تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر سنجی توسط تیم مدیریت حذف شد.

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • با احترام

0 0%
  • تیم مدیریت انجمن

0 0%
صفحه 2533 از 2550 اولاول ... 153320332433248325232529253025312532253325342535253625372543 ... آخرآخر
نمايش نتايج 25,321 به 25,330 از 25500

نام تاپيک: اینترنت استان آذربایجان شرقی

پروفشنال afceaglee2013's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

مرکز اصلی مخابرات چهارراه ابوریحان است، قبلا فقط از آنجا می شد جمع آوری کرد.
    دقیقا کجای ایوریحانه عزیز؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه ™ Hadi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014
    محل سكونت
    کالبد بدن

14

پيشگامان توي تبريز چطوره دوستان؟

آخر فروم باز DJ POLESTAR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

دقیقا کجای ایوریحانه عزیز؟
    چهارراه ابوریحان به طرف آبرسان. کنار پارک و ساختمان شهرداری (ایستگاه اتوبوس 144 ابوریحان)

4. این کاربر از DJ POLESTAR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    یگانه شهر صاحب مقبره الشعرا

پيش فرض

تعرفه جدید همارا هم خوبه تازه گذاشتن ظاهرا
    4 مگ 6 ماه 600 گیگ بین الملل 165 تومن
    چهارراه ابوریحان به طرف آبرسان. کنار پارک و ساختمان شهرداری (ایستگاه اتوبوس 144 ابوریحان)
    این اصل مرکز نیست
    اصلش همون بعد از 4 راه لاله به طرف نصف راه باید باشه
    یا اون طرفا دقیق یادم نیست
    من یه بار چند سال پیش مجبوری رفتم اونجا

داره خودمونی میشه louxman's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

سلام دوستان
    من الان سرویس های 720 گیگ مخابرات دارم ولی برا اینکه از پشتیبانیشون حالم بهم میخوره میخام برم یه شرکت دیگه
    من حجم بسیار بالایی مصرف دارم و سرعت دانلود و آپلود برام مهمه چون از طریق تلگرام داریم فایل های 10 گیگی مثلا میفرستم و یه شرکت که در کنار قیمت مناسب کیفیتشم پاسخگو باشه
    قبلا هایوب داشتم سرعت تک کانکشنش افتضاح بود ولی مولتی کانکشن سرعت خوبی میداد ولی تلگرام که دانلود و آپلود تک کانکشنه واقعا مصیبتی بود برا خودش
    مرکز مخابراتیم گلستانه ، منطقه شهریار (مرکز شهر تقریبا ) شما کدوم سرویسو پیشنهاد میکنید که کیفیتشم خوب باشه به صرفه باشه ماهی 80 هزار تون تقریبا برام اوکیه
    خطمم کافو هست (مخابرات گفت شاید شرکت های دیگه نتونن این سرعتی که الان داری رو بهت بدن )
    کسی نیس مارو یاری کنه؟

- - - Updated - - -

سلام دوستان
    من الان سرویس های 720 گیگ مخابرات دارم ولی برا اینکه از پشتیبانیشون حالم بهم میخوره میخام برم یه شرکت دیگه
    من حجم بسیار بالایی مصرف دارم و سرعت دانلود و آپلود برام مهمه چون از طریق تلگرام داریم فایل های 10 گیگی مثلا میفرستم و یه شرکت که در کنار قیمت مناسب کیفیتشم پاسخگو باشه
    قبلا هایوب داشتم سرعت تک کانکشنش افتضاح بود ولی مولتی کانکشن سرعت خوبی میداد ولی تلگرام که دانلود و آپلود تک کانکشنه واقعا مصیبتی بود برا خودش
    مرکز مخابراتیم گلستانه ، منطقه شهریار (مرکز شهر تقریبا ) شما کدوم سرویسو پیشنهاد میکنید که کیفیتشم خوب باشه به صرفه باشه ماهی 80 هزار تون تقریبا برام اوکیه
    خطمم کافو هست (مخابرات گفت شاید شرکت های دیگه نتونن این سرعتی که الان داری رو بهت بدن )
    کسی نیس مارو یاری کنه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

دوستان مخابرات برای همه ی سایت 4 برابر کم می کنه ؟
    سایت ایرانی وجود داره که 1 به 1 از حجم کم بشه ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

دوستان مخابرات برای همه ی سایت 4 برابر کم می کنه ؟
    سایت ایرانی وجود داره که 1 به 1 از حجم کم بشه ؟
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

9. 2 کاربر از siavash61 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه humanaga's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

یه مشکلی واسم الا 3-4 روز پیش اومده اونم کند شدن سرعت نت تلگرام و اینستگرام!رسما چند دقیقه طول میکشه تا یه فایل 5مگ رو دانلود کنه!یا اینستگرام ویدیو هارو هی تیکه تیکه دانلود میکنه!
    از اون بدتر تو گیم اصلا نمیشه بازی کرد پینگ تو بیرون با 4224 و 8888 رو 88-100 هست ولی داخل گیم تا یهدرگیری میشه یا یا...پینگ میره بالا و انگار دلی داری شدید بعد میام می بینم پینگ بیرون رو 88-100!موندم زنگ بزنم چی بگم بهشون که مشکل ازکجاست!
    سرویسم 8 مگه!!از یه طرف هم بزور به ...شکن وصل میشه که رسما هیچی باز نمیکنه!
    خلاصه اینطور بگم که که نه میشه یه فوتبال با کیفیت 720 یا 540p تو انتن دید هی با بافر نشون میده انگار سرعت نت نمیکشه یا twitch کلا صفحه سیاه یا اونم اگه نشون بده 5 مین لود میکنه یه 10 ثانیه نشون میده!از یه طرف هم میام چیزی میزارم دانلود می بینم سرعت دانلودم بین 700-990 هست که زیاده و نباید مشکلی داشته باشم از این نظر.... خلاصه قاطی کردم!
    می خوام بیام های وب با این وضع....

11. این کاربر از humanaga بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

یه مشکلی واسم الا 3-4 روز پیش اومده اونم کند شدن سرعت نت تلگرام و اینستگرام!رسما چند دقیقه طول میکشه تا یه فایل 5مگ رو دانلود کنه!یا اینستگرام ویدیو هارو هی تیکه تیکه دانلود میکنه!
    از اون بدتر تو گیم اصلا نمیشه بازی کرد پینگ تو بیرون با 4224 و 8888 رو 88-100 هست ولی داخل گیم تا یهدرگیری میشه یا یا...پینگ میره بالا و انگار دلی داری شدید بعد میام می بینم پینگ بیرون رو 88-100!موندم زنگ بزنم چی بگم بهشون که مشکل ازکجاست!
    سرویسم 8 مگه!!از یه طرف هم بزور به ...شکن وصل میشه که رسما هیچی باز نمیکنه!
    خلاصه اینطور بگم که که نه میشه یه فوتبال با کیفیت 720 یا 540p تو انتن دید هی با بافر نشون میده انگار سرعت نت نمیکشه یا twitch کلا صفحه سیاه یا اونم اگه نشون بده 5 مین لود میکنه یه 10 ثانیه نشون میده!از یه طرف هم میام چیزی میزارم دانلود می بینم سرعت دانلودم بین 700-990 هست که زیاده و نباید مشکلی داشته باشم از این نظر.... خلاصه قاطی کردم!
    می خوام بیام های وب با این وضع....
    شما این مشکل رو الان داری من خیلی وقته ! خطم رو با اینکه بستن روی 4 مگ اما عصر به بعد سرعتم میشه 4-5 کیلوبایت !!!!
    خطم هم فیبرنوریه نمیتونم برم جای دیگه بدبختی

13. این کاربر از barooni10 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه humanaga's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

کسی از شاتل و و مخابرات می تونه چنتا پینگ از 4224 و 8888 بگیره و تست کنه ببینه تو دیدن twich اینا لگ داره یا نه!؟ چند روزه دیگه جمع اوری می کنم از این پارس انلاین موندم برم به شاتل یا مخابرات!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 11 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 11 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •