تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 15 از 99 اولاول ... 51112131415161718192565 ... آخرآخر
نمايش نتايج 141 به 150 از 986

نام تاپيک: پارتیشن بندی لپ تاپ های جدید در ویندوز ویستا و حل مشکلات ریکاوری اطلاعات

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

ببخشید این یعنی چی؟
    یعنی تو خود ویستا نمیشه یه همچین کاری رو انجام داد؟
    خیر بازم محدودیت داره

باید از روی درایور primary بریزید روی extended و بعد شرینک کنید که توی ویستا محدودیت داره

داره خودمونی میشه yakuza's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

سلام ، لپ تاپ من مارکش fujitsu siemens هست و درایو recovery هم نداره و ویندوز vista home premium هم روش نسب هست

می خواستم فقط از ویندوز و درایورها بک آپ بگیرم و برنامه هایی که خودم نسب کردم توش نیافته ، اگه میشه آموزش رو با برنامه خود ویندوز بگید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

سلام به دوستان عزیزم
    یکی از رفقا لپ تاپ خریده بود و برنامه مربوط به تهیه Recovery DVD Maker اون رو اجرا کرده بود (فکر کنم لپ تاپش HP باشه) برنامه تا جایی که درخواست دو عدد DVDکرده بود پیشرفته بود. بنده خدا DVD نداشته اون موقع و بی خیال شده. البته به من می گفت که یک فولدر در درایو ریکاوری تولید شده که 7.1 گیگابایت حجمش است. بعدا ویندوز عوض کرده!! ولی مث اینکه هنوز اون فولدر موجوده. به نظرتون می شه الان یه برنامه ای چیزی نصب کرد و اون دو تا DVD رو ساخت؟ چون اطلاعاتش هنوز هست

ممنون می شم کمک کنید

پروفشنال sari-1369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    ساري

پيش فرض

سلام دوستان .

من ميخوام يه بكاپ بگيرم كه سيستم عامل + درايور سخت افزار ه + تمام نرم افزار هايي كه فعلا نسبه + نرم افزار مديا دايركت توش باشه . موقع برگردوندنش هم فايل هايي مثل آهنگ هام و... پاك نشن .

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

سلام به دوستان عزیزم
    یکی از رفقا لپ تاپ خریده بود و برنامه مربوط به تهیه Recovery DVD Maker اون رو اجرا کرده بود (فکر کنم لپ تاپش HP باشه) برنامه تا جایی که درخواست دو عدد DVDکرده بود پیشرفته بود. بنده خدا DVD نداشته اون موقع و بی خیال شده. البته به من می گفت که یک فولدر در درایو ریکاوری تولید شده که 7.1 گیگابایت حجمش است. بعدا ویندوز عوض کرده!! ولی مث اینکه هنوز اون فولدر موجوده. به نظرتون می شه الان یه برنامه ای چیزی نصب کرد و اون دو تا DVD رو ساخت؟ چون اطلاعاتش هنوز هست

ممنون می شم کمک کنید
    چر نشه ؟ اگر ویندوز اصل داره توی برنامه HP recovery tools میتونه رایت کنه ... پس باید ویندوز و نرم افزارهای خود اچ پی اوریجینال باشه تا دسترسی پیدا کنه و راه دیگری نداره

6. این کاربر از REGISTERED USER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

سلام دوستان .

من ميخوام يه بكاپ بگيرم كه سيستم عامل + درايور سخت افزار ه + تمام نرم افزار هايي كه فعلا نسبه + نرم افزار مديا دايركت توش باشه . موقع برگردوندنش هم فايل هايي مثل آهنگ هام و... پاك نشن .
    از norton ghost ورژن 12 استفاده کن ... فشرده سازی ، سرعت و دقتش عالیه

پروفشنال alenkita's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    sabonat - kazamon

پيش فرض

من مراحل اول و دوم که ساخت پارتیشن هست رو انجام میدم وقتی که درایو ساخته شد روش کلیک راست میکنم و New Simple Volume میزنم تا آخر میرم ولی قسمت آخر(finish) که میزنم این پیغام میده:
    there is not enough space available on the disk(s) to complete this operation
    با سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان
    من یه لب تاپ dell 1520 دارم که برای پارتشین بندیش با خود ویستا با مشکل بالا مواجه هستم و با توجه به اینترنت dialup که دارم نمیتونم برنامه های پارتیشن بندی با حجم بالا(مثل partishen pargon) دانلود کنم.
    حال میخواستم ببینم دوستان روش دیگه یا برنامه کم حجمی واسه پارتیشن بندی سراغ ندارن که مشکل من حل بشه؟
    ممنون میشم

پروفشنال casper66m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

از norton ghost ورژن 12 استفاده کن ... فشرده سازی ، سرعت و دقتش عالیه
    من الان یک سرچ زدم نسخه 14 هم داره .چرا میگی نسخه 12 ؟بهتره؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

نسخه 12 راحت دی وی دی بوتش پیدا میشه چون برای بازگرداندن اطلاعات و نسخه های قبلی به سی دی یا DVD بوت نیاز دارید چون درایو سیستم عامل رو نمیتونید در ویندوز overwrite کنید و فقط می تونید بک اپ بگیرید

اگر نسخه 14 هم بوتش رو دیدید بهتر

پروفشنال sari-1369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    ساري

پيش فرض

سلام دوستان .

لطفا راهنماییم کنین .

1. تو دریاو ریکاوری ، ویندوز و درایور سخت افزار ها و نرم افزار ها مختلف نصب می شن یا اینکه این درایو یه جور بکاب از ویندوز و برنامه هایی که بصورت پیش فرض شرکت روی لپتاپ نصب میکنه هست ؟

2. درایو os چیه ؟

3. من فعلا که همین 2 تا درایو ( recovery - os ) دارم ، فایل هامو تو کدوم باید بریزم ؟

4. باید از درایو recovery یا os بکاب بگیرم ؟

5. اگر imag رو روی dvd بزنم ، خود نرم افزار gust هم روی dvd رایت میشه ؟ چون لپناپ فقط یک dvd rom داره و اگر بخوام نرم افزارو از روی اون لود کنم . دیگه جایی نمیمونه که dvd رو بخونه و image رو بر گردونه .

6. من یه نرم افزار gust دارم . از کجا بفهمم که ورژنش چنده ؟

ببخشید که اینقدر سوال می کنم . من این تایپکو خوندم ولی جواب این سوالا رو نگرفتم .
    Last edited by sari-1369; 08-09-2008 at 14:30.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •