تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر سنجی توسط تیم مدیریت حذف شد.

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • با احترام

0 0%
  • تیم مدیریت انجمن

0 0%
صفحه 55 از 2550 اولاول ... 545515253545556575859651051555551055 ... آخرآخر
نمايش نتايج 541 به 550 از 25500

نام تاپيک: اینترنت استان آذربایجان شرقی

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

v
    راستی توحید چند روزه من دارم امتحان میکنم این جریان همارا رو

به این نتیجه رسیدم که اگه قبل از 12 وصل باشی و این وصل شدن بعد از 7 هم ادامه پیدا کنه چه 7 ساعت چه 7 روز در هر ساعتی قطعش کنی کردیت کم نمیکنه درسته ؟
    آفرین!
    دقیقا همون طوریه که گفتی.
    ولی بعضی وقتها در مرکز یه کارهایی انجام میدن که تمام یوزرها خود به خود دیسکانکت میشن.
    مثلا یه بار شبکه با مشکل مواجه بود، تمام پورت ها رو ریست کردن.
    این رو گفتم که مواظب باشی. یه وقت میبینی که کریدیتت تموم شده و تو اطلاع نداری!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

این تست رو لطفا از سرور با کو بزارید

منتظر جوابتون برا پست 517 هستم + راستی وضعیت پورتاتون برا تورنت چطوره ؟

بالاخره من نفهمیدم شما نماینده ی عصر انتقال هستین یا تراشه سبز ؟
    چشم این تستو از سرور باکو می زارم
    نفهمیدم منظورتون از وضعیت پرتها برای تورنت چی هست؟!

ما نماینده ی عصر انتقال داده ها هستیم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

فریب اینا رو نخورین

چند روز پیش تو سه راه امین یه اگهی دیدم که نوشته افزایش سرعت اینترنت بدون نیاز به هیچ چیز

بعد باهاشون تماس گرفتم و اطلاعات اینترنت رو در حد بقال محله نشون دادم و فهمیدم که اینا در اصل می خوان سر مردم کلاه بزارن

چطوری ؟

یادتونه قدیما میرفتیم تو کنترل پنل و اونجا تو قسمت مودم یه عددی برا مودم بوود مثلا اونو تبدیل به 921 یا 115 میکردیم ؟

که نتیجش این میشد که تو کانکشن سرعت رو مثلا میزد 921 کیلو بیت نه 56 کیلو بیت

اینا دارن با این ترفند مردمو فریب میدن حواستون باشه

واقعا که آقا مسعود!
    من هیچ توضیحی در این مورد ندارم.
    فقط اینو بگم که ما تو هیچ جا تبلیغات نکردیم جز نمایشگاه کامپیوتر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام
    اگه من بیام اکانت 64 محدود بگیرم ولی سرعت دانلود منو 8 مگ میتونین بدین ؟؟؟؟؟
    درسته حجمش زود تموم میشه ولی مسئله ای نیست

حالا حل میشه arasict????? جواب نمیدی که

شبها از 2 تا 8 صبح می تونم سرعت شما رو روی 2 مگ کانفیگ کنم. ولی بقیه ی ساعت ها سرعتتون همون 64 می شه.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

واقعا که آقا مسعود!
    من هیچ توضیحی در این مورد ندارم.
    فقط اینو بگم که ما تو هیچ جا تبلیغات نکردیم جز نمایشگاه کامپیوتر
    ای بابا
    آقا بابابک عزیز؛ با شما نیست که این پست مسعود جان مربوط به یه چیز دیگه ست.(مربوط به یه آگهی که تو سه راه امین زده بودن)
    اصلا با شرکت شما کاری نداره که.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

ای بابا
    آقا بابابک عزیز؛ با شما نیست که این پست مسعود جان مربوط به یه چیز دیگه ست.(مربوط به یه آگهی که تو سه راه امین زده بودن)
    اصلا با شرکت شما کاری نداره که.

ببخشید آقا مسعود.
    منم اشتباهی متوجه شدم

پروفشنال elvish's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

من دقیقا از تاریخ 84/10 داشتم از این اکانتا استفاده میکردم
    اولین اکانت رو از طریق یکی از دوستام تو مدرسه که اون هم از یکی از آشناهاشون که تو مخابرات کار می کرد گرفته بود
    دومین اکانت رو هم از یکی دیگه از دوستام گرفتم که اون هم از طریق یکی که در مخابرات کار میکرد گرفته بود
    و 6 تا اکانت دیگه رو هم از چند جای دیگه پیدا کردم
    اون اوایل من هم فکر می کردم پولی ایت به همین دلیل سعی می کردم کم استفاده کنم و تست کنم ببینم چجوریه
    بعد که در تاریخ 84/11 قبض آذر و دی رو دیدم یهو شکه سدم و دیدم نه مثل اینکه واقعا مجانیه !!!
    همینطور گذشت تا در بازه زمانی 85/1 - 85/2 معتاد استفاده از این اکانت شدم و حدود 620 ساعت در این دو ماه استفاده کردم
    ولی با دیدن قبض با مبلغ 653000 ریال دیگه مطمعن سدم مفده مفده چون پول تلفن اون 620 ساعت میشه 620000 ریال و بقیشم پول مکالمه است
    این طور شد که دو تا از اکانتا رو به 2 تا از دوستام دادم و اونا هم استفاده کردن و پی به مفدی بودنشون بردن!!!
    اما یادم پاییز سال پیش شماره تلفنشون که 5290000 بود تغییر کرد و من 5 ماهی مجبور شدم از اینترنت کارتی استفاده کنم تا پدرم در آد ولی خوشبختانه تونستم از طریق یکی از دوستان تو این انجمن شماره جدیدشون که 9715000 است رو پیدا کنم
    اول گفتم حالا که شماره رو عوض کردن حتما دیگه این اکانتای مجانی از کار افتاده اما دیدم نه بابا نه تنها از کار نیفتاده بلکه بهتر هم شده و دیگه شبکه اشکال نیست و راح میشه شماره گیری کرد و چند تا اکانت مجانی دیگه هم پیدا کردم !!!!
    تو بازه زمانی خرداد و تیر حدود 110 ساعت اینترنت استفاده کردم و پول تلفن 125000 ریال اومد یعنی باز مجانی بود با اینکه شماره تلفن عوض شده!!!
    با یه حساب کوچیک میشه فهمید من تو این دو سال و نیمی حدود 2200 ساعت اینترنت استفاده کردم اما پولش مففدی بوده و شما میگین حتما تو قبض ماه بعد خواهد آمد!!! نمیدونم دیگه چی بگم اگر قرار باشه مال این 30 ماه رو تو ماه بعد بنویسن که نمیشه!!!

من میگم بعضی از اکانتهای خواص که از طریق کارمندای مخابرات لو رفتن مجانی است و بقیه پولی و تعداد این مجانی ها هم زیاد نیست
    قضیه شما رو به یکی از مخابراتی ها گفتم، ایشون گفت که این شرکت در حال عقد قرارداد با مخابرات است، و هزینه استفاده روی قبض تلفن خواهد امد.(راست و دروغ این حرف با ایشون است)
    .
    در مورد هزینه ای که گفتم در قبض بعدی خواهد آمد، منظورم این بود که هزینه استفاده از اینترنت هوشمند، در قبض سری بعد خواهد آمد. باز هم میگم اکانت خواصی وجود نداره، این قضیه مشکوک شما هم یک موردی دارد. شما لطف کنید در قبض بعدی که برای مرداد و شهریور خواهد آمد، هزینه ها را چک کنید.
    موفق باشید.

آخر فروم باز Hossein Adeli's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

قضیه شما رو به یکی از مخابراتی ها گفتم، ایشون گفت که این شرکت در حال عقد قرارداد با مخابرات است، و هزینه استفاده روی قبض تلفن خواهد امد.(راست و دروغ این حرف با ایشون است)
    .
    در مورد هزینه ای که گفتم در قبض بعدی خواهد آمد، منظورم این بود که هزینه استفاده از اینترنت هوشمند، در قبض سری بعد خواهد آمد. باز هم میگم اکانت خواصی وجود نداره، این قضیه مشکوک شما هم یک موردی دارد. شما لطف کنید در قبض بعدی که برای مرداد و شهریور خواهد آمد، هزینه ها را چک کنید.
    موفق باشید.
    به پیر به پیغمبر من 30 ماه مجانی استفاده می کنم و به 2 تا از دوستان دیگم دادم و دارن حالش رو می برن
    حالا باشه حق باشماست اما اگه ماه دیقه هم نیومد اونوقت چی ؟!!!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

اینم تست خطوط 512 از سرور باکو - ساعت شلوغ

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

به پیر به پیغمبر من 30 ماه مجانی استفاده می کنم و به 2 تا از دوستان دیگم دادم و دارن حالش رو می برن
    حالا باشه حق باشماست اما اگه ماه دیقه هم نیومد اونوقت چی ؟!!!
    Username و Password ای که با اون کانکت میشدی رو بده! اون مهمه.

اینم تست خطوط 512 از سرور باکو - ساعت شلوغ

آقای سیفی، من خیلی خوب متوجه قیمت ها نشدم.
    میشه خودتون اینجا توضیح بدین؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •