تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 51

نام تاپيک: (استفاده هم زمان از نرم افزار های امنيتی در کنار هم)

پروفشنال [ali]'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    آستارا

پيش فرض

يکی ديگر از تست هايی که من انجام دادم اين بار در ويندوز ويستا استفاده از 2 محصول ESET Smart Security 3.0 بصورت فعال و Kaspersky Anti-Virus 7.0 بصورت غير فعال هست،

البته در اين آزمايش در بيشتر مواقع از محصول کسپرسکی بصورت غير فعال استفاده کردم مخصوصاً که در زمان ارتباط به اينترنت، که اگر اين گونه نباشه در باز کردن صفحه های اينترنتی با مشکل مواجه ميشويد... ولی در زمان اسکن و موارد چک برنامه يا فايلي از هر 2 بصورت فعال استفاده ميکنم درضمن بر عکس اين آزمايش جواب نداد! و با مشکل ارتباط با اينترنت مواجه شدم
    سلام غیر فعال نصب کردن کاسپر چه جوریه؟

حـــــرفـه ای majid20's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

سلام غیر فعال نصب کردن کاسپر چه جوریه؟
    خب اول باید کسپرسکى رو نصب کرده و سپس کلیک بر روى آیکن کسپرسکى ، Pouse Protection کنی تا گارد کسپر غیرفعال بشه

سپس برنامه ESET Smart Security 3.0 رو نصب کنی

البته چون نمیخواى از کسپرسکى بصورت فعال استفاده کنى بهتره اونو از استارت آپ حدف کنى تا سرعت سیستم کاهش پیدا نکنه

موفق باشید

حـــــرفـه ای shahedi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

سلام

هر چند بارها ذکر شده Eset و Antivir با هم سازگارند اما اینم عمل من:

ESET Smart Security 3 و AntiVir PersonalEdition Premium 8 که AntiVir PersonalEdition Premium فقط گارد وبش را فعال کردم.

افت سرعت که ندارم ولی خوب گاهی اوقات AntiVir PersonalEdition Premium در زمان هایی چون پیش از دانلود برخی فایل ها اخطار می ده که بد نبوده تا حالا توصیه هاش.

در هر صورت می شه گفت AntiVir PersonalEdition Premium را به صورت نیمه فعال دارم! دو تصویر زیر را در زمان عادی که مشغول کارهای روزانه و زمان وب گردی هست گرفتم که مصرف CPU رو می تونین ببینین.

هیچ مشکل یا اختلالی تا کنون نداشتم بینشون و هر کدوم کار خودشون را می کنن هوش مصنوعی AntiVir PersonalEdition Premium هم روی حالت پیش فرض هست (هر چند همین جوریش هم گاهی آزار دهنده هست)

اگه نباشه جاش خالی می مونه Markus's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    IRAN-Tehran

پيش فرض

دوستان عزيز، خواستم بگم که تا اين پست، تمام توضيحاتی که درمورد هماهنگ بودن محصول کسپرسکی 7.0 با محصولات ديگر عنوان شده بود، با محصول کسپرسکی 8.0 هم همان هماهنگی ها برقرار هست، و شما ميتونيد بجای استفاده از محصول 7.0 از محصول 8.0 هم به ترتيب گفته شده قبل استفاده کنيد...

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

من روی ویستا این ها را با هم نصب کردم و مشکلی که ظاهرا نداره
    avg anti-spyware 7.5
    kaspersky internet security 2009
    zonealarm pro 7.1.254
    comodo firewall pro 3
    ad-aware 2008
    + windows defender خود ویستا

آخر فروم باز KING iMAN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    خوزستان - بندر امام خمینی(سربندر)

پيش فرض

سلام.
    آيا ميتونم همزمان از ESEt Smart Security و ZoneAlarm استفاده كنم؟
    با هم تداخلي ندارن؟
    تركيبشون امنيت سيستمم رو تأمين ميكنه؟(البته همراه با SpyEmergency).

من روي سيستمم از KIS 2009 بهمراه SpyEmergency 2008 اسافاده ميكنم و از تركيبشون و امنيت سيستمم فوق العاده راضي هستم.
    مشكل اينجاس كه با وجود اينكه كسپر رو تنظيم كردم(طبق اموزش ناين عزيز)ولي خيلي پيغام ميده.طوري كه حتي واسه باز كردن مرورگرم(فايرفاكس)پيغام ميده و بايد تأييد كنم.
    حالا به ناچار ميخوام كسپر رو حذف كنم.(هر چند دلم نمياد و همين الآنم اپديتش كردم)
    لطفاً يه تركيب بهم معرفي كنين كه جايگزين مناسبي واسه انتي ويروس فوق العاده و فايروال قوي كسپر باشن.البته انتي ويروس كه فكر كنم ناد32 جايگزين خوبي باشه.مي مونه فايروال.
    ضمناً من اخرين نسخه ي اسمارت سكيوريتي ناد رو دارم كه شامل انتي ويروس قوي و فايروال نه چندان جالبشه.ميخواستم بدونم ميتونم اسمارت سكيوريتي ناد رو بهمراه يه فايروال نصب كنم؟
    اساتيد محترم لطفاً راهنماييم كنين.

حـــــرفـه ای *Batman*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Virtual Environment

پيش فرض

به نظر من ار ترکیب NOD32 Antivirus و Outpost Firewall استفاده کنید.SpyEmergency 2008 هم مشکل ساز نیست.
    به جای Outpost میتونید از ZoneAlarm Pro استفاده کنید.ولی از دو فایروال با هم استفاده نکنید.
    یا از یک Internet Security استفاده کنید یا از آنتی ویروس + فایروال .
    ESET Smart Security را با یک فایروال دیگه نصب نکنید.

8. این کاربر از *Batman* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز siavashjal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    be kasi rabti nadare

پيش فرض

من از ترکیب آنتی ویروس avast و فایروال comodo استفاده می کنم و هیچ مشکلی با هم ندارند. هر دو تاشون هم رایگان هستند کاملا هم قوی هستند. در مورد comodo که اون قدر معروف و قوی هست که نیاز به توضیح نداره . avast هم که یکی از بهترین آنتی ویروس های رایگان هست. الان من یک ساله که ازش استفاه می کنم تا حالا مشکلی نداشتم.

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت

پيش فرض

ويندوز من XP+SP2 هست.
    من الان آنتي ويروس Nod32 و آنتي اسپاي Super Antispyware و فايروال ZoneAlarm Pro رو به صورت همزمان و فعال رو سيستمم دارم.
    ميخواستم بپرسم با توجه به اينكه ZoneAlarm Pro عالوه بر فايروال،آنتي ويروس و آنتي اسپاي ور هم داره ايا خللي در قدرت عملكرد آنتي ويروس ناد و انتي اسپاي سوپر ايجاد نميكنه؟
    آيا بهتر نيست انتي ويروس و آنتي اسپاي ور زون الارم رو غير فعال كنم؟يا همينجوري بذارم فعال بمونه؟

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت

پيش فرض

دوستان با خوندن مطالب تاپيك زير:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    متوجه شدم كه فايروال Comodo قويترين گزينه هست و بهتر از رقبا عمل ميكنه.بنابراين ميخوام Zone رو بردارم و Comodo رو جايگزينش كنم.
    حالا ميخوام بدونم كه Comodo با تركيب من(ناد32 و سوپر انتي اسپاي ور)سازگاري داره؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •