تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 1004 اولاول 123456713531035031003 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 10036

نام تاپيک: اینترنت استان آذربایجان غربی

آخر فروم باز قاهر - Gahir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام .

ببنم moderntalking123 ، قیمت برای 3 ماه توی تعرفه‎های ترکانت 73 تومن هست نه 32 تومن که ! حالا اگه راستش رو گفته باشی که 32 تومن برای 3 ماه میدی ، پس چطوری شده تو اینقدر پول میدی ! ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه moderntalking123's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    My room

13

سلام .

ببنم moderntalking123 ، قیمت برای 3 ماه توی تعرفه‎های ترکانت 73 تومن هست نه 32 تومن که ! حالا اگه راستش رو گفته باشی که 32 تومن برای 3 ماه میدی ، پس چطوری شده تو اینقدر پول میدی ! ؟
    شما توجه نکردی.
    من گفتم الان پارس آنلاین 3 ماهه با 4گیگ حجم کلا با هم 32 تومن هستش.
    در صورتی که ترکانت هر ماه 33 تومن هست، حالا اون هم 128 نه 2 مگ.

البته یک چیز هم بگم فردا شاکی نشید، امشب سرعت افت پیدا کرده بود با 40 دانلود میکرد اما روزهای تعطیل که بار کم باشه 140 رو پر میکنه (البته حجم هم میره روزا ).

3. این کاربر از moderntalking123 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز قاهر - Gahir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

آقا دستت درد نکنه ... ممنون بابت توضیحت ... راست میگی ... تو اول گفتی پارس آنلاین ، بعد من فکر کردم که ترکانت رو میگی ! ....

چیزی نیست ، این افت سرعت هم همیشه هست ، ولی بهتر از هیچی هست !

اگه نباشه جاش خالی می مونه rezanew's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2004

پيش فرض

آقا یه چیزی در مورد این پارس آنلاین! می خوام ببینم شما هم این مشکل رو دارین یا نه!!؟

ما تو منطقه مخابراتی فجریم (شیخ تپه)، تا 2 هفته پیش سرعت عالی بود (همون 1.5 مگابیت) ولی یه دفعه اینترنت 2 3 ساعت قطع شد گفتن دارن مرکز مخابرات فجر رو گسترش میدن! بعد از اون دیگه سرعت افت که چه عرض کنم اعصاب خورد کن شد! صفحه ها رو با زور باز میکنه! معمولا هم سرعت دانلود رو 10KB می مونه (شاید هم کمتر)!!!

آخر فروم باز mehrdad38's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Τ ε h r α η

پيش فرض

آقا یه چیزی در مورد این پارس آنلاین! می خوام ببینم شما هم این مشکل رو دارین یا نه!!؟

ما تو منطقه مخابراتی فجریم (شیخ تپه)، تا 2 هفته پیش سرعت عالی بود (همون 1.5 مگابیت) ولی یه دفعه اینترنت 2 3 ساعت قطع شد گفتن دارن مرکز مخابرات فجر رو گسترش میدن! بعد از اون دیگه سرعت افت که چه عرض کنم اعصاب خورد کن شد! صفحه ها رو با زور باز میکنه! معمولا هم سرعت دانلود رو 10KB می مونه (شاید هم کمتر)!!!
    احتمالا مخابرات شما مثل مخابرات ما تو تهران ماست ميل كردن. احتمالا هنوز دارن كار مي كنن.ميگن به مدت 72 ساعت اختلال ولي خوب شما چند روزي بهش اضافه كنيد.

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    My room

7

اعصاب من از خورد هم گذشته.
    منم مخابرات قندی هستم افتضاح شده. به جای اینترنت نویز میاد.
    همین الان هم به اوجش رسیده و دائم قطع و وصل میکنن.
    در حالی که دوستم که منطقه مافی هستش داره با 200 دانلود میکنه و هرشب 4 گیگابایت دانلود داره ما هم داریم نویز میخوریم.
    سرعت بالا نخواستیم، انگار به خر میگن باید با BMW مسابقه بدی خوب تو که سیم کشی عهد بوق رو عوض نمیکنی انتظار داری 2 مگ از توی اینا رد بشه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه rezanew's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2004

پيش فرض

من دیگه دارم کم کم قاط میزنم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

زنگ زدم بهشون میگه که خط شما الان رو 2mg گذاشته شده! شما الان باید حداقل 200k دانلود کنید! می گم بابا من نهایت میتونم 7k بگیرم! یا اگه خیلی مایه بزاره 14k ! میگه نمی دونم مشکل از طرف ما نیست!

پس به کی باید بگیم!؟؟؟ تازه طرف میگه منطقه فجر از همشون قویتره!!

راستی:
    شما الان یاهو رو چطور ping میکنید؟ این زمان پینگ میتونه سرعت بین 7k و 200k رو تشخیص بده؟؟؟!!! (من که فکر نمی کنم) چون برای امتحان گفت یاهو رو پینگ کن سرعت پاسخ برای من هم 307 شد!!

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    My room

پيش فرض

من دیگه دارم کم کم قاط میزنم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

زنگ زدم بهشون میگه که خط شما الان رو 2mg گذاشته شده! شما الان باید حداقل 200k دانلود کنید! می گم بابا من نهایت میتونم 7k بگیرم! یا اگه خیلی مایه بزاره 14k ! میگه نمی دونم مشکل از طرف ما نیست!

پس به کی باید بگیم!؟؟؟ تازه طرف میگه منطقه فجر از همشون قویتره!!

راستی:
    شما الان یاهو رو چطور ping میکنید؟ این زمان پینگ میتونه سرعت بین 7k و 200k رو تشخیص بده؟؟؟!!! (من که فکر نمی کنم) چون برای امتحان گفت یاهو رو پینگ کن سرعت پاسخ برای من هم 307 شد!!
    نه ربطی نداره.
    پینگ من هم همون حوالی هستش.
    یک بار دیگه بزنگ بهشون بگو خط من نویز داره لطفاً برگردونید به حالت اولش روی 512. احتمالا درست بشه لااقل 512 واقعی بهتر از 2 مگ مجازیه
    منم شاید همین کار رو کردم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه s4lish's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    In my computer

پيش فرض

سلام دوستان....الان من حدود 4 ماه از آنا استفاده می کنم و تا حالا هم قطعی برام پیش نیومده....نمی دونم برای شما چطوری این همه قطعی و اعصاب خورد کنی ببار آورده؟!؟
    سرعتشم زیاد افت نمی کنه و خوبه....ولی اصلا مشکل قطعی نداشتم....فقط یبار بارندگی زیاد بود سیستماشون هنگ کرد و قطع شد همین 1 ماه پیش..

داره خودمونی میشه obalit88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض ADSL ???

سلام دوستان همشهری (البته اکثرا همشهری )

میخواستم بدونم کدوم یکی از سرویس دهنده های ADSL ، دانلود رایگان شبانه رو ساپورت میکنه ؟

در کل الان برای استفاده روزانه واسه خونه و گاها دانلود ( بیشتر دانلود شبانه ) از کجا سرویس بگیرم و چه سرعتی بگیرم ؟

البته میدونم هرچی پول بیشتر بدم سرعت میره بالا ولی کلا میخوام بدونم کودوم تعرفه به صرفه تره !
    پس لطفا اگه پیشنهاد خاصی دارین قیمتشم بگین .

اگه لینک تعرفه ها و قیمت هاشون رو هم بهم بدین که دیگه نورالانور میشه

مرسی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •