تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر سنجی توسط تیم مدیریت حذف شد.

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • با احترام

0 0%
  • تیم مدیریت انجمن

0 0%
صفحه 2545 از 2550 اولاول ... 15452045244524952535254125422543254425452546254725482549 ... آخرآخر
نمايش نتايج 25,441 به 25,450 از 25500

نام تاپيک: اینترنت استان آذربایجان شرقی

پروفشنال malek911's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

به احتمال ۹۹ درصد مهندس حیله گری داشته

محافظ برق چه ربطی به قطعی وصلی داره
    محافظ نه نویز رو میگیره نه برق ذخیره میکنه نه هیچی فقط یه محدوده داره که میگه اکه ولتاژ از ۱۷۰ تا ۲۳۰ذبود وصل کن در غیر این صورت قطع کن
    یکم کاراگاه بازی کنیم بد نیست
    احتمالا دوشاخه برق مودم درست تو پریز نمیرفت که با تعویض پریز این مشکل رفع شده

2. 2 کاربر از malek911 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز DJ POLESTAR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

من مودمم محافظ برق نداشت و خیلی قطع و وصل داشتم،

رفتم دفتر شرکت پارس‌آنلاین که درخواست جمع‌آوری بدم...

یه مهندسشون پیشنهاد داد محافظ برق تهیه کنم و تست کنم... گفتم باشه...

الآن که محافظ زدم دیگه مشکل قطع و وصل نداره! جالب بود
    احیانا منظورتون از محافظ برق، اسپیلتر یا همون نویز گیر نیست؟! قطع و وصلی خط چه ربطی به محافظ برق داره آخه! اگه نوسان برق شدید دارید که باید استابلایزر تهیه میکردید که قیمت فضایی دارن نه محافظ برقی که محدوده ولتاژ داره که همشهریمون به درستی توضیح دادن بالا.

4. این کاربر از DJ POLESTAR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال afceaglee2013's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

امکانش هست

...
    بعضی ازین افراد پشتیبانی خیلی مارمولکن
    بار ها شده که گفتن مثلا فلانکارو بکن بیا بما خبر بده از قصد منم انجام ندادم اومدم گفتم اره انجام دادم و مشکل حل شده .. میگن دیدی از فلان بود .. منم قشنگ از خجالتشون درمبومدم
    مشکل از خودشونه بعضا، ولی نمیخوان رو کنن ربط میدن به چیزای الکی

6. این کاربر از afceaglee2013 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه ™ Hadi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014
    محل سكونت
    کالبد بدن

پيش فرض

به احتمال ۹۹ درصد مهندس حیله گری داشته

محافظ برق چه ربطی به قطعی وصلی داره
    محافظ نه نویز رو میگیره نه برق ذخیره میکنه نه هیچی فقط یه محدوده داره که میگه اکه ولتاژ از ۱۷۰ تا ۲۳۰ذبود وصل کن در غیر این صورت قطع کن
    احیانا منظورتون از محافظ برق، اسپیلتر یا همون نویز گیر نیست؟! قطع و وصلی خط چه ربطی به محافظ برق داره آخه! اگه نوسان برق شدید دارید که باید استابلایزر تهیه میکردید که قیمت فضایی دارن نه محافظ برقی که محدوده ولتاژ داره که همشهریمون به درستی توضیح دادن بالا.
    نمیدونم والا منم تعجب کردم، همونجا هم به خودش گفتم که آخه چه ربطی داره، توضیح داد که فرکانس رو تنظیم میکنه!

نوسان آره زیاد هست،

الآن یه کم احساس میکنم بهتر شده ولی نه به اون صورت

پریز نه از پریز و دوشاخه نیست اونو میدونم

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

نمیدونم والا منم تعجب کردم، همونجا هم به خودش گفتم که آخه چه ربطی داره، توضیح داد که فرکانس رو تنظیم میکنه!

نوسان آره زیاد هست،

الآن یه کم احساس میکنم بهتر شده ولی نه به اون صورت

پریز نه از پریز و دوشاخه نیست اونو میدونم
    عجب! آخه شما تو پست قبلی گفتین یه مهندسشون پیشنهاد داد محافظ برق تهیه کنید و تست کنید که بعد هم گفتید محافظ زدید مشکل حل شد!!! الان اما میگید فرکانس تنظیم کردن؟ چه فرکانسی!؟ خب همون فرکانس رو تنظیم میکردن هم مشکلتون حل میشد و نیازی به هزینه اضافی و خرید محافظ نبود.

پروفشنال afceaglee2013's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

عجب! آخه شما تو پست قبلی گفتین یه مهندسشون پیشنهاد داد محافظ برق تهیه کنید و تست کنید که بعد هم گفتید محافظ زدید مشکل حل شد!!! الان اما میگید فرکانس تنظیم کردن؟ چه فرکانسی!؟ خب همون فرکانس رو تنظیم میکردن هم مشکلتون حل میشد و نیازی به هزینه اضافی و خرید محافظ نبود.
    منظورشون اینه که مهندس گفته محافظ، فرکانس رو تنظیم میکنه (بیشتر به مهندسی چرتولوژی شبیه)

- - - Updated - - -

منظورشون اینه که مهندس گفته محافظ، فرکانس رو تنظیم میکنه (بیشتر به مهندسی چرتولوژی شبیه)

10. 2 کاربر از afceaglee2013 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه OldOne's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2017
    محل سكونت
    Hell

پيش فرض

دوستان کسی میدونه ثبت نام آنلاین مخابرات کی فعال میشه؟

داره خودمونی میشه mosa1365's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

سلام دوستان، این چه وضعیته واسه خط های مرکز مخابراتی ولیعصر پیش اومده؟ بعد اینکه کافو شده، اصلا الان خطم بیشتر از سه مگ رو نمیکشه. (در واقع بخش پیشتیبانی فنی پارس آنلاین اینو میگه) در حالیکه سرویس من 8 مگه. لطفا راهنمایی کنید که من میتونم بعد از جمع آوری از پارس برم یه شرکت دیگه یا خود مخابرات و مشکلم حل بشه؟

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

سلام دوستان، این چه وضعیته واسه خط های مرکز مخابراتی ولیعصر پیش اومده؟ بعد اینکه کافو شده، اصلا الان خطم بیشتر از سه مگ رو نمیکشه. (در واقع بخش پیشتیبانی فنی پارس آنلاین اینو میگه) در حالیکه سرویس من 8 مگه. لطفا راهنمایی کنید که من میتونم بعد از جمع آوری از پارس برم یه شرکت دیگه یا خود مخابرات و مشکلم حل بشه؟
    بنا به اجبار بدلیل فیبر نوری بودن منزل جدیدم مجبور به استفاده از سرویس مخابرات شدم و دقیقا الان یه هفته ای هست که سرویسم از مخابرات وصل شده همین مشکل شما رو دارم؛ سرویسم 8 مگ اما در واقع رو 3 مگ سوییچ شده! زنگ زدم پشتیبانی بعد از طرح مشکل به اپراتور همین که شروع کرد به واژگانی نظیر نویز خط شما زیاده، اسپلیترتون مشکل داره و... گفتم خطم فیبر نوری هست و طبیعتا هیچ مشکلی از بابت نویز ندارم اینطور نیست؟ گفت آره! هیچی که به ذهنش نرسید گفت مشکل میتونه از مودمتون باشه که ایراد داره یه مودم جدیدتر بخرید!!! تا حالا 2 بار زنگ زدم و هر دو بار به هیچ جا نرسیدم! در ضمن ربطی به وضعیت مرکز مخابراتی ولیعصر نداره چراکه همین مشکل رو من در خیابان رسالت دارم. اگه به جایی رسیدین خبر بدین.

14. 2 کاربر از DJ POLESTAR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه mosa1365's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

بنا به اجبار بدلیل فیبر نوری بودن منزل جدیدم مجبور به استفاده از سرویس مخابرات شدم و دقیقا الان یه هفته ای هست که سرویسم از مخابرات وصل شده همین مشکل شما رو دارم؛ سرویسم 8 مگ اما در واقع رو 3 مگ سوییچ شده! زنگ زدم پشتیبانی بعد از طرح مشکل به اپراتور همین که شروع کرد به واژگانی نظیر نویز خط شما زیاده، اسپلیترتون مشکل داره و... گفتم خطم فیبر نوری هست و طبیعتا هیچ مشکلی از بابت نویز ندارم اینطور نیست؟ گفت آره! هیچی که به ذهنش نرسید گفت مشکل میتونه از مودمتون باشه که ایراد داره یه مودم جدیدتر بخرید!!! تا حالا 2 بار زنگ زدم و هر دو بار به هیچ جا نرسیدم! در ضمن ربطی به وضعیت مرکز مخابراتی ولیعصر نداره چراکه همین مشکل رو من در خیابان رسالت دارم. اگه به جایی رسیدین خبر بدین.
    من با 2020 تماس گرفتم با پشتیبانی فنی حرف زدم، به من گفت چون خطتون فیبر نوریه، پیشنهادمون استفاده از سرویس های تانوماست، منم گفتم تانوما گرونه به درد من نمیخوره. گفت یه کار دیگه هم میتونی بکنی، اینکه مودم رو از سر خط وصل کنی ببینی بازم سرعتت کمه یا نه اگه کم بود از مخابرات درخواست سیمبان بدین، بیان بین مسیر چک کنن، ببینن اگه مشکلی هست برطرف کنن، چون پشتیبانی پارس آنلاین هم همینو گفت، میخوام روز شنبه، بگم که بیان بررسی کنن، حالا اگه مشکلم حل شد، حتما اینجا در جریان میذارم.

16. این کاربر از mosa1365 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •