تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر سنجی توسط تیم مدیریت حذف شد.

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • با احترام

0 0%
  • تیم مدیریت انجمن

0 0%
صفحه 2543 از 2550 اولاول ... 15432043244324932533253925402541254225432544254525462547 ... آخرآخر
نمايش نتايج 25,421 به 25,430 از 25500

نام تاپيک: اینترنت استان آذربایجان شرقی

پروفشنال malek911's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

جدیدا با google store به مشکل خوردم نمیتونم چیزی اپدیت کنم .. فقط و فقط هم با نت مخابرات این مشکل وجود داره .. چندبار آی پی عوض کردم و کش و دیتا رو پاک کردم ولی انگار نه انگار .. یه گوشی دیگه هم داریم با اونم همین وضعیته .. قبلا که اینطوری میشد با فیلترشکن حل میشد ولی الان اونا هم کار نمیدن ..تنظیمات مودم رو هم جدیدا عوض نکردم
    با پشتیبانی هم تماس گرفتم گفتن بین چند صدهزار نفر فقط شما این مشکلو داری.. گفتم با توجه به اینکه با ایرانسل راحت دانلود میکنه هر چی هست زیر سر خودتونه .. حداقل از زیرساخت یا گوگل نیست

کسی این مشکلو داره؟
    همین الان هم با vpn چک کردم هم بدون vpn مشکلی نداشت.نتم هم مال مخابرات آشرقی هستش.حالا که جواب سوالت رو دادم بی زحمت از این ip پینگ بگیر ببین چند میده
    54.154.207.39
    18.184.168.97
    Last edited by malek911; 31-03-2019 at 11:58.

پروفشنال malek911's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

همین الان هم با vpn چک کردم هم بدون vpn مشکلی نداشت.نتم هم مال مخابرات آشرقی هستش.حالا که جواب سوالت رو دادم بی زحمت از این ip پینگ بگیر ببین چند میده
    54.154.207.39
    18.184.168.97
    کسی نیست یه تست واسه ما بگیره؟؟؟

داره خودمونی میشه mosa1365's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

سلام دوستان
    در منطقه ما که ولیعصره، مخابرات کابل برگردان انجام داد و شماره ما تغییر کرد، الان روی شماره قبلی adsl از پارس آنلاین دارم و از مهلتش هم 5 روز مونده و فعلا دارم استفاده میکنم، با پارس تماس گرفتم گفتن خطم الان رو کافو ــه و بعد از اتمام سرویس باید از مخابرات سرویس بگیری. الان من بخوام از مخابرات سرویس بگیرم، مجبورم هزینه نصب مجدد بدم؟ و اینکه نمیتونم مثلا یه سرویسی رو یه ماهه بگیرم؟ اگر کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم راهنمایی کنه.

اگه نباشه جاش خالی می مونه ™ Hadi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014
    محل سكونت
    کالبد بدن

9

سلام.
    من تلفنمون مرکز شهید رحیمیان (پل قاری) هست،
    حدود یک سال هست پارس آنلاین دارم، این اواخر دیگه خیلی افتضاح شده، مخصوصا اینستاگرام
    قبلا از ماکس نت و آسیاتک و شاتل و های وب و مخابرات اشتراک داشتم.
    الآن میخوام یه صبا نت هم امتحان کنم. نظر خاصی ندارین؟

کاربر فعال انجمن سرویس دهنده های اینترنت
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

سلام دوستان
    در منطقه ما که ولیعصره، مخابرات کابل برگردان انجام داد و شماره ما تغییر کرد، الان روی شماره قبلی adsl از پارس آنلاین دارم و از مهلتش هم 5 روز مونده و فعلا دارم استفاده میکنم، با پارس تماس گرفتم گفتن خطم الان رو کافو ــه و بعد از اتمام سرویس باید از مخابرات سرویس بگیری. الان من بخوام از مخابرات سرویس بگیرم، مجبورم هزینه نصب مجدد بدم؟ و اینکه نمیتونم مثلا یه سرویسی رو یه ماهه بگیرم؟ اگر کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم راهنمایی کنه.
    مخابرات هزینه رانژه ندارد و اگر برای نصب به محل نیایند هزینه نصب هم ندارد، سرویسهای یک ماهه هست ولی جذاب نیست، اگر نمی خواهید همه هزینه را اول بدهید می توانید از سرویسهای روی قبض بگیرید که هزینه اش هر دو ماه یکبار روی قبض تلفن می آید.

6. این کاربر از 971971 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال afceaglee2013's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

جدیدا یه یشکل جدید برام پیش اومده
    گوگل استور برای اپ ها خاصی بعد از دانلود ۱۰۰ درصد بدون نصب اپدیت یا دوباره از نو شروع به دانلود میکنه با بعد از ۱۰۰ درصد شدن دانلود باز هم به دانلود ادامه میده مثلا برای اپدیت ۲ مگی ۱۵ مگ دانلود میکنه و اخر سر هم هیچی به هیچی
    فعلا تنها راهی که پیدا کردم پاک کردن کش و دیتا ی پلی استور و غیر فعدانلود ومنیجر اندرویید ه ولی بعد از مدتی دوباره همین وضعیته

اگه نباشه جاش خالی می مونه humanaga's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

مثل سگ پشیمونم که اومده یه شانس دیگه به ماکسنت دادم وازشون سرویس گرفتم!واقعا اشتباه کردم....
    از من گفتن کسی اصلا سراغ ماکسنت نیاد وضعشون خیلی خیلی خرابه!

اگه نباشه جاش خالی می مونه humanaga's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

کسی از کیفیت همار سیستم خبر داره؟از نظر پینگ و...می خوام بعد در اومدن از این ماکسشت برم همار ولی می ترسم یجورایی و رسما تعویض نت و... وقت گیره اگه خوب نیست برم اسیاتک!

آخر فروم باز DJ POLESTAR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

کسی از کیفیت همار سیستم خبر داره؟از نظر پینگ و...می خوام بعد در اومدن از این ماکسشت برم همار ولی می ترسم یجورایی و رسما تعویض نت و... وقت گیره اگه خوب نیست برم اسیاتک!
    از همون اول بیا آسیاتک
    همارا خودش آی اس پی نیست و تا جایی که اطلاع دارم و اشتباه نکنم پورت هاش از فن آوا هست و قیمت های بالا و حجم پایین تری رو به مشتریش میده نسبت به آسیاتک یا شاتل یا...
    توصیه میکنم قبل خرید به قسمت تعرفه های سرویسشون بری تک به تک مقایسه کنی بِلکُل از همارا منصرف میشی! (خودم 3 سال پیش از همارا کوچ "فرار" کردم!)
    دلیل توصیه من به آسیاتک:
    پشتیبانی 24 ساعته و اپراتورهای خوش برخورد.
    قرارداد با IPTV ها جهت مشاهده فیلم و سریال آنلاین بدون کاهش حجم حتی 1 بیت در [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] !
    سرورهای اختصاصی دانلود نرم افزار و بازی های بروز کامپیوتری و موبایل بدون کاهش حنی 1 بیت حجم در [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] !
    اپلیکیشن موبایل شکیل و عامه پسند برای اندروید و iOS جهت روئت حجم و زمان باقی مانده و خرید شارژ در صورت نیاز.

پی نوشت: آسیاتک نه مال بابامه و نه درش کار میکنم و نه در گفته هام اغراق و تعصب هست، شرکتی که قیمت معقول درکنار سرویس های مناسب برای اکثر قشر جامعه داشته باشه و کنارش بتونی دانلود رایگان نرم افزارهای حجیم بروز و گیم های بروز داشته باشی و از طرفی با اکثر IPTVهای معروف هم قرارداد قرارداد داشته باشه باید رفت سراغش.

11. این کاربر از DJ POLESTAR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال afceaglee2013's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

پست قبلیم نمیدونم چرا پاک شده

خلاصه مطلب اینکه به عنوان یه مشترک که همارا فراری داده میگم جزو بدترین شرکت هاس اصلا دورش نرو

13. 3 کاربر از afceaglee2013 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •