تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 21

نام تاپيک: {-} آموزشهای مهم و کاربردی

حـــــرفـه ای Jalal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    تهران و حومه

11 {-} آموزشهای مهم و کاربردی

سلام

این تاپیک فقط برای جمع آوری پست های مهم ، کاربردی و آموزشی

در تاپیک های موجود در انجمن آنتی ویروس و نرم افزارهای امنیتی ایجاد شده .

بنا بر این لطفا اینجا پست ندین .

اگر دوست داشتین آموزشی قرار بدین .

باما تماس بگیرین.

حـــــرفـه ای Nine's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

آموزش تنظیمات کسپرسکی اینترنت سکیوریتی 2009

با سلام خدمت تمامی کاربران پی سی ورلد
    با توجه به ارائه نسخه 8 (2009) محصولات کسپرسکی و تفاوت هایی که در این نسخه نسبت به نسخه های قبلی صورت گرفته تصمصیم گرفتم تنظیماتی که در جهت کارکرد سریعتر و ایمن تر این آنتی ویروس لازم هست رو اینجا قرار بدم.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    پسورد : p30world.com

تاريخ عضويت
    Aug 2006

13 {-} آموزشهای مهم و کاربردی

با سلام
    معرفی تنظیمات و تنظیم هر چه بهتر محصولات کسپرسکی رو در اینجا قرار می دهم با این تنظیمات آنتی ویروس شما سریعتر و قدرتمندتر از گذشته خواهد شد.

چون این نسخه کامل ترین تنظیمات رو داره می تونین برای آنتی ویروس و اینترنت سکیوریتی نسخه 6 و 7 هم مورد استفاده قرار بگیره.
    تنظیمات رو در قالب عکس در آوردم که شما بتونین با کپی کردن عکس ها به راحتی تنظیمات رو در اختیار داشته باشین
    دوستدارتون
    Nine

]

]

برای آموزش نحوه آپدیت کسپرسکی به صورت دستی (آف لاین) [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] را کلیک کنید.

برای دیدن آموزش ساخت دیسک نجات در محصولات کسپرسکی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] را ببینید.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

13 بهترین تنظیمات برای آنتی ویروس Nod32 ( بهترین تنظیمات در صفحه اول)

در اینجا می توانید بهترین تنظیمات مربوط به Eset Smart Security Nod32 v.3 رو ببینید.
    این محصول شامل آنتی ویروس، آنتی اسپای، فایروال و ... است بنابراین تنظیمات آن شامل Eset AnTIVIRUS هم خواهد بود.
    دوستانی که از ورژن 2 استفاده می کنند می توانند از تنظیمات کرکی (پست بعدی) استفاده کنند.

در ورژن 3 شرکت ESET تنظیمات بهتری در حالت پیش فرض برای محصولات خود نسبت به نسخه 2 در نظر گرفته و با این کار حجم تنظیماتی رو که شما باید انجام بدهید رو کاهش داده است.
    در زیر این تنظیمات رو با هم مرور می کنیم تنظیمات انجام شده، بالاترین درجه تنظیمات است و محصول شما را در بالاترین درجه امنیت قرار خواهد داد

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

اگر توضیح بیشتری در مورد وب آنتی ویروس لازم دارید [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو ببینید

[

]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

5. 4 کاربر از Nine بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض {-} آموزشهای مهم و کاربردی

در اینجا می تونین تنظیمات مربوط به این آنتی ویروس محبوب - سبک - قدرتمند و رایگان ( نسخه کلاسیک ) رو ببینید. این تنظیمات بیشتر در جهت خوکار شدن آنتی ویروس و قوی تر شدن اون نسبت به حالت پیش فرض است. در صورتی که در این حالت آنتی ویروس فایلی را آلوده تشخیص دهد به طور خودکار و بدون دخالت کاربر، ابتدا سعی در پاک سازی فایل می کند. در صورتی که فایل قابل پاک سازی نباشد، آنتی ویروس ابتدا یک نسخه از فایل را در قرنطینه کپی می کند (تا در صورتی که کاربر به آن نیاز داشت قابل برگرداندن باشد) سپس فایل آلوده را حذف می کند.

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

وب سایت شرکت سازنده
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

حـــــرفـه ای Cracki's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    ســـــوئد

پيش فرض

ساسان جان اشغال کردن رم بیشتر از حد معمول توسط کاسپرسکای چندین دلیل ممکنه داشته باشه.

یکی اینکه تنظیمات Web AntiVirus و بقیه را بر روی High قرار داده باشی. اگر همه تنظیمات کاسپرسکای
    بر روی Recomended قرار گرفته باشند فکر نکنم که به همچین اختلاف زیادی در اشغال کردن رم برسی.

دوم اینکه یک برنامه امنیتی دیگه ممکنه بر روی سیستمت نصب کرده باشی. بطور مثال من خودم تا قبل از اینکه
    NOD 32 رو به صورت Real-Time نصب نکرده بودم میزان رم اشغال شده توسط کاسپرسکای حداکثر 11 مگ و حداقل
    6 مگ بود . اما بعد از نصب NOD32 حدود 4 مگ بیشتر شد و الان گاهی جمعا تا 18 مگ رو اشغال میکنه.

اما این حالت فقــــــــط نیم ساعت اول است . یعنی شما هر چقدر بیشتر به اینترنت متصل باشید میزان اشغال شدن
    رم نیز کمتر میشود . پس حتما صبر کن تا حداقل نیم ساعت از بالا آمدن سیستمت بگذره بعدا رم رو چک کن ببین چقدره.

در ضمن شما هر چقدر بیشتر با برنامه ها و فایلها کار کنید خوب معلومه که کاسپرسکای هر فایل جدید با هر برنامه ای که در حال
    باز شدن است رو سکان میکنه و در این حالت میزان گرفتن رمش نیز بالا میره.

مثلا من وقتی دارم Adobe PhotoShop را با این همه فایلهای DLL که در هنگام باز شدنش اجرا میشن رو باز میکنه حتما باید انتظار
    این رو هم داشته باشم که کاسپرسکای یا هر آنتی ویروس دیگه ای همین فایلها رو که در خال اجرا شدن هستند رو سکان بکنه.

و همانطور که گفتم شما هر چقدر تنظیماتتون رو در مورد این بخش سخت تر بگیرید میزان اشغال شدن رم نیز بیشتر میشه.
    البته بستگی به نیاز فرد داره که این تنظیمات رو در چه حدی بزاره . اما من فقط در اینجا در مورد اشغال شدن رم صحبت میکنم نه
    در مورد درست یا غلط بودن این تنظیمات.

شما میتونید برای امتحان کردن این موضوع دو قسمت Web AntiVirus و File AntiVirus را Disable کنید و بعد رم اشغال شده را
    نگاه کنید.
    تازه مگه 3 یا 4 مگ این ور یا اون ور مهمتر از امنیت سیستمتون هستش که مثلا شاید بخواید از استفاده کردن ازش دریغ کنید.
    اگه اینطور باشه که NOD32 رو باید همه بندازن دور چون همونطور که در عکس بالا میبینی 4 برابر کاسپرسکای رم رو اشغال کرده.

بهر حال امیدوارم که مشکل شما هم حل بشه.
    موفق باشی. فعلا تا بعد...

تاريخ عضويت
    Aug 2006

13 {-} آموزشهای مهم و کاربردی

قابل توجه تمام کاربران عزیزی که سیستمشان به ویروس آلوده شده است :

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    نوشته شده توسط vtn54

دوستان عزیز همانطور که در پایین اشاره شده است قدم اول برای پاک کردن یک
    آلودگی نصب یک آنتی ویروس خوب و اسکن کامل سیستم با آن است بسیاری از شما دوستان عزیزی که دچار
    ویروسها شده اید یا یک آنتی ویروس خوب روی سیستمتان ندارید یا آن را آپدیت نمی کنید و یا به اخطارهای آن توجه
    نمی کنید .برای اینکه بتوانید در این تاپیک کمک لازم را دریافت کنید لطفا به نکات زیر توجه کنید :

1.یک آنتی ویروس مناسب ( پیشنهاد من نسخه نهایی آنتی ویروس کاسپرسکی می باشد که لینک آن را
    می توانید در پست اول تاپیک اختصاصی کاسپرسکی پیدا کنید) را روی سیستم نصب کنید.

2.آنتی ویروس را به طور کامل آپدیت کنید .

3. System Restore را غیر فعال کنید .

4.به حالت Safe Mode بروید و کل سیستم را با حداکثر قدرت و عمق اسکن آنتی ویروس اسکن کنید و هر چه را که
    پیدا کرد پاک کنید ولی نام ویروسهایی را که پیدا می کند یاداشت کنید .

5. حتی پس از پاک شدن بعضی از بدافزارها آثاری از خود روی سیستم به جا می گذارند مثلا فایلها و پوشه ها را مخفی می کنند یا بعضی از برنامه های ویندوز را از کار می اندازند و... برای حل این مشکلات می توانید از روشهای زیر استفاده کنید ( البته توجه داشته باشید قبلا باید از پاک شدن کامل سیستم با انتی ویروس مطمئن شوید ):

#-وقتی روی درایوهایتان کلیک می کنید نمی توانید وارد درایو شوید و ممکن است پنجره Open With باز شود : علت این مشکل این است که بدافزار یک فایل مخفی به نام Autorun.inf در تمام درایوهای شما ایجاد کرده است .برای حل این مشکل یا می توانید فایلهای Autorun.inf را به صورت دستی پاک کنید ( ابتدا باید تیک گزینه Hide Protected Operating System Files را
    در Folder Option بردارید تا بتوانید این فایل را ببینید ) یا این که فایل زیر را دانلود کنید و NoAutorun را از داخل آن اجرا کنید:

#-وقتی روی فایلهای اجرایی با پسوندEXE کلیک می کنید پنجره Open With باز می شود : این به خاطر تغییراتی است که بدافزار در رجیستری ایجاد می کند .برای حل این مشکل یکی از دو روش زیر را انجام دهید :

A-فایل زیر را دانلود کنید و RegRepair را از داخل آن اجرا کنید:

B-فایل زیر را دانلود و اجرا کنید :

#-یکی از مشکلات زیر برایتان ایجاد شده است :

A-گزینه Folder Option عیر فعال شده است .
    B-برنامه Task Manager اجرا نمی شود.
    C-برنامه Registery Editor اجرا نمی شود.
    D-نمی توانید از فرمان Run استفاده کنید.
    E-دسکتاپ یا TaskBar ناپدید شده اند.
    F-بعضی از گزینه های اینترنت اکسپلورر غیر فعال شده یا تغییر کرده اند.
    G-گزینه Show Hidden Files در Folder Option غیر فعال شده است .
    H-فایروال ویندوز غیرفعال شده است .

همه مشکلات فوق به علت تغییراتی است که بدافزار در رجیستری ایجاد می کند برای رفع این مشکلات می توانید از یکی از روشهای زیر استفاده کنید :

A-فایل زیر را دانلود کنید و RegRepair را از داخل آن اجرا کنید:

B- نرم افزار زیر را دانلود و اجرا کنید .با آن می توانید تمامی تغییرات ذکر شده در بالا را به راحتی برگردانید :

حجم=50 کیلوبایت

تصاویری از محیط برنامه :

بعضی از پوشه ها یا فایلهای موجود روی سیستم شما ناپدید شده اند و با زدن گزینه Show Hidden Files در Folder Option نیز
    ظاهر نمی شوند: علت این امر این است که بدافزار فایلها یا پوشه های شما را به صورت فایلها یا پوشه های سیستمی
    یا Supper Hidden در آورده است .برای حل این مشکل فایل زیر را دانلود کنید و NoHidden را از داخل آن اجرا کنید:

5.اگر پس از انجام کارهای فوق مشکلتان حل نشد قبل از مطرح کردن مشکلتان در این تاپیک یک یا هر دو کار زیر را انجام دهید

A .اگر فایل یا فایلهای آلوده و ویروسی را در اختیار دارید آنها را داخل یک فایل فشرده قرار داده و بر روی یک هاست مناسب آپلود

کنید و آدرس آن را در پستتان قرار دهید تا فایل مزبور بررسی شود.

B . فایل زیر را با حجم 400 کیلوبایت دانلود و اجرا کنید.در صفحه اول گزینه Do a system scan and save a logfile

را انتخاب و گزارش اسکن رابه طور کامل اینجا Copy&Past کنید( کار دیگری با برنامه انجام ندهید )

**فایل System Repair از شرکت ایمن آنتی ویروس می باشد**

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشته شده توسط Nine

با سلام
    در ادامه نحوه ساخت دیسک نجات رو در آنتی ویروس کسپرسکی توضیح داده خواهد شد.
    همون طور که می دونید یکی از مشکلاتی که وقتی سیستم آلوده می شود اینه که در بعضی مواقع بدافزار های روی سیستم جلوی نصب و اجرای آنتی ویروس ها رو می گیرن و شما نه می تونین روی سیستم آنتی ویروس نصب کنید و نه می تونید سیستم رو اسکن کنید. در این مواقع است که دیسک نجات می تونه برای اسکن سیستم بدون نیاز به وارد شدن به محیط ویندوز به کار بیاد.
    برای ساخت دیسک نجات شما نیاز به این امکانات دارید.
    1-سیستمی که روش ویندوز XP یا ویستا نصب باشه
    2- سی دی ویندوز XP-SP2
    3- نرم افزار BE Builder که خوش بختانه حجمی حدود 3 مگ داره و می تونید به راحتی اونو دانلود کنید
    4- یک عدد سی دی خام
    برای شروع ابتدا نرم افزار BE Builder رو از لینک زیر دانلود کنید

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

حالا مطابق شکل مراحل رو یکی یکی طی کنید (مراحل در نسخه 6 هم بسیار مشابه است – من از نسخه 7 اینترنت سکیوریتی برای آموزش استفاده کردم)

موفق باشید

حـــــرفـه ای vtn54's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط Hoom@n
    vtn54 جان اگر تا حالا اوتپوست رو نصب كرده باشي و البته قبل اون كاسپر رو داشته باشي متوجه شدي كه كاسپر مي گه يه تروجان داره . من اين مشكل رو به اوتپوست گفتم اما اونا بعد دو هفته گفتن به كاسپر بگم . من هم به اونا گفتم اما چون انگليسي من خيلي خوب نيست متوجه نشدن كه چي مي گم . اگه مي شه تو برو و اين رو به اونا گزارش كن.
    البته بهتر هست كه اگر يه آنتي ويروس ديگه داري اون رو امتحان كني ببيني چي مي شه . شايد بايد دوباره به اوتپوست بگيم
    سلام هومن جان

اون پست تو را یادم هست سوال خوبی بود وخیلی هم روش بحث شد همانطور که خودت هم می دونی این

اخطاری که کاسپر راجع به اوتپوست میده از طرف یکی از اجزای جدید کاسپر (و در حقیقت آس برنده نسخه 6)

یعنی PDM=Proactive Defense Module است این سرویس که یک آنالیز کننده رفتاری است و برنامه هایی را که در

سیستم اجرا می شوند از لحاظ رفتاری آنالیز کرده و اگر ان برنامه مانند یک برنامه مخرب رفتار کند(مثلا مانند یک

تروجان یا کرم یا روتکیت ) یک اخطار به کاربر می دهد و برنامه مزبور را بر اساس نوع رفتاری که دارد به یک اسم کلی

مانند Invader,Trojan.generic,Worm.generic,Hidden Object(Rootkit و یا اقسام دیگر نامگذاری کرده و برای

مقابله با ان چند گزینه را در اختیار کاربر میگذارد .بعضی برنامه های بی ضرر مانند همین اوتپوست رفتاری شبیه به

برنامه های مخرب دارند و بنابراین باعث ایجاد اخطاری از جانب PDM میشوند (بالاخره این سرویس جدید بوده و هنوز

به طور کامل تکامل نیافته است و نمی تواند به طور صد در صد این موارد را از هم تشخیص دهدو تازه از اینگونه

سرویسها نباید انتظار تشخیص صد در صد را داشت) در قبال این گونه اخطارها کاربر اگر ان برنامه را میشناسد

می تواند به آن اجازه اجرا داده و حتی آن را به لیست برنامه های مورد اعتماد خود اضافه کرده و یا حتی نحوه

عکس العمل آنتی ویروس را در موارد مشابه برنامه ریزی کند ولی اگر برنامه مزبور را نمی شناسد جلوی اجرای ان

را گرفته و حتی تغییراتی را که توسط برنامه مذکور در رجیستری و سیستم ایجاد شده به حالت اول برگرداند.یعنی

در مورد اوتپوست منظور کاسپر این نیست که اوتپوست حاوی تروجان است بلکه منظور این است که اوتپوست حین

نصب رفتاری مانند یک تروجان دارد (که واقعا دارد یعنی در این مورد همانطور که در اخطار می بینی اوتپوست

می خواهد با ایجاد تغییراتی در رجیستری خاصیت Autorun پیدا کند و این کاری است که اکثر تروجانها و دیگر

کدهای مخرب حین نصب انجام می دهند) ولی چون برنامه ای است که تو آنرا می شناسی و به ان اطمینان داری

تنها کاری که لازم است بکنی این است که به ان اجازه اجرا بدهی. البته من از اوتپوست استفاده نمی کنم بلکه از

زون الارم استفاده میکنم و جالب است که زون آلارم سرویسی کاملا شبیه به PDM دارد (هر چند بسیار ابتدایی تر )

و هر وقت برنامه جدیدی توی سیستم من اجرا می شود این دو تا در اخطار دادن با هم مسابقه می گذارند!

ولی از شوخی که بگذریم این سیستم جدید چیز واقعا محشری است و در دست کسی که تواناییها و محدودیتهای

ان را می شناسد سلاح مرگباری برای مقابله با انواع برنامه های مخرب است.

تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

آقا یه سوال!!!
    خیلی ها میگن هوش مصنوعی کسپرسکی پایین هست!!!
    اصلا کار این هوش مصنوعی در آنتی ویروس ها چیه؟
    ممنون
    منظور از هوش مصنوعی اینجا همان هوریستیک آنتی ویروسها است .قابلیتی که با آن آنتی ویروس ویروسهای جدید و

ناشناخته را که در دیتابیسش وجود ندارند شناسایی می کند .همانطور که می دانید آنتی ویروسها برای شناسایی

کدهای مخرب مشخصات آنها را در دیتابیس خود به صورت کدهای خاصی ذخیره می کنند و هنگام اسکن کردن یک فایل

اگر مشخصات آن با یکی از کدهای ذخیره شده یکسان باشد آن را به عنوان فایل آلوده شناسایی می کنند ولی تعداد

کدهای مخرب بسیار زیاد است و هر روز نیز تعداد بسیار زیادی به آنها اضافه می شوند که اضافه کردن آنها به دیتابیس

آنتی ویروس زمان می برد لذا بسیار احتمال دارد که یک آنتی ویروس با ویروسی مواجه شود که کدی برای آن در

دیتابیسش ندارد در این حالت آنتی ویروسهای مختلف از روشهای متفاوت استفاده می کنند یکی از این روشها

هوریستیک است که خود انواع متفاوتی دارد یکی از پیشرفته ترین آنها روشی است که نود 32 و چند آنتی ویروس

دیگر مثل بیتدفندر از آن استفاده می کنند .آنها فایل مزبور ر ا در یک محیط مجازی اجرا می کنند و اگر رفتار مناسبی

نداشت آن را به عنوان یک ویروس احتمالی معرفی می کنند. نتایج مربوط به مقایسه هوریستیک آنتی ویروسها را

می توانید در تاپیک مقایسه آنتی ویروسها پیدا کنید .همانطور که می بینید نود32 ,آنتی ویر و بیت دفندر بهترین

هوریستیک را دارند ولی کاسپرسکی هوریستیک بسیار ضعیفی دارد .البته این به این معنی نیست که کاسپرسکی

در مقابل ویروسهای ناشناخته دست و پا بسته است .همانطور که گفتم هوریستیک تنها یکی از راههای مقابله با

ویروسهای نا شناخته است .کاسپرسکی از یک روش دیگر استفاده می کند که در صورت استفاده مناسب از آن بسیار

موثرتر است این روش سیستم دفاع پرواکتیو یا همان PDM است همانطور که در جدول مقایسه

هوریستیک آنتی ویروسها می بینید حتی بهترین هوریستیک که متعلق به نود 32 و آنتی ویر است در بهترین حالت

52 در صد کدهای ناشناخته را شناسایی می کند ولی PDM بالاتر از 99 در صد کدهای ناشناخته را

شناسایی می کند .البته هرکدام از این دو روش مزایا و معایبی را دارند و جای یکدیگر را نمی گیرند بلکه مکمل هم

هستند به خاطر همین کاسپرسکی در حال تکمیل یک هوریستیک جدید برای محصولات خود می باشد که از آن به

عنوان یکی از قویترین هوریستیکهای آینده یاد می شود و احتمالا در چند ماه آینده منتشر خواهد شد.هم

هوریستیک و هم دفاع پرواکتیو مانند شمشیر دولبه هستند و علارغم وجود مزایای بسیار معایبی نیز دارند یکی از

مهمترین معایب آنها وجود مثبت کاذب در نتایج اسکن آنها است یعنی اینکه ممکن است یک برنامه بی ضرر را به عنوان

ویروس شناسایی کنند بنابراین آنها هیچ وقت یک فایل را با قطعیت به عنوان ویروس شناسایی نمی کنند و شما

هستید که باید در نهایت در این مورد تصمیم بگیرید .به خاطر همین هم است که هیچ یک از اینها جای روش سنتی

شناسایی ویروسها را از طریق اضافه کردن کد ویروس مربوطه به دیتابیس نمی گیرند یعنی شرکتهای سازنده

آنتی ویروس باید در سریعترین زمان ممکن کد ویروسهای جدید را به دیتابیس خود اضافه کنند و از این لحاظ شرکت

کاسپرسکی به جرات یک سر وگردن از تمامی رقبای خود بالاتر است .

تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

سلام دوستان عزيز
    من خيلي وقته كه منتظر Kis 7 بودم حالا كه اومده مي خواستم اگه زحمتي نيست بگين به طور دقيق با Kis 6 چه فرقي داره ؟
    در ضمن با توجه به اشكالاتي كه گفتين داره پيشنهاد ميكنين نصب كنم يا نه ؟
    ممنون
    سلام دوست عزیز

تفاوت نسخه 7 نسبت به نسخه 6 :

1.رابط گرافیکی جدید

2.هوش مصنوعی بسیار قویتر

3.اضافه شدن دو سرویس Parental Control و Privacy Control

4.خاصیت Anti-Rootkit قویتر

5.فایروال قوی تر

6.برطرف شدن بسیاری از اشکالات نسخه های قبلی

من منظورتان را از اشکالات متوجه نشدم .شما نسخه 6 را آنیستال کنید و نسخه 7 را نصب کنید اگر ناراضی بودید

می توانید به نسخه 6 برگردید.

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •