تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 51

نام تاپيک: (استفاده هم زمان از نرم افزار های امنيتی در کنار هم)

حـــــرفـه ای majid20's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

Batman جان خیلى ممنون
    نورتون واقعا آنتى ویروس ناسازگاریه ...چه برسه به اینترنت سکیوریتیش !!!
    نکته بسیار جالب اینکه خود نگارش 3 ناد32 اصلا یه ورژن سنگینه و با برخى سیستم ها مشکل داره
    Batman عزیز شما پس از نصب تغییراتى در نورتون اعمال کردى یا بصورت پیشفرض هستش؟

واینکه آیا صرفا برى نگارش 2008 اینو تست کردى یا ورژن هاى سابق هم در برابر ناد32 انعطاف پذیرند؟

حـــــرفـه ای *Batman*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Virtual Environment

پيش فرض

با سلام.

نورتون واقعا آنتى ویروس ناسازگاریه ...چه برسه به اینترنت سکیوریتیش !!!
    نکته بسیار جالب اینکه خود نگارش 3 ناد32 اصلا یه ورژن سنگینه و با برخى سیستم ها مشکل داره
    بله راستش خودم هم تعجب کردم.

نکته جالب اینجاست که افت سرعت و کمبود حافظه هم احساس نمیشه.

Batman عزیز شما پس از نصب تغییراتى در نورتون اعمال کردى یا بصورت پیشفرض هستش؟
    نه من هیچ تغییری ندادم.تنظیمات آنتی ویروس روی High هستش.و NOD32 هم تنظیماتش پیشفرضه و تغییری ندادم.

واینکه آیا صرفا برى نگارش 2008 اینو تست کردى یا ورژن هاى سابق هم در برابر ناد32 انعطاف پذیرند؟
    من فقط برای نسخه 2008 تستش کردم.چون تفاوت زیادی با نسخه های قبلی داره و به همین خاطر امیدوار بودم که با بقیه آنتی ویروسها هم سازگار باشه.

اگر کمی با خوش بینی به قضیه نگاه کنیم NIS 2007 هم ممکنه سازگار باشه ولی قدیمی تر ها اصلا.

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

درکنار آنتى ویروس NOD32 میشه از فایروال بسیار قدرتمند Outpost pro استفاده کرد که باهم کاملا سازگارند

اما Outpost pro با آنتى ویروس کاسپرسکى اندکى ناسازگاره (که باید تنظیمات لازم انجام بشه)

حـــــرفـه ای Nine's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

با سلام
    در مورد سازگاری outpost با نود32 این مطلب رو بگم که حدود یک سال پیش خود شرکت eset هم این فایروال رو به عنوان بهترین و سازگارترین فایروال با محصولات خودش معرفی کرد. البته اون موقع ورژن های 4 اوت پوست و ورژن های 2 نود32 عرضه شده بودند.
    البته هنوز خیلی از کاربرا ورژن 2008 اوت پوست رو به خوبی نسخه های 4 ندیدند و وضعیتی شبیه نسخه 2 و 3 نود32 برای اوت پوست هم به وجود آمده
    موفق باشید

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

ممنون دوست عزیز
    فایروال Outpost pro اگر نگیم بهترین فایرواله ، حتما جزو بهترینهاست که البته کار باهاش نیازمند تبحر خاصیست

اصولا هم با اکثر آنتى ویروسها به راحتى مچ میشه ولى با Bitdefender کاملا ناسازگاره (که اونهم برمیگرده به ماهیت Bitdefender)

اگه نباشه جاش خالی می مونه Markus's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    IRAN-Tehran

پيش فرض

و اين بار استفاده از 3 محصول بصورت فعال و بدون کوچکترين اختلال در کنار هم البته در ويندوز Windows XP SP2-64Bit

Kaspersky Internet Security 7.0

ESET NOD32 2.70.39

AVG Anti-Spyware 7.5

اين نکته رو هم بگم که البته در لود اوليه ويندوز يک کمی تاخير امکان داره باشه ولی بعد بارگذاری کامل ويندوز همه چيز عادی هست...

حـــــرفـه ای Nine's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

با سلام
    این AVG antispyware به نظر من سازگارترین محصول امنیتی موجود است. جالبه در زمانی که خیلی از محصولات هنوز برای سیستم های 64 بیتی مشکل دارند این محصول در یک پکیج برای سیستم 32 و 64 بیتی xp و ویستا عرضه می شه و بدون مشکل کار می کنه
    البته راستش این آنتی اسپای ewido هم انگار داره سرنوشت غم انگیزی پیدا می کنه
    قبلا از اینکه این محصول توسط avg خریداری بشه تحت ewido antimalware ارائه می شد در رنگ نارنجی که به نظر من خیلی قشنگ بود همون زمان هم به نظر من بهترین دیتا بیس رو داشت
    جالبه حدود 1 سال پیش cnet محصول ضد اسپای ewido رو جزء بدترین محصولات سال قرار داد بعد از اون و بعد از چند ماه این محصول به avg فروخته شد و به آنتی ویروس avg اضافه شد و تحت Avg antimalware عرضه شد و ewido هم به avg antispyware تغییر نام داد. از اون به بعد همون سایت هایی که از ewido بد می گفتند (که اصلا سایت های تخصصی هم نبودند) برای avg به به و چه چه می کردند. انگار قدرت یه کمپانی عامل مهمتری بود
    از اون به بعد avg با همون محصول تازه اش avg antivirus+ewido antispy=avg antimalware
    در تست ها حضور پیدا می کرد و نتایج بهتری هم می گرفت.
    الان هم فکر کنم avg کم کم می خواد محصول آنتی اسپای رو کم کم حذف کنه و این انتی اسپای رو به آنتی ویروس و اینترنت سکیوریتش اضافه کنه و دو محصول آنتی اسپای و antimalware رو کنار بذاره هر چند امیدوارم آنتی اسپاش به طور جداگانه همچنان عرضه شه اما فکر نمی کنم چون الان مدت هاست نسخه جدیدی برای این آنتی اسپای معرفی نشده
    این هم از ewido یادش گرامی و روحش شاد

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

اینترنت سکیوریتى زون آلارم از انجین کسپرسکى 6 جهت ویروس یابى استفاده میکنه

اما ترکیب فایروال زون آلارم با آنتى ویروس کسپرسکى بصورت مجزا با ناسازگارى شدید همراهه

دلیل چیه؟

تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    IRAN-Tehran

پيش فرض

علتش در سايت کسپرسکی اين گونه بيان شده:

Kaspersky Lab’s products version 7.0 are not compatible with Zone Alarm Firewall Free because the network driver of Kaspersky Lab embedded into the latter. The driver in its turn is copied into Windows system folder during installation of product version 7.0. That is why during installation of products version 7.0, the system checks if the driver is already installed by Zone Alarm Firewall Free. If an installed driver is detected installation of products version 7.0 is terminated, and the corresponding informative message is displayed on the screen.

Before installing Kaspersky Anti-Virus 7.0\ Kaspersky Internet Security 7.0 it is recommended to check if Zone Alarm Firewall Free is already installed on your PC. If this product is listed among installed products, you should uninstall Zone Alarm Firewall Free. Concurrent functioning of Kaspersky Anti-Virus 7.0\ Kaspersky Internet Security 7.0 and Zone Alarm Firewall Free may result in full inefficiency of your PC.

Automatic detecting of Zone Alarm Firewall Free will be added in Maintenance Pack 1 (MP1) to Kaspersky Lab’s products version 7.0.

در اين صفحه ليست محصولاتی که اگر نصب باشن و بعد بخواهيد کسپرسکی 7.0 رو نصب کنيد، توسط کسپر پاک ميشند رو مشخص کرده:(در واقع همون نرم افزار های ناسازگار رو مشخص کرده)

ناسازگار با محصول Kaspersky Anti-Virus 7.0
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    ناسازگار با محصول Kaspersky Internet Security 7.0
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by Markus; 29-04-2008 at 19:53.

تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    IRAN-Tehran

پيش فرض

من دوباره دو محصول AntiVir PersonalEdition Premium 8.0 و Kaspersky Internet Security 7.0 رو اين بار بصورت گارد فعال (يعنی هر دو فعال) تست کردم و بدون اختلال، و مصرف زياد سيستم ،از نظر سرعت سيستم و سرعت اينترنت راضی کننده بود...(من اين تست رو هم در ويندوز XP 64Bit و هم ويندوز XP 32Bit تست کردم)

البته چند نکته مهم را بايد در نصب و بکار گيری اين دو محصول مد نظر قرار دهيد:
    1- هميشه سعی کنيد که اگر از محصول کسپرسکی در کنار هر محصول ديگری استفاده ميکنيد، ابتدا محصول کسپرسکی را نصب کنيد بعد محصول بعدی را...
    2- در زمان نصب محصول آويرا اگر ميخواهيد در ارتباط با اينترنت به مشکل نخوريد حتماً دو گزينه اي را که در تصاوير زير مشخص کردم غير فعال کنید:

در ويندوز XP 64Bit:

در ويندوز XP 32Bit:

اين نکته رو بگم که درست هست که دو گارد مشاهده شده در تصاوير بالا غير فعال ميشوند ولی گارد اصلی محصول همونطور که در تصاوير بال ميبينيد فعال هست، که در اصل هم فعال بودن اين گارد هست
    Last edited by Markus; 02-05-2008 at 13:29.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •