تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 54 از 57 اولاول ... 4445051525354555657 آخرآخر
نمايش نتايج 531 به 540 از 564

نام تاپيک: »» کلیه بحث ها، مشکلات و آموزش های مرتبط با فایلهای pdf و نرم افزارهای آن

داره خودمونی میشه hitman66's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت
    ایــــ تهران ــــران

پيش فرض

با نرم افزار Nitro PDF Creator تونستم اینکار رو انجام بم فقط زمان بره.
    صرفا جهت اطلاع

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

با سلام

در نرم افزار acrobat reader چگونه مي توان تعريف كرد كه هرpdf از هر سايتي در نرم افزار با يك بزرگ نمايي باز شود مشكل من اين است كه مثلا 100 تا مقاله باز مي كنم از يك سايت كه بزرگنمايي آن آنقدر كوچك است كه تك تك آنها را بايد zoom كنم مي خواهم اين موضوع را از اول براي نرم افزار تعريف كنم تا هميشه بزرگ نمايي بدون مشكل داشته باشد
    لطفا كمكم كنيد
    سلام .برای اینکار این تنظیمات رو انجام بدید
    به منوی advanced برید بعد accessibility بعد setup assistant بعد در صفحه اول تیک گزینه set all accessibility option بعد next را بزنید در صفحه دوم تیک همه گزینه ها رو بردارید و به صفحه بعدی برید در صفحه سوم تیک دومین گزینه یعنی left-to-right.... را بزنید و دو گزینه بعدی را نیز تیک دار کنید و به صفحه بعد برید در این صفحه تیک سومین گزینه یعنی for large document... را بزنید و همچنین گزینه override page layout باید بدون تیک باشد و تیک گزینه override document zoom را بزنید و از قسمت document zoom گزینه automatic را انتخاب کرده و به صفحه بعد برید و در این صفحه گزینه done را بزنید تا تنظیمات ذخیره شود.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

با سلام

در نرم افزار acrobat reader چگونه مي توان تعريف كرد كه هرpdf از هر سايتي در نرم افزار با يك بزرگ نمايي باز شود مشكل من اين است كه مثلا 100 تا مقاله باز مي كنم از يك سايت كه بزرگنمايي آن آنقدر كوچك است كه تك تك آنها را بايد zoom كنم مي خواهم اين موضوع را از اول براي نرم افزار تعريف كنم تا هميشه بزرگ نمايي بدون مشكل داشته باشد
    لطفا كمكم كنيد
    سلام .برای اینکار این تنظیمات رو انجام بدید
    به منوی advanced برید بعد accessibility بعد setup assistant بعد در صفحه اول تیک گزینه set all accessibility option بعد next را بزنید در صفحه دوم تیک همه گزینه ها رو بردارید و به صفحه بعدی برید در صفحه سوم تیک دومین گزینه یعنی left-to-right.... را بزنید و دو گزینه بعدی را نیز تیک دار کنید و به صفحه بعد برید در این صفحه تیک سومین گزینه یعنی for large document... را بزنید و همچنین گزینه override page layout باید بدون تیک باشد و تیک گزینه override document zoom را بزنید و از قسمت document zoom گزینه automatic را انتخاب کرده و به صفحه بعد برید و در این صفحه گزینه done را بزنید تا تنظیمات ذخیره شود.
    Last edited by mtssss; 03-11-2015 at 13:57. دليل: حذف پیغام

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2016

پيش فرض

سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه
    من یه مشکلی برام پیش اومده باید تو یه pdf دنبال یه سری کلمات بگردم ولی وقتی سرچ میکنم هیچی نشون نمیده و رفتم یکی از خود کلماتشو کپی کردم دیدم اصلا یه جوری بهم ریخته
    عکسش
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    با نرم افزار های تبدیل pdf به ورد هم تیدل کردم به ورد ولی همینجور که متنش بهم ریختش چیکار کنم
    خیلی گیرم
    ممنونم میشم دوستان کمکم کنن

Last edited by fanifia; 06-01-2016 at 23:44.

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

من یه مشکلی برام پیش اومده باید تو یه pdf دنبال یه سری کلمات بگردم ولی وقتی سرچ میکنم هیچی نشون نمیده و رفتم یکی از خود کلماتشو کپی کردم دیدم اصلا یه جوری بهم ریخته
    عکسش
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    با نرم افزار های تبدیل pdf به ورد هم تیدل کردم به ورد ولی همینجور که متنش بهم ریختش چیکار کنم
    خیلی گیرم
    ممنونم میشم دوستان کمکم کنن

سلام
    متاسفانه pdf با زبان فارسی مشکل داره و من تا حالا برنامه رایگان برای تبدیل pdf به ورد ندیدم که بتونه درست و حسابی تبدیل کنه
    البته تو اینترنت اگر سرچ کنید بعضی از سایتا گفتن ظاهرا برای سرچ کردن کلمه برنامه foxit بهتر عمل میکنه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2016

پيش فرض

سلام دوستان ..من do pdf رو نصب کردم. برای تبدیل فایل ورد ۲۰۰۷ به پی دی اف , از قسمت پرینتر do pdf رو انتخاب میکنم. فایلم به پی دی اف تبدیل میشه اما مشکل اینجاست که صفحات از آخر به اول پی دی اف میشه (یعنی آخرین صفحه ورد ,اولین صفحه پی دی اف هست)... ممنون میشم برای رفع این مشکل راهنمایی کنید...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2016

پيش فرض

دوستان یه نرم افزاری می خوام که وقتی کتابی رو اسکن می کنم مثلا حجم کتاب اسکن شده 20 MB باشه به KB یا حجم خیلی کمتر تبدیل شه و کیفیت کتاب زیاد تغییری نکنه
    اگه میشه راهنمایی کنید چون خیلی بهش احتیاج دارم
    Last edited by ali all; 01-05-2016 at 18:51.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2016

پيش فرض

سلام
    آیا کسی از دوستان میتونه راهنمایی کنه که چطور میشه در برنامه adobe acrobat professional 8 در هنگام تبدیل صفحه web یا html در فایل pdf تبدیل شده header و footer رو حذف کرد؟
    منظور همون آدرس html یا web که زیر یا بالای صفحه میزنه.
    آیا در setting جای خاصی داره؟
    در قسمت convert در setting چیزی پیدا نکردم متاسفانه .
    برای این کار باید توی تنظیمات پرینت تیک Header و Footer رو برداری

اگه نباشه جاش خالی می مونه fa_shinobi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

سلام. میخواستم ببینم adobe reader این امکان رو داره که یه کلمه رو highlight کنی و توی تمام متن اون کلمه رو highlight نشون بده؟ مثلا کلمه like رو یکبار hightlight کنی و خودش هر جای متن like رو دید به صورت highlight نشون بده. اگه نداره آیا برنامه دیگه ای وجود داره؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه behzad20000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

سلام

من از یه فایل pdf وقتی به صورت پشت رو می خوام پرینت با رعایت همه شرایط بگیرم صفحات به هم می ریزه یعنی می بینیمثلا پشت صفحه شماره 97 صفحه 112 است! لطفا راهنمایی کنید

سپاس

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •