تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 99 اولاول ... 4567891011121858 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 986

نام تاپيک: پارتیشن بندی لپ تاپ های جدید در ویندوز ویستا و حل مشکلات ریکاوری اطلاعات

پروفشنال adel28's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

forest و Ebi725 عزیز

شما از نرم افزار Acronis میتونی استفاده کنی ... توی این نرم افزار ( فکر کنم لینکشو صفحات قبل گذاشتم) این باگ ها تا حدودی برطرف شده

ولی این موضوعات همیشه هست ، متاسفانه به علت محدودیت هایی که سیستم عامل و نرم افزارهای پارتیشن بندی مثل paragon و Acronis در محیط سیستم عامل دارند و ایجاد میکنند این مشکلات هست !

پیشنهاد میکنم از نرم افزار Acronis Disk manager یا نرم افزار paragon disk manager نسخه بوت استفاده کنید چون این کارهای پیچیده باید در محیطی بجز سیستم عامل انجام بشه ... دیسک بوت این نرم افزار روی بعضی پک های نرم افزاری بصورت DVD مثل lord of softwares 2008 موجود هست ... با هزینه جزئی میتونید این کار را انجام بدید

راه خاص دیگری به ذهنم نمیاد

موفق باشید
    من از نرم افزار هیرو بوتیبل استفاده می کنم.
    ولی مثل اینکه با هاردهای Sata مشکل داره.
    نظر شما چیه؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

کلا Hirens Boot CD برای این کار نیست و ابزارهای ساده ای داره نه تخصصی ! خود اینا حجمشون یک دیسک هست

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

ریجستر جان

ممنون که زحمت میکشی و اطلاعات رو در اختیار ما میزاری... من سی دی لورد رو هم دارم با اون هم انجام دادم ولی نشد که نشد
    نمی دونم مشکل از کجاست از سی دی بوت هم استفاده کردم نشد.
    چند تا پارتیشن میخوای ایجاد کنی ؟ مطمئنی اونا رو logical drive تعریف میکنی ؟ چون برای ایجاد پارتیشن primary محدودیت داری

اگر کار نداد پارتیشن های ریکاوری و ... را پارتیشن logical ( در بخش extended ) تغییر بده و دوباره اقدام کن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض امیدی است؟

ریجستر جان

ممنون که زحمت میکشی و اطلاعات رو در اختیار ما میزاری... من سی دی لورد رو هم دارم با اون هم انجام دادم ولی نشد که نشد
    نمی دونم مشکل از کجاست از سی دی بوت هم استفاده کردم نشد.
    آقا شما بالاخره موفق شدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    خوشحال میشم من هم در جریان بگذارید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

آقا شما بالاخره موفق شدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    خوشحال میشم من هم در جریان بگذارید

forset Jan

سلام اره من تنوستم پارتیشن بندی کنم از سی دی بوت Acronic disk manger 10 استفاده کن مطمئن مشکل رو تو محیط بوت می تونی برطرف کنی.

به موضوع اینکه اگر نمی تونی پارتیشنی با ظرفیت دلخواه ایجاد کنی بهتر قبلا از اینکار ویتدوز رو repair کنی چون ممکن نرم افزاری نصب کرده باشی که یکی از قایل های ویندوز رو خراب کرده باشه.... من بعد از repair کردن مشکلم حل شد.
    برای دل 1330 و 1530 کافی کلید F8 رو بعد از restar کردن نگه داری بعد گزینه repair رو انتخاب کن بزار ویندز درست بشه بعد کارت رو انجام بده. اگه نتونستی repair کنی می تونی ویندوز رو به حالت restore factory درست به حالت روز اول خرید در بیاری بعد پارتیشن بندی کنی.

اگه سوالی بود حتمی بپرس .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

با سلام من یک vaio vgn-fz340e دارم ویندوز آن را عوض کردم ولی پارتیشن ریکاوری آن دست نخورده است.برنامه ی recovery center را ندارم در ضمن دکمه های f10 و.... هم کار نمیکند. با paragonهم تست کردم نشد چه کنم؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

با سلام من یک vaio vgn-fz340e دارم ویندوز آن را عوض کردم ولی پارتیشن ریکاوری آن دست نخورده است.برنامه ی recovery center را ندارم در ضمن دکمه های f10 و.... هم کار نمیکند. با paragonهم تست کردم نشد چه کنم؟
    اگر MBR ها با فرمت و یا دستکاری پارتیشن C از کار رفته اند مسلما recovery console هم بالا نمیاد ... برای حل این مشل باید از DVD های پشتیبان که می بایست تهیه می کردی استفاده کنی

شما دوباره سعی کن دکمه F10 رو بزنی و بوت کنی از روی کنسول ریکاوری و اگر این کنسول اصلا بالا نیامد هیچ راه دیگری بجز استفاده از DVD یا نصب ویندوز جدید غیر اصلی و دانلود برنامه Vaio ultility از سایت برای دسترسی به پارتیشن مخفی نیست

موفق باشید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

خیلی ممنون ولی میشهrecovery center رو از نت دانلود کرد بعد از پارتیشن image گرفت آخه cdهای recoveryکه من گرفتم روی 21% erorr میده

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

خیر ... شما میتونید ویندوز نصب کنید و با سریال زیر لپ تاپ روی برچسب رجیستر کنید و بعد از دانلود درایورهای از سایت sony esupport و نصب تمام درایورها و برنامه ها از برنامه Recovery center تحت ویندوز ویستا استفاده کنید

راه دیگری برای دسترسی به این پارتیشن نیست

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

خیلی ممنون از پیگیری و جوابتون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •