تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 6 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 51

نام تاپيک: (استفاده هم زمان از نرم افزار های امنيتی در کنار هم)

اگه نباشه جاش خالی می مونه Markus's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    IRAN-Tehran

11 (استفاده هم زمان از نرم افزار های امنيتی در کنار هم)

سلام،
    من يکی از کسانی هستم که استفاده همزمان از نرم افزار های امنيتی را مي پسندم (البته با توجه به نکاتی که بايد رعايت شوند تا باعث اختلال و اشکالاتی در سيستم نشود...)
    به نظر خودم استفاده از نرم افزار های امنيتی با توجه به شرايط خاص در کنار هم، ميتونه درصد اشتباه يک محصول رو با استفاده از يک محصول ديگه جبران کنه و درکل ميزان امنيت سيستم رو در قبال برنامه های مخرب گوناگون تا حد بيشتری بالاتر ببره، پس قصد اصلی من از باز کردن اين پست اين هست که دوستان ، با توجه به تجربيات خودشون در استفاده از چند محصول امنيتی در کنار هم ، به دوستان ديگر استفاده از اين کار را پيشنهاد و راهنمايی کنند
    البته يک پست با عنوان استفاده هم زمان از کسپر و نود 32 در اين قسمت موجود هست که برای اين که اين بحث که به نظر من بحث جالب و مفيدی از نظر امنيت بيشتر ميتونه باشه ، شکل کامل تر و جامع تری به خودش بگيره اين پست را درست کردم و از دوستان ميخوام که اگه دوست دارن از اين به بعد توضيحات خودشون رو در استفاده از نرم افزار های امنيتی در کنار هم، در اين پست مطرح کنند...و در ضمن اگر دوستان ارشد اين پست رو بی ارزش دونستن حتماً اقدام به حذف اون کنند...

Last edited by Markus; 18-04-2008 at 18:50.

تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    IRAN-Tehran

پيش فرض

(اولين تجربه رو خودم عنوان کنم!)
    در حال حاضر من در يکی از ويندوز های خودم که ويندوز ايکس پی هست از دو محصول AntiVir PersonalEdition Premium 8.0 و Kaspersky Internet Security 7.0 استفاده ميکنم و بدون اختلال، و مصرف زياد سيستم ،از نظر سرعت سيستم و سرعت اينترنت راضی کننده بود...

البته در موقع نصب محصول AntiVir PersonalEdition Premium 8.0 بايد اين نکته مهم رو در نظر داشه باشين که حتماً گزينه های مربوط رو که در عکس پايين مشخص کردم که مربوط به گارد محصول هست غير فعال کنيد:

البته همونطور که دوستان در بحث های ديگر گفتن، محصول Avira AntiVir يکی از محصولاتی هست که با بيشتر محصولات ديگر نرم افزار های امنيتی سازگار هست. البته دقت کنيد که هيچ موقع از 2 محصول دارای فايروال در کنار هم استفاده نکنيد، و سعی کنيد که حتماً يکی از اين 2 محصول نسخه اي باشد که فايروال ندارد،...
    Last edited by Markus; 18-04-2008 at 23:33.

3. 2 کاربر از Markus بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    IRAN-Tehran

پيش فرض

يکی ديگر از تست هايی که من انجام دادم اين بار در ويندوز ويستا استفاده از 2 محصول ESET Smart Security 3.0 بصورت فعال و Kaspersky Anti-Virus 7.0 بصورت غير فعال هست،

البته در اين آزمايش در بيشتر مواقع از محصول کسپرسکی بصورت غير فعال استفاده کردم مخصوصاً که در زمان ارتباط به اينترنت، که اگر اين گونه نباشه در باز کردن صفحه های اينترنتی با مشکل مواجه ميشويد... ولی در زمان اسکن و موارد چک برنامه يا فايلي از هر 2 بصورت فعال استفاده ميکنم درضمن بر عکس اين آزمايش جواب نداد! و با مشکل ارتباط با اينترنت مواجه شدم
    Last edited by Markus; 18-04-2008 at 19:27.

5. این کاربر از Markus بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Nine's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

با سلام
    البته من نظراتم رو در این مورد تو همون بخش کسپر سکی و نود گفتم
    فقط یه نکته ای رو اشاره کنم
    مارکوس جان شما فرمودید که کسپر سکی و آنتی ویر رو به صورت هر دو فعال نصب کردید اما در ادامه گفتید برای نصب
    آنتی ویر باید گارد رو نصب نکرد خوب در واقع شما با این کار آنتی ویروس رو به صورت غیر فعال نصب کردید چون آنتی ویروس گارد فعال نداره و فقط برای اسکن می شه ازش استفاده کرد و بود و نبودش در استارت اپ و لود شدن با ویندوز و بودنش در system tray فرقی نداره
    دوم اینکه من معتقدم بهتره محصولاتی رو در کنار هم نصب کرد که مکمل همدیگه باشند
    منظورم اینه که کسپرسکی و انتی ویر اصولا محصولاتی هستند که دیتا بیس قوی ای دارند ( نسبت به هوش مصنوعی شون) اما هر دو تا حدودی هوش مصنوعی شماره یکی ندارند پس من ترکیب کسپر سکی به علت قدرت دیتا بیسش و خاصیت قدرتمند self protection (برای آنتی ویروس فعال این خاصیت خیلی مهم است) و همچنین فایروال خوبش در اینترنت سکیوریتی رو به همراه نود32 به علت هوش مصنوعی فوق العاده اش که گاهی اگه حتی مدتی بنا به دلایلی نشه آنتی ویروس فعال سیستم رو آپدیت کرد بشه به هوش مصنوعی نود32 اعتماد کرد رو بیشتر می پسندم
    پس (در مبحث فعال-غیر فعال) من ترکیب کسپر سکی اینترنت سکیوریتی (فعال - هم به علت فایروال خوبش و هم به علت خاصیت دفاع از خود قدرتمندش) و نود32 (غیر فعال) رو به این علت که ضعف های هم رو پوشش می دن رو بهتر می بینم.
    اما در مورد نو32 نسخه 3 این آنتی ویروس اصلا با کسپر سازگار نیست پس ورژن 2.70.39 رو می پسندم به طور کلی چندان نسخه های 3 نود32 رو نمی پسندم چون علاوه بر ناسازگاری با خیلی از برنامه و گاهی مصرف زیاد سی پی یو تنظیمات رو هم به شدت محدود کرده تا قبل از این من آنتی ویروس نود32 رو حر فه ای ترین آنتی ویروس در زمینه تنظیم و شخصی سازی می دونستم اما در نسخه 3 بیشتر برای سادگی کار برای کاربرهای تازه کار اون قدرت مانور به شدت کم شده ( البته نسخه 3 تنظیمات پیش فرض بهتری نسبت به 2 داره)
    البته در مورد سازگاری برنامه های منیتی باید به مبحث آنتی اسپای و فایروال هم در کنار انتی ویروس پرداخته بشه که خوب باشد برای فرصتی دیگر
    ممنون

تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    IRAN-Tehran

پيش فرض

با سلام
    البته من نظراتم رو در این مورد تو همون بخش کسپر سکی و نود گفتم
    فقط یه نکته ای رو اشاره کنم
    مارکوس جان شما فرمودید که کسپر سکی و آنتی ویر رو به صورت هر دو فعال نصب کردید اما در ادامه گفتید برای نصب
    آنتی ویر باید گارد رو نصب نکرد خوب در واقع شما با این کار آنتی ویروس رو به صورت غیر فعال نصب کردید چون آنتی ویروس گارد فعال نداره و فقط برای اسکن می شه ازش استفاده کرد و بود و نبودش در استارت اپ و لود شدن با ویندوز و بودنش در system try فرقی نداره
    دوم اینکه من معتقدم بهتره محصولاتی رو در کنار هم نصب کرد که مکمل همدیگه باشند
    منظورم اینه که کسپرسکی و انتی ویر اصولا محصولاتی هستند که دیتا بیس قوی ای دارند ( نسبت به هوش مصنوعی شون) اما هر دو تا حدودی هوش مصنوعی شماره یکی ندارند پس من ترکیب کسپر سکی به علت قدرت دیتا بیسش و خاصیت قدرتمند self protection (برای آنتی ویروس فعال این خاصیت خیلی مهم است) و همچنین فایروال خوبش در اینترنت سکیوریتی رو به همراه نود32 به علت هوش مصنوعی فوق العاده اش که گاهی اگه حتی مدتی بنا به دلایلی نشه آنتی ویروس فعال سیستم رو آپدیت کرد بشه به هوش مصنوعی نود32 اعتماد کرد رو بیشتر می پسندم
    پس (در مبحث فعال-غیر فعال) من ترکیب کسپر سکی اینترنت سکیوریتی (فعال - هم به علت فایروال خوبش و هم به علت خاصیت دفاع از خود قدرتمندش) و نود32 (غیر فعال) رو به این علت که ضعف های هم رو پوشش می دن رو بهتر می بینم.
    اما در مورد نو32 نسخه 3 این آنتی ویروس اصلا با کسپر سازگار نیست پس ورژن 2.70.39 رو می پسندم به طور کلی چندان نسخه های 3 نود32 رو نمی پسندم چون علاوه بر ناسازگاری با خیلی از برنامه و گاهی مصرف زیاد سی پی یو تنظیمات رو هم به شدت محدود کرده تا قبل از این من آنتی ویروس نود32 رو حر فه ای ترین آنتی ویروس در زمینه تنظیم و شخصی سازی می دونستم اما در نسخه 3 بیشتر برای سادگی کار برای کاربرهای تازه کار اون قدرت مانور به شدت کم شده ( البته نسخه 3 تنظیمات پیش فرض بهتری نسبت به 2 داره)
    البته در مورد سازگاری برنامه های منیتی باید به مبحث آنتی اسپای و فایروال هم در کنار انتی ویروس پرداخته بشه که خوب باشد برای فرصتی دیگر
    ممنون

بله در مورد گفتن فعال بودن کسپر و اويرا هر دو با هم حق با شماست،من اشتباه کردم...
    در مورد قرار دادن کسپرسکی غير فعال در کنار نود 3.0 منظورم فقط اين بود که عنوان کنم فقط با اين حالت اين دو در کنار هم اختلال ايجاد نميکنن، يعنی کسپرسکی فعال هيچ موقع در کنار نود 3.0 حتی غير فعال بخوبی قرار نميگيره!
    و همونطور که شما گفتين، برای اينکه از کسپرسکی فعال در کنار نود استفاده کرد بايد از ورژن نود 2.0 سود برد...

حـــــرفـه ای *Batman*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Virtual Environment

پيش فرض

با سلام.

مختصر بگم که :

Norton Internet Security با PC Tools Spyware Doctor و SUPERAnti Spyware سازگار است.(جمیعا فعال)

نکته: اگه جرات دارید نورتون و مکافی را کنار هم نصب کنید.

تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    IRAN-Tehran

پيش فرض

در مورد سازگاری آنتی اسپايور ها بايد بگم، من محصول AVG Anti-Spyware 7.5 رو در کنار محصول Kaspersky Internet Security 7.0 امتحان کردم و خوب جواب داد، (در ويندوز XP)، البته اگر گارد AVG Anti-Spyware غير فعال باشه از نظر سرعت خيلی بهتر جواب ميده، ولی در کل با گارد فعال هم (البته تا وقتی که زمان داره) سازگار بودن

Last edited by Markus; 20-04-2008 at 11:58.

حـــــرفـه ای majid20's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

اصولا کاسپرسکى در ویندوز ویستا سازگارى به مراتب بهترى با برنامه هاى امنیتى نسبت به ویندوز XP داره که خب این به دلیل اینه که هنوز سرویس PDM کاسپرسکى براى ویندوز ویستا کاملا طراحى نشده (که خود سازندگان علت رو نو بودن سیستم عامل ویستا و ناشناخته بودن ضعفهاى اون عنوان کردند)
    بطور کلى به راحتى میشه در ویندوز ویستا زوج مناسبى براى کاسپرسکى انتخاب کرد و من هم با حرف Nine عزیز در مورد مچ کردن کاسپر با ناد32 که هوش مصنوعى بالایى داره رو کاملا موافقم (به توصیه ایشون در ویندوز ویستا بهمره Kaspersky Internet security ، ورژن 2.7 NOD32 هم نصب کردم که خوب جواب داد)
    اما دایره این انتخاب در ویندوز Xp محدودتر میشه (که علتش فعالیت کامل سرویس PDM کاسپر، محدودیتهاى موجود در Xp و حفره هاى امنیتى زیاد اونه) که خب انتخاب رو اندکى دشوار میکنه

موفق باشید

حـــــرفـه ای majid20's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

با سلام.

مختصر بگم که :

Norton Internet Security با PC Tools Spyware Doctor و SUPERAnti Spyware سازگار است.(جمیعا فعال)

نکته: اگه جرات دارید نورتون و مکافی را کنار هم نصب کنید.
    آره تائیید میشه

در زمینه تداخل شدید نورتون و مک آفى که منجر به تعویض ویندوز میشه (حتى در صورت غیرفعال) باید خدمتون عرض کنم که این دو جفتشون جزو ناسازگارترین ها هستند (بالاخص نورتون) و نمیشه برنامه دیگه اى رو باهاشون مچ کرد

در ضمن محصولات مک آفى قدرت سابق رو ندارند و به هیچ عنوان توصیه نمیشه ازشون استفاده کنید

موفق باشید
    Last edited by majid20; 22-04-2008 at 06:16.

تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    IRAN-Tehran

پيش فرض

راستش من محصول بيت دفندر هم امتحان کردم (البته نسخه 2008) خود محصول انقدر سيستم رو موقع استفاده کند ميکنه که فکر کنم محصول شرکت ديگه اي در کنارش قرار نگيره بهتره! ولی نسخه قديمی تر بيت دفندر از نظر سرعت بهتر بودن...

صفحه 1 از 6 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •