تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 51 از 99 اولاول ... 4147484950515253545561 ... آخرآخر
نمايش نتايج 501 به 510 از 986

نام تاپيک: پارتیشن بندی لپ تاپ های جدید در ویندوز ویستا و حل مشکلات ریکاوری اطلاعات

پروفشنال mo.mo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    شمال

پيش فرض

من یکبار f11کردم درست شدگفتم حالا که بکاپ دارم انرا نصب کنم بعد از نصب ریست کردم که پیغام نداشتن بوت داد سپس f11زدم که errorقبلی که گفتم امد و همه چی خراب شد لطفا کمکم کنید
    دوست عزیز لطفا یکم تو نوشتن دقت کن...
    ببین اگه dvd ها ریکاوریت کار نمیکنن تقریبا میشه گفت عادیه چون بعضی وقت ها ممکنه dvd های ریکاوری خراب شن.
    ولی اگه میخواستی از روی هاردت ریکاوری کنی و بعد هرور داد باید بگم که یا پارتیشن ریکاوریت خراب شده ( خیلی بعید به نظر میرسه) یا مراحل کارت اشتباهه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

وقتی سیستم را روشن می کنم پیغام bootmgr is missing می اید من 3 درایو بیشتر ندارم c,e,f که f همان ریکاوری من بود که وقتی f11را می زنم همان errorرا می دهد وقتی dvd بکاپ را قرار می دهم و restore را انتخاب می کنم بعد از انتخاب backup name -select target می اید که در ان علاوه بر نشان دادن کل حجم هارد وحجم c که قبلا 101 گیگا بوده حجم 83.88 گیگا را نشان می دهد وe را دارم و بجای f که قبلا 8.79 گیگا بوده 3 تا با حجم 8.79 گیگا با نام های hp-recovery(sda1), sda2,sda3 دارم که برای ادامه کار حتما باید یکی از انها را انتخاب کنم سپس هر 2 dvd را می خواند و بعد از ریسف کردن دوباره errorبالا می ایدو اگرf11 را بزنم همان error چند رقمی می اید چکار کنم

پروفشنال mo.mo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    شمال

پيش فرض

ایراد از boot manager شما هست اگه میتونی یه ویندوز رو لب تابت نصب کن(البته مراقب باش تا لب تابت فرمت نشه) بعد دوباره ریکاوری کن(با dvd یا از رو هارد فرقی نمیکنه)
    موفق باشید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام windows نصب شد اما متاسفانه موقع نصب درایو f که همان ریکاوری من بودexpend شدو به درایوc اضافه شدالبته ریکاوری موجود در درایوf من نیز در درایو c موجود می باشد حالا چکار کنم

پروفشنال mo.mo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    شمال

پيش فرض

حالا یه بار دیگه از کلید f11 استفاده کن ببین کار میکنه یا نه؟
    اگه بازم erorr داد با استفاده از dvd های ریکاوری تو محیط خود ویندوز ریکاوری کن.
    دیگه امید وارم مشکلت حل بشه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

من f11 ندارم درایو ریکاوری هم ندارم قبلا گفتم چی شده و چطوری در windows dvd ریکاوری را فعال کنم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

ویندوز را که نصب می کنم بعد از مدت کمی ریستارت می شود وپیغام bootmgr is compressed می اید در ضمن پیغام اول برای f11 را دیگر ندارم عید بر شما عزیزان زحمت کش مبارک

پروفشنال mo.mo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    شمال

پيش فرض

ویندوز را که نصب می کنم بعد از مدت کمی ریستارت می شود وپیغام bootmgr is compressed می اید در ضمن پیغام اول برای f11 را دیگر ندارم عید بر شما عزیزان زحمت کش مبارک
    من متوجه نشدم .
    شما f11 نداری مگه میشه؟
    عید شما هم مبارک.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    قبلا که سیستم را روشن می کردم ابتدا پیغام f11 می امد بعد سیستم بالا می امد ام حالا سیستم بالااگر هم با بوت بیاید و یا error هم بدهد f11 دیده نمی شود در ضمن مشکلات قبلی مثل نداشتن درایو f و همچنین بعد از نصب ویندوز فوری پیغام log off می اید و سیستم فوری خاموش می شود و اگر روشن کنم پیغام bootmgr is compressed را می دهد لطفا کمکم کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام
    مشکلات قبلی تا حدودی حل شد ویندوز ویستا را نصب کردم درایو ریکاوری ام که درایو f بود نیز درست شد
    dvd ریکاوری من که توسط nero گرفته شده بود را در ویندوز توسط nero اجرا کردم فکر کنم در درایو f ذخیره شد اما همانطوری که قبلا گفتم ابتدا که سیستم را روشن می کنم f11 ندارم که با زدن ان سیستم را ریکاوری کنم حالا چکار کنم لطفا کمکم کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •