تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 28 اولاول ... 45678910111218 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 279

نام تاپيک: نصب ویندوز Xp در کنار ویندوز ویستا بدون حذف نسخه اصلی

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

سلام به همگی من می خواستم این روش رو روی pc خودم امتحان کنم
    ولی چند تا گزینه بود که متوجه نشدم یعنی اصلا پیدا نمیکنم مثلا راجع به MBR اگه میشه توضیح مختصری بدین
    اگه میشه راهنمایی کنین
    خیلی خیلی ممنون میشم

به مرحله یکی مانده به آخر رسیدیم. شما برای راه اندازی ویندوز ویستا از XP bootloader نمیتوانید استفاده کنید. پس شما Vista bootloader را در MBR پارتیشن C جایگزین میکنید و تنظیمات مربوط را برای راه اندازی دوباره XP در این سیستم جدید را انجام می دهید.

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

MBR یا مستر بوت رکورد رو میتونید اینجا اطلاعات درباره اش بگیرید :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    فقط مختصر : برای بوت ویندوز و کلا سیستم عامل اولین جایی هست که توسط بایوس چک می شود

در آغاز فعالیت Faridx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

سلام دوست عزیز،من با روشهايی که در سايت بود تمام مراحل را رفتم و ويندوز ايکس پی را براحتی و بطور کامل روی لپتاپ نصب کردم، اما حالا که دی وی دی ويستا را ميگذارم اصلا هارد را نمیشناسد و ارر می دهد ریست می کند، البته دستگاه من سری Cs سونی است که از مس استوريج برای درايور هارد استفاده می کند و همين مشکل را در نصب ايکس پی داشتم که با اضافه کردن درايور مورد نظر به سی دی ايکس پی را راحت نصب کردم... حالا که ميخواهم بوت ویستا را ريپير کنم اين دی وی دی ويستای من هارد را نمی شناسد!!!! چطور می تونم به اين دی وی دی ويستا هم درايور اينتل را اضافه کنم؟؟؟

پروفشنال lindows's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

يه سوال در اين مورد

جديدا بيشتر لپ تاپ ها مخصوصا سوني هيچ سي دي يا دي وي دي روش نيست
    و بايد داخل ويندوز Vaio recovery را بزنيم تا شروع كنه به ساختن 2 يا 3 تا دي وي دي ، و يا 11 تا سي دي
    و مشكل اينجاس كه موقع ريكاروي اصلا منو هاي بوت ويستا ظاهر نميشن و نرم افزار ريكاوري شروع ميكنه به
    برگرداندن Image از روي سي دي ها به روي هارد
    در چنين مواردي چكار بايد كرد ؟؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

يه سوال در اين مورد

جديدا بيشتر لپ تاپ ها مخصوصا سوني هيچ سي دي يا دي وي دي روش نيست
    و بايد داخل ويندوز Vaio recovery را بزنيم تا شروع كنه به ساختن 2 يا 3 تا دي وي دي ، و يا 11 تا سي دي
    و مشكل اينجاس كه موقع ريكاروي اصلا منو هاي بوت ويستا ظاهر نميشن و نرم افزار ريكاوري شروع ميكنه به
    برگرداندن Image از روي سي دي ها به روي هارد
    در چنين مواردي چكار بايد كرد ؟؟
    کاری نمیشه کرد ... کلا برنامه recovery های سونی و ایسر و اچ پی اینطوری هستند و مستقیما image ها را بازگردانی می کنند و کاری به بوت منو و تنظیمات آن ندارند چون به صورت یک برنامه Clone copy طراحی شدند نه ادیتور

6. این کاربر از REGISTERED USER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت Faridx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

1

مشکل حل شد، دوستان اگر کسی خواست ويندوز ايکس پی روی لپتاپهای جديد سونی نصب کنه برای درست کردن مجدد بوت ويستا بعد از نصب ايکس پی از دی وی دی ويستای سرويس پک1 حتما بايد استفاده کنه !!!!!!!!!!!!!!!!!
    من مشکلم حل شد و تمام درايورها را برای لپتاپ سونی CS پيدا و با موفقيت نصب کردم، فقط درايور بلوتوث را هر کاری میکنم نصب نمی شود: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    و البته برنامه سونی یوتوليتی ار هم که برای راه اندازی کليدهای خود سونی مثل مديا است را برای CS پيدا نکردم!!!
    اگر کسی ميتونه کمک کنه ممنون ميشم....
    Last edited by Faridx; 29-10-2008 at 21:36.

پروفشنال sari-1369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    ساري

پيش فرض

سلام .

از دوستانی که 1530 دارن ، کسی رو لپتاپش ویندوز XP نصب کرده ؟؟؟

من هر کاری میکنم نمیتونم XP نصب کنم . یه ارور میده که من ازش سر در نیاوردم .

عکسشو این پایین گزاشتم ، لطفا کمکم کنین .

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

سلام .

از دوستانی که 1530 دارن ، کسی رو لپتاپش ویندوز XP نصب کرده ؟؟؟

من هر کاری میکنم نمیتونم XP نصب کنم . یه ارور میده که من ازش سر در نیاوردم .

عکسشو این پایین گزاشتم ، لطفا کمکم کنین .

ای وای ... ای وای ... یکم سرچ کنید قبل پست دادن

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه نباشه جاش خالی می مونه mostafa<>khan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

سلام دوستان.ببخشید من میخوام اکس پی کنار ویستام روی لب تاپم نصب کنم
    من دیروز ویندوز ویستا رو کامل دوباره نصب و پارتیشن بندی جدید کردهام و الان به جز درایو c دو تا درایو دیگه هم ایجاد کرده ام.فضای درایو c تقریبا 60 گیگ گذاشته ام چند تا سوال دارم واسه نصب اکس پی:
    1-اکس پی رو تو d باید نصب کنم؟منظورم اینه که با وجود فضای خالی مناسب سی دیگه نباید که اکس پی رو هم اونجا نصب کنم که.درست میگم؟پس موقع نصب درایو مثلا d رو اگه واسه نصب انتخاب کنم خوبه؟

2-با توجه به اینکه مقالهی صفحه اول خیلی کلی هست و واسه کسایی هست که ویستاشون مشکل پارتیشن بندی داره و 1 درایو بیشتر نداره.اون مقاله به کارم میاد؟از کدوم مرحله ی اموزش پست 1 رو باید لحاظ کنم؟فکر کنم از مرحله ی 2 به کارم میاد درسته؟این مرحله رو میگم:مرحله دوم – نصب ویندوز XP و تنظیمات مورد نیاز
    تا اخر مقاله رو باید انجام بدم؟منظورم دریافت easybcd هست

اگه نباشه جاش خالی می مونه mostafa<>khan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

سلام بعد زدن پست بالام متوجه این پست شما هم شدم.اقا یعنی من که ام1530 دارم.مقاله این تاپیک رو نباید انجام بدم و برم تو اون تاپیک لینک بالایی که دادین؟یعنی اینقدر روشهای نصب اکس پی روی ویستا با هم فرق داره؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •