تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 51

نام تاپيک: (استفاده هم زمان از نرم افزار های امنيتی در کنار هم)

اگه نباشه جاش خالی می مونه Markus's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    IRAN-Tehran

پيش فرض

بنا به توضيح دوست عزيزم Nine ، من محصول Kaspersky Internet Security 7.0 و ESET NOD32 2.70.39 رو با هم بصورت هر دو فعال بر روی ويندوز XP تست کردم (البته ويندوز 64 بيتی) و از نظر هماهنگی، سرعت و سازگاری خيلی خوب بود، حتی در ارتباط با اينترنت هم مشکلی نبود

حـــــرفـه ای majid20's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

بنا به توضيح دوست عزيزم Nine ، من محصول Kaspersky Internet Security 7.0 و ESET NOD32 2.70.39 رو با هم بصورت هر دو فعال بر روی ويندوز XP تست کردم (البته ويندوز 64 بيتی) و از نظر هماهنگی، سرعت و سازگاری خيلی خوب بود، حتی در ارتباط با اينترنت هم مشکلی نبود

ممنون Markus عزیز
    جالبه که در ویندوز XP 64 Bit به راحتى فعالیت میکنند(اونهم بدون دردسر!!)
    تغییر خاصى در کاسپر یا ناد32 اعمال نکردى (مثلا کاهش قدرت PDM کاسپر یا تغییرات در گارد ناد32)؟

تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    IRAN-Tehran

پيش فرض

ممنون Markus عزیز
    جالبه که در ویندوز XP 64 Bit به راحتى فعالیت میکنند(اونهم بدون دردسر!!)
    تغییر خاصى در کاسپر یا ناد32 اعمال نکردى (مثلا کاهش قدرت PDM کاسپر یا تغییرات در گارد ناد32)؟
    نه مجيد جان، من 2 محصول رو کامل و بدون تغيير نصب کردم، البته بايد اين نکته مهم رو بگم که قسمت Proactive Defense کسپرسکی در ويندوز XP 64Bit بصورت تصوير زير هست، (اگه اشتباه نکنم مثل ويندوز ويستا)

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

avira peremium security به صورت غیر فعال + NOD32 2.7 + دیوراه ی آتش zonealarm

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

نه مجيد جان، من 2 محصول رو کامل و بدون تغيير نصب کردم، البته بايد اين نکته مهم رو بگم که قسمت Proactive Defense کسپرسکی در ويندوز XP 64Bit بصورت تصوير زير هست، (اگه اشتباه نکنم مثل ويندوز ويستا)
    جالبه تا به حال نمیدونستم که کاسپرکى براى ویندوز 64 بیتى ، Pdm کاملى نداره
    من هم این دو رو در ویندوز 32 بیتى فعال کردم که خب ناچارا باید یه تنظیماتى براى جلوگیرى از تداخل این دو اعمال میکردم
    کلا با این تستها مشخص شد که میشه کاسپرسکى و ناد32 رو کنارهم استفاده کرد (حالا هر دو فعال باشن یا یکیشون)
    ممنون بابت اطلاعاتى که دادى
    Last edited by majid20; 21-04-2008 at 16:35.

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

ترکیب آنتى ویروس ناد32 با فایروال قدرتمند زون آلارم یکى از بهترین ترکیبهاى امنیتى است

ولى استفاده از یه محصول سکیوریتى بصورت غیرفعال اصلا توصیه نمیشه چون شما از هیچکدوم از موارد امنیتى یه اینترنت سکیوریتى نمیتونید استفاده کنید (مثل فایروال، گارد فعال آنتى اسپای و...) و صرفا براى اسکن ازش استفاده میکنید در ضمن هنگام آپدیت حجم بیشترى رو نسبت به آنتی ویروس باید آپدیت کنید (حالا بماند دردسرهاى آپدیت avira peremium security و اصولا مشکلات کار با اون)

شما بهتره بجاى محصول avira peremium security از avira antivir peremium استفاده کنید و در زمینه فایروال هم میتونید به زون آلارم اعتماد کامل داشته باشید چون منهاى فایروال کاسپرسکى هیچ فایروال ساده اى(دو جوابه) ، قدرت اونو نداره

در پایان براى امنیت بیشتر خوبه از یه آنتى اسپای قدتمند بصورت غیرفعال استفاده کنید و سیستم خودتون رو پایان هر روز با اون یه اسکن سریع بکنید

موفق باشید

تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    IRAN-Tehran

پيش فرض

به نظر من هيچ موقع استفاده از 2 فايروال اصلاً کار درستی نيست، چون هرچند 2 محصول با هم سازگاری داشته باشند باز 2 فايروال باعث اختلال هايی هم در سيستم و هم در سيستم کاری خودشون ميشن...(و همچنين بطور کلیاستفاده از 2 محصول اينترنت سکوريتی هم اصلاً نبايد مد نظر قرار بگيره...)
    درمورد ترکيبی که شما عنوان کردين، من هم طبق نظر مجيد عزيز، بهتر ميدونم که از محصول Avira Antivir Peremium استفاده شود،چون وقتی که اين محصول رو به عنوان غير فعال عنوان ميکنيد عملا، الاوه بر غيرفعال بودن تمام گارد های محصول آويرا فايروال آن نيز هم بودن و نبودنش فرقی نميکنه! چون يک فايروال بايد هوشيار تر از محصول آنتی ويروس باشه، و زمانی که غير فعال هست پس يعنی نباشه بهتره!
    نکته ديگه اين که فايروال آويرا از اون دسته از فايروال هايی هست که در حد متوسط يا حتی پايين تر از اون قرار داره پس باز نباشه بهتره، و همون با بودن محصول زون آلارم آدم اطمينان بيشتری پيدا ميکنه...
    درکل ميشه ترکيب شما رو اينگونه بهتر کرد:
    محصول ESET NOD32 2.70.39 بصورت فعال
    محصول Avira AntiVir Premium 8 بصورت غيرفعال
    و محصول ZoneAlarm Firewall

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

دوستان یک لغزش پی آمد. منظور همان Avira Antivir Peremium بود. تنها من از نسخه ی 7 البته به روز شده بهره می برم نه نسخه ی 8 که گمان نمی کنم زیاد فرقی داشته باشه

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

برنده زرشک طلاییBitdefender

من هیچ محصولى رو ناسازگارتر از Bitdefender ندیدم ... منهای مشکل اساسی که با تمام آنتى ویروسهاى دیگه داره با بیشتر فایروالها و برنامه هاى آنتى اسپاى هم درگیره

بعد از Bitdefender باید از نورتون نام برد که اونهم در این زمینه بدقلق هستش

3،4 سال پیش یه مدت از MacAfee استفاده کردم که چندان انعطاف پذیر نبود حالا نمیدونم

موفق باشید

حـــــرفـه ای *Batman*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Virtual Environment

پيش فرض

با سلام.

در عین ناباوری Norton Internet Security 2008 و ESET NOD32 Antivirus 3.0.650 زوج خوبی را با هم تشکیل دادن.

نوع ویندوز و ورژن برنامه ها:

Windows XP 32bit
    Norton Internet Security 2008 v15.5.0.23 (فعال)
    ESET NOD32 Antiviru 3.0.650.0 (فعال)

تصاویر:

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •