تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 99 اولاول 1234567891555 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 986

نام تاپيک: پارتیشن بندی لپ تاپ های جدید در ویندوز ویستا و حل مشکلات ریکاوری اطلاعات

اگه نباشه جاش خالی می مونه vbadvanced's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

من ندیدم آپشت ساخت bootable disc داشته باشه چون نسخه بوت فقط روی سی دی یا DVD که از شرکتش می خرید موجوده و نه نرم افزارهای بدون سریال و کرک شده اش

توی بازار هست ... بزار دقیق بهت بگم کافیه پکیج LORD 2008 دی وی دی شماره 5 رو توی بازار 1000 تومن بدی برات رایت کنند چون قفل هم نداره

بدون هیچ دردسر استفاده کن
    سلام ممنون از اینکه وقت میزاری. راستش با این Partition manager 9 یه نرم افزار دیگه هم بنام Drive Backup نصب میشه. از طریق همین برنامه یه Recovery Boot CD ساختم. امتحان کردم بوت میشه و همه امکانات Partition Manager رو هم داره. مثل Move , Resize , Create Partition و ...

اگه یه لطفی بکنی روش کار رو یا حداقل اسم گزینه ای که اینکارو میکنه برام توضیح بدی ممنون میشم.

ممنون.

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

سلام ممنون از اینکه وقت میزاری. راستش با این Partition manager 9 یه نرم افزار دیگه هم بنام Drive Backup نصب میشه. از طریق همین برنامه یه Recovery Boot CD ساختم. امتحان کردم بوت میشه و همه امکانات Partition Manager رو هم داره. مثل Move , Resize , Create Partition و ...

اگه یه لطفی بکنی روش کار رو یا حداقل اسم گزینه ای که اینکارو میکنه برام توضیح بدی ممنون میشم.

ممنون.
    الان دقیق یادم نیست اما فکر کنم در کنار ابزار merge ابزار spilit هم داشت یا همون resize/ move کردن

البته باید فضای خالی مناسب پارتیسن ات داشته باشه

اگه نباشه جاش خالی می مونه vbadvanced's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

الان دقیق یادم نیست اما فکر کنم در کنار ابزار merge ابزار spilit هم داشت یا همون resize/ move کردن

البته باید فضای خالی مناسب پارتیسن ات داشته باشه

مشکل من همینه که جای خالی ندارم. پس resize/ move بدرد من نمیخوره. توی پارتیشن مجیک همین چیزی که من میخوام (Split) رو داره ولی مشکل اینه که اولا با ویستا سازگار نیست دوما دیسک بوت فقط فلاپی میسازه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

آقا کمک کنید لطفا بد جوری گیر افتادم

من آمدم هاردمو پارتیشن بندی کنم. این pragon 8.5 رو امروز خریدم .بعد از توی ویستا نصب و اجراش کردم . میخواستم درایو ز که 125 مگ بود رو کاهش سایز بدم و بعد درایو جدید هم بسازم. درایو ز رو resize کردم گفت apply کن . apply که کردم گفت نمیشه باید اول رستارت کنی. رستارت کردم ( لازم به ذکر هست که بوتیبل نبود ها)قبل این که ویستا بیاد بالا یه صفحه گرافیکی مربوط به pragon آمد که داشت هی یه مگ یه مگ چک میکرد . زده بود 2 ساعت باقی مونده که کار انجام بشه. من شک کردم گفتم چرا اینقد زیاد آخههههههه؟ بعد زده بود برای کنسل کردن ESC رو بزنید . من ESC رو زدم سیستم قفل کرد بعد رستارت کردم . که error داد و ویستا بالا نمیاد دیگه زده بود سی دی ریکاوری رو بزارید . dvd ریکاوری رو برای اولین بار گذاشتم داخل dvd ولی اثری از چیزی که منو هدایت کنه به مراحل نصب ویندوز ویستا ندیدم فقط چند تا گزینه اومد
    system repair
    system restor
    windows complete pc restore
    ,,,,
    ,,,,
    ,,,,

من system repair رو زدم تموم شد رستارت کردم بازم درست نشده بود 3 بار این کارو کردم افاقه نکرد . system restore هم زدم میگفت restory وجود نداره و امکانش نیست. دیگه نمیدونم چیکار کنم

همون ارور میاد که سی دی ریکاوری رو بزارید داخل.

من باید چیکار کنم؟ مگه سی دی ریکاوری برای نصب مجدد ویندوز نیست؟ مگه ویندوز اوریجینال من روش نیست؟ پس چرا هیچ گزینه ای نداره که که حاکی از نصب مجدد ویستا باشه؟؟؟

2 تا dvd ریکاوری از سیستمم درست کردن به من دادن. دومی که بوت نمیشه . فقط اولی بوت میشه که همون چیزایی میاد که گفتم.

حالا باید چیکار کنم که ویستام درست بشه؟ چون بعدشم میخوام از آموزشها استفاده کنم که xp هم کنارش نصب کنم.

لپ تاپم هم sony fz180 E هست.

از بچه ها مخصوصا جناب registered user خواهش میکنم کمک کنید.

اولا من یه سی دی دارم که بوتیبل هم هست کلیه نرم افزارهای پارتیشن بندی acronis رو داره که خواستم بعدش با اون ردیفش کنم که همون ارور اومد acronis هم میگه هارد دیسکی نمیشناسم.

اول میخوام کمکم کنید ویستامو مثل اولش داشته باشم. بعد لطفا بگید آیا واقعا بعد از راه اندازی pragon و رستارت اون مقدار زمان زیاد باید صبر کنم واسه یه تغییر در پارتیشن؟ آیا حالا که acronis رو دارم به همراه بوتیبلش بهتر نیست از اون استفاده کنم واسه پارتیشن بندی؟ البته بعد درست شدن ویستا

گیج شدم چطور اصلا میشه ویستا رو با این 2 تا dvd ریکاوری ازاول میشه نصب کرد ؟

آقا من حتی vaio recovery center هم رفتم که مثل روز اول بشه لپ تاپم یعنی حالت تنظیمات کارخانه . بعد restor drive c رو زدم و انتخاب کردم که مثل اولش بشه درایو c (یعنی بیخیال چیزایی که توش داشتم هم شدم) شروع کرد به ریکاوری . دیسک 1 بعد هم دیسمک 2 100% شد و dvd ریکاوری خودبخود اومدبیرون . و گفت الان ریستارت میشه و همه چیز ردیف میشه. رستارت شد اما باز همو ارور اومد. دیگه رسما کم آوردم

ارور این هست
    Interrupted operation : Insert the Recovery CD or other Recovery Media and reboot your pc

لطفا کمک کنید و مرحله به مرحله توضیح بدید که چکار باید بکنم
    Last edited by danzer; 22-06-2008 at 23:29.

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

مشکل من همینه که جای خالی ندارم. پس resize/ move بدرد من نمیخوره. توی پارتیشن مجیک همین چیزی که من میخوام (Split) رو داره ولی مشکل اینه که اولا با ویستا سازگار نیست دوما دیسک بوت فقط فلاپی میسازه.
    اینم بد مشکلیه...

در حال حاضر راه خاصی به نظرم نمیرسه

البته نرم افزار جدید acronis اومده که کارش محشره و همه امکاناتی هم میده مثل یک سوئیت کامل ... شما حتی می تونی جزئی ترین و ظریف ترین کارها رو با دیس ات انجام بدی ... این تنها راهی هست که مونده برات چون حتی با دستور diskpart هم نمیتونی کار بکنی

نمیدونم DVD یا CD اش گیر میاد یا نه :

Acronis® Disk Director Suite 10.0

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    دانلود ورژن trial :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

آقا کمک کنید لطفا بد جوری گیر افتادم

من آمدم هاردمو پارتیشن بندی کنم. این pragon 8.5 رو امروز خریدم .بعد از توی ویستا نصب و اجراش کردم . میخواستم درایو ز که 125 مگ بود رو کاهش سایز بدم و بعد درایو جدید هم بسازم. درایو ز رو resize کردم گفت apply کن . apply که کردم گفت نمیشه باید اول رستارت کنی. رستارت کردم ( لازم به ذکر هست که بوتیبل نبود ها)قبل این که ویستا بیاد بالا یه صفحه گرافیکی مربوط به pragon آمد که داشت هی یه مگ یه مگ چک میکرد . زده بود 2 ساعت باقی مونده که کار انجام بشه. من شک کردم گفتم چرا اینقد زیاد آخههههههه؟ بعد زده بود برای کنسل کردن ESC رو بزنید . من ESC رو زدم سیستم قفل کرد بعد رستارت کردم . که error داد و ویستا بالا نمیاد دیگه زده بود سی دی ریکاوری رو بزارید . dvd ریکاوری رو برای اولین بار گذاشتم داخل dvd ولی اثری از چیزی که منو هدایت کنه به مراحل نصب ویندوز ویستا ندیدم فقط چند تا گزینه اومد
    system repair
    system restor
    windows complete pc restore
    ,,,,
    ,,,,
    ,,,,

من system repair رو زدم تموم شد رستارت کردم بازم درست نشده بود 3 بار این کارو کردم افاقه نکرد . system restore هم زدم میگفت restory وجود نداره و امکانش نیست. دیگه نمیدونم چیکار کنم

همون ارور میاد که سی دی ریکاوری رو بزارید داخل.

من باید چیکار کنم؟ مگه سی دی ریکاوری برای نصب مجدد ویندوز نیست؟ مگه ویندوز اوریجینال من روش نیست؟ پس چرا هیچ گزینه ای نداره که که حاکی از نصب مجدد ویستا باشه؟؟؟

2 تا dvd ریکاوری از سیستمم درست کردن به من دادن. دومی که بوت نمیشه . فقط اولی بوت میشه که همون چیزایی میاد که گفتم.

حالا باید چیکار کنم که ویستام درست بشه؟ چون بعدشم میخوام از آموزشها استفاده کنم که xp هم کنارش نصب کنم.

لپ تاپم هم sony fz180 E هست.

از بچه ها مخصوصا جناب registered user خواهش میکنم کمک کنید.

اولا من یه سی دی دارم که بوتیبل هم هست کلیه نرم افزارهای پارتیشن بندی acronis رو داره که خواستم بعدش با اون ردیفش کنم که همون ارور اومد acronis هم میگه هارد دیسکی نمیشناسم.

اول میخوام کمکم کنید ویستامو مثل اولش داشته باشم. بعد لطفا بگید آیا واقعا بعد از راه اندازی pragon و رستارت اون مقدار زمان زیاد باید صبر کنم واسه یه تغییر در پارتیشن؟ آیا حالا که acronis رو دارم به همراه بوتیبلش بهتر نیست از اون استفاده کنم واسه پارتیشن بندی؟ البته بعد درست شدن ویستا

گیج شدم چطور اصلا میشه ویستا رو با این 2 تا dvd ریکاوری ازاول میشه نصب کرد ؟

آقا من حتی vaio recovery center هم رفتم که مثل روز اول بشه لپ تاپم یعنی حالت تنظیمات کارخانه . بعد restor drive c رو زدم و انتخاب کردم که مثل اولش بشه درایو c (یعنی بیخیال چیزایی که توش داشتم هم شدم) شروع کرد به ریکاوری . دیسک 1 بعد هم دیسمک 2 100% شد و dvd ریکاوری خودبخود اومدبیرون . و گفت الان ریستارت میشه و همه چیز ردیف میشه. رستارت شد اما باز همو ارور اومد. دیگه رسما کم آوردم

ارور این هست
    Interrupted operation : Insert the Recovery CD or other Recovery Media and reboot your pc

لطفا کمک کنید و مرحله به مرحله توضیح بدید که چکار باید بکنم
    نباید روی تغییرات پارتیشن سیستم عامل cancel میکردی ... اشتباه بزرگی کردی چون MBR هات از بین رفته

شما از ریکاوری DVD استفاده نکن ... موق بوت F10 رو بزن و برای ریکاوری از کنسول ریکاوری استفاده کن
    به هر حال باید complete system restore رو انجام بدی و پارتیشن هات هم صفر بشن مثل حالت factory setting

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

عجب . پس کارم ساختست؟
    هیچ دکمه ای به غیر از F2 کار نمیکنه . وقتی F2 میزنم میاد تو settings که میشه بوت اول رو مثلا تغییر داد . اما کدوم گزینه رو باید بزنم برای بوت ؟
    1- usb optical drive (*)
    2- internal optical drive
    3- floppy disk drive (*)
    4- usb flash (*)
    5- usb hard disk drive (*)
    6- internal hard disk drive
    7- network

من منظورتو نفهمیدم register جان

اگه میشه کمی دقیق تر و کامل تر توضیح بده

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

این ستاره دارها که هیچی بقیه هم فقط dvd وقتی میزارم سیستم بوت میشه که کاری نتونستم بکنم . تو رو خدا کمککککک

آقا یکی نیست به ما کمک کنه؟

تو نت گشتم چیزی پیدا نکردم . یه راهی بگید ما دوباره ویندوز دار شیم
    Last edited by danzer; 23-06-2008 at 04:03.

اگه نباشه جاش خالی می مونه |محمدی|'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

سلام
    من میخوام یه نوتبوک دل بگیرم
    dos
    ویندوز روش نصب نیست
    خودم میتونم نصب کنم ؟ چه جوری ؟ هاردش 120 هست پارتیشن ها رو چند بذارم خوبه ؟
    راستی درایوهای مورد نیاز و ... رو میدن ؟؟
    Last edited by |محمدی|; 23-06-2008 at 05:17.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

من از vaio recovery استفاده کردم و مشکلم حل شد.

واسه پارتیشن بندی سی دی بوت acronis رو گذاشتم و acronis disk director suite 10 رو انتخاب کردم ولی میگه acronis هارد دیسکی روی سیستم شما پیدا نمیکنه. مشکل از کجاست؟ من سیستمم ردیفشد چون فول رستور کردم و ویندوزم درست شد. الان دیگه چرا این پیغامو دریافت میکنم ؟ البته ورژن آلمانیش درسته .
    Last edited by danzer; 23-06-2008 at 19:18.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •