تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 28 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 279

نام تاپيک: نصب ویندوز Xp در کنار ویندوز ویستا بدون حذف نسخه اصلی

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

من بوت اول رو تغیییر نمیدم و همون سی دی میگذارم بعد تو مرحله ای که میگه یک کلید را برای بوت شدن از روی سی دی بزنید(بعد از کپی کردن فایلهای ویندوز و اولین ری استارت) من کلیدی رو نمیزنم تا بره سراغ هارد دیسک و ادامه ی نصب ویندوز ایکس پی رو داشته باشم که دقیقن لحظه ای که باید بره سراغ هارد بعد از اون نقطه چین ها . . . . یهو سیستم هنگ میکنه .
    البته یه موضوعی که منو به شک انداخته اینه که من این هاردمو جدید گرفتم و خوب پارتیشن بندی نشده و چون نمیخواستم ویندوز ویستام از بین بره با نرم افزار Norton Ghost ویندوزمو به هارد جدید منتقل کردم و با قسمت آخر ترفند شما ویستامو زنده کردم الآن 5 تا درایو دارم که فقط 2تاشون Logical هستند و بقیه Primary هستند. و همین درایو D که قرار ایکس پی روش نصب بشه هم Primary هست و البته نمیدونم چرا توی بوت اول نصب ویندوز ایکس پس اونو درایو F نشون میده .

امیدوارم چیزهایی که گفتم بهتون کمک کنه تا راهنماییم کنید.
    ممنون
    من احتمال میدم مشکل از MBR ها باشه ... شما بیا و با یک نرم افزار مثل paragon partition manager درایورها را به logical تغییر بده چون بجز پارتیشن سیستم C و پارتیشن ریکاوری primery درایور دیگری نباید باشه

کلا اینجور خطاها مربوط به دیسک میشه ... بهتره یک Scan داشته باشی

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

سلام من وقتی select disk 0 میزنم و بعد shrink ارور میذه

there is no volume in focus
    select a volume and try again
    پارتیشن ای انتخاب کن ( یک حجم مشخص ) نه خود دیسک

داره خودمونی میشه site_hamid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

ممنون بابت نرم افزار EasyBCD

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

سلام
    من یه لپ تاپ TOSHIBA satellite m300 تازه گرفتم که VISTA داره، به روش های مختلف سعی کردم که XP روش نصب کنم (یا کنار ویستا یا به تنهایی) و هر کاری کردم به یه error عجیب می خورم، حتی از Shirink ه استفاده کردم فایده نداشت. مشکل من اینه که وقتی CD ویندوز XP رو میزارم و باش بالا میاد بعد گذراندن مراحل اولیه به صفحه Welcome میرسه که باید enter زد که XP شروع به نصب بشه، تا enter میزنم تو صفحه جدید اینو مینویسه :
    Setup did not find any hard disk drives installed on your computer
    Make sure any hard disk drives are powered on and properely connected to your computer, and that anydisk-related hardware configuration is correct. this may involve running a manufacturer-supplied diagnostic or setup program. a

این اولین باریه که همچین پیغامی میبینم، باید چه کنم؟ اگه reset کنم VISTA دوباره بر میگرده!

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

پوووووووووووووووووووووووو ووووووووووف ! احتمالا این نیست ؟؟؟؟

یکم توی تالار اصلی رو بگرد راه حل این مشکل رو با یک آموزش بسیار بسیار تابلو گذاشتم

دوست عزیز ... لطفا قبل از ایجاد پست اول توی انجمن سرچ کوتاهی داشته باشید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

مشكل NTLDR

سلام منم مشکل Bootloader Path: \NTLDR vرو دارم خودش boot pach را زده NTLDR در صورتی که باید windows باشه برا ی همین کار نمی ده و هیچ جوریم نتونستم تغییرش بددم . درایو هام همه NTFS هستن لطفاً راهنمایی کنید

اگه از بچه ها كسي چنين مشكلي رو حل كرده لطفاً راهنمايي كنيد.

اگه نباشه جاش خالی می مونه faghat AMD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    دره سیلیکون

پيش فرض

سلام
    من به تازگی یک vostro 1400 و همین مشکلاتو باهاش داشتم. اول از همه به سرم زد که با پارتیشن مجیک درایو هاشو تقسیم کنم. ولی متاسفانه بعد از نصب پارتیشن مجیک دیگه ویستا بالا نیومد و هیچ رقمه هم restore نمی شد. اصلا هم نمی تونستم دوباره ویستا رو نصب کنم. به نظرم چیز زیاد تحفه ای هم نبود، هم سیستم ام کند بود هم این که یه سری سخت افزارهای اکسترنالم روش نصب نمی شد. به نظرتون ضرر بزرگی کردم که ویستای ارجینالشو از دست دادم؟ بگذریم،

هیچی دیگه بعدش هم که خودتون می دونید که xp هاردم رو نمی شناخت، بعد از جستجو با چند تا راه حل پیچیده روبرو شدم، ولی در نهایت با راه حل ساده زیر تونستم xp نصب کنم.

با سلام خدمت دوستان من این مشکل رو حل کردم اینجا پست میزنم همه استفاده کنند نه سیدی میخواد نه هیچی فقط تنظیمات بایوس که مراحلش رو توضیح میدم برای لپتابها
    1 - ابتدا کلید F2 رو بزنید
    2 - سپس به قسمت Onboard Device
    3 -ر Flash Cache Module این قسمت off شود
    4 - SATA Operaton این قسمت هم میشود ATA

به نظرتون این کار مشکلی ایجاد می کنه؟

خلاصه الان xp نصب کردم ولی باز هم پارتیشن مجیک (نسخه 8) ارور می ده. چه کنم؟
    Last edited by faghat AMD; 17-07-2008 at 23:33. دليل: اشتباه املایی

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

به نظرتون این کار مشکلی ایجاد می کنه؟
    خیر اما راه عمومی نیست مثلا سونی ها و بعضی برندها این قابلیت رو ندارند و HP و دل مجهز به Native mode هستند

پارتیشن مجیک دیگه قدیمی شده و برای لپ تاپ ها با فناوری Raid کار نمیده ... بهتر نیست از نسخه های paragon partition manager استفاده کنید؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

من همین مشکلو داشتم بعد با اضافه کردن یک entry دیگه و تنظیم روی درایو xp ( برای من :d ) دومی ایکس پی رو بالا میاره
    ثانیا در صورتی که بوت ویستا رو از دست دادی با نرم افزار vistabootpro می تونی برگردونیش
    سلام بچه ها منم این مشکل رو داشتم
    برین به این آدرس [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    فایلو دانلود کنین و تو درایو C بریزین ! موفق باشین

10. این کاربر از alzi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

جالب بود ... فایلهای بک اپ Nt .بهمراه Bcd

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •