تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 1004 اولاول 1234567891555105505 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 10036

نام تاپيک: اینترنت استان آذربایجان غربی

آخر فروم باز قاهر - Gahir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام .

همین آوا نیک یا شا (شاه؟) نیک ؟ ... اینا ADSL شون چجوریاست ! ؟ ...
    اگه آدرس سایت اینترنتی دارین قرار بدین ، اگر هم نیست ! آدرس محل شرکتا رو بگید .

ممنون .

اگه نباشه جاش خالی می مونه rezanew's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2004

پيش فرض

امروز رفتم آنا بهم پورت نداد، گفت تمام پرتامون پره! 1 ماه بعد بیا!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه moderntalking123's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    My room

پيش فرض

امروز رفتم آنا بهم پورت نداد، گفت تمام پرتامون پره! 1 ماه بعد بیا!!
    معلومه دیگه گفتم که. همه برگشتن آنا، پارس هم درست شده الان
    البته سرعت شبانه هنوز 7 8 هست اما قطعی کم شده

داره خودمونی میشه deldare_ashegh30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام خدمت دوستان همشهري و عزيز
    به نظر من ما اصلا در حدي نيستيم که بخواهيم در مورد اينترنت نظر بديم چون در واقع ما اصلا اينترنت نداريم!!!!!
    رفيق من توي آلمان زندگي ميکنه تعريف ميکرد در مورد اينترنتش، ميگفت اينجا اينترنت رايگان که به همه خونه ها ميدن و يه جور حق شهرونديشونه 6 mb در حالي که اگه بخواي اينترنت پر سرعت بگيري با پول ماهيانه خيلي نا چيز سرعتت تا 32 mb قابل ارتقاست(ماهيانه 10-20 هزار تومان ما)....
    اين در حاليه که ما داريم اينجا خودمونو به آب و آتيش ميکشيم که بله يه اينترنت با سرعت مثلا 512 بگيريم که اونم با اين هزينه ها و با اين کيفيت ..... واقعا جاي گريه داره ،يه مثال ديگه تو همين ترکيه بقل دستيمون اينترت ترکسل واسه موبايل 2 mb!!!!!!!!!!! ولي ما چي؟ در عوض جناب ايرنسل ما اومده آهنگ پيشواز و طرحهاي رنگا رنگ گذاشته واسمون که خوش باشيم و سرمون به اين چيزا گرم باشه ، همشم به ضرر ملته و به نفع خودشون ....
    اين وضعيت اينترنت تو کشور مون حالا بيايم شهر خودمون اروميه ....
    من از وقتي اينترنت داشتم فقط با ترکانت بودم در کل بد نيست راضيم اما چند تا مشکل داره مثله قيمت بالا, افت سرعت در بعضي مواقع,و نا محدود نبودن اينترنت شبانه .....
    آنا اينترنت که به نظر من مزرخفترين شرکت ايرانه،رفته بودم مغازه دوستم که نماينده آنا بود با سرعت 1 مگ که شرکت داده بود بهش سرعت دانلود 15 کيلو بايت بوود
    بازم دمه تبريز گرم اينترنت 128 نا محدود واسه 3 ماه چقدر باشه خوبه؟تو اروميه يه چيز حول و حوشه 80 تومن در مياد در حالي که اونجا اين عرفه 40 تومن !!!!!!!!!!
    واقعا ما بايد به کي بگيم اين مشکلاتمون رو ،اصلا کيه که گوش کنه ....

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    My room

2

سلام خدمت دوستان همشهري و عزيز
    به نظر من ما اصلا در حدي نيستيم که بخواهيم در مورد اينترنت نظر بديم چون در واقع ما اصلا اينترنت نداريم!!!!!
    رفيق من توي آلمان زندگي ميکنه تعريف ميکرد در مورد اينترنتش، ميگفت اينجا اينترنت رايگان که به همه خونه ها ميدن و يه جور حق شهرونديشونه 6 mb در حالي که اگه بخواي اينترنت پر سرعت بگيري با پول ماهيانه خيلي نا چيز سرعتت تا 32 mb قابل ارتقاست(ماهيانه 10-20 هزار تومان ما)....
    اين در حاليه که ما داريم اينجا خودمونو به آب و آتيش ميکشيم که بله يه اينترنت با سرعت مثلا 512 بگيريم که اونم با اين هزينه ها و با اين کيفيت ..... واقعا جاي گريه داره ،يه مثال ديگه تو همين ترکيه بقل دستيمون اينترت ترکسل واسه موبايل 2 mb!!!!!!!!!!! ولي ما چي؟ در عوض جناب ايرنسل ما اومده آهنگ پيشواز و طرحهاي رنگا رنگ گذاشته واسمون که خوش باشيم و سرمون به اين چيزا گرم باشه ، همشم به ضرر ملته و به نفع خودشون ....
    اين وضعيت اينترنت تو کشور مون حالا بيايم شهر خودمون اروميه ....
    من از وقتي اينترنت داشتم فقط با ترکانت بودم در کل بد نيست راضيم اما چند تا مشکل داره مثله قيمت بالا, افت سرعت در بعضي مواقع,و نا محدود نبودن اينترنت شبانه .....
    آنا اينترنت که به نظر من مزرخفترين شرکت ايرانه،رفته بودم مغازه دوستم که نماينده آنا بود با سرعت 1 مگ که شرکت داده بود بهش سرعت دانلود 15 کيلو بايت بوود
    بازم دمه تبريز گرم اينترنت 128 نا محدود واسه 3 ماه چقدر باشه خوبه؟تو اروميه يه چيز حول و حوشه 80 تومن در مياد در حالي که اونجا اين عرفه 40 تومن !!!!!!!!!!
    واقعا ما بايد به کي بگيم اين مشکلاتمون رو ،اصلا کيه که گوش کنه ....
    عزیز آخه اینترنت حرام هستش، اینجا هم ما خودکفا!!! هستیم و نیاز به جوامع غربی و اطلاعاتشون نداریم.
    استفاده این مردم قحطی زده هم از اینترنت معلومه دیگه. کافیه توی گوگل یک کلمه فارسی تایپ کنی. حرف اول رو نزده نشون میده ملت دنبال چی میگرده.
    برای همین هم دارن یواش یواش همینو هم جمع میکنن و به قول خودشون اینترنت دیال آپ برای مردم ایران که کارشون چت و عکسه کافیه.
    برید خدا رو شکر کنید که لااقل میشه 4 تا صفحه گشت و گذار کرد تو اینترنت. این تنها سرگرمی جوانان ما!!

6. 2 کاربر از moderntalking123 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

عزیز آخه اینترنت حرام هستش، اینجا هم ما خودکفا!!! هستیم و نیاز به جوامع غربی و اطلاعاتشون نداریم.
    استفاده این مردم قحطی زده هم از اینترنت معلومه دیگه. کافیه توی گوگل یک کلمه فارسی تایپ کنی. حرف اول رو نزده نشون میده ملت دنبال چی میگرده.
    برای همین هم دارن یواش یواش همینو هم جمع میکنن و به قول خودشون اینترنت دیال آپ برای مردم ایران که کارشون چت و عکسه کافیه.
    برید خدا رو شکر کنید که لااقل میشه 4 تا صفحه گشت و گذار کرد تو اینترنت. این تنها سرگرمی جوانان ما!!
    به نظر من این مشکل با کم کردن سرعت اینترنت و فیلتر کردن سایتها حل نمیشه یه مثل معروفی است که میگه انسان نسبت به هر چیزی که از آن منع شود حریصتر میگردد یعنی وقتی کسی که دنبال این مسائله اگه تو نت پیدا نکرد میره از جای دیگه گیر میاره پس این دلیل نمیشه که قانع باشیم به این سرعت و این وضعیت اینترنت .بهترین راه فرهنگ سازیه وقتی یه نفر واقعا نسبت به عواقب این مسائل آگاه باشه بهترین سرعت اینترنت و بزاری جلوش و فیلترینگم واسش حذف کنی بازم سراغ این جور مسائل نمیره ....

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    My room

4

به نظر من این مشکل با کم کردن سرعت اینترنت و فیلتر کردن سایتها حل نمیشه یه مثل معروفی است که میگه انسان نسبت به هر چیزی که از آن منع شود حریصتر میگردد یعنی وقتی کسی که دنبال این مسائله اگه تو نت پیدا نکرد میره از جای دیگه گیر میاره پس این دلیل نمیشه که قانع باشیم به این سرعت و این وضعیت اینترنت .بهترین راه فرهنگ سازیه وقتی یه نفر واقعا نسبت به عواقب این مسائل آگاه باشه بهترین سرعت اینترنت و بزاری جلوش و فیلترینگم واسش حذف کنی بازم سراغ این جور مسائل نمیره ....
    دقیقاً!!
    ولی این فرهنگ سازی زوری از بچگی زوری آموزش داده شده و سخت میشه عوضش کرد.
    حالا از اینا بگذریم اینترانت ملی اومده برید حال کنید. با سرعت مافوق اینترنت جهان میتونید برید و از پایگاههای اسلامی استفاده کنید و کلی هم فیض ببرید. تازه باید پول هم بدید.
    مارو هم دعا کنید.

9. این کاربر از moderntalking123 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Squall Leonhart's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    اروميه

پيش فرض

توي يكي از سفرهام به مشهد با قطار با يه مهندس فني باسواد مخابرات همسفر شده بودم. بهش همين مشكلات سرعت و غيره كه دوستمون گفتن رو گفتم. ميدونين چي گفت؟
    گفت ما اومديم دكل هاي پرسرعتي رو راه اندازي كرديم ولي چون تقاضا واسش نيومد ما هم بعد از ضرر كردن جمش كرديم. فلترينگ و استفاده يه طرف قضيه هست و طرف ديگه هم مسائل فني هست. اينترنت كه از هوا نمياد. از دو تا سيم مسي مياد! اينكه ميگي آلمان فلان جور هست ازش بپرس كه از چي استفاده ميكنن؟ اونا زيرساخت هاي فنيشون قوي هست. ما فعلا اون قدر تقاضا نداريم كه بخواهيم انتظار زيرساخت هاي فني قوي و سرمايه گزاري از طرف مخابرات باشيم!

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    My room

6

توي يكي از سفرهام به مشهد با قطار با يه مهندس فني باسواد مخابرات همسفر شده بودم. بهش همين مشكلات سرعت و غيره كه دوستمون گفتن رو گفتم. ميدونين چي گفت؟
    گفت ما اومديم دكل هاي پرسرعتي رو راه اندازي كرديم ولي چون تقاضا واسش نيومد ما هم بعد از ضرر كردن جمش كرديم. فلترينگ و استفاده يه طرف قضيه هست و طرف ديگه هم مسائل فني هست. اينترنت كه از هوا نمياد. از دو تا سيم مسي مياد! اينكه ميگي آلمان فلان جور هست ازش بپرس كه از چي استفاده ميكنن؟ اونا زيرساخت هاي فنيشون قوي هست. ما فعلا اون قدر تقاضا نداريم كه بخواهيم انتظار زيرساخت هاي فني قوي و سرمايه گزاري از طرف مخابرات باشيم!
    بعله درست. اما برای همچین چیزی خدا تومن پول میگیرن. خوب معلومه کسی اینقدر احمق نیست که از شکم و پول گوشتی که هر روز بالا میره بزنه بیاد اینترنت پر سرعت بگیره براش نون و آب نمیشه که.
    باید اینترنت هم هزینه ای داشته باشه که تمام خانواده ها از هر خوشه ای !!!!! بتونن به صورت دائم داشته باشن.
    قول میدم تقاضایی براش میاد که تو خواب هم نمیبینن.
    ایرانسل دیدید که چطور اومد و بازار موبایل رو متحول کرد.... اما چون موبایل وسیله ای غیر شرعی نبود اجازه دادند.
    ولی اینترنت و آگاهی مردم از دنیا به ضرر خودشون تموم میشه فقط برای خانواده های خوشه بزرگ میرسه.
    قول میدم اینترنت پرسرعت هم مثل ماهواره جمع میشه به زودی. البته در حال حاضر این دو مشابه هم هستند به شرطی که استفاده کننده بلد باشه.

تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام دوست عزیز من
    ببنید باعث عقب افتادن علمی ما همین قانع بودن و سازش با شرایط موجوده،اولا کی گفته تقاضای اینترنت تو کشور ما کمه؟تقاضای اینترنت تو این کشور به مراتب بیشتر از کشورای آلمان و سویس و فرانسه و... دیگر کشورهای پیشرفته است چون جمعیتش خیلی بیشتره، خوب با این حساب چرا کاربران ایترنت تو ایران کمتره؟ دلیلش خیلی واضحه واسه اینکه اینترنت توی ایران گرونه .... الان حساب کن چه در صد هنگفتی تو ایران زیر خط فقر زندگی میکنند زیر خط فقر یعنی به زور داره خوردو خوراکشو در میاره و زندگی رو می چرخونه خوب این خانواده معلومه جایی واسه هزینه کردن برای اینترنت نداره،و به غیر از این قشر تو ایران خیلی از خانواده ها واقعا توان پرداخت این هزینه (ظااهرا اضافی رو) ندارند.از این گذشته شما اگه در آمد این دو کشورم حساب بکنی میبنی در آمد ایران و به خصوص مخابرات چیزی از آلمان و کشور های بزرگ دیگه نداره پس مشکلات مالی و هزینه بالا هم دلیل نمیشه که اینترنت ایرن اینجوری بی سر و سامان بمونه،و یه مسئله دیگه اینکه اینرنت توی تعاریف بین المللی رنگ دیگه پیدا کرده و اینترنت پرسرعت هر خانواده باید ارزان و دسترس در خانه یا محل کارش فراهم باشه همونجوری که یه شهروند باید آب و برق و گاز و امنیت و رفاهش فراهم باشه یعنی الان دیگه اینترنت یه مزیت نیست یه حق و حقوق واسه همه اقشار جامعه اینا رو گفتم که بدونیم اگه حتی درصد تقاضا خیلی پاین باشه بازم دلیل نمیشه که بیایم از حقمون بگذریم مثله این میمونه که بگید خونواده هایی که مصرف تلفنشون پاینه نیازی به تلفن ندارند و تلفن به اونا تعلق نمیگیره ... مخابرات وظیفشه که بیاد زیر سازی بکنه و بستر اینترنت پر سرعت فراهم بکنه و قیمتها رو بیاره پایین (در حد قیمتهای جهانی اینترنت ) حتی اگه تقاضا نباشه (که البته مطمئن باش با ایجاد این تغییرات حتی بقالیها هم اینترنت میگیرن واسه مغازشون) ....
    Last edited by deldare_ashegh30; 03-02-2010 at 03:45.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •