تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر سنجی توسط تیم مدیریت حذف شد.

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • با احترام

0 0%
  • تیم مدیریت انجمن

0 0%
صفحه 1592 از 2550 اولاول ... 59210921492154215821588158915901591159215931594159515961602164216922092 ... آخرآخر
نمايش نتايج 15,911 به 15,920 از 25500

نام تاپيک: اینترنت استان آذربایجان شرقی

پروفشنال farshidnaji's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

علت اینکه چند روز نبودم اینه که شنبه 17 ام سرویس مخابراتم رو جمع کردم و رفتم از ماکس گرفتم ولی به این علت که تو مرکز ما پورت خالی نداشتن گفتن باید یه 7-10 روزی منتظر باشید. البته این تجربه رو از صبانت هم داشتم و از اون به بعد هر موقع واسه کسی می خواستم صبا بگیرم اول زنگ میزدم و می گفتم چک کنن ولی فکر نمی کردم سر ماکس هم اینقدر شلوغ باشه واسه همین چک نکردم و حالا هم احتمالا دو هفته ای بی ای دی اس الم.

خلاصه احسان جان و تمام دوستانی که می خوان بیان ماکس یا حتی هر شرکت دیگه ای، قبل اینکه جمع آوری کنن اول با شرکت مقصد چک و هماهنگ کنن.
    الان این مطلب رو با مکس نت نوشتی یا با مثلا موبایل و ... ؟

چطوره کیفیت محدود مکس ؟

2. 6 کاربر از farshidnaji بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال معرفی لیچر و آپلودسنتر vahidcorleone's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

الان این مطلب رو با مکس نت نوشتی یا با مثلا موبایل و ... ؟

چطوره کیفیت محدود مکس ؟
    نه هنوز بی نتم، گفتم که یه 10 روزی هم بی نتم مگر اینکه معجزه ای بشه که بعید می دونم. الانم از اینترنت بیرون که اینم مخابراته اومدم توی تاپیک.

وصل بشه در مورد کیفیت ماکس هم نظرم رو میگم.

ولی بد جور دو لا پهنا حساب می کنن، یه 2500 واسه هر ماه هزینه نگهداری می گیرن و در نهایت هم یه عوارض میارن روی فاکتور که عوارض سرویس بنده 8000 تومن شد که البته با توجه به اون دک و پوزی که توی دفتر مرکزیشون به هم زدن، طبیعیه که پول اون دم و دستگاه رو یه جوری جبران کنن.

4. 7 کاربر از vahidcorleone بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انکودرها inceptro's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

علت اینکه چند روز نبودم اینه که شنبه 17 ام سرویس مخابراتم رو جمع کردم و رفتم از ماکس گرفتم ولی به این علت که تو مرکز ما پورت خالی نداشتن گفتن باید یه 7-10 روزی منتظر باشید. البته این تجربه رو از صبانت هم داشتم و از اون به بعد هر موقع واسه کسی می خواستم صبا بگیرم اول زنگ میزدم و می گفتم چک کنن ولی فکر نمی کردم سر ماکس هم اینقدر شلوغ باشه واسه همین چک نکردم و حالا هم احتمالا دو هفته ای بی ای دی اس الم.

خلاصه احسان جان و تمام دوستانی که می خوان بیان ماکس یا حتی هر شرکت دیگه ای، قبل اینکه جمع آوری کنن اول با شرکت مقصد چک و هماهنگ کنن.
    خب مگه من نگفتم بهت جریان رو،شما هم که باز اشتباه منو تکرار کردی

ولی بد جور دو لا پهنا حساب می کنن، یه 2500 واسه هر ماه هزینه نگهداری می گیرن و در نهایت هم یه عوارض میارن روی فاکتور که عوارض سرویس بنده 8000 تومن شد که البته با توجه به اون دک و پوزی که توی دفتر مرکزیشون به هم زدن، طبیعیه که پول اون دم و دستگاه رو یه جوری جبران کنن.
    چطوریه مگه دفترشون؟چیا دارن؟

6. 5 کاربر از inceptro بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن اینترنت و شبکه fanoostalaei's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    Great & Lovely Tabriz

پيش فرض

برای من که 2 روز کامل قطع بود

روز سوم وصل شد

فکر نکنم یه روزه هم همارا جمع آوری بشه هم بلوط وصل
    من تو یه روز هم جمع اوری و وصل هم کردن برام

خواندن کی بود مانند دیدن

8. 5 کاربر از fanoostalaei بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال معرفی لیچر و آپلودسنتر vahidcorleone's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

خب مگه من نگفتم بهت جریان رو،شما هم که باز اشتباه منو تکرار کردی

بله، متاسفانه اصلا یادم نبود که شما این جریان رو گفته بودید، ولی درسته الان یادم اومد که تو یکی از پیام خصوصی ها این مطلب رو گفته بودید.

باید یه بار تشریف ببرید به مرکزی همارا و ماکس و مثلا صبا تا ببینید!

از سکنات و وجنات کارمنداش بگیرید تا اول این وان های اپل و طراحی دکور و مبلمان و نورپردازی و رفتار کارمندهاش از جمله بلند شدن از صندلی شون و دست دادن با آدم بعد عقد قرارداد، عین تبلیغات این بانک های خصوصی!

و یه مورد دیگه اینکه آقا همه به زبون فارسی صحبت می کنن البته اگه اینم جزو کلاس محسوب بشه که بنده چنین عقیده ای ندارم ولی اونا ظاهرا اینطوری فکر می کنن. خلاصه گولنج شدم!

من تو یه روز هم جمع اوری و وصل هم کردن برام

خواندن کی بود مانند دیدن
    آقا کاشکی منم شهریار بودم. دوستم که آخر عباسیه صبانت رو هم بدون حتی معطلی یک روزه وصل کردن ولی اینجا صبا هم همیشه میگه که پورت خالی ندارن و یه چند هفته ای باید منتظر بمونید.

دوباره بریم تا چندین و چند روز آینده.

هر روز یه اس ام اس میدن که با عرض پوزش از طولانی شدن روند ثبت نام ای دی اس ال و با تشکر از صبر و حوصله شما. چی میشه گفت!

10. 5 کاربر از vahidcorleone بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    Great & Lovely Tabriz

پيش فرض

بله، متاسفانه اصلا یادم نبود که شما این جریان رو گفته بودید، ولی درسته الان یادم اومد که تو یکی از پیام خصوصی ها این مطلب رو گفته بودید.

باید یه بار تشریف ببرید به مرکزی همارا و ماکس و مثلا صبا تا ببینید!

از سکنات و وجنات کارمنداش بگیرید تا اول این وان های اپل و طراحی دکور و مبلمان و نورپردازی و رفتار کارمندهاش از جمله بلند شدن از صندلی شون و دست دادن با آدم بعد عقد قرارداد، عین تبلیغات این بانک های خصوصی!

و یه مورد دیگه اینکه آقا همه به زبون فارسی صحبت می کنن البته اگه اینم جزو کلاس محسوب بشه که بنده چنین عقیده ای ندارم ولی اونا ظاهرا اینطوری فکر می کنن. خلاصه گولنج شدم!

آقا کاشکی منم شهریار بودم. دوستم که آخر عباسیه صبانت رو هم بدون حتی معطلی یک روزه وصل کردن ولی اینجا صبا هم همیشه میگه که پورت خالی ندارن و یه چند هفته ای باید منتظر بمونید.

دوباره بریم تا چندین و چند روز آینده.

هر روز یه اس ام اس میدن که با عرض پوزش از طولانی شدن روند ثبت نام ای دی اس ال و با تشکر از صبر و حوصله شما. چی میشه گفت!
    درسته دفتر مکس نت خیلی شیک و پیک هستش ولی من از دفتر همارا خیلی بیشتر خوشم میاد !!! چون زیبایی تو سادگیه
    دفتر صبانت هم که خیلی ساده است !!! پارس انلاینی ها هم که چپیدن تو یه سوراخ موش شاتل هم که اصلا دفتر نیست !!! یه اتاق 50 متری رو چند قسمت کردن نه راهرو داره و نه چیزی !!! فقط 3 تا اتاق کوچیک

در ضمن الان سرویس شما چیه وحید اقا مخابراتی هنوز؟
    این مرکز فهمیده خیلی چرته به همه میگه پورت خالی نداریم!!!

12. 5 کاربر از fanoostalaei بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انکودرها inceptro's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

یه مورد خیلی جالب برام همیشه پیش میاد
    بار اول که زنگ میزنم ترکی حرف میزنم،طرف جوابم رو فارسی میده،با دوم من فارسی حرف میزنم،طرف ترکی جوابم رو میده
    و این شده یه رویه ثابت،جالبه که من صبر میکنم اول اونا حرف بزنن ولی از شانس من هیچ وقت اول حرف نمیزنن تا من سلام نکردم

در ضمن چون من نمیتونم برم دفتر هیچ کدوم(بعلت اینکه حال خارج شدن از خانه رو ندارم) کسی میتونه عکسی بگیره بذاره

14. 3 کاربر از inceptro بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    Great & Lovely Tabriz

پيش فرض

در ضمن چون من نمیتونم برم دفتر هیچ کدوم(بعلت اینکه حال خارج شدن از خانه رو ندارم) کسی میتونه عکسی بگیره بذاره

من که همیشه چه اونا ترکی حرف بزنن چه فارسی !! ترکی میگم خودش فهمید ، فهمید نفهمید حالیش میکنم

ولی قربون اون دلیلت برای خارج نشدن از خونه برم

16. 5 کاربر از fanoostalaei بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2013
    محل سكونت
    تبریز مقدس

پيش فرض

آدرس دقیق شرکت بلوط کجاست ؟ از ساعت به طرف آبرسان چند کیلومتر یا ایستگاه راه هست ؟؟

18. 3 کاربر از v-abbasi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    Great & Lovely Tabriz

پيش فرض

آدرس دقیق شرکت بلوط کجاست ؟ از ساعت به طرف آبرسان چند کیلومتر یا ایستگاه راه هست ؟؟
    روبروی مسجد سالار ساختمان ایفر!!! طبقه 4-واحد 3
    نمایندگی صبانت هم تو همون ساختمونه !!
    از ابرسان فکر کنم 4 ایستگاه راه باشه

20. 2 کاربر از fanoostalaei بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 9 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 9 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •