تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 99 از 99 اولاول ... 49899596979899
نمايش نتايج 981 به 986 از 986

نام تاپيک: پارتیشن بندی لپ تاپ های جدید در ویندوز ویستا و حل مشکلات ریکاوری اطلاعات

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام ممنون...چند صفحه اول رو خوندم ولی کف کردم همشو بخونم
    یه تاپیک جدا زدم برای سوالاتم اما تایید نشد اینجا میپرسم:
    من تاحالا از ریکاوری ویندوز برای لپ تاپ و پی سی استفاده نکردم و هروقت ویندوز خراب شده کلا پاک کردم و یکی دیگه ریختم.
    حالا سوالم اینه که اگر من با برنامه خود ویندوز7 ریکاوری روی هارد یا dvd بسازم حتما باید فقط ویندوزم باشه با درایورها؟یا میتونم مثلا بعد نصب فتوشاپ و امثال اینها هم ریکاوری درست کنم و اونها هم در فایل ریکاوری وجود داشته باشن و اگر ویندوز مشکلی براش پیش اومد یکهو تمام ویندوز و نرم افزارهاو برگردونم با تنظیماتم.؟
    سوال بعدیم اینه که با انجام مراحل ریکاوری فقط درایو مورد نظر ریکاور میشه و به باقی اطلاعات دست نخورده میمونه؟(چیزی پاک نشه !)
    با توجه به اینکه اکثر لپ تاپ های جدید سیستم عامل ویندوز ندارند و داس هستند یا لینوکس..آیا اون پارتیشن مخفی درشون هست؟(حتی خام)مثلا دل5110
    بهترین نحوه پارتیشن بندی یک هارد 640 گیگ به نظر شما چطوره؟
    چقدر فضا باید به درایو ریکاوری احتصاص داده بشه و چقدر به ویندوز و برنامه ها(میدونم سلیقه ایه و برای هرکسی فرق داره اما یه حدود و اندازه ای داره که به کار بیاد..چیزی که امتحان کردید به نظرتون بهترین بوده)
    و سوال اخرم اینه که اگر درایو ریکاوری رو خودمون بسازم میتونم اون رو مثل ویندوز های اصلی هاید کنیم؟
    ببخشید زیاد سوال کردم ممنون میشم جواب بدید.

2. این کاربر از hootas23 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

دی وی دی ریکاوری رو حتما باید همون اول گرفت؟ بعد چند روز بگیریم مشکلی پیش نمیاد؟ همون فایلهای درایو ریکاوری کپی میشن یا فایلهای ریخته شده روی هارد و درایو c هم کپی میشن روی دی وی دی ها؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

سلام
    من هم یک لپ تاپ اسوس بدون ویندوز گرفتم. می خواهم ویندوز 7 روش نصب کنم و سه چهار تا پارتیشن هم در بیارم. تا حالا هم نه ویندوز 7 نصب کردم و نه پارتیشن بندی کردم، ولی یه چیزهایی یاد گرفتم که کامل نیست.
    خواسته ام شبیه چند مورد بالا است. اگه کسی می تونه هر اطلا عاتی که برای نصب ویندوز 7 و پارتیشن بندی لازمه به ما بده.
    اگر هم جایی رو سرغ دارید که اطلاعات خوبی داره معرفی کنید.
    ممنون

آخر فروم باز Farshid72's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

دی وی دی ریکاوری رو حتما باید همون اول گرفت؟ بعد چند روز بگیریم مشکلی پیش نمیاد؟ همون فایلهای درایو ریکاوری کپی میشن یا فایلهای ریخته شده روی هارد و درایو c هم کپی میشن روی دی وی دی ها؟
    دسته عزیز وقتی شما دیسک ریکاوری با برنامه یا ویندوز تهیه میکنید شما دارید ازز درایو ویندوز خودتون یه بک آپ تهیه میکنید و توصیه میشه که از همون ابتدا این کارو کنید تا فایلی وارد درایو ویندوز نشه و تو ریجستری دسکاری نشه
    ولی بعدشم باشه مشکلی نداره
    شرت سازنده لپ تاپ شما درایوی تحت عنوان درایو ریکاوری روی لپ تاپ قرار داده تا در صورت گم شدن دیسک ها شما بتونید از اون درایو استفاده کنید

---------- Post added at 03:38 AM ---------- Previous post was at 03:35 AM ----------

سلام
    من هم یک لپ تاپ اسوس بدون ویندوز گرفتم. می خواهم ویندوز 7 روش نصب کنم و سه چهار تا پارتیشن هم در بیارم. تا حالا هم نه ویندوز 7 نصب کردم و نه پارتیشن بندی کردم، ولی یه چیزهایی یاد گرفتم که کامل نیست.
    خواسته ام شبیه چند مورد بالا است. اگه کسی می تونه هر اطلا عاتی که برای نصب ویندوز 7 و پارتیشن بندی لازمه به ما بده.
    اگر هم جایی رو سرغ دارید که اطلاعات خوبی داره معرفی کنید.
    ممنون
    ویندوز نصب کردن کار خاصی نداره و کافیه شما یخورده اطلاعات زیبان انگلیسی داشته باشید تا بتونید از پسش بر بیاید
    اگرم انگلیسیتون خوب نیست میتونید وارد انجمن ویندوز بشید تا اونجا به صورت تصویری برای شما توضیح بدن چون اینجا توضیح دادنش خارج از حوصله هست
    برای ایجاد پارتیشن هم موقع نصب ویندوز میتونید این کارو انجام بدید ولی اطلاعات پاک میشن ولی اگه شما با نرم افزار های موجود یا اینکه با نرم فزار خود ویندوز 7 این کارو انجام بدید دیگه اطلاعات موجود تو درایو ها هم پاک نمیشه

6. این کاربر از Farshid72 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

سلام
    من ویندوز رو نصب کردم وتنها تونستم 3تا پارتیشن primary بسازم.
    می خواستم یه پارتیشن primary برای ویندوز داشته باشم و یه پارتیشن extended ، که چند تا پارتیشن logical از توش در بیارم، با disk managment خود ویندوز که نتونستم.
    برنامه ی mini tool partition wizard رو از اینترنت گرفتم که باهاش این کار رو انجام بدم، اما چون شنیدم پارتیشن بندی با این جور برنامه ها زیاد تایید نیست و هارد لپ تاپ هم نو است، گفتم اگه بشه با fdisk این کار رو بکنم که البته فرمت همه ی درایو ها رو مجبورم fat32 بگیرم (فکر کنم بشه بعد تو ویندوز درایو های غیر از c رو ntfs کرد اما c همونجور می مونهمی مونه).
    حالا دوستان هرکه روشی می دونه که مطمئن تره، ممون می شم که ما رو هم مطلع کنه.
    به طور خلاصه: برای ساخت یک درایو primary و سه تا درایو logical ، چه روشی تایید شده وبهتر است که ان شاء الله در آینده مشکلی برای درایو ها پیش نیاد؟
    یا علی ع

آخر فروم باز Farshid72's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

سلام
    من ویندوز رو نصب کردم وتنها تونستم 3تا پارتیشن primary بسازم.
    می خواستم یه پارتیشن primary برای ویندوز داشته باشم و یه پارتیشن extended ، که چند تا پارتیشن logical از توش در بیارم، با disk managment خود ویندوز که نتونستم.
    برنامه ی mini tool partition wizard رو از اینترنت گرفتم که باهاش این کار رو انجام بدم، اما چون شنیدم پارتیشن بندی با این جور برنامه ها زیاد تایید نیست و هارد لپ تاپ هم نو است، گفتم اگه بشه با fdisk این کار رو بکنم که البته فرمت همه ی درایو ها رو مجبورم fat32 بگیرم (فکر کنم بشه بعد تو ویندوز درایو های غیر از c رو ntfs کرد اما c همونجور می مونهمی مونه).
    حالا دوستان هرکه روشی می دونه که مطمئن تره، ممون می شم که ما رو هم مطلع کنه.
    به طور خلاصه: برای ساخت یک درایو primary و سه تا درایو logical ، چه روشی تایید شده وبهتر است که ان شاء الله در آینده مشکلی برای درایو ها پیش نیاد؟
    یا علی ع
    ربطی نداره با نرم افزار باشه یا عادی و تفائتش تو اینه که شما تو ویندوز درایوتون فرمت گرفته ولی در حین نصب ویندوز اون خام هستش
    مشکلی پیش نمیاد و میتونید با همون برنامه این کارو انجام بدید و بعد از اتمام کار درایو هارو فرمت کنید و فرمت مورد نظر خودتونو انتخاب کنید

9. این کاربر از Farshid72 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •