تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 1004 اولاول 123456781454104504 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 10036

نام تاپيک: اینترنت استان آذربایجان غربی

آخر فروم باز قاهر - Gahir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام دوستان همشهری (البته اکثرا همشهری )

میخواستم بدونم کدوم یکی از سرویس دهنده های ADSL ، دانلود رایگان شبانه رو ساپورت میکنه ؟

در کل الان برای استفاده روزانه واسه خونه و گاها دانلود ( بیشتر دانلود شبانه ) از کجا سرویس بگیرم و چه سرعتی بگیرم ؟

البته میدونم هرچی پول بیشتر بدم سرعت میره بالا ولی کلا میخوام بدونم کودوم تعرفه به صرفه تره !
    پس لطفا اگه پیشنهاد خاصی دارین قیمتشم بگین .

اگه لینک تعرفه ها و قیمت هاشون رو هم بهم بدین که دیگه نورالانور میشه

مرسی
    لیست تعرفه‎های آنا :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    لیست تعرفه‎های ترکانت :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

داره خودمونی میشه Drzhivago's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

سلام

چند وقت پیش قصد داشتم ADSL بگیرم اتفاقی چشمم به این قسمت افتاد و بعد از خوندن مطالبی که اینجا نوشته شده از پارس آنلاین ADSL با سرعت 1024 و ترافیک 6 گیگ گرفتم. ولی متاسفانه اون انتظاری رو که ازش داشتم برآورده نکرد. توصیه من به دوستان اینه برن از سایر شرکتها سرویس نامحدود با سرعت کم و قیمت معقول بگیرن و گول سرعت 1024 و 2048 پارس آنلاین و نخورن چون اولا ساعت 1 تا 6 صبح سرعت افتضاحه و به قول خود کارکنان پارس آنلاین رو سرعت تو اون ساعتها اصلا حساب نکنین. من دیشب کلا تونستم 80 مگابایت تو 5 ساعت داونلود کنم. حالا ممکنه بگین سرعت تو ساعات عادی زیاده ( که اونم اصلا تعریف نداره) ولی آخه 60 هزار تومن هزینه کنی واسه 3 ماه با ترافیک 6 گیگ اصلا معنی نداره چون همش باید مواظب باشی که بیشتر از اندازه استفاده نکنی.
    من که شدیدا پشیمونم از خریدم . ای کاش میرفتن از یه شرکت دیگه نامحدود میگرفتم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

با توجه به اینکه حدود بیشتر از 2ساله که از ADSL استفاده میکنم این تجربه رو کسب کردم که بهترین شرکت ارائه دهنده ADSL تو دارومیه همون آنا هستش

تجربه هام:
    1- ترکانت
    2- آنا اینترنت
    3- بازگشت به ترکانت (به دلیل اینکه گول قیمتو خوردم)
    4- شانت
    5- بازگشت به آنا اینترنت

اگه میخواهید پشتیبانی بگیرید آنا رو توصیه میکنم، البته اینو در نظر بگیرید که تو هیچ کدوم از شرکت های ارومیه ای آدم با سواد پیدا نمیشه، با این وجود آنا بهتره!
    ترکانت رو اصلا پیشنهاد نمیدم!
    اولین باری که با ترکانت قرار داد بستم بعد از گذشت 10 روز نتونسته بودن خطم رو رانژه کنن با پیشنهاد من که گفتم ممکنه از فاصله من تا مخابرات باشه (چون دور بودیم از مرکز) رفتن و مشکل رو برطرف کردن!
    دومین بار هم که به خاطر قیمت برگشتم به ترکانت بعد از گذشت 1ماه و حتی اینکه خطم رو رانژه کردن و ولی اینترنت کلا قطع بود

پارس آنلاین رو هم که دوستان من که تو تهران و کرج هستن ازش راضی نیستن، چه برسه به نمایندگی شهرستانیشون!!

4. این کاربر از ramindesign بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Squall Leonhart's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    اروميه

پيش فرض

منم از آنا خيلي راضي هستم. ولي يواش يواش دارم گول پارس آنلاين رو ميخورم!
    من الان از آنا 128 حجمي 3 گيگ 19 تومن گرفتم كه شب ها نامحدود هست.
    از طرفي يه اطلاعيه به دستم رسيده از پارس آنلاين كه با همين پول ميتونم 1 مگ سرعت و به حجم 2 گيگ بگيرم كه شبها هم نامحدود هست!
    خيلي وسوسه كننده هست!

اگه نباشه جاش خالی می مونه moderntalking123's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    My room

پيش فرض

منم از آنا خيلي راضي هستم. ولي يواش يواش دارم گول پارس آنلاين رو ميخورم!
    من الان از آنا 128 حجمي 3 گيگ 19 تومن گرفتم كه شب ها نامحدود هست.
    از طرفي يه اطلاعيه به دستم رسيده از پارس آنلاين كه با همين پول ميتونم 1 مگ سرعت و به حجم 2 گيگ بگيرم كه شبها هم نامحدود هست!
    خيلي وسوسه كننده هست!
    من این 3 ماه رو پارس بودم و هفته بعد تموم میشم.
    بهتون توصیه میکنم هیچوقت گول ظاهر رو نخورید.
    قبلا سرویسش عالی بود اما این 1 2 ماه اخیر فقط مشتری جمع میکنه.
    شبا که بیشتر از 10 11 KB/S دانلود نداریم (بهترین حالت). فقط روزا خوبه (حدود 70 80 KB/s) که اون هم برات حجم میندازه.
    هر 2 3 ساعت هم قطع میشه. هر هفته هم یک بار 10 11 ساعت قطع کامل میشی از 10 11 شب میره تاااا فردا صبح برن شرکت درست کنن.
    در حقیقت پشتیبانی صفر.
    بیشتر جاها هم چون دیگه پورت ندارن بهت آی پی invalid میدن که مشکلات زیادی داره از جمله رپیدشیر اینا رایگان نمیشه و ...
    من تصمیم دارم بیخیالش بشم اما فقط به خاطر هزینه و اینکه اگه عوض کنم یک هفته طول میکشه تا تخلیه کنن و حوصله انتظار ندارم مجبورم بر خلاف میلم تمدید کنم.

7. این کاربر از moderntalking123 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز saeed774's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

شبا که بیشتر از 10 11 KB/S دانلود نداریم (بهترین حالت). فقط روزا خوبه (حدود 70 80 KB/s) که اون هم برات حجم میندازه.
    هر 2 3 ساعت هم قطع میشه. هر هفته هم یک بار 10 11 ساعت قطع کامل میشی از 10 11 شب میره تاااا فردا صبح برن شرکت درست کنن.
    در حقیقت پشتیبانی صفر.
    بیشتر جاها هم چون دیگه پورت ندارن بهت آی پی invalid میدن که مشکلات زیادی داره از جمله رپیدشیر اینا رایگان نمیشه و ...
    من تصمیم دارم بیخیالش بشم اما فقط به خاطر هزینه و اینکه اگه عوض کنم یک هفته طول میکشه تا تخلیه کنن و حوصله انتظار ندارم مجبورم بر خلاف میلم تمدید کنم.
    اوضاع پارس آنلاين تهران هم از وضعيت شما بدتر ، اگه مركزش كه اينجا باشه وضعيتش اينطوري باشه واي به حال شماها!!
    دوست عزيز اصلا پارس آنلاين رو پيشنهاد نميدم .

9. 2 کاربر از saeed774 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Squall Leonhart's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    اروميه

پيش فرض

در حقیقت پشتیبانی صفر.
    ممنون از توضيحاتي كه دادي.

فقط نگفتي سرعتت چند بوده و حجمت چقدر بوده؟ قيمت رو هم بده چند دادي.

11. این کاربر از Squall Leonhart بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه rezanew's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2004

پيش فرض

منم از پارس آنلاین گرفتم 128، روزها سرعت عالیه (البته هی قطع و وصل میشه) ولی سرعت دانلود در حالت وصل () به 120 اینا میرسه اما از ساعت 12 به بعد اینترنت کلا میخوابه!!!!!!! سرعت دانلود برای من میشه 8 (البته باز هم به شدت قطع و وصل میشه، میبینه 15 ثانیه با 8 میگیره، 10 ثانیه سرعت صفره) پس تو این ساعت ها در حقیقت اینترنت نداری که بخوای از دانلود رایگانش استفاده کنی! روزها هم از ترس اینکه محدودیت حجمیت تموم نشه، دانلود اینا رو کلا تعطیل میکنی!!!

البته من قبلا (تا وسطهای مهر) آنا داشتم و بعدا اومدم رو پارس آنلاین، اون موقع آنا چنگی به دل نمی زد و قطعی ایناش زیاد بود، الان بهتر شده؟!! یعنی ارزش داره پارس آنلاین رو تعطیل کنم برم رو آنا؟

13. این کاربر از rezanew بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    My room

پيش فرض

منم از پارس آنلاین گرفتم 128، روزها سرعت عالیه (البته هی قطع و وصل میشه) ولی سرعت دانلود در حالت وصل () به 120 اینا میرسه اما از ساعت 12 به بعد اینترنت کلا میخوابه!!!!!!! سرعت دانلود برای من میشه 8 (البته باز هم به شدت قطع و وصل میشه، میبینه 15 ثانیه با 8 میگیره، 10 ثانیه سرعت صفره) پس تو این ساعت ها در حقیقت اینترنت نداری که بخوای از دانلود رایگانش استفاده کنی! روزها هم از ترس اینکه محدودیت حجمیت تموم نشه، دانلود اینا رو کلا تعطیل میکنی!!!

البته من قبلا (تا وسطهای مهر) آنا داشتم و بعدا اومدم رو پارس آنلاین، اون موقع آنا چنگی به دل نمی زد و قطعی ایناش زیاد بود، الان بهتر شده؟!! یعنی ارزش داره پارس آنلاین رو تعطیل کنم برم رو آنا؟
    نتیجه ای که من گرفتم اینه که هرجا مشتریش زیاد بشه خز میشه.
    دوره نمایشگاه اکثریت مشتریان آنا از قطعی فرار کردن اومدن سراغ پارس، که الان پارس به این وضعیت افتاد و آنا هم درست شد
    الان دوباره همه برمیگردن سراغ آنا دوباره آنا خراب میشه، پارس هم تا حدی بهتر میشه (مثلا شبا 8 بود میشه 9 )

15. این کاربر از moderntalking123 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    My room

پيش فرض

ممنون از توضيحاتي كه دادي.

فقط نگفتي سرعتت چند بوده و حجمت چقدر بوده؟ قيمت رو هم بده چند دادي.
    برای 3 ماه با حجم کلی 9 گیگ (یعنی هر ماه 3 گیگ) و سرعت 512 (البته اسمش 128 هست اما در حقیقت 512 هستش) شد حدود 40 تومن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •