تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر سنجی توسط تیم مدیریت حذف شد.

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • با احترام

0 0%
  • تیم مدیریت انجمن

0 0%
صفحه 2542 از 2550 اولاول ... 15422042244224922532253825392540254125422543254425452546 ... آخرآخر
نمايش نتايج 25,411 به 25,420 از 25500

نام تاپيک: اینترنت استان آذربایجان شرقی

کاربر فعال انجمن اینترنت misam5526's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

مطمئنید مخابرات تبریز هم اول هر ماه حجم رو شارژ میکنه ؟!
    بله. و البته فقط مخابرات نیست. شرکتی مثل شاتل هم اگه سرویس جشنواره (چندماهه) بگیرید اول هر ماه حجم اون ماه رو میده و کلی نمیده.

پروفشنال afceaglee2013's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

کسی فهمید این مخابرات حجم طرح غزال رو چجوری محاسبه میکنه ؟! 90 گیگ رو اول هر ماه میده یا هر هفته 22 گیگ میده یا چجوریه ؟!
    دوباره اینترنت من قطع شده تاریخ شروعش 14 ابان بود رفتم تو سایت و ریز مصرف به این شکل بوده :
    از 14 ابان تا 14 اذر حدود 75 گیگ
    از 14 اذر تا 14 دی حدود 64 گیگ
    از 14 دی تا 20 دی 8.5 گیگ

الان هم حجم صفر شده!! با پشتیبانی حرف زدم و دقیقا 10 دقیقه اینو توضیح دادم باز نفهمید و میگه حجم رو تموم کردید . میگم حجم مصرفی تو سایت درست نیست ؟! میگه درسته و بعدش میگم هیچ وقت من بالای 75 گیگ در ماه استفاده نکردم و تو این دوره جدید 8.5 گیگ مصرف داشتم چجوریه تموم شده ؟! طرف فقط اراجیف میگه
    اینا اسکول ها مثل ادم نمیتونن تنظیم کنن هر ماه درست 90 گیگ شارژ بشه یا همون حجم کلی شیش ماهه رو از اول ثبت کنن ؟! یا فقط هدفشون اذیت مشتری هست ؟
    این ادا بازیهای مخابرات خیلی رو اعصابه .. هرچقدرم جشنواره ش خوب باشه بخواد اعصاب ادمو خورد کنه ارزش نداره

.....
    جالبه ..
    شما سرویس ۲ مگ گرفتی (جشنواره ۸ مگ حساب کرده) .. دقیقا سرویسی ک من میخواستم بگیرم
    ۸.۵ گیگ ۴۰ گیگ سرویس دو مگ رو حتی پر نمیکنه چه برسه به ۹۰ گیگ سرویس ۸ مگ
    حجم کل سالانه رو (چه دومگ چه ۸ مگ) حتی پر نکردین
    رو چه حسابی صفر شده
    این اراجیفی ک میگن چیا هستن؟

...
    اونروز زنگ زدم که میخوام جشنواره بگیرم چه تضمینی میدید وسط کار جنگولک بازی در نیارید میگه حرف ما سنده
    ...یدم تو سندتون

...
    داداش سعی کن با سوپروایزر حرف بزنی ولی قبل از اون قشنگ مستنداتتو جمع کن مسلح برو که سوپروایزرا بعضا خیلی هفت خط از اب درمیان. بعضا برای قانع کردن ادم اسمونو ب زمین میدوزن.. حتی شده همه حجمهای کسر شده رو دستی جمع ببند
    ای پی هایی که گرفتی چک کن ببین مال کجان از هر کجا تونستی پاچشونو بگیر که بلکه برسن ب کارت .. بعضیاشون مجبورا بیشرفن ولی بعضیا بیشرف بودن تو خونشونه
    Last edited by afceaglee2013; 11-01-2019 at 15:41.

3. این کاربر از afceaglee2013 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

مخابرات باز داره ادا در میاره
    دم ب دیقه قطع میشه

5. این کاربر از afceaglee2013 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال AMIR-AIRGUNNER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

مخابرات باز داره ادا در میاره
    دم ب دیقه قطع میشه
    منم قطعی دارم
    فکر کنم دلیلش اینه که دارن سامانه کاربری رو به [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تغییر میدن
    امیدوارم ترافیک رو از این به بعد درست حساب کنه

7. این کاربر از AMIR-AIRGUNNER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

تو قسمت خرید سرویس پنل کاربری سایت سرویس wifi هم اضافه شده.. کسی تا حالا این سرویسو خریداری کرده؟مودمش فرق میکنه؟

آخر فروم باز meisam317's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    تبريز

پيش فرض

های وب اینترنت اش چطوره

آخر فروم باز DJ POLESTAR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

های وب اینترنت اش چطوره
    پشتیبانیش خوبه اما طراحی سایتش امروزی نیست و خیلی قرون وسطیی هست و کاربرمحور نیست، اپلیکیشنش پر از ایراد هست و خود پشتیبانی هم میگه فعلا استفاده نکنید و هنوزم که هنوزه واسه یه اپلیکشین زپرتی اپ درست و حسابی ندارن!
    قیمت و شرایطش تا چند ماه پیش که ازشون سرویس داشتم به نسبت اکثر ISPها کم حجم و نسبتا گرون بود و حتی سرویس های تشویقی و جشنواره های درست و حسابی نداشت و اینکه سرویس دانلود اختصاصی هم مثل آسیاتک و شاتل نداره که بنده ترجیح دادم کوچ کنم به آسیاتک که خیلی هم راضی هستم.
    در ضمن محاسبه حجم باقی مانده کاربران رو هم تو هاوب در قسمت کاربری اگه اشتباه نکنم بصورت بایت! حساب میکردن و برای اینکه شما برآورد کنید ببینید چقدر از حجمتون مونده باید ماشین حساب و چرتکه مینداختین و خیلی ها هم زنگ میزدن و تلفنی آموزش تبدیلش رو جویا میشدن یکی نبود به دست اندرکاران های وب حالی کنه آخه این چه کاره مازوخیستیه که انجام میدین خب مثل اکثر شرکت ها بصورت گیگ یا مگ نشون بدین بره پی کارش دیگه!

11. 2 کاربر از DJ POLESTAR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال malek911's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

دوستان لطفا یه تست از 54.154.207.39 بگیرید ببینید چند میده؟
    انگار باز مسیر آذربایجان شرقی رو تغییر دادن
    Last edited by malek911; 23-03-2019 at 19:34.

پروفشنال david68's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    Plaza de Cibeles

پيش فرض

دوستان طرح نسیم جمع شده ؟ من یه 6 ماهه دو مگابیت 90 گیگ بین الملل گرفته بودم چند روز دیگه تموم میشه میخواستم تمدید کنم ولی پیدا نکردم در لیست .

تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

جدیدا با google store به مشکل خوردم نمیتونم چیزی اپدیت کنم .. فقط و فقط هم با نت مخابرات این مشکل وجود داره .. چندبار آی پی عوض کردم و کش و دیتا رو پاک کردم ولی انگار نه انگار .. یه گوشی دیگه هم داریم با اونم همین وضعیته .. قبلا که اینطوری میشد با فیلترشکن حل میشد ولی الان اونا هم کار نمیدن ..تنظیمات مودم رو هم جدیدا عوض نکردم
    با پشتیبانی هم تماس گرفتم گفتن بین چند صدهزار نفر فقط شما این مشکلو داری.. گفتم با توجه به اینکه با ایرانسل راحت دانلود میکنه هر چی هست زیر سر خودتونه .. حداقل از زیرساخت یا گوگل نیست

کسی این مشکلو داره؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •