تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 55 از 99 اولاول ... 54551525354555657585965 ... آخرآخر
نمايش نتايج 541 به 550 از 986

نام تاپيک: پارتیشن بندی لپ تاپ های جدید در ویندوز ویستا و حل مشکلات ریکاوری اطلاعات

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

یه هارد دستم اومده هر کاری میکنم درایو هاش فرمت نمیشه !
    پارتیشن بندی هم پاک کردم و دوباره ساختم بازم همینه !
    ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

با سلام رضا جان . شرکت سونی یا همون لپ تابهای vaio دارای نرم افزارهای مخصوص این شرکت هست به این دلیل حجم ریکاوری شما بالا است و اما درموردریکاوری پارتیشنت تو وایو فرقی نمیکونه که f or e or g باشه اما مهم اینه که همون اول دی وی دی ها رو بسازی موفق باشی گلم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

سلام به دوستان
    من یک لپتاپ Dell Latitude E5500 گرفتم که سیستم عاملش Dos هست. دوتاسوال دارم:
    1- این بحث Backup و Recovery گرفتن واسش بی معناست؟ یعنی این بحث ریکاوری که اینجا شده واسه لپ تاپهایی هست که کارخونه حداقل یه ویندوز ارجینال گذاشته باشه ، درسته؟

2- من میخاستم ویندوز xp رو نصب کنم. به قسمت پارتیشن بندی که میرسم میبینم که یک پارتیشن 2 گیگابایتی روش هست وبقیه 253 گیگ unpartitioned هست به این شکل:

C: Partition1 <OS> [FAT32] 2055 MB <2051 MB free>
    Unpartitioned space 236417 MB

خاستم این پارتیشن رو delet کنم اما 1 پیغام هشدار داد که اگه delet بشه، ممکنه operating system شما کار نکنه. در حالی که هیچ OS ای روی سیستم نبود. حتی Dos. ( وقتی خریدم دی وی دی Free Dos و درایورها باهاش بود) نمیدونم میشه این پارتیشن رو delet کرد؟ یا توصیه میشه که پاکش نکنم؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

سلام به دوستان
    من یک لپتاپ Dell Latitude E5500 گرفتم که سیستم عاملش Dos هست. دوتاسوال دارم:
    1- این بحث Backup و Recovery گرفتن واسش بی معناست؟ یعنی این بحث ریکاوری که اینجا شده واسه لپ تاپهایی هست که کارخونه حداقل یه ویندوز ارجینال گذاشته باشه ، درسته؟

2- من میخاستم ویندوز xp رو نصب کنم. به قسمت پارتیشن بندی که میرسم میبینم که یک پارتیشن 2 گیگابایتی روش هست وبقیه 253 گیگ unpartitioned هست به این شکل:

C: Partition1 <OS> [FAT32] 2055 MB <2051 MB free>
    Unpartitioned space 236417 MB

خاستم این پارتیشن رو delet کنم اما 1 پیغام هشدار داد که اگه delet بشه، ممکنه operating system شما کار نکنه. در حالی که هیچ OS ای روی سیستم نبود. حتی Dos. ( وقتی خریدم دی وی دی Free Dos و درایورها باهاش بود) نمیدونم میشه این پارتیشن رو delet کرد؟ یا توصیه میشه که پاکش نکنم؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

من یکی از دوستام یک لپ تاپ دل 1525 گرفته الان برای Recovery مشکل دارم از کسی که خریدم میگه وقتی که لوگو دل میاد باید F8 رو زد ولی وقتی که من این کار رو می کنم میره تو Save mode دوستان اگر چاره ای دارن لطفا من رو راهنمایی کنند

در آغاز فعالیت farzadmetabox's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    جایی که نامردی نباشه

9

سلام یه vaio cs230j دارم وقتی پارتیشن بندیش میکردم درایو d رو که میساختم حواسم نبود primary ساختم الته با paragon از ویستا...... مشکلی نبود xp هم نصب کردم از xp باز یه پارتیشن دیگه که e بشه نصب کردم البته این بار logical بعد اومدم ادامه بدم paragon ایراد گرفت منم رفتم درایو e رو delete کردم رستارت که شد............حالا نه xp نه vista هیچ کدوم بوت نمیشه یعنی وقتی میخواد بیاد بالا تو logo گیر میکنه جفتشون...... میرم واسه repair vista بازم همون جوری گیر میکنه خواستم recovery برگردونم یازم همون جا گیر میکنه با بوت xp هم نمیاد os portable استفاده کردم بازم نمیاد........................در مجموع سیستمم boot نمیشه چه کار کنم؟

تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    جایی که نامردی نباشه

پيش فرض

سلام یه vaio cs230j دارم وقتی پارتیشن بندیش میکردم درایو d رو که میساختم حواسم نبود primary ساختم الته با paragon از ویستا...... مشکلی نبود xp هم نصب کردم از xp باز یه پارتیشن دیگه که e بشه نصب کردم البته این بار logical بعد اومدم ادامه بدم paragon ایراد گرفت منم رفتم درایو e رو delete کردم رستارت که شد............حالا نه xp نه vista هیچ کدوم بوت نمیشه یعنی وقتی میخواد بیاد بالا تو logo گیر میکنه جفتشون...... میرم واسه repair vista بازم همون جوری گیر میکنه خواستم recovery برگردونم یازم همون جا گیر میکنه با بوت xp هم نمیاد os portable استفاده کردم بازم نمیاد........................در مجموع سیستمم boot نمیشه چه کار کنم؟

تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    جایی که نامردی نباشه

پيش فرض

من چه جوری میتونم بدون اینکه os بالا بیاد به هاردم دسترسی داشته باشم حداقل واسه پاک کردن یکی از پارتیشن ها؟

تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    جایی که نامردی نباشه

پيش فرض

چرا هیچکی آدم حساب نمییکنه به خدا لپتاپ رو زمین مونده.................

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

7

سلام کسی هست که hp داشته باشد که اول ازش برای ریکاوری کلیدf11 بخواهد اگر هست بگوید تا من ازش سوالی به پرسم تشکر
    سلام بابا کسی hp ندارد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •