تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 33

نام تاپيک: چگونه می توان قسمتهایی از یک فیلم را سیاه و سفید و بقیه را رنگی کرد ؟

حـــــرفـه ای arash_irani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    جهنم

پيش فرض

سلام دوست عزيز
    من نه ميگم اين کار سادست و نه مشکل
    ببينيد اگر اين کار سادست پس چرا بعد از هشت جواب به سوال بالا جواب قانع کننده اي داده نشده ؟؟
    ببينيد آسان هست براي اهلش
    اينو به ياد داشته باشين با پريمير و يا اديوس هم ميشه ولي بهتر از نرم افزار هاي ويرايش نرم افزار هاي خلق جلوه هاي ويژه هستش شايد تکراري باشه بگم افتر افکت ، کاملوسشن ، فوشن ، شک ، نوک و... که در اين زمينه ميتونند خيلي حرفه اي تر عمل کنند
    البته نرم افزارهاي مثل کامبوسش و .. به دليل حوصله و حرفه اي بودن يکم سخته باهاش کار کنيد ولي خب راحت تز از همه همون افتر افکت هست که قدرت زيادي هم براي اينجور کار ها داره
    البته اينو هم بگم حوصله در اين گونه کار ها حرف اول رو ميزنه (چون براي هر کاري معمولا روش خاصي هست ) مثلا اگر شما بخواين براي اين کار يه فيلم رو به همين صورت در بياريد شايد براي اين فيلم يک روش داشته باشه ولي براي فيلم ديگه يه روش ديگه رو بايد تجربه کنيد
    من اين آموزش رو براتون از سايت Creative Cow قرار ميدم اگر سرعت اينترنتتون خوب باشه ميتونيد دانلود کنيد و ببينيد وگرنه بگين تا من مراحل کلي رو براتون توضيح ميدم (البته فکر کنم دانلود کنيد خيلي بهتر باشه )

شما [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ميتونيد آموزش رو ببینید و یا اینکه اینو با حجم 49.38 MB [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کنید (قابلیت رزیوم هم داره)

اگر قصد دانلود کردین و نرم افزاری برای دیدن فایلهای flv ندارین میتونید از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برای دیدن فایلهای FLV استفاده کنید

ممنون و موفق باشید
    یا حق

حـــــرفـه ای Javad_Ed's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    ناکجاآباد

پيش فرض

ممنون آرش جان گذاشتم برای دان
    لطف کردی

داره خودمونی میشه power2e's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

[
    من هم همین کارو کردم.با قطره چکان گرفتم رو صورت یکی تو فیلم اما همه فیلمم سیاه و سفید میشه
    شما similarity رو از 5 به 100 نزدیک کنید تاثیر رنگ بیشتر میشه
    asd33: با سلام
    دوست عزیز میتونی از پلاگین synthetic aperture color finesse 2.1.7 که روی پریمیر سوار میشه استفاده کنی
    من این فایل رو دانلود کردم البته 2.1.8 رو اما serial نداشتم نشد نصب کنم اگه شما لینک دانلودش رو دارید لطفا بزارید
    اما اگه انصاف هم رعایت کنیم ادیوس خیلی خوب این کار رو میکنه با ابزارایی که ----- chrominance داره میشه حتی چند طیف رنگی luminance یا روشنایی شماره رنگ تاثیر پدیری و حذف رنگ ... به چیز دلخواه برسیم

داره خودمونی میشه shahroozvaz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

1

سلام دوست عزيز
    ببينيد اگر اين کار سادست پس چرا بعد از هشت جواب به سوال بالا جواب قانع کننده اي داده نشده ؟؟
    اينو به ياد داشته باشين با پريمير و يا اديوس هم ميشه ولي بهتر از نرم افزار هاي ويرايش نرم افزار هاي خلق جلوه هاي ويژه هستش شايد تکراري باشه بگم افتر افکت ، کاملوسشن ، فوشن ، شک ، نوک و... که در اين زمينه ميتونند خيلي حرفه اي تر عمل کنند
    البته نرم افزارهاي مثل کامبوسش و .. به دليل حوصله و حرفه اي بودن يکم سخته باهاش کار کنيد ولي خب راحت تز از همه همون افتر افکت هست که قدرت زيادي هم براي اينجور کار ها داره
    البته اينو هم بگم حوصله در اين گونه کار ها حرف اول رو ميزنه (چون براي هر کاري معمولا روش خاصي هست ) مثلا اگر شما بخواين براي اين کار يه فيلم رو به همين صورت در بياريد شايد براي اين فيلم يک روش داشته باشه ولي براي فيلم ديگه يه روش ديگه رو بايد تجربه کنيد
    من اين آموزش رو براتون از سايت Creative Cow قرار ميدم اگر سرعت اينترنتتون خوب باشه ميتونيد دانلود کنيد و ببينيد وگرنه بگين تا من مراحل کلي رو براتون توضيح ميدم (البته فکر کنم دانلود کنيد خيلي بهتر باشه )

شما [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ميتونيد آموزش رو ببینید و یا اینکه اینو با حجم 49.38 MB [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کنید (قابلیت رزیوم هم داره)

اگر قصد دانلود کردین و نرم افزاری برای دیدن فایلهای flv ندارین میتونید از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برای دیدن فایلهای FLV استفاده کنید

ممنون و موفق باشید
    یا حق
    با تشکر از شما دوست و استاد عزیزم ؛

متاسفانه من فعلا به اینترنت پرسرعت دسترسی ندارم ؛ اگه لطف کنی و روش کار رو در افترافکت همینجا توضیح بدی خیلی ممنون میشم

امیدوارم همیشه پیروز و پیشرو باشید ...

تاريخ عضويت
    Apr 2008

1

سلام دوست عزيز

ممنون و موفق باشید
    یا حق
    با تشکر از شما دوست و استاد عزیزم ؛

متاسفانه من فعلا به اینترنت پرسرعت دسترسی ندارم ؛ اگه لطف کنی و روش کار رو در افترافکت همینجا توضیح بدی خیلی ممنون میشم

امیدوارم همیشه پیروز و پیشرو باشید ...

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام دوست عزيز
    سلام آرش عزیز.دلیلش اینه که کسایی که میان تو این فوروم معمولا برای پیدا کردن جوابهای خودشون می یان و عمدتا هم مبتدین.منظور من از ساده اینه که با ترکیب چند عمل ساده میشه اینکارو کرد.

تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

سلام آرش عزیز.دلیلش اینه که کسایی که میان تو این فوروم معمولا برای پیدا کردن جوابهای خودشون می یان و عمدتا هم مبتدین.منظور من از ساده اینه که با ترکیب چند عمل ساده میشه اینکارو کرد.
    با سلام ؛
    دوست عزیز شما مطمئنی که همه کساییکه وارد این فرووم میشن مبتدی هستن ؟ البته شما استاد ما هستید و ما همیشه شاگرد کوچیک شما ... اما تدوین غیر خطی در ایران تنها چند ساله که بخاطر تیزر و کلیپ های موسیقی کمی افکتیو و به روز شده ؛ حتی همین الانش برای تدوین بسیاری از برنامه های تلویزیونی معمولا فقط از ابتدایی ترین امکانات برنامه های تدوین استفاده میشه و اصولا نیازی به استفاده از روش های افکت سازی پیش نمیاد ... به خاطر همینه که بعضی از دوستان که حتی مدرس تدوین هستند از بعضی از روش های افکت گذاری اطلاعی ندارند و مجبورند در چنین سایتهایی از تجربیات گرانقدر استادانی مانند : آقای آرش و ... استفاده کنند ... باز هم از طرف خودم و همه دوستان مبتدی ! از زحمات دوستان عزیز در این فرووم تشکر میکنم ...

تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

با تشکر از دوست و استاد عزیزم آرش ؛

میخواستم خواهش کنم که اگه امکان داره لطف کنی و روش کار رو در افترافکت همینجا توضیح بدی خیلی ممنون میشم

امیدوارم همیشه پیروز و پیشرو باشید ..

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

با سلام ؛
    دوست عزیز شما مطمئنی که همه کساییکه وارد این فرووم میشن مبتدی هستن ؟ البته شما استاد ما هستید و ما همیشه شاگرد کوچیک شما ... اما تدوین غیر خطی در ایران تنها چند ساله که بخاطر تیزر و کلیپ های موسیقی کمی افکتیو و به روز شده ؛ حتی همین الانش برای تدوین بسیاری از برنامه های تلویزیونی معمولا فقط از ابتدایی ترین امکانات برنامه های تدوین استفاده میشه و اصولا نیازی به استفاده از روش های افکت سازی پیش نمیاد ... به خاطر همینه که بعضی از دوستان که حتی مدرس تدوین هستند از بعضی از روش های افکت گذاری اطلاعی ندارند و مجبورند در چنین سایتهایی از تجربیات گرانقدر استادانی مانند : آقای آرش و ... استفاده کنند ... باز هم از طرف خودم و همه دوستان مبتدی ! از زحمات دوستان عزیز در این فرووم تشکر میکنم ...
    سلام.

تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

با تشکر از دوست و استاد عزیزم آرش ؛

میخواستم خواهش کنم که اگه امکان داره لطف کنی و روش کار رو در افترافکت همینجا توضیح بدی خیلی ممنون میشم

امیدوارم همیشه پیروز و پیشرو باشید ..
    دوست عزیزم آرش جان امکانش هست این لطف رو در حق ما انجام بدی ؟؟؟؟!!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •