تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 99 اولاول ... 345678910111757 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 986

نام تاپيک: پارتیشن بندی لپ تاپ های جدید در ویندوز ویستا و حل مشکلات ریکاوری اطلاعات

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

سلام Unregistered User
    من الان Shrink کردم و درایو C شده 72 GB ، الان می خوام کمترش کنم ولی دوباره shrink رو می زنم دیگه کمتر نمی شه، در صورتی که همون اول می تونستم کمتر کنم، ولی الان نظرم عوض شده. حالا نمی شه برش گردوند به حالت قبلی و دوباره این کار رو بکنم؟ هنوز صفحه رو نبستم.
    این معلمومه داش پیشما خودمونه ... چه زود اومدی عضو شدی lol

کاری نداره ... از دستور extend استفاده کن برای دوباره افزایش حجم دادن و دوباره سعی کن

سوالی داشتی تماس بگیر ... سایت هم پر آموزشه که میتونه تا حد زیادی آشنات کنه

موفق باشی پیمان جان
    محمد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

ببخشید من یه لپتاپ دل دارم یه درایو C که 180 گیگ داره با یه ریکاوری دارم
    من از C شرینک میگیرم ولی فقط 12 گیگ میده بعدش یه درایو جدید مثل D میسازم بعدش از D هم 5 گیگ شرینک میده ولی دستور extent نمیدونم چرا غیر فعاله - کسی نظری نداره
    به درایو های dynamic ربطی نداره؟
    من وقتی روی disk 0 توی partition manager میرم و روش کلیک راست میکنم یه دستور convert to dynamic میاد کسی در این مورد اطلاعات داره

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

ببخشید من یه لپتاپ دل دارم یه درایو C که 180 گیگ داره با یه ریکاوری دارم
    من از C شرینک میگیرم ولی فقط 12 گیگ میده بعدش یه درایو جدید مثل D میسازم بعدش از D هم 5 گیگ شرینک میده ولی دستور extent نمیدونم چرا غیر فعاله - کسی نظری نداره
    به درایو های dynamic ربطی نداره؟
    من وقتی روی disk 0 توی partition manager میرم و روش کلیک راست میکنم یه دستور convert to dynamic میاد کسی در این مورد اطلاعات داره
    دستور extend برای هر پارتیشنی نیست ...

به درایور dynamic ربطی نداره به page file هات بستگی داره

پروفشنال adel28's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

مدیر محترم
    تو قسمت shrink volume چرا نمیتونم بیشتر از 10GB رو از درایو وستا (C) جدا کنم؟!؟
    تنظیم خاصی باید انجام بدم.

اینم لینک تصویرش:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    لازم بذکر است که هارد دیسک من 250 است.

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

کاربر محترم

توضیح داده شد که به علت page file ها و حجم های virtual disk process و ... شما برای این کار محدودیت دارید و در صورت مشاهده این قبیل مشکلات، بهتر است از نرم افزار paragon hdd manager استفاده کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

سلام ریجستر جان
    من این روش را امتحان کردم ولی پارتیشن خام ایجاد شده سبز رنگ نیست، سیاه و unallocated است.
    بعد از new simple volume هم در پایان مراحل با ERROR زیر روبرو می شوم!!!

you cannot create a new volume in this unallocated space because the disk alredy conlains the maximum number of partitions.

در ضمن میشه بگی چطور میشه با برنامه پارگون این فضا رو دوباره بعنوان یک پارتیشن بدست اورد... منظورم کدوم گزینه تو پارگون این کار رو انجام میده.

ممنون میشه توضیح بدی.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض پارتیشن بندی جواب نمیده

آقای رجییستر خان
    من یک dell xps1530 دارم وقتی با disk managmen و یا paragon partition manager9 بررسی میکنم این پارتیشن ها قابل مشاهده است
    1. primay C os total 220g used 31g
    2.recovery 10g primary
    3.dell utility 117m primary
    4.no label logical extended no formatted total 2.4 used 2.4g
    اینها همه پارتیشن های خودش هستند و من اصلام بهشون دست نزدم
    1.حال وقتی میخواهم درایو c را از طریق آموزش شما در همین تاپیک shrink کنم مرحله اول انجام میشه ولی وقتی وقتی وارد new simple volume میشوم در نهایت این خطا را میده که فضای کافی برای انجام عملیات روی دیسک شما وجود ندارد
    مقادیرش هم چند بار کم کردم ولی باز هم همین خطا را میده چرا؟؟/
    2.وقتی میخواهم همین کار را با paragon partition manager 9 انجام بدم بازم خطا میده و میگه
    the basic hard disk 0 (toshiba already contains 4 primary partitions basic hard disks can contain only 4 primary partitions including extended one
    خوب با ابن وضع من که نمیتوانم پارتیشنهایم پاک کنم تا کمتر از 4 تا بشوند.شما چه راه حلی پیشنهاد میدید؟
    3.همین کار را از طریق cmd و diskpart انجام دادم ولی وقتی آنرا shrink کردم فقط 5g بهم داد!!!!
    حال با ین حساب شما راه حل دیگری نمیشناسید که من بتوانم به غیر از درایو c چندین پارتیشن دیگه داشته باشم؟/

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

forest جان من هم دقیقا همه کار هاری رو که شما انجام دادید انجام دادم ولی نتونستم پارتیشن بندی کنم باparagon با Acronies با partition commander 10 هم نتونستم فقط یه پارتیشن unallocated بهم می ده که با اون نمی تونم هیچ کاری انجام بدم...

در ضمن لپ تاپ من Dell xps 1330
    250 GB HDD
    اگر راه حلی پیدا کردی با ما هم خبری بده.

ممنون میشم

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

آقای رجییستر خان
    من یک dell xps1530 دارم وقتی با disk managmen و یا paragon partition manager9 بررسی میکنم این پارتیشن ها قابل مشاهده است
    1. primay C os total 220g used 31g
    2.recovery 10g primary
    3.dell utility 117m primary
    4.no label logical extended no formatted total 2.4 used 2.4g
    اینها همه پارتیشن های خودش هستند و من اصلام بهشون دست نزدم
    1.حال وقتی میخواهم درایو c را از طریق آموزش شما در همین تاپیک shrink کنم مرحله اول انجام میشه ولی وقتی وقتی وارد new simple volume میشوم در نهایت این خطا را میده که فضای کافی برای انجام عملیات روی دیسک شما وجود ندارد
    مقادیرش هم چند بار کم کردم ولی باز هم همین خطا را میده چرا؟؟/
    2.وقتی میخواهم همین کار را با paragon partition manager 9 انجام بدم بازم خطا میده و میگه
    the basic hard disk 0 (toshiba already contains 4 primary partitions basic hard disks can contain only 4 primary partitions including extended one
    خوب با ابن وضع من که نمیتوانم پارتیشنهایم پاک کنم تا کمتر از 4 تا بشوند.شما چه راه حلی پیشنهاد میدید؟
    3.همین کار را از طریق cmd و diskpart انجام دادم ولی وقتی آنرا shrink کردم فقط 5g بهم داد!!!!
    حال با ین حساب شما راه حل دیگری نمیشناسید که من بتوانم به غیر از درایو c چندین پارتیشن دیگه داشته باشم؟/
    forest و Ebi725 عزیز

شما از نرم افزار Acronis میتونی استفاده کنی ... توی این نرم افزار ( فکر کنم لینکشو صفحات قبل گذاشتم) این باگ ها تا حدودی برطرف شده

ولی این موضوعات همیشه هست ، متاسفانه به علت محدودیت هایی که سیستم عامل و نرم افزارهای پارتیشن بندی مثل paragon و Acronis در محیط سیستم عامل دارند و ایجاد میکنند این مشکلات هست !

پیشنهاد میکنم از نرم افزار Acronis Disk manager یا نرم افزار paragon disk manager نسخه بوت استفاده کنید چون این کارهای پیچیده باید در محیطی بجز سیستم عامل انجام بشه ... دیسک بوت این نرم افزار روی بعضی پک های نرم افزاری بصورت DVD مثل lord of softwares 2008 موجود هست ... با هزینه جزئی میتونید این کار را انجام بدید

راه خاص دیگری به ذهنم نمیاد

موفق باشید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

ریجستر جان

ممنون که زحمت میکشی و اطلاعات رو در اختیار ما میزاری... من سی دی لورد رو هم دارم با اون هم انجام دادم ولی نشد که نشد
    نمی دونم مشکل از کجاست از سی دی بوت هم استفاده کردم نشد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •