تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 17 از 17 اولاول ... 71314151617
نمايش نتايج 161 به 167 از 167

نام تاپيک: Smartlaunch مباحث و مشکلات

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

کسی می دونه چطور میشه تنظیم کرد کلاینت خودش پسورد اکانت ویندوز رو بزنه و وارد سیستم بشه ؟ من الآن یه سری از سیستم هارو که قدیم نصب کرده بودم خودش میاد ولی یادم رفته و سیستم هایی که جدیداً ویندوز روشون نصب می کنم لازمه پسوردش رو دستی تایپ کنیم تا وارد اسمارت لانچ بشه

در آغاز فعالیت sharpsabre's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    مشــهد

10

کسی می دونه چطور میشه تنظیم کرد کلاینت خودش پسورد اکانت ویندوز رو بزنه و وارد سیستم بشه ؟ من الآن یه سری از سیستم هارو که قدیم نصب کرده بودم خودش میاد ولی یادم رفته و سیستم هایی که جدیداً ویندوز روشون نصب می کنم لازمه پسوردش رو دستی تایپ کنیم تا وارد اسمارت لانچ بشه
    SL SERVER - > Client Computer -> Windows Settings
    دوتا گزینه Yes رو هم فعال کن ..

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    مشــهد

10

روش استفاده از کرک SLAuthFaker برای نسخه 4.5 :

ابتدا باید [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو جایگزین "C:\Windows\System32\drivers\etc" کنید .. :
    سپس کرک رو اجرا کنید ..

برای تنظیم هزینه هر ساعت :

Startup Fee : 0
    Minimum Price : 0
    Basic Hourly Rate : 1000
    Round Every : 1
    Round After : 1

این تنظیمات باعث می شه وقت رو ، دقیقه ای حساب کنه و سر 60 دقیقه ، مبلغ 1000 تومان محاسبه بشه ،

اگر می خواهید دقیقه 1 مبلغ 200 تومان رو کم کنه کافیه Minimum Price رو 200 بذارید و سر 60 دقیقه 800 تومان دیگه کم خواهد کرد .. (800+200 = 1000)

گزینه Startup Fee هم هزینه ورودی محاسبه خواهد شد و به ساعتی 1000 تومان افزوده خواهد شد..

گزینه Round Every یعنی محاسبه هر چند دقیقه ... و Round After یعنی محاسبه از دقیقه چند انجام شود ، مثلا کسی که 15 دقیقه از سیستم استفاده می کنه و شما اون رو روی 20 دقیقه قرار بدید از حساب شخص کم نخواهد شد چون زودتر ، از حساب خارج شده ..

امیدوارم مفید بوده باشه .. موفق باشید .

منبع : ------

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    بیرجند

پيش فرض

سلام
    من مدتی شده از اسمارت لانچ استفاده می کنم و تقریبا تمامشو کامل یاد دارم و فهمیدم . حتی میزان دخل شبانه و ماهانه و ده نفر برتر گیم نت که بیشترین استفاده رو داشتن و ..... را می دونم
    اگه کسی می خواد اطلاعاتی داشته باشه با ایمیل زیر در ارتباط باشه
    اما دو سوال که ذهنمو مشغول کرده :
    1- امروز فهمیدم بجه های گیم نت با زدن یه دکمه ای وارد ویندوز می شن و صفحه استارت اژ رو دور می زنن... کی مید ونه با چه دکمه ای این کارو می کنن و چه باید کرد؟
    2- چطور می شه قسمت مهمان را در یوزری غیرفعال کرد ؟؟؟ گزینه اونو دیدم اما کار نمی کنه .....
    متشکر
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    مشــهد

پيش فرض

سلام
    من مدتی شده از اسمارت لانچ استفاده می کنم و تقریبا تمامشو کامل یاد دارم و فهمیدم . حتی میزان دخل شبانه و ماهانه و ده نفر برتر گیم نت که بیشترین استفاده رو داشتن و ..... را می دونم
    اگه کسی می خواد اطلاعاتی داشته باشه با ایمیل زیر در ارتباط باشه
    اما دو سوال که ذهنمو مشغول کرده :
    1- امروز فهمیدم بجه های گیم نت با زدن یه دکمه ای وارد ویندوز می شن و صفحه استارت اژ رو دور می زنن... کی مید ونه با چه دکمه ای این کارو می کنن و چه باید کرد؟
    2- چطور می شه قسمت مهمان را در یوزری غیرفعال کرد ؟؟؟ گزینه اونو دیدم اما کار نمی کنه .....
    متشکر
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    سلام

در مورد سوال اول ، ممکنه شما کاربری با نام admin درست کرده باشید و این اشتباه هست ... از چه نسخه ای استفاده می کنید ؟
    در مورد سوال دوم ، اگر منظورتون اینه که شارژ منفی می شه و متوقف نمی شه باید در تنظیمات
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    گزینه
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    رو فعال و مقدار رو 0 قرار بدید ..
    Last edited by sharpsabre; 15-05-2014 at 11:34.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    بیرجند

پيش فرض

سلام دوستان
    مشکل رو پیدا کردم خودم. مال یوزر ادمین و این حرفا نیست. بهتون می گم شما هم بررسی کنید شاید تو گیم نتاتون کمتر سرتون کلاه بره
    مورد اول : در سیستم بچه ها زمانی که نرم افزار فعال می شه اگه کسی بدون یوزر پسورد چند دفعه دکمه شیفت را فشار بده همونطوری که می دونید طبق یکی از قابلیت های ویندوزصفحه sticky key ظاهر می شه که بچه ها می تونن با زدن روی لینک موجود در صفحه وارد کنترل پنل بشن و بعد هم با تابپ آدرس درایو ها در نوارآدرس وارد درایو شده و بازی مجانی بکنند. به راحتی می توان این قابلیت را غیر فعال کرد.
    مورد دوم : بچه ها در صفحه اول بدون نام کاربری و رمز عبور دکمه win+U از صفحه کلید را که بزنند وارد Control Panel\Ease of Access\Ease of Access Center می شوند. خوب حال به سادگی می توانند وارد درایو ها شده و بازی کنند که این مشکل هم قابل حل است .
    اگر دوستان سوالی دارند یا کسی مشکلی مشابه مشاهده کرده لطفا اطلاع بدید تا بقیه هم بدونیم .
    متشکر

ناظر انجمن مباحث عمومی نرم‌افزار Mohammad King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    Markazi-Arak

پيش فرض

سلام برای سوال های خود تاپیک مجزا ایجاد کنید...بسته شد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •