعال کرده باشید میشه این بسته شبانه رو هم همزمان فعال کرد . یعنی در ساعت 2-6 صبح از بسته شبانه استفاده میشه و بقیه ساعات از بسته قبلی فعال شده ! از دوستان کسی خبر داره بسته های شبانه همراه اول هم این شرایط رو دارند ؟! بسته های مدت دارش که تا این بسته و حجمش تموم نشده بصورت رزرو شده باقی میمونه بسته جدید .
    Last edited by saeed774; 04-11-2015 at 14:32.

تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

وضعیت نت اسیاتک هم دو روزه بهتر شده و قطعی نداشتم فقط حیف در ساعات رایگان کاربرارو محدود کرده
    این ایرانسل و بسته شبانش باعث شد خیلی راحت موضوع محدود کردن سرورهای داخلی آسیاتک رو فراموش کنیم خبر ندارید این قضیه کی میخواد رفع بشه ، اگر رفع نمیشه که دنبال یه ISP دیگه بگردیم .

آخر فروم باز Squall Leonhart's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    اروميه

پيش فرض

** یه نکته ای رو هم بگم اکر بسته ای از ایرانسل مثلا 3 گیگ در ماه رو فعال کرده باشید میشه این بسته شبانه رو هم همزمان فعال کرد . یعنی در ساعت 2-6 صبح از بسته شبانه استفاده میشه و بقیه ساعات از بسته قبلی فعال شده ! از دوستان کسی خبر داره بسته های شبانه همراه اول هم این شرایط رو دارند ؟! بسته های مدت دارش که تا این بسته و حجمش تموم نشده بصورت رزرو شده باقی میمونه بسته جدید .
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

14. این کاربر از Squall Leonhart بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن اینترنت و شبکه fanoostalaei's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    Great & Lovely Tabriz

پيش فرض

سرعت سرور خارجی و داخلی و مخصوصا تک کانکشن هم عاااالی هست . سرعت با فیتلرشکن ها هم عاالیه ، در یوتیوب فیلم ها رو میشه با کیفیت 4K دید . مخصوصا اینکه هزار تومن یعنی مفت اونم 10 گیـــــــگ ! فقط در این بین مساله خواب میمونه که اونم واسه چند شب مشکلی پیش نمیاد تا زمانیکه این طرح برقراره باید نهایت استفاده رو کرد ! چون مطمعن هستم امروز فردا برش میداره !! تو این یک هفته در اون ساعات معنای واقعی اینترنت برام تا حدودی تجلی شد ( چه شاعرانه )

همراه اول خیلی سیستم ساده و عقب افتاده ای داره !! انتظار زیادی ازش نداشته باش
    همراه اول امکان فعال کردن چند بسته به صورت همزمان رو نداره و حتما هم باید صبر کنی تا زمان بسته ها تموم بشه تا یکی دیگه فعال کنی
    ولی ایرانسل کلا سیستمش خیلی منعطفه

- - - Updated - - -

همراه اول خیلی سیستم ساده و عقب افتاده ای داره !! انتظار زیادی ازش نداشته باش
    همراه اول امکان فعال کردن چند بسته به صورت همزمان رو نداره و حتما هم باید صبر کنی تا زمان بسته ها تموم بشه تا یکی دیگه فعال کنی
    ولی ایرانسل کلا سیستمش خیلی منعطفه

16. این کاربر از fanoostalaei بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

دوستانی که آسیاتک دارند ، تو پنل کاربریشون برن ، به مناسبت دریافت مجوزشون ،‌آسیاتک به ازای خرید 4 گیگ حجم ، 4 گیگ هم هدیه میده !!
    اول روی شکلی که در وسط در حال چرخشه کلیک کنین که هدیه نوشته بعد از طریق لینکی که داده اقدام به خرید 4 گیگ حجم بکنین . در ابتدا حجم اضافه شده رو 4 گیگ نشون میده ولی وقتی یکبار از اکانت خارج و دوباره وارد بشید 8 گیگ حجم اضافه میشه در مجموع !

18. این کاربر از saeed774 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •