تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 17 اولاول 12345612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 169

نام تاپيک: نقد و بررسی وضعیت فعلی موسیقی ایرانی

آخر فروم باز perjixen's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    آتلانتیس .!

پيش فرض

در کل میخوام اینو بگم............................
    (نقطه ها نه........!!!) ، الان دیگه به موسیقی درست و درمون بها داده نمیشه.....!! همین انجمن موسیقی ، ببینید تاپیک چه هوادارهایی هست........!! مثلا فلان خواننده که صداش قابل توجه !!!! برکت یه ژانر موسیقی هست ، یه فلانی پدر فلان سبک هست........ من نمیگم اینا بدن ؛ میگم خوب همینطور که اینا رو گوشی میدیم ، یه کمی به گوشمون حال بدیم و موزیکهای ناب -که فقط یه بار اجرا میشن و دیگه همتا ندارن- رو هم گوش کنیم..............!!!
    البته ، همون جور که thecrow عزیز گفت ، موسیقی فرهنگ مردم هست........... و فرهنگ مردم ما هم داره عوض میشه پس طبیعی هست ، ذائقه موسیقیایی شون هم عوض که شده هیچ......... هیچ ربطی یه موسیقی 4 سال پیش خودش نداره.......!!
    یاد دوران ، وزیر فرهنگی فلانی و بعد ریاست جمهوریش بخیر.............. اوج شکوفایی جوونای خوش ذوق دهه 70 و نیمه اول 80 بود که گذشت و دیگه هیچیش نموند...........!!!

در آغاز فعالیت soha sohrevardi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

درباره همه هنر ها همین طوره!درباره فیلم کتاب ....موسیقی هم یکی از این هاست.مردم به سمت چیزی می روند که درکش ساده باشه و فکر کردن نخواهد

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    آتلانتیس .!

پيش فرض

درباره همه هنر ها همین طوره!درباره فیلم کتاب ....موسیقی هم یکی از این هاست.مردم به سمت چیزی می روند که درکش ساده باشه و فکر کردن نخواهد
    قبول............. ولی مردم ایران دنبال چیزی میرن ، که همه دنیا میرن.................... همه دنیا دنبال فرهنگشون میرن................ پس مردم ایران دنبال فرهنگهای مختلف میرن..............!!!
    بدون اینکه ، بدونن چه قدر فرهنگ خودشون روی دیگر فرهنگها تاثیر داشته............!!

آخر فروم باز thecrow's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

بابا اینا دیگه مسخرشو درآوردن
    یارو برگشته تو آهنگش می گه ای گور پدرت زکریای رازی
    این آدم ذره ای شعور و تربیت و فرهنگ نداره
    اونوقت اسم خودش هم گذاشته خواننده
    اصلا تو می دونی زکریای رازی کیه؟؟؟ اینجور آدما رو با پیشوند حکیم و حضرت و... صدا می کنن
    دیگه با همه چیز که نمی شه شوخی کرد مسخرشو در آوردن
    باور کنید همین یه ذره شناختی هم که مردم دنیا از ایران و ایرانی ها دارن به خاطر وجود همچین افراد بزرگیه
    رازی یکی از بزرگ ترین تاثیرات رو در پیشرفت بشر در تمام زمینه های علمی داشته
    ما باید این جور آدم ها رو بذاریم رو سرمون باید بزرگشون کنیم ازشون تجلیل کنیم
    طرف برگشته توی یک قطعه ی موسیقی (خودش اسمشو گذاشته موسیقی) جای این که فرهنگ سازی کنه همچین چرت و پرتی رو گفته
    تازه من دیدم افرادی رو که در کمال نادانی این آهنگ رو می شنون کلی هم هرهر می خندن بعدم هی زیر زبونشون اینو هی تکرار می کنن
    حیف این زکریاهایی که در تاریخ ملتی بودند که اینجوری ازشون تجلیل می کنن
    واقعا شرم آوره من واقعا متاسفم

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    آتلانتیس .!

پيش فرض

thecrow عزیز ، با اینکه سخته............... ولی باید عادت کنی.......... یا خودت رو به عادت کردن بزنی.....................!!!
    خیلی از این موسیقی خوششون میاد..................... و دلت برای خودت و خودم و همه فرهنگ دوستان بسوزه....... که هیچ آبی برای خاموش کردن این سوخته جان نیست.............!!

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    آتلانتیس .!

پيش فرض

دوست ندارم................. این تاپیک بره پایین...........................!!!

آخر فروم باز pandemonium's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    BWV 244

پيش فرض

شما در عنوان تاپیک آوردید " نقد" و بررسی .

امیدوارم متوجه باشید از چه کلمه سنگینی استفاده کردید .

بنابراین اگر منظور "نقد" هست باید ظرفیت پذیرش خیلی چیزها در این تاپیک وجود داشته باشه .

البته من خودم فرق نقد رو با توهین و فحاشی بلدم .
    لازم به یادآوری احتمالی نیست !

ولی اینم بدون که حرف از "نقد" زدی .

در این تاپیک یا باید محیط و شرایط مناسب چنین چیزی فراهم بشه ...یا اینکه میتونی درخواست بدی عنوان تاپیک رو عوض کنند .

انتخاب با خودت .
    Last edited by pandemonium; 15-07-2008 at 23:04.

آخر فروم باز franch's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

قبول............. ولی مردم ایران دنبال چیزی میرن ، که همه دنیا میرن.................... همه دنیا دنبال فرهنگشون میرن................ پس مردم ایران دنبال فرهنگهای مختلف میرن..............!!!
    بدون اینکه ، بدونن چه قدر فرهنگ خودشون روی دیگر فرهنگها تاثیر داشته............!!
    كاملا درسته.
    ولي صحبت از نقدو بررسي شد به نظر من الان مخصوصا در موسيقي رپ حرمت خيلي از چيزانگه داشته نميشه.
    Last edited by franch; 15-07-2008 at 21:34.

آخر فروم باز thecrow's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

شما در عنوان تاپیک آوردید " نقد" و بررسی .

امیدوارم متوجه باشید از چه کلمه سنگینی استفاده کردید .

بنابراین اگر منظور "نقد" هست باید ظرفیت پذیرش خیلی چیزها در این تاپیک وجود داشته باشه .

البته من خودم فرق نقد رو با توهین و فحاشی بلدم .
    لازم به یادآوری احتمالی نیست !

ولی اینم بدون که حرف از "نقد" زدی .

در این تاپیک یا باید محیط و شرایط مناسب چنین چیزی فراهم بشه ...یا اینکه میتونی درخواست بدی عنوان تاپیک رو عوض کنند .

انتخاب با خودت .
    محمد جان از توجهتون ممنون
    من فکر کنم خوب منظورتون رو متوجه نشدم اگه می شه یه کم بیشتر توضیح بدید

فکر کنم انتقاد کردن هم نقد حساب بشه دیگه
    بنده هم انتقاد کردم
    و از کسانی هم انتقاد کردم که فقط خودشون فکر می کنن اهل موسیقی هستند
    کسانی که دارن ضرر بزرگی به موسیقی یک کشور می زنن
    فکر کنم کسانی که بیان خیلی راحت به افتخار چند صد ساله ی یک مملکت توحین کنن لایق این جور انتقادها باشند دیگه
    آخه آدم حرفم که می زنه باید کمی حرفشو تو دهنش مزه مزه کنه چه برسه که بخواد آهنگ بخونه
    من اگر اومدم مثلا از محسن یگانه انتقاد کردم اونوقت شما در انتقاد من ضره ای لحن بد یا کوچکترین حرف اشتباهی دیدید می تونید هر چی دلتون می خواد به من بگید
    منم قبول می کنم

به هر حال من خوشحال می شم از راهنمایی های شما در این تاپیک بهره ببرم
    متشکرم

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    آتلانتیس .!

پيش فرض

نقد..........................
    هر جا خوب باشه ازش استفاده ابزاری میکنیم............... هر جا برامون خوب نباشه ، باش برخورد میکنیم.......................!!!
    یه دید ، منفی زیاد نسبت به تاپیک دارم....... براش میترسم.........!!!
    pandemonium عزیز ، از کلمه نقد گفت........... و سنگینی این کلمه.............
    با همه احترامی که براتون قائلم.......... همین کلمه به دید بعضی ها سنگین بودنش هست ، که باعث پیشرفت میشه............ میگیم نقد مقوله سنگینی هست ، هر کس نباید واردش بشه........... اطلاعات بالایی میخواد...........و باید مواظب بود در نقد به کسی بر نخوره..................!!!
    پس ، برا چی نقد میکنیم........... نقد ، تاثیرش رو زمانی میزاره که از کلمات بدیع و رسا ، از زبان تند و سخت استفاده بشه........... خوب از این به بعد به خواننده های خوش صدا (به شرطی که کر باشید) و خوش چهره (این یکی رو جدی گفتم) با نقد دلسوزانه و سبک برخورد میکنیم.................. یه استادی هست بنام شجریان ، وقتی از میخوان از کنسرت هاش در خارج تا پوشش در خارج صحبت کنن ، از تمامی لغات موجود ، لغت نامه ذهنشون استفاده میکنن و هر کلمی که بیشتر نزدیک زبون باشه بهره میبرن............!!!
    ولی وقتی میخوان ، موسیقی پاپ (و به جدید رپ) نقد کنن ، میگن روحیه خواننده لطیفه................ باید نقد سازنده کرد و سبک گرفت.......... نقد مساول مهم فرهنگی هر کشور در همه جای دنیا تیز و برندس.......... چون شوخی بردار نیست و اگر مواظب نباشیم روی نسل جدید تاثیر منفی میزاره...................!!! در نقد مساول روز و مهم و حساس ، با وسواس زیادی برخورد میشه.............. مثل ایران که برخورد نمیشه........... میزارن به صورت زیر زمینی راهش رو ادامه بده و بعد از چند سال کاسه چه کنم ، دست میگیرن..........
    اگه همون موقعه که موسیقی رپ در حال شکلگیری نوین در ایران بود ، یه نقد درست تیز ، با احترام میشد کار به اینجا نمیرسید ، که هر کی ؛ هر چی دوست داره ، فقط برای گوشهای بیشتر بخونه و مردم هم گوش کنن.
    نقد........................

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •